Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Skorpion 2018

Organizer Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego
Place woj. lubelskie - Batorz
Date 16 - 18 feb 2018
Headquarter Gminny Ośrodek Kultury, ul. Batorz 49A, 23-320 Batorz
Web page http://ino.lublin.pttk.pl/skorpion
Regualation http://ino.lublin.pttk.pl/skorpion/skorpion2018_regulamin.pdf
Enrollment Jan. 7, 2018   -   Feb. 17, 2018
Description Piesza Impreza na Orientację Trasy: 20, 50 i 100 km. Limity: 10, 16, 28 godzin (odpowiednio).
All participants count 184
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
Feb. 16, 2018, 9 p.m.
Limit time
28
PK count
28
Runners count
18
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails103.00
2639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy96.48
3141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team89.21
3703Korpula Grzegorz -Piekoszów-89.21
599Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy81.61
6722Kopczewski Michał -Warszawa-79.93
7319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo78.63
810Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo76.97
9688Czacharowski Michał -Biłgoraj-76.46
10279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-75.72
11731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.70.74
121510Kasztelanic Rafał ---67.46
13205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU60.23
13206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU60.23
1559Dubil Michał -Kłodnica GórnaRajd Źródeł Chodelki40.96
16325Skowron Michał -Zgierz-24.09
17716Głuszcz Marcin -Zgierz-24.07

Route TP50

Start time
Feb. 17, 2018, 9 a.m.
Limit time
16
PK count
18
Runners count
96
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1758Lisak Krzysztof 🥇-OtwockOtwock53.00
214Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36051.32
3695Siejko Łukasz -Lublin-49.12
4123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy48.02
5517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 201946.58
5211Prądzyński Jarosław -Ełk-46.58
5564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-46.58
8332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-46.48
9529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów46.28
10131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team45.89
11519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team44.67
12326Szpakowski Piotr -DąbrowaBT Quand44.40
13109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra44.04
14765Komorowski Mateusz -Warszawa-43.43
15578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga41.44
16732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki41.37
1755Krochmal Andrzej -WarszawaHKT "TREP" PTTK Warszawa Praga39.35
18710Zioło Jarosław -Sanok-37.72
19160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi36.58
19171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad36.58
19151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam36.58
225868Miśkiewicz Marcin ---36.39
23717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty35.68
24721Wyciślak Grzegorz -Rzeszównavigare necesse est35.05
25202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet34.33
26753Hołdakowska Anna -Warszawa-33.49
266Hołdakowski Wojciech -Warszawa-33.49
28158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze32.15
28201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze32.15
30664Bargieł Krystyna -Warszawa-31.92
30150Balana Jacek -Stare Babice-31.92
32276Ścioch Leszek -Warszawa-31.87
33739Buczek Adam -Biłgoraj-31.78
34513Smoliński Marcin -Rzeszów-31.55
35725Kukuła Michał -Lublin-31.37
3661Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa31.01
36667Misiaczek Ewa -Warszawa-31.01
38164Sawicki Jerzy -Ełk-30.97
3831Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 201930.97
40591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze30.83
40116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze30.83
42666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze30.58
43576Świderska-Zakościelna Ewelina -Janów Lubelski-30.15
442310Pruszkowski Paweł ---29.95
45575Zakościelny Bernard -Janów Lubelski-29.74
46727Janowski Mariusz -WarszawaBT QUAND29.30
46754Kudlicki Bartosz -Tomaszów LubelskiBiuro Turystyczne QUAND29.30
48685Frynas Sławomir -Lublin-26.75
48733Sieńko Mateusz -Bełżyce-26.75
50662Pająk Andrzej -Przybysławice-24.89
51702Smejda Filip -Warszawa-23.52
51693Smejda Andrzej -Warszawa-23.52
535971Raczyński Damian ---22.45
54705Kostaniak Mariusz -Grójec-22.22
55730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki20.99
55729Kulik Wojciech -Piaseczno-20.99
57713Wrona Michał -Lublin-15.02
57692Krajewski Rafał -Otwock-15.02
59562Koryciński Wojciech -LublinBIEGNĄCE BAŁWANKI15.01
60738Albiniak Tomasz -Kraśnik-14.99
60551Kamiński Jan -LublinBIEGNĄCE BAŁWANKI14.99
62679Zimny Witold -Łańcut-14.11
63691Gordon Kamila -Piaseczno-11.66
63689Gordon Diana -WarszawaKU AZS WAT Warszawa11.66
63687Gędziorowski Maciej -WarszawaKU AZS WAT Warszawa11.66
66706Wąsik Jacek -Lublincbfs10.93
67537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-9.48
68728Karaś Artur -Lublin-7.64
68704Iwaszko Sławomir -Lublin-7.64
70669Gąsior Arkadiusz -Lublin-6.46
71682Urbański Krzysztof -KrakówTAKADA bękarty5.29
72526Mazgajczyk Sławomir -Radom-4.70
73525Sieczkowski Ludwik -Franciszków-4.69
7412Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team2.34

