Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Azymut Orient 2019

Organizer BikeBoys Paweł Mantycki
Place woj. kujawsko-pomorskie - Jabłonowo Pomorskie
Date 26 oct 2019
Headquarter Dom Seniora ul. Główna 22 Jabłonowo Pomorskie
Web page http://azymut.orientujemy.pl/
Regualation http://azymut.orientujemy.pl/regulamin-bydgoszcz
Enrollment Sept. 29, 2019   -   Oct. 25, 2019
Description Jesienny rajd w Kujawsko-Pomorskim dla piechurów i rowerzystów na dystansach długich, średnich i krótkich. Zapraszamy na pojezierze Brodnickie. Do zobaczenia w Jabłonowie Pomorskim!
All participants count 68

Results

Route: TP25
Start time
Oct. 26, 2019, 8 a.m.
Limit time
6
PK count
12
Runners count
17
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time Links  

Results

Route: TP50
Start time
Oct. 26, 2019, 6 a.m.
Limit time
12
PK count
25
Runners count
17
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 5 21 600 09:58:00 - 09:58:00 47.50 -   |   -
1 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M 17 21 600 09:58:00 - 09:58:00 47.50 -   |   -
3 191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW 6 21 600 11:17:00 - 11:17:00 40.75 -   |   -
4 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 13 21 569 12:31:00 - 12:31:00 37.70 -   |   -
5 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M 14 21 568 12:32:00 - 12:32:00 37.63 -   |   -
6 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K 10 18 510 11:36:00 - 11:36:00 33.79 -   |   -
6 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW 9 18 510 11:36:00 - 11:36:00 33.79 -   |   -
8 4033 Maciej Kawałko Szafranki PaintRun M 8 18 510 11:39:00 - 11:39:00 33.64 -   |   -
9 157 Roman Gorczyca Ełk Running tortoise MW 4 19 487 12:53:00 - 12:53:00 32.12 -   |   -
10 102 Artur Małowiński Bydgoszcz :-) MW 7 17 480 11:15:00 - 11:15:00 31.66 -   |   -
11 763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers MW 3 16 450 11:15:00 - 11:15:00 29.68 -   |   -
12 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 1 16 450 11:41:00 - 11:41:00 28.58 -   |   -
12 470 Barbara Wysocka Poznań - K 15 16 450 11:41:00 - 11:41:00 28.58 -   |   -
14 4028 Jakub Adamczyk Toruń - M 2 15 420 11:52:00 - 11:52:00 26.68 -   |   -
15 1424 Maciej Paszyn Warszawa 7. batalion kawalerii powietrznej M 16 15 340 13:20:00 - 13:20:00 21.60 -   |   -

Results

Route: TR50
Start time
Oct. 26, 2019, 8:30 a.m.
Limit time
6
PK count
12
Runners count
12
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time Links  

Results

Route: TR190
Start time
Oct. 26, 2019, 7 a.m.
Limit time
13
PK count
25
Runners count
22
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M 202 31 900 - - 12:10:00 50.00 -   |   -
2 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 205 31 900 - - 12:21:00 49.26 -   |   -
2 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 219 31 900 - - 12:21:00 49.26 -   |   -
4 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 203 28 810 - - 12:54:00 44.33 -   |   -
5 260 Szymon Wojtczak Szczecin Init M 208 27 780 - - 12:49:00 42.69 -   |   -
6 4117 Tomasz Wadowski Pruszcz Gdanski - M 213 27 770 - - 13:10:00 42.14 -   |   -
6 4116 Michał Złomańczuk Straszyn - M 214 27 770 - - 13:10:00 42.14 -   |   -
8 895 Radosław Gołębiewski Toruń ecom CUK Racing Team M 215 26 749 - - 13:01:00 40.99 -   |   -
9 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M 220 25 720 - - 12:01:00 39.41 -   |   -
10 202 Stanisław Ruchlicki Białystok Britenet M 200 26 695 - - 13:55:00 38.04 -   |   -
11 38 Tomasz Konieczny Lipka Grupa Rowerowa Lipka M - 24 690 - - 11:21:00 37.76 -   |   -
12 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 201 22 630 - - 12:55:00 34.48 -   |   -
13 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 206 21 600 - - 10:45:00 32.84 -   |   -
14 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M 211 21 600 - - 12:51:00 27.47 -   |   -
15 303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M 204 19 540 - - 12:38:00 24.72 -   |   -
16 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M 217 14 369 - - 13:21:00 16.90 -   |   -