Orienteering Marathon Cup

 

XVIII SZAGO 2019

Organizer UKS WŁÓCZYKIJ
Place woj. pomorskie - Opalenie
Date 21 sep 2019
Headquarter
Web page http://ukswloczykij.pl/
Regualation
Description XVIII SZAGO cykliczna impreza na orientację organizowana wiosną i jesienią na terenie woj. pomorskiego. Organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy Włóczykij z Osieka. Uczestnicy zawodów mogą wystartować na trasach: - rowerowych 100 km - pieszych marszowych MnO 10-20 km (dziennych i nocnych) - biegowych BnO 25km (bez stowarzyszy)

Runners list

Route: TP25
Start time
Sept. 21, 2019, noon
Limit time
8
PK count
15
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Results

Route: TR100
Start time
Sept. 21, 2019, 11 a.m.
Limit time
8
PK count
20
Runners count
61
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - - 38 - - 05:34:53 100.00 -   |   -
2 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 38 - - 05:50:57 95.42 -   |   -
3 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - - 38 - - 06:24:05 87.19 -   |   -
4 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M - - 38 - - 06:26:05 86.74 -   |   -
5 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - - 38 - - 06:28:02 86.30 -   |   -
5 783 Artur Zawadzki Marki - M - - 38 - - 06:28:02 86.30 -   |   -
7 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - - 38 - - 06:37:50 84.18 -   |   -
7 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - - 38 - - 06:37:50 84.18 -   |   -
9 892 Marek Pachulski Gdańsk GREY WOLF M - - 38 - - 06:50:09 81.65 -   |   -
9 3092 Leszek Pachulski - - M - - 38 - - 06:50:09 81.65 -   |   -
11 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M - - 38 - - 07:07:20 78.37 -   |   -
12 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - - 38 - - 07:08:04 78.23 -   |   -
13 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - - 38 - - 07:35:06 73.58 -   |   -
14 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - - 38 - - 07:37:50 73.15 -   |   -
15 1158 Andrzej Buchajewicz Rotmanka MCkwadrat M - - 38 - - 07:42:47 72.36 -   |   -
16 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - - 38 - - 07:58:06 70.04 -   |   -
16 2507 Małgorzata Szwaracka Gdańsk Morenka Team K - - 38 - - 07:58:06 100.00 -   |   -
16 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - - 38 - - 07:58:06 100.00 -   |   -
19 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - - 37 - - 07:42:17 68.20 -   |   -
19 199 Zbigniew Kowal Słupsk STOPA SŁUPSK, MORPOL M - - 37 - - 07:42:17 68.20 -   |   -
21 3108 Zbigniew Piątkowski - - M - - 37 - - 07:42:51 68.12 -   |   -
22 3097 Robert Potocki - - M - - 37 - - 07:52:02 66.79 -   |   -
23 3093 Mirosław Potocki - - M - - 37 - - 07:52:35 66.71 -   |   -
23 3094 Mikołaj Waliński - - M - - 37 - - 07:52:35 66.71 -   |   -
25 1366 Marek Malinowski Kurcze15 - M - - 36 - - 07:40:40 64.91 -   |   -
26 3100 Łukasz Ballerstadt - - M - - 36 - - 07:48:07 63.88 -   |   -
26 2183 Wojciech Bróż Gdańsk - M - - 36 - - 07:48:07 63.88 -   |   -
28 3101 Waldemar Polewko - - M - - 36 - - 07:48:12 63.87 -   |   -
29 3195 Paweł Sosna - - M - - 36 - - 07:57:30 62.62 -   |   -
30 3991 Tomasz Jankowski - - M - - 36 - - 07:58:42 62.47 -   |   -
31 3175 Andrzej Dzich - Alive! M - - 36 - - 07:58:45 62.46 -   |   -
32 1364 Witold Ciesielski Gdansk MR M - - 35 - - 07:53:35 60.72 -   |   -
33 323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K - - 35 - - 07:56:42 92.11 -   |   -
34 321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - - 35 - - 07:57:40 60.21 -   |   -
35 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M - - 35 - - 08:02:36 59.59 -   |   -
36 3205 Rafał Sosna - - M - - 33 - - 07:11:50 56.19 -   |   -
37 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - - 33 - - 07:56:59 50.87 -   |   -
37 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - 33 - - 07:56:59 86.84 -   |   -
39 38 Tomasz Konieczny Lipka Grupa Rowerowa Lipka M - - 32 - - 07:36:48 49.33 -   |   -
39 2510 Joanna Konieczna Poznań Grupa Rowerowa Lipka K - - 32 - - 07:36:48 84.21 -   |   -
41 67 Krystyna Konieczna Lipka - K - - 32 - - 07:39:00 83.81 -   |   -
42 3992 Marcin Chmielewski - Lost M - - 32 - - 07:55:39 47.37 -   |   -
43 36 Krzysztof Mierzwicki Warszawa Mazurskie Tropy M - - 31 - - 07:40:18 45.89 -   |   -
43 3845 Anna Kwitowska Warszawa - K - - 31 - - 07:40:18 81.19 -   |   -
45 3096 Waldemar Dargacz - - M - - 31 - - 07:47:57 45.14 -   |   -
46 3105 Krzysztof Luks - - M - - 31 - - 07:48:35 45.08 -   |   -
47 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - - 30 - - 07:46:03 43.62 -   |   -
48 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - - 30 - - 07:50:12 43.24 -   |   -
48 1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K - - 30 - - 07:50:12 78.57 -   |   -
50 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - - 30 - - 07:54:06 42.88 -   |   -
50 197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M - - 30 - - 07:54:06 42.88 -   |   -
52 3244 Ryszard Borko - KS Pidrina Gdynia M - - 28 - - 07:39:36 40.03 -   |   -
52 3242 Radosław Laskowski - KS PIDRINA GDYNIA M - - 28 - - 07:39:36 40.03 -   |   -
54 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M - - 28 - - 07:54:50 38.74 -   |   -
55 3994 Magda Marcinkowska - - K - - 25 - - 08:26:11 65.47 -   |   -
56 3993 Marcin Florkiewicz - - M - - 20 - - 08:52:42 27.67 -   |   -
56 1378 Mariusz Bożyczko Elbląg Perełki z Elbląga M - - 20 - - 08:52:42 27.67 -   |   -
58 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M - - 19 - - 07:37:11 26.29 -   |   -
58 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K - - 19 - - 07:37:11 49.76 -   |   -
58 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K - - 19 - - 07:37:11 49.76 -   |   -
61 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - - 11 - - 07:19:30 15.22 -   |   -