Orienteering Marathon Cup

 

DyMnO 2019

Organizer HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga
Place woj. mazowieckie - Stoczek (k.Małkini)
Date 1 jun 2019
Headquarter ul. A.Krajowej 1
Web page http://www.dymno.pl
Regualation
Description Rajd dla uczestników bno/mno na dystansie 50 km oraz dodatkowo na 25 i 10 km oraz rowerzystów na dystansie 150 km oraz dodatkowo 50 i 20 km. Trasy w formie scorelaufu z limitem 12 i 15 godz. Planowany elektroniczny, nowy sposób potwierdzania PK.

Results

Route: TP50
Start time
June 1, 2019, 2 a.m.
Limit time
12
PK count
25
Runners count
42
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 35 Tomasz Duda Warszawa - M 503 21 21 05:58:57 - 05:58:57 53.00 -   |   -
2 210 Mateusz Mioduszewski Warszawa UKA M 526 21 21 05:58:59 - 05:58:59 52.00 -   |   -
3 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M 544 21 21 06:46:30 - 06:46:30 45.15 -   |   -
4 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M 516 21 21 07:03:37 - 07:03:37 42.37 -   |   -
5 332 Anna Sejbuk Siedlce - K 538 21 21 07:39:47 - 07:39:47 39.03 -   |   -
6 3390 Jerzy Parzewski - - MW 533 21 21 07:50:45 - 07:50:45 38.13 -   |   -
7 206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K 505 21 21 08:34:50 - 08:34:50 34.86 -   |   -
8 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M 504 21 21 08:34:55 - 08:34:55 34.86 -   |   -
9 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW 509 21 21 08:40:48 - 08:40:48 34.46 -   |   -
10 3391 Arkadiusz Rosiński - - MW 535 21 21 09:41:39 - 09:41:39 30.86 -   |   -
11 3392 Sławomir Długołęcki - - MW 537 21 21 09:41:44 - 09:41:44 30.85 -   |   -
12 157 Roman Gorczyca Ełk - MW 507 21 21 10:14:24 - 10:14:24 29.21 -   |   -
13 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M 506 21 21 10:22:11 - 10:22:11 28.85 -   |   -
14 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 539 21 21 10:22:46 - 10:22:46 28.82 -   |   -
15 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW 523 21 21 10:52:08 - 10:52:08 27.52 -   |   -
16 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K 522 21 21 10:52:10 - 10:52:10 27.52 -   |   -
17 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K 540 21 21 11:14:34 - 11:14:34 26.61 -   |   -
18 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW 520 21 21 11:23:39 - 11:23:39 26.25 -   |   -
19 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW 521 21 21 11:23:44 - 11:23:44 26.25 -   |   -
20 3393 Przemysław Szurgot - - M 542 21 21 11:43:54 - 11:43:54 25.50 -   |   -
21 3394 Michał Kamiński - - M 510 20 20 10:33:25 - 10:33:25 24.28 -   |   -
22 3395 Robert Kamiński - - M 511 20 20 10:58:29 - 10:58:29 23.36 -   |   -
23 3396 Piotr Lisicki - - M 517 20 20 11:50:53 - 11:50:53 21.64 -   |   -
24 3397 Tomasz Lisicki - - MW 518 20 20 11:51:24 - 11:51:24 21.62 -   |   -
25 3398 Gosia Antosik - - K 501 19 19 11:01:40 - 11:01:40 20.54 -   |   -
26 353 Marcin Roszkowski Warszawa - M 536 19 19 11:30:21 - 11:30:21 19.69 -   |   -
27 3399 Aleksandra Szulencka - - K 541 19 19 11:30:23 - 11:30:23 19.69 -   |   -
28 2037 Tomasz Żuk Warszawa Zminioj gocie po powrocie M 547 19 19 11:56:52 - 11:56:52 18.96 -   |   -
28 3400 Marzena Niedźwiadek - - K 529 19 19 11:56:52 - 11:56:52 18.96 -   |   -
30 2051 Marcin Zając Warszawa - M 546 19 19 11:56:58 - 11:56:58 18.96 -   |   -
31 116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M 515 18 18 10:55:37 - 10:55:37 17.96 -   |   -
32 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K 514 18 18 10:55:46 - 10:55:46 17.95 -   |   -
33 1108 Marcin Trzeciakiewicz Warszawa - M 543 18 18 11:34:21 - 11:34:21 16.96 -   |   -
34 1106 Katarzyna Karpa Warszawa Smashing pĄpkins K 512 18 18 11:49:04 - 11:49:04 16.60 -   |   -
35 667 Ewa Misiaczek Warszawa - KW 527 17 17 10:41:44 - 10:41:44 15.68 -   |   -
36 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 532 16 16 11:50:05 - 11:50:05 14.76 -   |   -
37 3401 Piotr Markowski - - M 525 15 15 11:06:36 - 11:06:36 13.84 -   |   -
38 3402 Paweł Drabot - - M 502 15 15 11:06:43 - 11:06:43 13.83 -   |   -
39 3403 Leszek Kłak - - M 513 15 15 11:06:51 - 11:06:51 13.83 -   |   -
40 3404 Kaziemierz Makieła - - MW 524 15 15 11:46:45 - 11:46:45 13.05 -   |   -
41 191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW 534 14 14 07:18:04 - 07:18:04 12.18 -   |   -
42 3405 Paweł Napiórkowski - - M 528 8 8 05:14:19 - 05:14:19 6.96 -   |   -

Results

Route: TR150
Start time
June 1, 2019, 8 a.m.
Limit time
13
PK count
35
Runners count
21
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 1 1 - - 13:38:50 100.00 -   |   -
2 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - 1 1 - - 15:19:50 89.02 -   |   -
3 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - 1 1 - - 15:41:53 86.94 -   |   -
3 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 1 1 - - 15:41:53 86.94 -   |   -
5 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 1 1 - - 16:11:36 84.28 -   |   -
5 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 1 1 - - 16:11:36 84.28 -   |   -
7 26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M - 1 1 - - 20:20:03 67.11 -   |   -
8 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 1 1 - - 22:43:59 60.03 -   |   -
9 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - 1 1 - - 25:31:07 53.48 -   |   -
10 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - 1 1 - - 25:32:03 53.45 -   |   -
11 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 1 1 - - 25:53:53 52.70 -   |   -
12 2185 Sławomir Kielak - - M - 1 1 - - 26:26:50 51.60 -   |   -
13 3719 Rafał Benesz - - M - 1 1 - - 28:48:39 47.37 -   |   -
14 3720 Paweł Rozwadowski - - M - 1 1 - - 29:18:29 46.56 -   |   -
15 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - 1 1 - - 30:15:43 45.10 -   |   -
16 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - M - 1 1 - - 31:42:27 43.04 -   |   -
17 2544 Dariusz Bogumił - - M - 1 1 - - 34:03:51 40.06 -   |   -
18 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - 1 1 - - 37:18:20 36.58 -   |   -
19 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 1 1 - - 37:55:18 35.99 -   |   -
20 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - 1 1 - - 47:08:00 28.95 -   |   -