Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Dolnego Sanu 2018

Organizer Hubert Puka
Place woj. podkarpackie - Pruchnik
Date 16 - 18 mar 2018
Headquarter
Web page http://www.dolnysan.wordpress.com
Regualation
Description Impreza nietrudna nawigacyjnie
All participants count 53
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
March 17, 2018, 1 a.m.
Limit time
24
PK count
17
Runners count
14
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy102.00
135Duda Tomasz 🥈-Warszawa-102.00
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails102.00
4529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów91.00
5141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team75.02
5703Korpula Grzegorz -Piekoszów-75.02
7308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-74.24
799Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy74.24
92699Łach Piotr ---67.00
10722Kopczewski Michał -Warszawa-61.86
11716Głuszcz Marcin -Zgierz-45.10
112576Zacharko Dominik ---45.10
112466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-45.10
11867Mazurek Krzysztof -WarszawaSKPB Warszawa45.10

Route TP50

Start time
March 17, 2018, 10 a.m.
Limit time
15
PK count
11
Runners count
39
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1632Moszkowicz Paweł -Kraków-53.00
2516Ciuraszkiewicz Konrad -OlkuszBeskidy Adventure Team51.13
3519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team45.84
4110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS43.69
5695Siejko Łukasz -Lublin-37.83
5160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi37.83
5305Gąsiorek Paweł -ZabrzeZłamane wiosło37.83
8149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl36.37
91159Grabowska Joanna 🥇-KrakówWKS Wawel Kraków35.53
101106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins35.31
11721Wyciślak Grzegorz -Rzeszównavigare necesse est34.73
125876Wasyliszyn Bernadetta ---33.11
122367Potoczny Piotr --Kciukowski33.11
142368Pręcikowski Ryszard ---32.91
14717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty32.91
16942Hoduń Anna -SłomnikiMUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ32.53
163968Hoduń Zdzisław ---32.53
1814Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36031.33
19666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze30.27
19151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam30.27
21726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak30.11
21248Jurkowska Iwona -Jeruzal-30.11
23341Jabłoński Rafał -RydułtowyZłamane Wiosło28.97
23374Gąsiorek Tadeusz -RybnikZłamane wiosło28.97
25201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze28.68
25158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze28.68
276Hołdakowski Wojciech -Warszawa-28.11
27753Hołdakowska Anna -Warszawa-28.11
295898Malinowska Elżbieta ---27.43
29735Toborek Michał -Lublin-27.43
31599Bogaczyk Mateusz -KrakówElton&Borys26.08
312114Bojczuk Marek ---26.08
31685Frynas Sławomir -Lublin-26.08
341032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków25.04
354783Stuglik Krzysztof ---21.68
362370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę20.18
362360Lis Dominika --Na Skuśkę20.18
382369Sobieska Maria --Na Skuśkę20.04
381375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę20.04