Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Waligóry 2018

Organizer Pozytywne Emocje
Place woj. małopolskie - Nowy Targ
Date 29 sep 2018
Headquarter
Web page https://www.rajdwaligory.pl/
Regualation
Description Górski maraton na orientację.
All participants count 64
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
34
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-50.00
1-986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD50.00
-25056Hajduk Lidka --Bez Skorka46.73
2-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure49.60
3-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl46.84
3-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-46.84
-31005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS44.65
-4825Pokora Katarzyna -Brzeg DolnyPtaszniki42.41
-411306Ostaszkiewicz Jola ---42.41
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos43.85
6-1072Zarzycki Piotr -ŁódźKTR BikeOrient37.48
-61296Nieduziak Angelika -Gołcza-40.18
-71042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja31.25
-71099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja31.25
7-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan36.54
8-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia35.53
8-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl35.53
-911327Chmura Katarzyna ---28.70
-10883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-26.65
10-833Konopiński Maciej -Kraków-35.37
11-11359Błaszczyk Darek ---30.76
11-656Hajduk Jacek -OleśnicaSNOB/BRUBECK Team30.76
13-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-29.63
14-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS29.39
15-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-27.92
16-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja26.45
17-970Małodobry Wojciech -Miechów-23.86
18-1098Ciosek Krzysztof -Opole-19.88
19-918Baster Przemysław -Kraków-16.37
20-11467Stąpel Sławomir ---16.09
21-11473Bednarz Łukasz ---15.02
21-11474Dziubka Paweł ---15.02
21-11475Wywiał Wojciech ---15.02
24-884Redo Grzegorz -Głowno-13.94

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
30
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
12437Leja Piotr -Zakopane-21.50
22467Dzieżok Mateusz -Kraków-20.38
34676Rajtar Zbigniew -Kraków-19.67
4149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl17.97
51046Majkowski Jacek -Kraków-17.48
5703Korpula Grzegorz -Piekoszów-17.48
7942Hoduń Anna -SłomnikiMUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ16.88
73968Hoduń Zdzisław ---16.88
9832Czaicki Seba -OleśnicaSNOB / BRUBECK Team16.72
103966Gębala Piotr ---16.31
113390Parzewski Jerzy ---16.17
122377Bębenek Marcin -Jaworzno-15.63
132240Ryskalok Piotr ---15.52
14717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty15.29
156054Gołdyn Marek ---13.58
156055Gołdyn Piotr ---13.58
171353Stanek Dominika -SzczecinRUDY KOT13.01
17284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT13.01
19706Wąsik Jacek -Lublincbfs12.33
202202Dalecka Justyna ---11.45
205134Michalska-Ćwiek Joanna ---11.45
225529Olchawa Paweł ---10.31
2214712Piwowarczyk Łukasz -Krakow-10.31
24807Mozga Piotr -Łódź-8.72
251369Białowąs Kacper -BydgoszczSU nr 2 Bydgoszcz8.71
266210Dziedzina Alicja ---7.13
266211Dziedzina Barbara ---7.13
262068Dziedzina Daniel -Rabka ZdrójEpic_Team™7.13
262142Dziedzina Jakub -Rabka-ZdrójEpic_Team™7.13
262157Majchrzyk Łukasz -KrakówEpic_Team™7.13