Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Ełcka Zmarzlina 2020

Organizer MOSiR
Place woj. warmińsko-mazurskie - Ełk
Date 3 - 4 jan 2020
Headquarter Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR Ełk, ul. Św. M. M. Kolbego 11, 19 – 300 Ełk
Web page http://mosir.elk.pl/imprezy/elcka-zmarzlina-2020/
Regualation http://my.raceresult.com/140397/info?lang=pl
Description Trzy trasy, TP-100 km limit czasu 24 h, TP-50 km limit czasu 8 h, TP-25 km limit 4 h
All participants count 254
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
Jan. 3, 2020, 9 p.m.
Limit time
24
PK count
46
Runners count
56
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails4921:04:00102.50
1703Korpula Grzegorz -Piekoszów-4921:04:00102.50
3279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-4922:59:5291.85
3164Sawicki Jerzy -Ełk-4922:59:5291.85
31510Kasztelanic Rafał ---4922:59:5291.85
3103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight4922:59:5291.85
7940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-84923:06:2691.17
8141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team4821:57:5985.99
92123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa4823:49:3679.27
104466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-4623:04:2775.97
111524Nankiewicz Krzysztof ---4121:30:5867.71
12308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-4123:48:5361.18
131508Pomianek Mateusz ---4123:48:5961.17
141509Duda Marcin ---4023:49:1659.68
151521Bowszys Maciej ---3921:36:0958.19
16319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo3923:31:0253.45
171530Kraciuk Piotr ---3821:36:0952.08
18186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin3721:14:3650.71
191520Milczarek Dorota 🥉---3721:26:1850.25
20800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team3521:02:1447.53
211528Rogowski Andrzej ---3421:35:3646.17
221534Famulski Mariusz ---3320:48:4044.82
231537Świętoń Krzysztof ---3220:48:4843.46
241513Piwońska Julita ---3120:03:0042.10
254779Baran Michał --15 Pułk Przeciwlotniczy3120:48:4240.56
264780Szymkiewicz Daniel --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy3120:50:0440.51
271512Włodarczyk Mirosław ---3020:02:4439.21
281611Mierzejewski Krzysztof ---3020:03:0139.20
291900Andrukiewicz Tomasz ---3020:03:0539.20
304781Będźkowski Marek --Morsy Ostrołęka3020:03:0639.20
311511Więcko Jacek ---3020:05:2139.12
321650Pawluczuk Tomek ---3022:39:2034.69
331820Getek Marcin --Serduszko Team Ełk3022:39:4034.68
3459Dubil Michał -Kłodnica GórnaRajd Źródeł Chodelki2918:48:4833.53
35205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU2919:35:2532.20
361663Henkiel Marcin ---2919:58:4031.57
371664Gołąbiewski Zbigniew ---2919:59:2831.55
381573Krystoń Marcin ---2919:59:5431.54
391667Kraśnicki Robert ---2920:00:2731.53
401648Ożański Tomasz ---2920:03:0231.46
411644Pełszyński Mariusz ---2922:39:4227.83
424782Mućka Tomasz --15 Giżycka Brygada Zmechanizowana2517:27:2523.99
431581Pieluchowski Wojciech ---2520:38:3020.29
441583Waszkiewicz Ariel ---2520:38:3420.29
451514Pawlak Paweł ---2422:42:5719.48
464783Stuglik Krzysztof ---2422:42:5919.48
4758Sochoń Andrzej -Warszawa-1816:39:4414.61
481628Śmiarowski Michał ---1115:11:518.93
494784Butrymowicz Marcin --IZBA 311115:11:548.93
504785Zabuski Piotr --IZBA 311115:11:578.93
514786Toczko Piotr ---1116:37:058.16
524787Abramczyk Piotr ---1116:37:088.16
534788Jackson Alex ---916:34:506.68
544789Houstoun Robert --British Army916:34:566.68
554790Kloc Dawid --18 Pułk Rozpoznawczy715:11:565.19
564791Kalinowski Patrycjusz --18 Pułk Rozpoznawczy615:11:594.45

Route TP8h

Start time
Jan. 4, 2020, 9 a.m.
