Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 48 2014

Organizator PKO Harpagan
Miejsce woj. pomorskie - Lipusz
Data 17 - 18 paź 2014
Adres bazy Zespół Szkół w Lipuszu, 7a, 83-424 Lipusz
Strona www http://www.harpagan.pl/rajd/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 604

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
100
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
15402Nowak Krzysztof ---100.00
21158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat90.11
33147Noga Witold 🥇---90.10
41359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER90.10
5829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team83.08
5121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team83.08
71504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki81.60
8722Kopczewski Michał -Warszawa-81.59
98561Wrona Sławomir ---80.92
105869Chełminiak Marcin ---80.92
115855Bolanowski Jan ---76.09
121147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team75.98
138573Mlonek Grzegorz ---72.90
1410Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo72.90
151459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru72.90
16186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin72.26
17103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight71.00
18105Fałowski Rafał -Gajków-70.99
197810Kosowski Paweł ---68.90
202123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa68.87
212542Kłaczkowski Kamil ---68.27
224466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-67.92
232540Władziński Adam ---67.91
245407Wiatrzyk Bartosz ---67.89
255080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-67.67
265442Bekacz Piotr ---67.08
278589Parzybut Artur ---66.99
28131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team66.99
297969Wawryków Kuba ---66.40
30159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team66.26
318554Pomierski Karol ---65.95
328555Pomierski Zbigniew ---65.95
33319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo65.55
34316Krasowski Tomasz -Wrocław-65.48
357831Bastian Jacek ---64.99
368599Pepłowski Tomasz ---64.98
378600Domańska Ewelina ---64.82
385735Łukaszyk Adrian ---64.82
398601Mocarski Jakub ---64.82
407159Kołkowski Radosław ---64.28
417389Łepek Marcin ---64.20
424146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki64.19
435431Tokarski Jacek ---64.02
444138Boguta Mateusz --Rita63.98
458604Kowalski Paweł ---63.94
467152Siondalski Mateusz ---63.93
477859Łukiański Tomasz ---63.93
488609Sypuła Adam ---62.64
491524Nankiewicz Krzysztof ---62.64
50325Skowron Michał -Zgierz-62.64
518611Dargacz Piotr ---62.38
528075Gracjasz Jan 🥈---62.37
535262Kabuła Ziemowit -Gdańsk-62.37
54205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU61.89
55206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU61.88
568622Szwed Piotr ---61.11
577760Gawlik Jarosław ---61.10
584140Szwed Paweł --Biegowy Świat61.10
594141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat61.09
608623Pawłowska Marzena ---60.91
614203Jonaczyk Marek --LPP Team60.91
625405Basek Maciej ---60.91
632507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team60.76
641449Mleczek Tadeusz -Świdnica-60.55
652571Florek Tomasz ---60.49
66800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team60.48
674333Kozdroń Arkadiusz ---60.48
682098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki60.48
697200Romaszko Wojciech ---60.46
707857Juszczak Jakub ---60.09
712539Głód Michał ---60.06
728625Kruszyński Mateusz Piotr ---59.99
737179Beśka Zdzisław ---57.89
745544Jagielski Aleksander ---57.29
755423Dera Aleksander ---57.29
764257Dąbrowski Zbigniew ---57.29
775465Kowalczyk Adam ---57.28
786482Pior Radosław ---57.28
793491Wyganowski Konrad ---55.20
803483de Rosier Marek ---49.43
818556Grześkowiak Adam ---43.74
826480Zakrzewski Maciej ---43.73
838745Signerski Remigiusz ---43.73
84125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie43.73
855503Głowacki Robert ---43.72
866713Strusiński Marcin ---43.71
878746Larczyński Marek ---43.70
886335Minichowski Piotr ---41.35
89102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)41.35
904159Król Jakub --No Excuses Team41.35
914158Król Joanna --No Excuses Team41.35
92101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)41.34
938749Jóźwiak Piotr ---37.82
94362Żyliński Adam -GdańskDwa Żubry i spokój36.19
956137Wrzałkowski Marek ---34.93
966481Wojtowicz Marcin ---34.83
977181Włoch Michał ---34.47
987794Niemiałkowski Aleksander ---34.47
997884Zawadzki Dawid ---34.46
1008750Wasilewski Andrzej ---34.25

