Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Ełcka Zmarzlina 2018

Organizer MOSiR
Place woj. warmińsko-mazurskie - Ełk
Date 5 - 6 jan 2018
Headquarter Bursa Zespołu Szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku ul. Kajki 4
Web page http://mosir.elk.pl/imprezy/elcki-maraton-pieszy-orientacje-elcka-zmarzlina/
Regualation http://mosir.elk.pl/wp-content/uploads/2017/10/R-e-g-u-l-a-m-i-n-2018.pdf
Description Piesza impreza na orientację. Dystans 100 km, 50 km w ramach PP oraz rekreacyjny dla początkujących dystans około 15 km. W tym roku każdy uczestnik na dystansie 100 km i 50 km zostanie wyposażony przez organizatora w GPS, w internecie będzie można śledzić na żywo zmagania uczestników.
All participants count 301

Results

Route TP100

Start time
Jan. 5, 2018, 10 p.m.
Limit time
24
PK count
36
Runners count
70
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi103.00
2159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team87.80
3554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy81.71
3999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy81.71
5236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails76.71
6703Korpula Grzegorz -Piekoszów-72.32
7319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo70.17
8103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight69.71
9141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team69.70
1099Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy68.44
115425Zakrzewski Michał ---64.33
121507Rudowicz Piotr ---64.33
13308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-64.18
141520Milczarek Dorota 🥉---60.21
151524Nankiewicz Krzysztof ---60.21
161531Duchnowski Łukasz ---58.93
171900Andrukiewicz Tomasz ---58.93
181512Włodarczyk Mirosław ---58.93
195456Kiszła Wojciech ---58.93
201511Więcko Jacek ---58.92
211532Kasjan Maciej ---58.92
22731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.57.57
23228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team55.93
24202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet49.35
2558Sochoń Andrzej -Warszawa-47.70
2665Zajkowski Paweł -Białystokdzikakrew.pl43.89
272466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-42.37
281523Jabłoński Krzysztof ---40.86
291530Kraciuk Piotr ---40.86
301521Bowszys Maciej ---40.86
31890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-31.78
32730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki29.51
33729Kulik Wojciech -Piaseczno-29.51
345602Chorąży Adam ---26.48
355603Bierć Jarosław ---26.48
361646Duszyński Jacek ---26.48
375604Fomienko Artur ---26.48
381526Oleksiak Włodzimierz ---23.83
395610Róziecki Przemek ---23.28
401575Augustynowicz Piotr ---21.10
41164Sawicki Jerzy -Ełk-19.68
425612Krakowski Edwin ---19.12
435613Konopczyński Marcin ---19.12
441579Koc Tomasz ---18.07
451578Kobyliński Rafał ---18.07
451513Piwońska Julita ---18.07
475614Kosiorek Sebastian ---18.07
481648Ożański Tomasz ---17.54
491649Tyrawa Damian ---17.54
504761Jadeszko Michał ---16.15
515617Michalak Natalia ---16.15
525618Sygut Eliasz ---16.15
534790Kloc Dawid --18 Pułk Rozpoznawczy15.17
541509Duda Marcin ---14.98
555624Przerwa-Tetmajer Ksawery ---14.98
565627Misztal Jarosław ---14.50
571508Pomianek Mateusz ---14.32
582141Jabłoński Mateusz ---12.89
595635Jastrzębski Patryk ---12.41
60274Kęsicki Daniel -GdyniaAMW10.30
61271Wierszyło Miłosz -GdańskAMW10.30
625640Rębisz Szymon ---9.90
635643Gala Kamila ---9.51
645644Vuco Ivo ---9.51
654791Kalinowski Patrycjusz --18 Pułk Rozpoznawczy9.50
665645Zembko Marcin ---9.50
675658Rozmysł Bartosz ---7.92
675625Myrta Mariola ---7.92
695752Jagiełło Paweł ---2.77
704733Rynkiewicz Jędrzej --15 Giżycka Brygada Zmechanizowana2.77

