Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

II. Zimowy Rajd Doliną Soły 2023

Organizer Stowarzyszenie Rajd Beskidy
Place woj. małopolskie - Bielany
Date 14 jan 2023
Headquarter Przystań nad Sołą, ul. Mostowa 17, 32-651 Bielany, pow. oświęcimski
Web page http://www.rajdbeskidy.pl
Regualation https://rajdbeskidy.pl/zimowy-rajd-dolina-soly-2023/zimowy-rajd-dolina-soly-2023-regulamin-zawodow/
Description Zawody w formule rogainingu rozgrywane na kilku trasach: - rogaining 8h lub 4h - cyclogaine 8h - rajd przygodowy 12h Trasa prowadzi przez ciekawe krajoznawczo i turystycznie miejsca na terenie Ziemi Oświęcimskiej i Wadowickiej.
All participants count 76
Results status Unofficial results

Results

Route TR100

Start time
Jan. 14, 2023, 9:30 a.m.
Base time (+Late time)
8 h + 0 h 30 min
PK count
55
Runners count
23
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal time
-115781Adamczyk Agata ---8106:15:00
1-986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD16907:05:00
-215782Winczewska Beata ---8007:08:00
2-791Jakubek Krystian 🥇-WrocławDecathlon16907:50:00
3-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team15507:54:00
-341Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel7107:33:00
4-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-13207:30:00
5-6Hołdakowski Wojciech 🥈-Warszawa-13007:54:59
6-516Ciuraszkiewicz Konrad -Olkusz-12707:31:00
7-11427Piechota Marcin ---12107:45:00
8-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran11607:27:00
9-15783Jarmuła Mirosław ---11106:49:00
10-15784Hubarevich Anton ---10207:51:00
11-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki9107:54:59
12-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-8507:59:00
13-14344Ciupa Marcin -Łódź-8007:05:00
14-452Mikler Arkadiusz -KrakówGUTO Adventure Team8007:13:00
15-2076Jeliński Tomasz -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC7107:33:00
16-15786Franke Marcin ---6807:06:00
17-474Szmyt Maciej -Poznań-6705:43:00
18-15787Chudy Dariusz ---6307:40:00
18-15788Mazur Jakub ---6307:40:00
20-14660Zwonek Piotr -KrakóweXrowerowanie.pl Kraków5206:26:59

Route TP8h

Start time
Jan. 14, 2023, 10 a.m.
Base time (+Late time)
8 h + 0 h 30 min
PK count
41
Runners count
53
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
114654Bluza Łukasz -Katowice-4115906:59:00
22025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła4115907:13:00
34947Majer Janusz -topolów-4115807:13:00
4505Wybraniec Wojciech -Bytom-4115706:43:00
514721Ryskalok Piotr -JaworznoOkiem Wilka3915206:43:00
615133Tomkiewicz Tomasz -KROSNO-3915207:15:00
614551Tomkiewicz Elżbieta 🥈-Krosno-3915207:15:00
8529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów4015107:42:00
914849Kaltenberg Norbert -Kraków-3914906:56:00
10915Stanny Kuba -Bładnice DolneInO SCI3914805:58:00
113988Pieczara Krzysztof -Jaworzno-3814607:16:00
121993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA3714506:27:00
131252Fidelak Paweł 🥈-Wrocław-3914507:07:00
13347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-3914507:07:00
1515789Neumenko Tatiana ---3814507:46:00
16141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team3814207:52:00
173884Litwa Szymon -Mysłowice-3714007:48:00
181097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław3813907:46:00
1915792Myatt Aidan ---3713907:50:00
20942Hoduń Anna -KrakówAZS CM UJ3413705:59:00
214411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-3613707:30:00
2214773Ryskalok Karolina 🥉-JaworznoOkiem Wilka3513507:16:00
23160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi3413207:51:00
23151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam3413207:51:00
2514622Chabrzyk Andrzej -CzęstochowaChabTeam3513106:34:00
2615793Kozioł Piotr ---3512906:46:00
2615790Wójcik Karolina ---3512906:46:00
282187Żero Sebastian -BędzinŻerki3412407:06:00
2915794Jereczek Waldemar ---3312007:35:00
3015537Wilk Magdalena -WarszawaUltrapośladach3212007:46:00
3014803Dąbrowski Michał -WarszawaUltrapośladach3212007:46:00
3215058Sitko Wojciech ---3311508:12:00
33977Jamrozik Krzysiek -KrakówWKS Wawel3311406:17:00
33976Szajna Abu -ZielonkiPszydomowy Klub Sportowy Ślimacza Szczała3311406:17:00
3515795Bębenek Marcin ---3111407:48:00
36888Hordziejewicz-Karasińska Ewa -Bytom-3111207:51:00
36171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad3111207:51:00
38656Hajduk Jacek -OleśnicaSNOB Team3111107:55:00
385056Hajduk Lidka --Bez Skorka3211107:55:00
402142Dziedzina Jakub -Rabka-ZdrójEpic_Team™2910406:12:00
402068Dziedzina Daniel -Rabka ZdrójEpic_Team™2910406:12:00
42280Początek Maria -ŻoryKiZK229807:45:00
434412Hora Vladimír -PrahaBludne balvany228907:50:00
44213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo278908:05:00
45603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga258607:33:00
451327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-258607:33:00
4566Rychlicki Dariusz -WołkowyjaRajskie życie258607:33:00
48530Podraza Anna -TarnówUltraTarnów248207:06:00
48350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi248207:06:00
5014741Kurzeja Artur -KATOWICE-227206:41:00
514687Kwaśny Leszek -katowice-217007:06:00
511267Siedlecka Marta -CieszynStara ale jara217007:06:00
5315791Sułkowska Beata ---62005:59:00

Route TP4h

Start time
Jan. 14, 2023, 11:30 a.m.
Base time (+Late time)
4 h + 0 h 30 min
PK count
41
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date