Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

SZAGO XXIII 2022

Organizer UKS WŁÓCZYKIJ
Place woj. pomorskie - pomorskie
Date 26 mar 2022
Headquarter
Web page http://ukswloczykij.pl/
Regualation
Description Impreza na Orientację Szago, jest rozgrywana od 2007 roku. Organizatorzy - UKS Włóczykij przygotowują trasę rowerową (100 km) oraz trasy piesze 12,16 oraz 50 km
All participants count 63
Results status Unofficial results

Results

Route TR100

Start time
March 26, 2022, 8 a.m.
Limit time
8 h
PK count
20
Runners count
51
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal time
-1979Brudło Basia -WarszawaBaBiKi4107:26:31
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°4106:33:26
-22507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team3807:56:14
2-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos4106:34:54
-2312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-3807:56:14
3-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team4106:39:36
-4323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin3407:47:12
4-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk4106:40:29
5-3093Potocki Mirosław ---4106:56:12
5-3097Potocki Robert ---4106:56:12
-514324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj3007:31:52
7-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto4107:15:32
8-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO4107:20:45
9-3099Szumański Jakub ---4107:23:40
10-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi4107:26:31
11-4123Pachulski Leszek -Sopot-4107:29:00
11-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF4107:29:00
13-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team4107:41:51
14-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan4107:46:39
15-3090Piwakowski Wojciech ---4107:48:46
16-121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team4107:56:14
17-865Popczyk Tomasz -Rumia-3907:51:30
18-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-3907:54:58
18-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl3907:54:58
20-3241Megger Sławek ---3907:59:00
21-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-3807:47:38
21-3105Luks Krzysztof ---3807:47:38
23-3172Cenkier Julian --SISU OWB Team3707:44:40
23-3173Kauss Dawid ---3707:44:40
25-3171Larczyński Tomasz -GdańskLepszy Gdańsk3607:44:42
26-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki3607:51:12
27-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin3407:54:14
28-3427Friede Daniel ---3007:31:52
29-3426Dziamara Jarosław ---3007:32:07
30-3188Florek Przemysław ---3007:48:16
31-15265Szawkało Grzegorz --Sąsiedzi3007:52:02
32-3103Wejher Sławomir ---2907:52:02
33-15266Hirsz Szymon --RowerOWCE2807:38:05
33-12047Plicht Tomasz ---2807:38:05
35-3240Burchard Marcin --KALISKA2807:43:57
35-3643Rekowski Karol ---2807:43:57
37-3121Kot Adam ---2807:47:12
37-3120Waleńczak Tomasz ---2807:47:12
39-11829Lanc Damian ---2807:52:31
40-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-2707:33:44
41-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA2607:01:05
41-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia2607:01:05
43-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot2408:02:10
44-3243Semsch Artur --KS Pidrina2307:43:05
45-1366Malinowski Marek -Kurcze15-2308:15:59
46-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-2007:29:47

Route TP50

Start time
March 26, 2022, 8 a.m.
Limit time
12 h
PK count
16
Runners count
12
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
15093Kopacz Piotr -Gdynia-161609:00:27
25386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz-161610:16:00
31546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team161610:58:00
4199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK161611:36:05
414319Kosicki Tomasz --Stopa Słupsk161611:36:05
614331Żarna Tomasz -Lipusz-131311:00:06
7213Kacprzycki Olaf -Warszawa-131311:23:00
82552Malinowski Marek ---121211:11:10
9811Sawaniewski Rafał -Malbork-121211:13:00
105197Kotwa Maciej --S.G.A.WATAHA121211:38:00
117170Świeca Adam ---111108:50:01
1215211Jankowski Stanisław ---101011:51:00