Route TP50

Start time
Jan. 6, 2018, 10 a.m.
Limit time
12
PK count
18
Runners count
231
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
114Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36053.00
2123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy50.76
3313Grabski Patryk -WarszawaPolarnyj45.99
4519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team44.69
5765Komorowski Mateusz -Warszawa-43.79
6332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-40.46
71535Marczuk Norbert ---39.02
81534Famulski Mariusz ---39.02
91537Świętoń Krzysztof ---38.85
1010Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo38.14
115866Najman Natalia ---38.06
121538Jaszkowski Tomasz ---37.78
13564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-37.50
141539Bobrowski Jan ---37.50
151540Stypułkowski Michał ---37.48
161778Miezianko Krzysztof ---37.38
171545Ciarkowska Magdalena ---36.87
18194Rycerski Bogdan 🥇-IłowaSkyrunning Poland36.87
191780Juszkiewicz Zbigniew ---35.69
20517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 201935.64
211544Kaczkieło Maciej ---35.20
22205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU34.67
234033Kawałko Maciej -SzafrankiPaintRun34.61
241542Urbaniak Krzysztof ---34.61
258Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI34.19
26183Ścibisz Jerzy -Szczecin-34.08
27214Skierczyński Zbigniew -Dobra-34.07
28793Prądzyńska Sylwia -Ełk-33.04
29211Prądzyński Jarosław -Ełk-33.04
301565Szeląg Tomasz ---31.77
311562Milewski Andrzej ---31.77
325857Czerwiński Łukasz ---31.77
332310Pruszkowski Paweł ---31.53
34688Czacharowski Michał -Biłgoraj-31.52
35335Zawadka Sebastian -Gdynia-31.31
361740Marszałek Marcin ---30.72
375883Kuropatwinski Tomasz ---30.44
384711Widera Karol ---30.44
39872Dalewski Rafał -Warszawa-30.38
401569Podbielski Marek ---30.14
411747Alicki Marcin ---30.08
421568Woźniak Karol ---30.07
431746Alicka Katarzyna ---30.07
445886Sklepiński Łukasz ---30.07
455888Szumiło Michał ---29.40
461634Nikonowicz Ewa ---29.35
474723Kozłowska Dominika --Ita Pole Dance Studio29.35
484725Grubczyński Sławomir ---29.35
495890Grala Jakub ---29.35
501643Nagolska Monika ---29.33
511642Głuchowska Małgorzata ---29.33
521876Maciejewski Krzysztof ---29.33
535891Górecki Mirosław ---29.33
541639Pipiro Piotr ---29.33
555892Pawluczuk Tomasz ---29.33
561644Pełszyński Mariusz ---29.33
571637Gryżewski Maciej ---29.33
581638Nikonowicz Grzegorz ---29.32
59666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze29.31
60811Sawaniewski Rafał -Malbork-29.31
61248Jurkowska Iwona -Jeruzal-29.15
62726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak29.15
63320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-29.06
641550Daliga Władysław ---29.06
65544Murawska Marta -Warszawa-29.06
661551Bolda Patrycja ---29.06
671515Kunda Artur ---29.01
685893Sowa Piotr ---28.99
695894Limberger Katarzyna ---28.69
701543Limberger Janusz ---28.69
71664Bargieł Krystyna -Warszawa-28.43
72276Ścioch Leszek -Warszawa-28.43
735896Kaszkiel Bożena ---28.09
74201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze28.09
75158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze28.09
762099Rokoszewski Andrzej ---27.87
772124Ambroziak Mateusz ---27.79
78540Makola Marek -Warszawa-27.79
792130Makowczyński Krzysztof ---27.79
802126Niemczak Kamil ---27.79
815897Małolepszy Michał ---27.64
821570Ramotowski Mariusz ---27.27
831629Dorf Paweł ---26.71
845904Cichocka Monika ---26.70
851632Kuczyński Robert ---26.70
861607Żyźniewski Cezary ---26.64
873442Skórka Robert ---26.64
885860Leżak Celina ---26.59
895438Leżak Stanisław ---26.58
90800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team26.46
915887Welz Kacper ---26.46
922061Cwalina Karol ---26.26
935906Rudziński Maciej ---26.26
945911Bączek Patrycja ---26.06
955912Żynda Jakub ---26.06
961519Kemicer Monika ---25.67
971751Kemicer Nikodem ---25.48
981671Jurkowski Michał ---25.31
991672Bernat Sławomir ---25.30
1004750Osełkowski Krzysztof ---25.30
1011614Grzegorczyk Aneta ---25.26
1021613Świderska Anna ---25.26
1035935Grzegorzyk Daniel ---25.26
104329Drażan Mateusz -WarszawaKSAT25.18
1055936Dubowski Tomasz ---25.16
1061595Kokociński Krzysztof ---25.16
107288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT25.16
108213Kacprzycki Olaf -Warszawa-25.09
109974Kucharczyk Radosław -Warszawa-24.89
1105937Krawczyk Krystian ---24.89
1111573Krystoń Marcin ---24.64