Limit time
8
PK count
36
Runners count
198
PositionIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
135Duda Tomasz 🥈-Warszawa-20207:53:0853.00
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team19807:58:3851.01
33774Żak Paweł -GdańskBrowery Team19207:58:5948.52
4110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS19207:59:1247.50
5695Siejko Łukasz -Lublin-18607:43:5346.02
6159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team18607:50:1945.39
7517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 201918407:41:2944.90
8131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team18307:52:5644.66
9332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-17207:36:2941.97
105093Kopacz Piotr -Gdynia-16608:00:3740.51
111557Grabowski Bogusz ---16207:52:0839.53
124708Szopiński Tomasz --KB Bryza Postomino15907:37:3238.80
131536Banach Krzysztof ---15708:00:0538.31
14160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi15507:53:2237.82
15123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy15407:53:0637.58
166Hołdakowski Wojciech -Warszawa-14807:23:5636.12
16183Ścibisz Jerzy -Szczecin-14807:23:5636.12
181655Ciszkowski Jacek ---14607:38:2735.63
191654Wielgosz Tomasz ---14607:38:2835.63
204373Kudosz Andrzej --Wital Gołdap14607:38:2935.63
214710Nowak Adam --Straż Graniczna Gołdap14607:38:3035.62
22376Szczepański Sławomir -PoznańSS14506:47:0635.38
234711Widera Karol ---14507:37:3031.48
241993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA14307:09:0931.05
24417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club14307:09:0931.05
263442Skórka Robert ---14106:56:1930.61
271781Jakubczyk Marcin ---14107:45:3727.37
284492Latecki Lech -Warszawa-13807:27:4426.79
291587Korzeniewski Marcin ---13707:32:4326.60
303855Niecko Krzysztof --KInO Rekin13707:40:5426.12
314712Lemanowicz Łukasz --MKB Dreptak13707:51:3425.53
321539Bobrowski Jan ---13407:56:4724.97
331684Gabruś Dariusz ---13407:56:4824.97
341687Opoński Artur ---13407:58:4324.87
354713Masalski Michał ---13207:32:4824.50
36730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki13107:52:1324.32
37726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak12907:51:5223.94
381631Mikiewicz Tomasz ---12707:14:2523.57
391607Żyźniewski Cezary ---12606:56:2023.39
401565Szeląg Tomasz ---12607:28:3921.70
411564Michalak Michał ---12607:28:4321.70
421562Milewski Andrzej ---12607:28:4921.70
431563Roman Paweł ---12607:28:5121.69
443783Wiśniewski Ireneusz ---12607:28:5721.69
454714Rekowski Tomasz --Szesnastka12607:40:2621.15
461523Jabłoński Krzysztof ---12505:56:5620.98
471554Łaskowska Marzena ---12307:27:0220.64
481558Łaskowski Tomasz ---12307:27:1020.64
491731Sznejder Anita ---12307:27:2720.63
501635Dzika Natalia ---12307:41:1920.01
504715Durmaj Marcin --15 Giżycka Brygada Zmechanizowana12307:41:1920.01
521636Szczech Izabela ---12307:41:2120.00
531609Górnicki Marek ---12307:41:2220.00
541591Junko Łukasz ---12207:09:1319.84
55974Kucharczyk Radosław -Warszawa-12107:55:4819.68
564717Milan Grzegorz ---12007:40:4919.52
564716Chowaniec Paweł --Degustatorzy12007:40:4919.52
581723Zawada Bartłomiej ---11906:48:2219.35
591590Barcikowski Łukasz ---11907:18:1618.03
601734Mikulski Łukasz ---11707:18:1517.73
611754Jabłoński Sebastian ---11707:19:1617.69
624718Korzec Paweł --White Rabbit Running Team11607:54:0917.54
