Orienteering Marathon Cup

 

OrientAkcja - jesień 2019

Organizer SFSM „BASTION”
Place woj. łódzkie - Rawa Mazowiecka
Date 28 sep 2019
Headquarter Rawa Mazowiecka, Tatar 1a
Web page http://www.orientakcja.pl
Regualation
Description Rowerowy maraton na orientację

Results

Route: TR110
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
69
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 24 24 - - 06:28:45 50.00 -   |   -
2 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - 24 24 - - 06:41:15 48.44 -   |   -
2 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 24 24 - - 06:41:15 48.44 -   |   -
4 2185 Sławomir Kielak - - M - 24 24 - - 06:54:30 46.89 -   |   -
4 3142 Igor Kielak - Tłuszcz M - 24 24 - - 06:54:30 46.89 -   |   -
6 3139 Adam Wojciechowski - Piastów M - 24 24 - - 06:58:47 46.41 -   |   -
7 3990 Bartłomiej Gonciarz Ćmińsk Aktywny Ćmińsk M - 24 24 - - 07:02:41 45.99 -   |   -
8 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - 24 24 - - 07:03:30 45.90 -   |   -
8 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 24 24 - - 07:03:30 45.90 -   |   -
10 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 24 24 - - 07:09:20 45.27 -   |   -
11 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 24 24 - - 07:09:50 45.22 -   |   -
12 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 24 24 - - 07:20:35 44.12 -   |   -
13 1072 Piotr Zarzycki Łódź KTR BikeOrient / ITOrient M - 24 24 - - 07:41:38 42.11 -   |   -
14 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - 24 24 - - 07:56:55 40.76 -   |   -
15 783 Artur Zawadzki Marki - M - 24 24 - - 07:57:00 40.75 -   |   -
16 2203 Rafał Helbik - - M - 24 24 - - 08:24:35 38.52 -   |   -
16 4013 Cezary Maj - - M - 24 24 - - 08:24:35 38.52 -   |   -
18 4014 Grzegorz Biolik - UNTS Warszawa M - 24 24 - - 08:36:50 37.61 -   |   -
18 4026 Agnieszka Biolik - UNTS Warszawa K - 24 24 - - 08:36:50 50.00 -   |   -
20 882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M - 24 24 - - 08:48:05 36.81 -   |   -
21 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - 24 24 - - 08:55:15 36.31 -   |   -
21 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - 24 24 - - 08:55:15 48.28 -   |   -
21 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K - 24 24 - - 08:55:15 48.28 -   |   -
24 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 23 23 - - 07:54:36 34.80 -   |   -
25 3685 Rafał Madej - :) M - 23 23 - - 08:56:10 30.81 -   |   -
26 36 Krzysztof Mierzwicki Warszawa Mazurskie Tropy M - 22 22 - - 08:18:00 29.47 -   |   -
27 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - M - 22 22 - - 08:57:54 27.28 -   |   -
28 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 21 21 - - 08:44:34 26.04 -   |   -
29 3792 Jacek Kostrzewa Kalisz tańczący z kompasem M - 21 21 - - 08:50:05 25.77 -   |   -
30 1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M - 21 21 - - 08:54:19 25.57 -   |   -
31 2036 Michał Młynarkiewicz Wrocław Immotion Specialized Team Wrocław M - 20 20 - - 08:29:30 24.35 -   |   -
32 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M - 20 20 - - 08:31:40 24.24 -   |   -
33 3845 Anna Kwitowska Warszawa - K - 20 20 - - 08:50:43 40.23 -   |   -
34 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - 20 20 - - 08:51:54 23.32 -   |   -
35 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - 20 20 - - 08:52:39 23.29 -   |   -
36 3693 Rafał Matera - - M - 19 19 - - 08:30:30 22.13 -   |   -
36 2515 Marcin Prokop Żabia Wola - M - 19 19 - - 08:30:30 22.13 -   |   -
38 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - 19 19 - - 09:05:29 20.71 -   |   -
39 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M - 19 19 - - 09:22:10 20.09 -   |   -
40 3365 Łukasz Świtoń - Pędzący Pędzel M - 18 18 - - 08:49:24 19.03 -   |   -
41 4015 Dariusz Ciołak - Aktywny Ćmińsk M - 18 18 - - 08:56:59 18.77 -   |   -
41 4016 Sebastian Damian - Aktywny Ćmińsk M - 18 18 - - 08:56:59 18.77 -   |   -
43 3943 Monika Strakowska - - K - 18 18 - - 08:57:50 36.21 -   |   -
44 3732 Maciej Hadyś - Szalone naleśniki M - 17 17 - - 08:54:25 17.72 -   |   -
44 3709 Józef Kotowski - Szalone naleśniki M - 17 17 - - 08:54:25 17.72 -   |   -
44 3733 Grzegorz Maruszak - Szalone naleśniki M - 17 17 - - 08:54:25 17.72 -   |   -
47 826 Jolanta Ostaszkiewicz Wrocław ptaszniki K - 16 16 - - 07:54:36 32.19 -   |   -
47 825 Katarzyna Pokora Brzeg Dolny Ptaszniki K - 16 16 - - 07:54:36 32.19 -   |   -
49 3332 Krzysztof Rudnicki - - M - 16 16 - - 08:00:00 16.68 -   |   -
50 1098 Krzysztof Ciosek Opole - M - 16 16 - - 08:34:00 15.58 -   |   -
51 3708 Bartosz Majtczak - RWD M - 15 15 - - 07:58:30 14.60 -   |   -
51 3718 Karolina Rosińska - RWD K - 15 15 - - 07:58:30 30.17 -   |   -
53 3736 Krzysztof Kletkiewicz - - M - 15 15 - - 09:03:45 12.85 -   |   -
54 3689 Tadeusz Szczepaniak - VerOn Team M - 15 15 - - 09:04:05 12.84 -   |   -
54 3710 Weronika Szczepaniak - VerOn Team K - 15 15 - - 09:04:05 26.54 -   |   -
56 1096 Łukasz Senderek Warszawa Team 360° / Krakowska Wielka Pętla M - 14 14 - - 06:45:45 11.99 -   |   -
56 3740 Ela Senderek - - K - 14 14 - - 06:45:45 24.77 -   |   -
58 884 Grzegorz Redo Głowno - M - 14 14 - - 07:55:45 10.22 -   |   -
58 883 Ewa Urbanik-Redo Głowno - K - 14 14 - - 07:55:45 21.12 -   |   -
60 4017 Krzysztof Banaszkiewicz - KTR BikeOrient M - 14 14 - - 07:57:15 10.19 -   |   -
61 4018 Marcin Warzycha - Tytani znad Grabi M - 14 14 - - 08:12:09 9.88 -   |   -
62 4019 Piotr Nycz - Wataha M - 14 14 - - 08:18:30 9.76 -   |   -
62 4020 Dawid Wiewiórski - Wataha M - 14 14 - - 08:18:30 9.76 -   |   -
62 4021 Piotr Wiewiórski - Wataha M - 14 14 - - 08:18:30 9.76 -   |   -
65 4022 Karol Sworski - - M - 14 14 - - 08:27:30 9.58 -   |   -
66 4023 Michał Adamczyk - Tytani znad Grabi M - 14 14 - - 08:33:09 9.48 -   |   -
66 4024 Wojciech Wodzyński - Tytani znad Grabi M - 14 14 - - 08:33:09 9.48 -   |   -
68 4025 Grzegorz Janowski - - M - 14 14 - - 08:40:18 9.35 -   |   -
69 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - 14 14 - - 08:42:50 9.30 -   |   -