1121555Domurat Marian ---24.64
1134736Ignaciuk Paweł --En2zJaśCiRoohU24.64
1144718Korzec Paweł --White Rabbit Running Team24.57
1151718Stan Marcin ---24.57
116125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie24.50
1175949Chodkiewicz Bartosz ---24.49
1184672Senda Karol -Ełk-23.57
1195963Sieczkowska Ewa ---23.45
1205964Sieczkowska Agata ---23.45
1214780Szymkiewicz Daniel --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy23.44
1225965Ceniuk Sylwester ---23.27
1231609Górnicki Marek ---23.27
1241635Dzika Natalia ---23.27
1251691Kiluk Beata ---23.13
1265966Pachucka Izabela ---23.12
1271692Maj Piotr ---23.12
1281693Jaczyński Mariusz ---23.12
1291723Zawada Bartłomiej ---23.06
1305968Zejmo Marta ---23.06
1315969Kakareko Klaudia ---23.06
1321682Lempe Małgorzata ---22.89
1331680Lempe Artur ---22.87
1341674Tomaszewski Grzegorz ---22.81
1351677Ludkowski Dawid ---22.81
1361675Praca Mariusz ---22.72
1371676Praca Joanna ---22.72
138427Majcher Paweł -Pędzewo-22.72
1391706Piwoński Maciej ---21.13
1401687Opoński Artur ---21.13
1415982Wiater Anna ---21.13
1421708Bieńk Pieńkosz Agata ---21.12
1431713Dowgiewicz Anna ---21.12
1441707Prawdzik Renata ---21.12
1455983Szewczyk Tomasz ---21.12
1461685Kuklińska Aleksandra ---21.12
1471703Kukliński Piotr ---21.12
1484744Pieńkosz Paweł --PAKA PIEŃKÓW21.12
149157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise19.36
1501749Kochanowska Marta ---16.43
1511750Matys Michał ---16.42
1526028Kossak Wojciech ---16.25
1531696Karpik Michał ---16.25
1541737Winkler Cezary ---16.25
1556029Zaniewski Karol ---16.25
1566030Szacilowski Marek ---16.21
1576031Chlipalski Ernest ---16.21
1586032Walendzik Emil ---16.20
1591581Pieluchowski Wojciech ---16.20
1606040Trzaskowski Piotr ---15.22
1616041Wdowik Roman ---15.22
1625908Niedźwiecki Paweł ---13.65
1636061Pawlik Grzegorz ---13.21
1646062Gorzoch Wojciech ---13.21
1656063Sowinski Sebastian ---13.21
1664741Dąbrowski Mateusz ---13.21
1674745Topolski Daniel ---13.21
1686064Fornalski Artur ---13.21
1691660Dziedzic Agnieszka ---13.01
1701606Szokalski Krzysztof ---13.01
1716091Mikołajczyk Wojciech ---12.07
172537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-11.93
1731903Kosakowski Krzysztof --Siła i Masa11.53
1741905Szopinski Adam --Siła i Masa11.53
1751904Kosakowski Tomasz ---11.53
176179Telatyńska Sylwia -ChoszcznoAktywne Choszczno11.13
1771623Murzyn Krzysztof ---11.13
178237Figołuszka Katarzyna -JankowiceAktywne Choszczno11.08
179181Dzietczyk Kamil -SzczecinAKTYWNE CHOSZCZNO11.08
180243Prusek Mateusz -Wisła WielkaAktywne Choszczno11.08
1811599Finfando Anita ---9.70
1821679Sawicki Kamil ---9.70
1831678Nasuta Aleksandra ---9.67
1846134Łaban Patrycja ---9.67
1856139Bugieda Ewa ---9.55
1866140Surynt Andrzej ---9.55
1876141Sobolewska Karolina ---9.55
1886142Dorf Marcin ---9.55
1896143Trojanowski Piotr ---9.54
1906144Śluz Paweł ---9.54
1916156Krupinska Joanna ---8.86
1921668Borawski Maciej ---8.85
193619Buda Katarzyna -Łódź-8.17
1946209Lipiński Marcin ---7.15
1954371Kuniszyk Piotr --15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY7.15
1961665Kajko Kamil ---6.32
1971667Kraśnicki Robert ---6.32
1986234Jankowska Martyna ---6.02
1991576Guzowski Jakub ---6.02
2002614Barnik Anna ---5.72
2011979Pyssa Robert ---5.72
2021871Masyra Jarosław ---5.72
2036248Celebucki Dariusz ---5.41
2046249Adach Ewa ---5.41
2056250Waluk Marcin ---5.41
2061977Białek-Drożdż Alicja --55+5.07
2071976Drożdż Dariusz --55+5.07
2081954Wist Robert --KB Castellanus5.07
2096266Tondera Grzegorz ---4.77
2101755Życzewski Łukasz ---4.24
2111698Szczygieł Krystian ---4.23
2121735Kołłątaj Dawid ---3.97
2131736Kicelman Aleksandra ---3.97
2146284Wielgat Monika ---3.70
2151600Kozicki Tomasz ---3.70
2166285Pokorski Łukasz ---3.70
2176295Niczewski Mateusz ---3.17
2181666Linowski Kamil ---2.17
2196310Ejnik Łukasz ---2.07
2201661Musiałkiewicz Sławomir ---2.07
2211970Sobota Jakub ---1.90
2226315Masiewicz Hubert ---1.90
2231761Wasilewska Kinga ---1.90
2241742Perkowska Natalia ---1.90
2251955Dubowski Robert --KB Castellanus to kiepski klub1.56
2266321Lenartowicz Marek ---1.56
2271753Ścierańska Maria ---1.21
2281748Oszmiańska Ewa ---1.21
2291757Tompolski Jarosław ---1.21
2306323Zadroga Paweł ---1.11
2311927Kurowska Jolanta ---0.32

Route D15

Start time
Jan. 6, 2018, 11:30 a.m.
Limit time
6
PK count
9
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date