631718Stan Marcin ---11607:54:1017.54
641589Furmaga Przemysław ---11307:19:1617.08
651632Kuczyński Robert ---11307:19:2217.08
661629Dorf Paweł ---11307:19:2917.07
674719Łoniewski Piotr ---11307:19:4117.07
681519Kemicer Monika ---11206:48:2516.92
69778Kowalik Marcin -Lublin-11207:13:1815.94
702145Duda Anita ---11207:13:4115.93
714625Grabaszewski Piotr -BytówgRabaRz TEAM11207:42:4914.93
721578Kobyliński Rafał ---11207:58:5214.43
731579Koc Tomasz ---11207:59:1214.42
742124Ambroziak Mateusz ---11107:55:5214.29
754720Wróblewski Sebastian --Jednostka Strzelecka 1007 Ełk11108:00:0314.16
761580Kuczyński Radosław ---11108:00:0414.16
771955Dubowski Robert --KB Castellanus to kiepski klub11007:49:5314.04
781954Wist Robert --KB Castellanus11007:49:5714.03
794721Krepski Zbigniew --Trailer Park Boys10907:54:3713.91
804722Kalicki Przemysław --Trailer Park Boys10907:54:3813.91
813928Stelmach Ferdynand ---10707:05:0513.65
821682Lempe Małgorzata ---10707:40:2612.60
831680Lempe Artur ---10707:40:2712.60
84729Kulik Wojciech -Piaseczno-10607:13:0512.48
854723Kozłowska Dominika --Ita Pole Dance Studio10607:20:1112.28
864724Kozłowski Rafał ---10607:20:1812.28
874725Grubczyński Sławomir ---10607:20:2112.28
884726Kuberska Alicja ---10507:05:0712.16
884727Szymański Radosław ---10507:05:0712.16
881526Oleksiak Włodzimierz ---10507:05:0712.16
911522Chrześcijański Andrzej ---10507:05:0912.16
921560Wadas Szymon ---10508:14:5810.45
931751Kemicer Nikodem ---10406:48:2410.35
944728Żukowski Kamil ---10407:09:119.85
954729Jaroniec Dariusz --15 Giżycka Brygada Zmechanizowana10407:09:189.84
964730Mormol Michał ---10407:38:509.21
974731Bieleniewicz Rafał --ESW Climbers10407:40:559.17
981802Roszkowiak Robert --ESW Climbers10407:40:569.17
994732Plesiewicz Natalia ---10307:56:499.08
1004033Kawałko Maciej -SzafrankiPaintRun10207:50:448.99
1014652Ogrodowicz Ewa -Łódź-10207:50:478.99
1021346Miłkowski Sylwester -Warszawa-10207:55:288.90
1034733Rynkiewicz Jędrzej --15 Giżycka Brygada Zmechanizowana10107:09:218.81
1044734Bzura Jarosław --3T Białystok10107:20:308.59
105288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT10107:41:168.20
1064735Czaplejewicz Marta --Super Drużyna Ełk10107:41:268.20
1061707Prawdzik Renata ---10107:41:268.20
1081343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik10107:46:108.12
1091851Skrodzki Piotr --Spacerkiem do mety9707:12:257.80
1101843Skrodzki Adam --Spacerkiem do mety9707:12:267.80
1114736Ignaciuk Paweł --En2zJaśCiRoohU9707:37:137.37
1121555Domurat Marian ---9707:37:157.37
1134737Hanusiak Marcin --En2zJaśCiRoohU9707:37:187.37
1144738Mormol Marcin ---9707:38:507.35
1151800Kwiatkowski Marcin ---9707:45:597.23
1161633Cherek Maciej ---9707:46:037.23
1172310Pruszkowski Paweł ---9607:56:117.16
1184739Sowiński Sebastian ---9507:10:207.08
1194740Świrydowicz Rafał --IAKMW KRAV Maga Ełk9507:11:067.07
1204741Dąbrowski Mateusz ---9507:11:077.07
1211594Drażan Mateusz ---9507:41:196.61
1221706Piwoński Maciej ---9507:41:526.60
1234742Grajewska Iwona ---9507:41:556.60
1241685Kuklińska Aleksandra ---9507:41:586.60
1244743Grajewski Krzysztof ---9507:41:586.60
1261708Bieńk Pieńkosz Agata ---9507:42:016.60
1271960Szematowicz Monika ---9507:42:026.60
1274744Pieńkosz Paweł --PAKA PIEŃKÓW9507:42:026.60
1291683Zorczykowski Grzegorz ---9507:42:196.59
1301681Cwaliński Marcin ---9507:42:206.59
