Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Szago19 2020

Organizer UKS WŁÓCZYKIJ
Place woj. pomorskie - Kasparus
Date 6 jun 2020
Headquarter Kasparus 9a - remiza OSP
Web page http://ukswloczykij.pl/
Regualation http://ukswloczykij.pl/szargo/regulamin/
Description Dzienna impreza na orientację Szago, rozgrywana jest od 2007 roku na terenie województwa pomorskiego. Organizatorem jest UKS Włóczykij. Uczestnicy mają do wyboru trasy: - rowerowe 100 km - piesze MnO 10 - 20
All participants count 62

Results

Route: TR100
Start time
March 28, 2020, 9 a.m.
Limit time
8
PK count
20
Runners count
62
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - - 40 - - 05:50:27 100.00 -   |   -
2 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 40 - - 06:09:05 94.95 -   |   -
3 3092 Leszek Pachulski - - M - - 40 - - 06:20:22 92.13 -   |   -
3 892 Marek Pachulski Gdańsk GREY WOLF M - - 40 - - 06:20:22 92.13 -   |   -
5 3099 Jakub Szumański - - M - - 40 - - 06:39:00 87.83 -   |   -
6 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - - 40 - - 06:45:09 86.50 -   |   -
7 3097 Robert Potocki - - M - - 40 - - 06:52:01 85.06 -   |   -
8 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M - - 40 - - 06:52:17 85.00 -   |   -
9 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M - - 40 - - 06:54:00 84.65 -   |   -
10 3163 Olgierd Bagiński - NORDA Active Team M - - 40 - - 07:06:55 82.09 -   |   -
11 3094 Mikołaj Waliński - - M - - 40 - - 07:14:33 80.65 -   |   -
12 3093 Mirosław Potocki - - M - - 40 - - 07:14:37 80.63 -   |   -
13 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - - 40 - - 07:18:31 79.92 -   |   -
14 3238 Krzysztof Deptuła - flypics.pl M - - 40 - - 07:34:10 77.16 -   |   -
14 3098 Daniel Block - - M - - 40 - - 07:34:10 77.16 -   |   -
16 1158 Andrzej Buchajewicz Rotmanka MCkwadrat M - - 40 - - 07:54:26 73.87 -   |   -
17 1994 Tomasz Lipiński - - M - - 40 - - 07:57:06 73.45 -   |   -
18 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - - 39 - - 07:39:59 71.62 -   |   -
18 5030 Tomasz Procek - - M - - 39 - - 07:39:59 71.62 -   |   -
20 2183 Wojciech Bróż Gdańsk - M - - 39 - - 07:44:04 70.99 -   |   -
20 3100 Łukasz Ballerstadt - - M - - 39 - - 07:44:04 70.99 -   |   -
22 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - - 39 - - 07:44:58 70.85 -   |   -
23 199 Zbigniew Kowal Słupsk STOPA SŁUPSK, MORPOL M - - 38 - - 07:40:39 69.03 -   |   -
24 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - - 38 - - 07:40:59 68.98 -   |   -
25 3429 Paweł Sadowski - - M - - 38 - - 07:41:00 68.98 -   |   -
26 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - - 38 - - 07:50:10 67.64 -   |   -
27 3096 Waldemar Dargacz - - M - - 38 - - 07:54:44 66.99 -   |   -
28 3240 Marcin Burchard - KALISKA M - - 38 - - 07:58:11 66.50 -   |   -
29 3105 Krzysztof Luks - - M - - 37 - - 07:49:11 64.75 -   |   -
30 3242 Radosław Laskowski - KS PIDRINA GDYNIA M - - 37 - - 07:49:18 64.74 -   |   -
31 829 Michał Bałchanowski Gdańsk Morenka Team M - - 36 - - 05:13:30 62.99 -   |   -
32 4314 Jacek Grundkowski - - M - - 36 - - 07:48:15 42.17 -   |   -
33 4360 Lesław Grundkowski - - M - - 36 - - 07:48:34 42.14 -   |   -
34 3129 Marek Redlarski - - M - - 36 - - 07:49:35 42.05 -   |   -
35 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M - - 34 - - 07:34:59 39.71 -   |   -
36 3243 Artur Semsch - KS Pidrina M - - 34 - - 07:52:48 38.22 -   |   -
37 3120 Tomasz Waleńczak - - M - - 34 - - 07:58:26 37.77 -   |   -
38 3121 Adam Kot - - M - - 34 - - 07:58:33 37.76 -   |   -
39 5037 Marta Drzeżdżon - - K - - 32 - - 07:49:50 100.00 -   |   -
40 5031 Kamil Kowalewski - - M - - 31 - - 07:44:52 34.43 -   |   -
40 5032 Maciek Kotwa - - M - - 31 - - 07:44:52 34.43 -   |   -
42 5033 Marcin Kromer - - M - - 31 - - 07:45:32 34.38 -   |   -
43 3662 Piotr Tiszbein SOPOT - M - - 31 - - 07:46:15 34.32 -   |   -
43 3111 Adrian Nikonowicz - - M - - 31 - - 07:46:15 34.32 -   |   -
43 3678 Alicja Tomaszczyk-Tiszbein - - K - - 31 - - 07:46:15 96.88 -   |   -
46 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - - 30 - - 07:36:33 33.22 -   |   -
47 1340 Marcin Banach Śliwice 3Gravity M - - 30 - - 08:09:14 31.00 -   |   -
48 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - - 26 - - 07:53:41 26.87 -   |   -
48 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - - 26 - - 07:53:41 81.25 -   |   -
50 3115 Michał Roszkowski - - M - - 26 - - 08:02:34 26.37 -   |   -
50 3642 Łukasz Czaja - - M - - 26 - - 08:02:34 26.37 -   |   -
52 5038 Paulina Rożek - - K - - 26 - - 08:02:39 79.74 -   |   -
53 3116 Przemek Ferdek - - M - - 26 - - 08:02:45 26.36 -   |   -
54 865 Tomasz Popczyk Rumia - M - - 26 - - 08:05:28 26.21 -   |   -
55 4400 Tomasz Wróblewski - - M - - 25 - - 06:32:00 25.21 -   |   -
56 5034 Marcin Tomaszewski - - M - - 22 - - 05:31:00 22.18 -   |   -
57 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - - 18 - - 07:44:43 18.15 -   |   -
58 5001 Edyta Barnik Grzybowo - K - - 9 - - 07:00:00 27.60 -   |   -
59 3244 Ryszard Borko - KS Pidrina Gdynia M - - 8 - - 08:25:48 8.07 -   |   -
- 2558 Andrzej Lisowski - - M - - 0 - - 09:37:16 -   |   -
- 5035 Maciej Osielski - - M - - 0 - - 09:37:21 -   |   -
- 5036 Jarek Jaworski - - M - - 0 - - 09:37:46 -   |   -