Trasa TR200

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
168
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl100.00
-112287Cecuła Marzena 🥉---100.00
1-3162Jędrusik Rafał ---100.00
-24999Nieścioruk Barbara -Lublin-97.92
3-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp97.11
-34026Biolik Agnieszka --UNTS Warszawa93.75
-42510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka89.58
4-3139Wojciechowski Adam --Piastów96.69
5-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°95.44
-567Konieczna Krystyna -Lipka-89.57
-63089Stanek Asia 🥇---88.14
6-3094Waliński Mikołaj ---92.51
-712039Wilkowska Dorota ---69.69
7-3093Potocki Mirosław ---92.49
-811992Cyra Monika ---67.64
8-3092Pachulski Leszek ---92.33
8-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF92.33
-911991Wirkus Anna ---67.64
-1011994Krauze Wioleta ---63.82
10-11341Warda Jarosław ---92.32
-1112289Piwowarska Elwira ---62.49
11-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos90.79
12-301Paszkowski Wojciech -Białystok-90.55
-1212288Pawlik-Flisikowska Marta ---62.48
-1311809Block Barbara ---59.69
13-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl90.12
14-3090Piwakowski Wojciech ---88.59
-1412002Socha Anna ---59.43
-153136Kowalska Agnieszka ---54.03
15-11365Wesoły Krzysztof ---86.28
16-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage84.79
-1612018Knitter Dagmara ---50.43
17-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet83.83
-1712290Leczkowska Weronika ---46.82
-1811552Lasocka Elżbieta ---41.42
18-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine83.81
19-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI82.60
19-12038Klawikowski Adam ---18.48
20-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka81.89
21-3097Potocki Robert ---81.76
22-11582Kwapisiewicz Piotr ---80.88
23-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient80.49
24-7Zadworny Tomasz -Łódź-79.22
24-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-79.22
26-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT77.83
27-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-77.53
28-3175Dzich Andrzej --Alive!76.95
29-3938Kozdryk Piotr ---75.58
30-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team74.67
31-11351Marciniuk Rafał ---74.67
32-11344Szadura Michał ---73.31
32-9265Romejko Piotr ---73.31
34-3099Szumański Jakub ---72.42
35-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.71.50
36-3189Kryszewski Wojciech --K270.17
37-4264Cygan Szymon ---68.85
38-12056Kawlewski Szymon ---67.06
39-11581Chomicki Adrian ---67.05
40-12052Janura Rafał ---67.03
41-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin66.61
42-780Witkowski Michał -Toruń-66.61
43-783Zawadzki Artur -Marki-65.33
44-3102Korsak Dariusz ---65.15
45-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga65.15
46-4314Grundkowski Jacek ---64.69
47-12058Grundkowski Lesław ---64.68
48-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-63.46
49-693Smejda Andrzej -Warszawa-62.59
50-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-61.37
51-11817Karwatowski Robert ---61.36
52-6017Piwowarski Paweł ---59.30
53-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team58.11
54-1366Malinowski Marek -Kurcze15-57.37
55-3170Drapella Dariusz --Harpagan56.89
56-11383Radelski Zdzisław ---55.73
57-12342Poniecki Jan ---54.97
58-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-54.82
59-11385Sobek Dawid ---53.68
60-3173Kauss Dawid ---53.68
61-3198Kurzyński Krystian ---51.57
62-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-50.81
