Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Mazurskie Tropy 2018

Organizer Mazurskie Tropy
Place woj. warmińsko-mazurskie - Barczewo
Date 9 - 10 jun 2018
Headquarter
Web page http://www.tropy.net
Regualation
Description TP25, TP50, TR50, TR130
All participants count 123

Results

Route TR130

Start time
June 9, 2018, 2 a.m.
Limit time
PK count
-
Runners count
71
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-100.00
-1968Gruziel-Słomka Magdalena -WarszawaTeam 360100.00
1-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-25104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA93.98
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina86.42
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos95.52
-4312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-83.22
4-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36095.52
-5979Brudło Basia -WarszawaBa-Bi51.21
-5981Pacowska-Brudło Ola -WarszawaBa-Bi51.21
6-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawa-94.33
-7358Trykozko Urszula -WarszawaTeam 36048.01
7-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF91.48
7-3092Pachulski Leszek ---91.48
-86935Olechowska Emilia ---35.21
9-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team89.15
-91271Skrzęta Iwona -Warszawa-32.01
10-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla88.66
-1011312Lipińska Katarzyna ---29.29
10-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl88.66
12-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan86.79
13-3090Piwakowski Wojciech ---77.82
14-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa75.62
15-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy75.55
16-3095Żmuda-Trzebiatowski Andrzej ---73.12
17-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet72.86
18-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA72.71
19-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT71.66
20-11350Orzoł Piotr ---68.56
21-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team68.17
22-3261Tumiński Maciej --ITS67.48
22-3938Kozdryk Piotr ---67.48
24-3939Sirocki Rafał ---67.14
25-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina66.86
26-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja64.59
27-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-64.33
28-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team61.95
28-772Papis Leszek -SłupskTroll Team61.95
30-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl59.02
31-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad56.75
32-3113Kuprian Szymon ---50.92
32-3114Mechliński Mateusz ---50.92
34-3885Nowak Andrzej -WARSZAWA-49.70
35-1069Mińkowski Marcin -Piastów-47.71
36-11349Lindemann Andrzej ---46.00
36-11348Wiśniewski Włodzimierz ---46.00
38-693Smejda Andrzej -Warszawa-45.03
39-3724Ciskowski Piotr ---43.15
40-3725Ciskowski Waldemar --Ciski43.13
41-783Zawadzki Artur -Marki-41.25
42-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team32.55
43-11339Wołodźko Dominik ---31.07
44-11358Wybranowski Maciej ---30.87
45-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy29.40
46-11422Wolszczak Tomasz ---27.93
47-3091Różak Marcin ---26.46
48-3727Kuncewicz Piotr --Szybcy Inaczej22.13
49-3729Sawko Kamil --Szybcy Inaczej22.11
50-3730Walczyk Marek --Szybcy Inaczej22.08
51-11445Sadłowski Grzegorz ---22.03
52-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-20.80
53-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan15.40
54-980Brudło Zbych -WarszawaBa-Bi14.50
55-11485Brodowicz Tomasz ---13.56
56-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia12.71
57-7615Niezgódka Bartosz ---11.02
58-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team10.17
58-3723Wasiak Gerard --IBOX MTB Team10.17
60-3735Rychcik Mariusz --GREY WOLF6.21
61-11512Wysocki Marek ---5.69

Route TP50

Start time
June 9, 2018, 2 a.m.
Limit time
PK count
-
Runners count
52
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team52.50
1210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA52.50
325Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą49.92
414Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36048.92
5110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS44.37
6149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl44.26
7205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU43.56
7206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU43.56
9517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 201940.26
10564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-39.95
11332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-37.84
121108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-36.63
121106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins36.63
142310Pruszkowski Paweł ---35.49
15793Prądzyńska Sylwia -Ełk-34.59
16211Prądzyński Jarosław -Ełk-34.58
17556Michalski Adam -PiasecznoHałabała34.29
18711Ostaszewska Katarzyna -Piaseczno-32.27
18678Kaliciński Marek -WarszawaUKA32.27
2099Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy32.18
21158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze31.99
21201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze31.99
232305Chrząstowska Kamila ---30.46
24700Niedźwiedziński Rafał -Łódź-28.94
25344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy23.43
26666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze22.20
265854Klepczyńska Sylwia ---22.20
28890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-21.87
2965Zajkowski Paweł -Białystokdzikakrew.pl20.46
303442Skórka Robert ---20.05
301607Żyźniewski Cezary ---20.05
323451Veith Piotr ---19.97
33317Kurach Paweł -Górki-18.86
34499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys17.54
35213Kacprzycki Olaf -Warszawa-16.51
36125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie13.41
371676Praca Joanna ---11.55
37427Majcher Paweł -Pędzewo-11.55
37792Majcher Krzysztof -Pędzewo-11.55
371675Praca Mariusz ---11.55
413926Czaplicki Piotr ---10.67
413447Bacławska Magdalena ---10.67
431281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia8.79
431282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia8.79
456161Sonti Venkatesh ---8.76
461644Pełszyński Mariusz ---7.30
47664Bargieł Krystyna -Warszawa-6.57
47278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy6.57
496260Głódź-Adamkiewicz Małgorzata ---5.11
496261Piotrowska Joanna ---5.11
511709Bodetko Bogdan ---4.38
526275Bodetko Konrad ---4.38

Route TP25

Start time
June 9, 2018, 2 a.m.
Limit time
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TR130

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date