Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Jesienna Hała 2020

Organizer Gniewosz Hałabała
Place woj. łódzkie - Bolimowski Park Krajobrazowy
Date 24 oct 2020
Headquarter
Web page https://www.facebook.com/rajdnaorientacjehala
Regualation
Description TP8h
All participants count 42

Results

Route: TP8h
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
42
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails MW - - 157 08:00:00 - 08:00:00 41.50 -   |   -
2 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - - 141 08:00:00 - 08:00:00 36.42 -   |   -
2 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - MW - - 141 08:00:00 - 08:00:00 36.42 -   |   -
2 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - - 141 08:00:00 - 08:00:00 36.42 -   |   -
5 107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M - - 125 08:00:00 - 08:00:00 31.85 -   |   -
6 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - - 124 08:00:00 - 08:00:00 31.59 -   |   -
7 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - - 119 08:00:00 - 08:00:00 30.32 -   |   -
7 206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K - - 119 08:00:00 - 08:00:00 30.32 -   |   -
9 99 Wojciech Zając Bystrzyca Kłodzka Długouchy M - - 109 08:00:00 - 08:00:00 27.77 -   |   -
10 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW - - 106 08:00:00 - 08:00:00 27.01 -   |   -
11 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW - - 97 08:00:00 - 08:00:00 24.71 -   |   -
11 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - 97 08:00:00 - 08:00:00 24.71 -   |   -
13 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K - - 84 08:00:00 - 08:00:00 21.40 -   |   -
13 4122 Dariusz Walczyna Warszawa Klub InO STOWARZYSZE M - - 84 08:00:00 - 08:00:00 21.40 -   |   -
15 116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - - 80 08:00:00 - 08:00:00 20.38 -   |   -
15 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - - 80 08:00:00 - 08:00:00 20.38 -   |   -
17 974 Radosław Kucharczyk Warszawa - M - - 78 08:00:00 - 08:00:00 19.87 -   |   -
18 213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW - - 74 08:00:00 - 08:00:00 18.85 -   |   -
19 5240 Sławomir Balcerzak - - M - - 73 08:00:00 - 08:00:00 18.60 -   |   -
20 4396 Jerzy Nowak - GPR M - - 70 08:00:00 - 08:00:00 17.83 -   |   -
20 5241 Julia Nykiel - - K - - 70 08:00:00 - 08:00:00 17.83 -   |   -
22 4652 Ewa Ogrodowicz Łódź - K - - 68 08:00:00 - 08:00:00 17.32 -   |   -
23 5242 Piotr Czarnecki - - M - - 67 08:00:00 - 08:00:00 17.07 -   |   -
23 5243 Jakub Rybałtowski - - M - - 67 08:00:00 - 08:00:00 17.07 -   |   -
25 5244 Wojciech Nykiel - - M - - 66 08:00:00 - 08:00:00 16.82 -   |   -
26 1104 Anna Falkiewicz Łódź - KW - - 63 08:00:00 - 08:00:00 16.05 -   |   -
26 1105 Michał Falkiewicz Łódź - MW - - 63 08:00:00 - 08:00:00 16.05 -   |   -
28 5245 Franciszek Bartczak - - M - - 62 08:00:00 - 08:00:00 15.80 -   |   -
28 5246 Paweł Bartczak - - M - - 62 08:00:00 - 08:00:00 15.80 -   |   -
30 1668 Maciej Borawski - - M - - 60 08:00:00 - 08:00:00 15.29 -   |   -
31 1752 Marcin Graf - - M - - 59 08:00:00 - 08:00:00 15.03 -   |   -
32 353 Marcin Roszkowski Warszawa ZABIEGANI PO USZY M - - 56 08:00:00 - 08:00:00 14.27 -   |   -
32 276 Leszek Ścioch Warszawa - M - - 56 08:00:00 - 08:00:00 14.27 -   |   -
34 5247 Maciej Łukaszewicz - - M - - 47 08:00:00 - 08:00:00 11.97 -   |   -
34 5248 Piotr Choiński - - M - - 47 08:00:00 - 08:00:00 11.97 -   |   -
36 4120 Kamil Rogóż Warszawa Wydry M - - 40 08:00:00 - 08:00:00 10.19 -   |   -
36 4119 Małgorzata Kruszek Warszawa Wydry K - - 40 08:00:00 - 08:00:00 10.19 -   |   -
38 5249 Kamil Grycz - - M - - 39 08:00:00 - 08:00:00 9.94 -   |   -
39 5250 Bartek Witkowski - - M - - 35 08:00:00 - 08:00:00 8.92 -   |   -
39 5251 Rafał Towalski - - M - - 35 08:00:00 - 08:00:00 8.92 -   |   -
41 5252 Wojciech Grochowski - - M - - 22 08:00:00 - 08:00:00 5.61 -   |   -
- 319 Stanisław Olbryś Nasielsk KB Legionowo MW - - 0 08:12:00 - 08:12:00 -   |   -