Route TP20

Start time
Feb. 17, 2018, 10 a.m.
Limit time
10
PK count
9
Runners count
70
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
531Stefański Marcin Turka-M--2018-01-08 22:19:58
532Nalewajko Izabela BełżyceBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄK--2018-01-08 22:52:59
535Wolańczuk Marcin Warszawa-M--2018-01-09 08:19:08
536Wolańczuk Piotr Zamość-M--2018-01-09 08:40:14
508Wójcik Łukasz Lublin-M--2018-01-09 10:06:31
539Wolańczuk Michał Zamość-M--2018-01-09 11:57:45
510Konopka Marek TarnogródRoztocze Cycling TeamM--2018-01-11 12:28:34
511Węglińska Daniela Majdan StaryRoztocze Cycling TeamK--2018-01-11 17:55:18
571Deptus Bartłomiej Krasnystaw-M--2018-01-12 19:14:11
573Ostrowski Łukasz Krasnystaw-M--2018-01-12 19:33:04
574Szabała Grzegorz Lublin-M--2018-01-12 20:51:06
523Pietrzyk Zbigniew Kępa BorzechowskaBełżyce i okolice biegająM--2018-01-13 16:57:17
584Król Arkadiusz Lublin-M--2018-01-14 13:49:26
585Szubartowski Paweł BełżyceBełżyce i okolice biegająM--2018-01-14 20:24:01
589Kowalczyk Marcin Lublin-M--2018-01-14 21:35:23
633Śliwczyńska Ilona Warszawa-K--2018-01-17 17:12:26
530Podraza Anna TarnówUltraTarnówK--2018-01-18 21:04:33
644Penar Jarosław Otwockfestina lenteM--2018-01-22 07:35:54
645Penar Katarzyna Otwockfestina lenteK--2018-01-22 07:50:58
671Malinowska Ela Kolechowice-K--2018-01-25 22:02:01
673Kłoczek Szymon Zamośćuks azymut siedliska gmina zamoscM--2018-01-26 07:33:23
675Kiełbasa Damian ZamośćUKS Azymut Siedliska Gmina ZamośćM--2018-01-26 13:31:22
356Miśkiewicz Dariusz Osowiec-M--2018-01-28 12:42:23
369Wołosz Arkadiusz Warszawa-M--2018-01-29 09:47:29
680Stanicki Jerzy Lublin-M--2018-01-29 15:54:40
681Szabała Tomasz Ciecierzyn-M--2018-01-30 11:26:13
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM--2018-02-01 09:03:36
684Płecha Ewa Kraków-K--2018-02-01 18:21:43
686Weremecki Tomasz Lublin-M--2018-02-03 18:06:54
690P P Lublin-M--2018-02-03 21:36:19
694Łowczak Bartosz LublinStay Insane / chartee.plM--2018-02-05 08:54:03
696Górska Jadwiga Goraj-K--2018-02-05 09:51:19
697Raczkiewicz Anna Tomaszów Lubelski-K--2018-02-05 10:40:24
698Ujma Katarzyna Rogóźno-K--2018-02-05 12:56:01
558Niezabitowski Mateusz Kraśnik-M--2018-02-06 08:31:15
699Kusz vel Sobczuk Paweł Lublin-M--2018-02-06 15:08:11
707Łukaszuk Rafał Chełm-M--2018-02-06 16:27:43
663Stępniewski Krzysztof Lublin-M--2018-02-06 16:57:33
709Ostaszewski Gerard Piaseczno-M--2018-02-06 21:05:20
711Ostaszewska Katarzyna Piaseczno-K--2018-02-06 21:16:57
714Nestorowicz Łukasz Stańków1 Batalion Zmechanizowany w ChełmieM--2018-02-07 05:43:46
715Górski Michał Goraj-M--2018-02-07 08:44:08
720Klimasz Józef RzeszówSzarotkiM--2018-02-07 15:59:58
736Madejek Piotr Chełm-M--2018-02-08 17:19:11
740Kawalec Tomasz Goraj-M--2018-02-08 19:41:10
742Krawczyk Anna Nowy Dwór-K--2018-02-08 19:56:52
743Papierz Piotr Goraj-M--2018-02-08 20:12:42
745Strycharz Jakub WarszawaLudzie z BagienM--2018-02-08 20:36:43
746Toborek Katarzyna Lublin-K--2018-02-08 21:28:11
747Korpiela Krzysztof Lublin-M--2018-02-08 21:45:59
749Cienkosz Marta Lublin-K--2018-02-08 21:51:56
750Szymczak Łukasz Lubartów-M--2018-02-08 22:18:33
751Szymczak Małgorzata Lubartów-K--2018-02-08 22:21:40
737Kawałek Marzena Lublin-K--2018-02-09 09:26:49
676Dobrowolski Piotr Lublin2 LBOTM--2018-02-09 13:11:53
755Świetlicki Mateusz Warszawa-M--2018-02-10 16:08:03
757Grunwald Aleksandra Warszawa-K--2018-02-10 16:17:48
756Skalska Joanna Wiktorów-K--2018-02-10 16:27:06
759Reczek Sebastian Minsk MazowieckiKS Zielono-CzarniM--2018-02-11 13:41:53
762Drążek-Ciepielowska Aneta Kraków-K--2018-02-12 07:25:26
761Ciepielowski Michał Kraków-M--2018-02-12 07:27:08
764Wróbel Marcin Minsk MazowieckiKS BarakudaM--2018-02-12 18:52:21
678Kaliciński Marek WarszawaUKAM--2018-02-13 17:01:25
770Cieniuch Arkadiusz Świdnik-M--2018-02-15 17:58:06
774Niemczyk Łukasz Lublin-M--2018-02-15 18:50:09
767Ulrich Krzysztof Jakubowice KonińskiePanM--2018-02-15 19:58:28
769Wikira Maciej Lublin-M--2018-02-15 20:45:52
768Piejak Mateusz Niedrzwica Duża-M--2018-02-15 20:48:39
777Drozda Mateusz Lublin-M--2018-02-16 01:03:47
778Kowalik Marcin Lublin-M--2018-02-16 10:22:09