131151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam9507:53:296.44
1324745Topolski Daniel ---9407:10:216.37
1331702Wszeborowski Michał ---9407:30:526.08
1341727Zieliński Paweł ---9407:30:546.08
135682Urbański Krzysztof -KrakówTAKADA bękarty9007:00:425.82
1364746Mormol Magdalena ---9007:38:475.34
1371668Borawski Maciej ---9008:03:325.07
1381599Finfando Anita ---8906:34:555.01
1391600Kozicki Tomasz ---8906:34:565.01
1404747Bogdański Michał ---8906:34:575.01
1414748Hass Seweryn --Akademia Marynarki Wojennej8906:34:595.01
1421640Waniek Piotr ---8906:35:215.00
1431671Jurkowski Michał ---8807:37:554.95
1444750Osełkowski Krzysztof ---8807:38:024.95
1444749Wiśniewska-Jurkowska Małgorzata ---8807:38:024.95
1461672Bernat Sławomir ---8807:38:034.95
1471746Alicka Katarzyna ---8707:37:294.89
148564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-8707:46:024.80
1494672Senda Karol -Ełk-8607:17:124.75
1501860Szymkiewicz Andrzej ---8507:17:104.69
1514751Kitlas Tomasz --Jednostka Strzelecka 1007 Ełk8307:11:464.58
1524752Rogański Szymon --JS 1007 Ełk8307:11:484.58
1534753Malesiak Michał --JS 1007 Ełk8307:14:514.55
1544754Skowroński Marcin ---8307:14:574.55
155213Kacprzycki Olaf -Warszawa-8307:36:294.33
1564755Radzikowski Krzysztof --Naturalnie 4x48207:42:164.28
1574756Prokurat Piotr --Naturalnie 4x48207:42:204.28
1584757Charuta Paweł --Naturalnie 4x48207:42:244.28
1594758Repczuk Marcin --Naturalnie 4x48207:43:024.27
1604759Kozicki Łukasz ---8106:35:004.22
1611737Winkler Cezary ---8106:45:144.11
1621639Pipiro Piotr ---8006:35:314.06
1634760Kossak Wojciech ---8006:45:123.97
1641752Graf Marcin ---8007:53:303.39
1654761Jadeszko Michał ---7606:17:103.22
1664762Kołodziej Sebastian --Tryn Tryn Team7606:17:113.22
1674763Szmigiel Jakub ---7606:17:133.22
1684764Murawski Mirosław ---7607:33:452.68
1694765Drabek Dariusz --Naturalnie 4x47607:42:302.63
1704766Budkiewicz Paweł --Naturalnie 4x47607:43:002.63
1711637Gryżewski Maciej ---7507:51:312.59
1721936Garbowski Rafał ---7507:53:372.58
1731736Kicelman Aleksandra ---7307:27:312.51
1734767Kołłataj Dawid --Punches&Kisses7307:27:312.51
1754768Lubowicz Radosław --Drink Team7106:18:502.44
1764769Szewc Mateusz --Drink Team7106:19:182.44
1771758Zabielski Maciej ---7107:12:212.14
1781757Tompolski Jarosław ---7107:33:502.04
1791586Ciżewski Mateusz ---6907:32:451.98
1804770Kurpiewska Dorota --Klub Morsów w Piszu6907:37:291.96
1814771Połubok Przemek ---6607:51:201.88
1821643Nagolska Monika ---6607:51:211.88
1831853Pawluczuk Ela --Apteka Gemini Team6607:51:281.88
1841642Głuchowska Małgorzata ---6607:51:301.88
1854772Tomala Mateusz --Drink Team6506:18:521.85
1861566Łobasiuk Iwona ---6207:35:231.76
1864773Frybes Agnieszka --Fundacja Kierunek Ultra6207:35:231.76
1881688Andruszkiewicz Szymon ---6207:35:241.76
1891622Dziemiańczuk Tomasz ---6207:35:251.76
1903824Kasprzyk Radosław -Poznań-5407:13:001.53
1914774Gajkowski Krzysztof ---5007:28:251.42
1921903Kosakowski Krzysztof --Siła i Masa5007:28:261.42
1934775Szopiński Adam ---5007:28:311.42
1934776Syta Piotr --Siła i masa5007:28:311.42
1951703Kukliński Piotr ---4808:03:041.36
1964777Macoch Grzegorz ---4606:40:061.31
1974778Kukliński Bartosz --POŻ-SERWIS4308:03:061.22
1981904Kosakowski Tomasz ---4107:28:291.16

Route TP25

Start time
Jan. 4, 2020, 10:30 a.m.
Limit time
4
PK count
32
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date