Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nadwiślański maraton na orientację 2017

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. śląskie - Rudzica
Date 7 - 8 apr 2017
Headquarter Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II, 43-394 Rudzica 52
Web page http://nmno.nadwislanskirp.pl/
Regualation
Description None
All participants count 108
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
12
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails83.00
2639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy80.65
3999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy77.60
45855Bolanowski Jan ---73.90
510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo72.99
6101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)63.48
6102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)63.48
6103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight63.48
6320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-63.48
106335Minichowski Piotr ---63.16
11141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team62.45
126331Bluza Łukasz ---39.69

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
54
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl50.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-50.00
-211537Czarny Basia ---45.05
2-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-46.86
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina34.74
3-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info43.16
-4988Labut Maria -Kraków-32.63
4-986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD42.68
-541Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel24.21
5-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan42.44
6-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36040.64
7-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure39.74
8-120Królikowski Roman -Modlniczka-38.83
9-1058Pisarek Piotr -Kraków-37.82
10-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-36.43
11-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-36.34
11-105Fałowski Rafał -Gajków-36.34
11-2456Talanda Mateusz -Bielsko-Biała-36.34
14-7Zadworny Tomasz -Łódź-35.62
15-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI34.50
16-1072Zarzycki Piotr -ŁódźKTR BikeOrient33.64
17-301Paszkowski Wojciech -Białystok-33.35
18-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club32.77
19-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla32.49
20-333Bedyk Michał -ŁódźIT Orient31.91
21-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-31.65
22-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM31.62
23-2476Trzmielewski Roman -Kraków-30.19
24-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran28.75
25-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek26.88
26-11656Tyszkowski Roman ---26.45
27-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-26.16
28-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-25.73
29-3901Skowronek Maciej -Orzesze-25.44
30-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja24.72
31-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS24.61
32-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos23.57
33-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy22.86
33-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy22.86
35-693Smejda Andrzej -Warszawa-21.27
36-1028Jakubas Piotr -KrakówRajd Hawran20.12
37-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient19.32
38-2908Trzop Mateusz ---18.97
38-14678Rajda Krzysztof -ŁodygowiceTimtirim Team18.97
40-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina14.18
41-971Korzec Staszek -KrakówBikeholicy13.32
42-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona13.28
42-1279Kucharczyk Seweryn -Rybnik-13.28
44-11691Konopiński Maciek ---13.16
45-11698Kidoń Janusz ---11.46
45-11699Kurzawa Bogdan ---11.46
45-11697Tomaszczyk Ludwik ---11.46
48-2076Jeliński Tomasz ---9.76
49-11717Borgieł Marek ---7.43

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
42
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę26.50
226Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient22.82
3149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl21.43
419Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu20.88
5185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-19.66
5123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy19.66
7332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-19.62
81038Kaźmierczak Mateusz -MikołówEventyr Team19.49
91201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana18.23
106856Wojarski Krzysztof ---18.00
11512Gąsiorowski Maciej -Opole-17.19
122325Szypulski Dariusz -Opole-17.06
13160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi16.73
14942Hoduń Anna -SłomnikiMUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ16.70
15717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty16.67
165428Bator Rafał ---16.51
17505Wybraniec Wojciech -Bytom-16.29
18887Jary Paweł -Świętochłowice-16.08
196876Bogdan Robert ---15.49
20499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys13.26
216442Marzec Alicja ---12.59
226904Wcisło Ariel ---12.55
23334Karpińska Karolina -KrakówNowa Huta Team12.27
24151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam12.25
256908Huzior Ela ---12.24
25171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad12.24
27896Kowalczyk Jacek -Nowa Wola-11.88
286044Kowalczyk Bianka ---11.87
296443Ławnik Mateusz ---11.85
30637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw11.35
316930Frucz Jacek ---11.11
312899Hulin Karol ---11.11
316931Hulin Sebastian ---11.11
345429Zugaj Bartosz ---11.03
351305Weiss Marcin -Kolanowice-11.01
362486Weiss Szymon ---11.00
376936Stojak Maciej ---10.86
376937Wyka Piotr ---10.86
39955Talaga Dominik -Kokotów-9.38
40956Pieprzyca Dariusz -Kokotów-9.34
416989Sporysz Mateusz ---8.19
42841Ignacyk Marcin -Kraków-5.01