Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Czterech Żywiołów Zima 2019

Organizer Stowarzyszenie na Rzecz Nieustajcego Rozwoju Vajra
Place woj. małopolskie - Wolbrom
Date 19 jan 2019
Headquarter Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, ul. Mariacka 28, 32-340 Wolbrom
Web page http://www.rajd.vajra.org.pl/
Regualation
Enrollment Jan. 1, 2019   -   Jan. 17, 2019
Description Trasa piesza TP50
All participants count 38
Results status Official results

Results

Route TP50

Start time
Jan. 19, 2019, 10:30 a.m.
Limit time
12
PK count
14
Runners count
38
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-81404:43:0053.00
235Duda Tomasz 🥈-Warszawa-1404:44:0051.82
34947Majer Janusz -topolów-1405:15:0045.92
42025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła1405:23:0043.81
5639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy1405:26:0043.40
62081Kobos Tomasz ---1405:27:0043.27
7703Korpula Grzegorz -Piekoszów-1405:37:0041.99
71159Grabowska Joanna 🥇-KrakówWKS Wawel Kraków1405:37:0041.99
9332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-1405:40:0041.62
10376Szczepański Sławomir -PoznańSS1405:51:0040.31
10417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club1405:51:0040.31
121999Lachera Marek -KatowiceW pogoni za duchem1405:59:0039.42
13131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team1406:28:0036.47
142082Zębala Krzysztof ---1406:43:0035.11
1510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo1406:50:0034.51
16160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi1406:52:0034.34
172083Urbańczyk Radosław ---1406:56:0034.01
172084Adamczyk Paweł ---1406:56:0034.01
17387Czostków Wiola -WarszawaAccenture Runners Club1406:56:0034.01
17386Polański Rafał -Katowice-1406:56:0034.01
218Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI1407:09:0032.98
221108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-1407:47:0030.30
221106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins1407:47:0030.30
24499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys1407:51:0030.04
25908Laskowski Arkadiusz -Wojkowice-1408:38:0027.32
251267Siedlecka Marta -Pogwizdów-1408:38:0027.32
25350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi1408:38:0027.32
28603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga1408:49:0026.75
291144Łazowska Sylwia 🥉-WarszawaŁaziki1408:55:0026.45
29666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze1408:55:0026.45
311032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków1409:57:0023.70
32171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad1409:59:0023.62
32685Frynas Sławomir -Lublin-1409:59:0023.62
34637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw1410:18:0022.90
35116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze1111:10:0017.99
35591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze1111:10:0017.99
372110Czarnobil Janusz ---905:08:0014.72