Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

BikeOrient Góry Świętokrzyskie 2018

Organizer KTR BikeOrient / Imperactive
Place woj. świętokrzyskie - Ćmińsk
Date 30 jun 2018
Headquarter
Web page https://www.bikeorient.pl/
Regualation https://www.bikeorient.pl/regulamin
Description Rowerowy maraton na orientację z trzema trasami do wyboru: - Fan (30 km) - Mega (60 km) - Giga (120 km) - trasa pucharowa
All participants count 43
Results status Official results

Results

Route TR120

Start time
June 30, 2018, 11 a.m.
Limit time
9
PK count
-
Runners count
43
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-11004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran100.00
1-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-100.00
2-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-98.68
-211308Herbuś Edyta ---95.65
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°98.68
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina86.96
-411310Siudak Agata ---78.26
4-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36096.58
-411309Chmielarz Joanna ---78.26
5-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan90.14
6-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl86.92
-61099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja73.91
-61042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja73.91
7-578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga86.65
8-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure84.94
9-1072Zarzycki Piotr -ŁódźKTR BikeOrient81.80
10-120Królikowski Roman -Modlniczka-79.68
10-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia79.68
12-333Bedyk Michał -ŁódźIT Orient78.30
13-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team69.27
14-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran68.25
15-123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy67.91
16-11353Gołąb Robert ---64.96
17-7187Niessner Piotr ---62.00
18-1262Żelasko Andrzej -Mielec-59.05
19-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek58.22
20-693Smejda Andrzej -Warszawa-57.37
21-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina56.10
22-2036Młynarkiewicz Michał -WrocławImmotion Specialized Team Wrocław53.29
23-14506Jonas Wojciech -Łódź-52.61
23-11364Sobczyński Sebastian ---52.61
25-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-50.75
26-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-48.08
27-3726Aksamit Sebastian ---47.02
28-983Puchalski Tomasz -Królewskie-46.75
29-918Baster Przemysław -Kraków-44.15
30-14463Niegowski Arkadiusz -WarszawaSPeCe44.10
31-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja43.95
32-11375Milczarek Leszek ---41.36
33-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski38.30
34-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-37.03
35-11391Wesołowski Robert ---34.72
36-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-27.77