Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd z Kompasem 2017

Organizer Klub Imprez na Orienację ZKOMPASEM.PL
Place woj. pomorskie - Borzytuchom
Date 23 - 24 sep 2017
Headquarter Zespół Szkół, ul. Derdowskiego 7a, 83-424 Lipusz
Web page http://www.zkompasem.pl/index.php?a=oi
Regualation
Description None
All participants count 54
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
24
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-2544Bogumił Dariusz ---50.00
2-3090Piwakowski Wojciech ---49.16
3-1364Ciesielski Witold -GdanskMR41.27
3-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-41.27
3-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO41.27
6-4123Pachulski Leszek -Sopot-40.05
6-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF40.05
8-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK39.15
8-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL39.15
10-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team38.72
11-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-35.00
12-3097Potocki Robert ---33.40
13-8633Nawalaniec Wojciech ---26.24
13-11585Megier Łukasz ---26.24
15-3093Potocki Mirosław ---19.99
15-3094Waliński Mikołaj ---19.99
17-11594Białogrodzki Kuba ---17.49
18-3103Wejher Sławomir ---14.99
19-11580Walter Maciej ---13.74
20-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka12.55
21-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl9.31
22-11713Kalczuk Sebastian ---8.15
22-11714Kosiński Łukasz ---8.15
24-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan7.41

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
30
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą26.50
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team25.08
3121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team23.05
4186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin19.96
55093Kopacz Piotr -Gdynia-16.28
610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo15.46
71546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team14.91
82557Grochowski Michał ---13.98
91106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins12.15
106928Małek Mirosław ---11.19
106927Dudek Marcin ---11.19
12763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers10.41
136952Karnicki Paweł ---9.93
14110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS9.68
156825Rak Jakub ---8.76
15811Sawaniewski Rafał -Malbork-8.76
153858Goc Jakub ---8.76
186997Sakowicz Wojciech ---7.84
197043Telega Michał ---5.99
197044Wilkowski Piotr ---5.99
211382Budnarowski Piotr -Kościerzynafizjokoscierzyna.pl5.53
22537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-5.38
237061Budnarowska Urszula ---5.37
247082Kowalczyk Tomasz ---4.82
255859Paruszewski Marek ---2.74
267135Jank Tomasz ---2.52
267134Piotrowski Piotr ---2.52
286829Szczęsna Magdalena ---2.16
283549Szczęsny Tadeusz ---2.16
304225Socha Tadeusz ---1.77