63-11505Flisikowski Zdzisław ---48.61
64-12157Friedrich Arek ---47.83
65-56Soczewka Damian -TomaszkowoAbentojra47.83
66-12366Roszkowski Cezary ---47.83
67-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team46.81
68-772Papis Leszek -SłupskTroll Team46.80
69-12396Surowiec Piotr ---45.91
70-11887Reszka Tomasz ---45.64
71-4014Biolik Grzegorz --UNTS Warszawa44.65
72-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-43.08
73-3657Romanowski Łukasz 🥇---42.03
74-2483Zieliński Daniel -Luboń-41.45
75-34Mantycki Paweł -BydgoszczBikeBoys.pl Orientujemy40.25
76-12076Idzikowski Mariusz ---40.25
77-12411Formella Adam ---39.36
78-12412Lezner Jarosław ---39.36
79-3188Florek Przemysław ---38.89
80-11618Błajet Kuba ---38.89
81-12415Kozłowski Andrzej ---38.32
82-12417Klarzak Bartek ---37.96
83-5170Smola Marcin --MTB 4 FUN37.36
84-3196Wanat Rafał --MTB4FUN37.36
85-11943Tuczyński Adam ---37.35
86-1485Florczak Maciej -Gorzów Wlkp.MUMIE MTB4FUN37.35
87-11606Skowronek Grzegorz ---36.96
88-11633Brzeziński Maciej ---36.95
89-11522Witt Paweł ---36.92
90-4320Letniowski Maciej ---35.81
91-4305Wawrzyniak Tomek ---35.81
92-10915Rybakowski Darek ---35.80
93-11466Reszka Witek ---35.70
94-7342Grzesiecki Marek ---34.89
95-3186Jaś Piotr ---34.37
96-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl34.06
97-12441Popracki Łukasz ---33.83
98-11885Winczewski Szymon ---33.83
99-3298Bowar Piotr --Pekabex33.29
100-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN32.54
101-11830Chojecki Krzysztof ---31.78
102-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura30.74
103-12452Tysarczyk Piotr ---30.01
104-12055Szymański Waldemar ---29.24
105-3190Wodziński Marek --mamy.to28.78
106-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-28.08
107-11811Rukszto Bartosz ---28.07
108-12190Tomaszewski Leszek ---27.37
109-11666Stępień Wojciech ---26.93
110-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace25.97
111-12459Fiedorek Krzysztof ---25.30
112-3724Ciskowski Piotr ---24.87
113-3725Ciskowski Waldemar --Ciski24.87
114-12047Plicht Tomasz ---24.81
114-12420Czapiewski Kamil ---24.81
116-3206Koropecki Juliusz ---24.79
117-12111Kłosowski Mirosław ---24.67
118-11486Solecki Krzysztof ---24.02
119-11487Deja Dawid ---24.01
120-3199Wodziński Grzegorz --mamy.to22.72
121-4388Woźniak Jacek --struchole21.42
122-5172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża20.22
123-5149Szawkało Grzegorz --Sąsiedzi19.65
124-12163Pudło Roman ---19.64
125-11832Klecha Paweł ---19.63
126-3108Piątkowski Zbigniew ---19.32
127-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM17.94
128-12186Herok Jacek ---17.93
129-11976Bałdowski Przemysław ---17.55
130-12201Milewski Tomasz ---17.40
131-12041Wieczorek Jarek ---16.35
132-1994Lipiński Tomasz ---15.64
133-4145Stefanek Łukasz ---15.13
134-12499Chabros Maciej ---15.13
135-12501Kwiatkowski Artur ---14.81
136-4288Celejewski Sebastian ---14.00
137-11730Domarus Bronisław ---13.67
138-12515Senger Ireneusz ---12.05
139-12209Stojek Andrzej ---11.25
140-4118Kamiński Paweł -Brodnica, Wybudowanie Michałowo-10.99
141-12518Kabziński Zbigniew ---10.59
142-11590Urbanowski Dariusz ---10.59
143-12182Sirocki Jarosław ---9.81
144-12525Jóźwiak Adrian ---9.02
145-12077Iwaszko Łukasz ---7.45
146-12531Westa Mariusz ---7.26
147-3327Łuszczyk Mirosław --mItO6.49
148-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO4.97
149-12543Kowalski Damian ---4.58

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
100
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
16743Chyczewski Piotr 🥈---50.00
28789Olech Przemysław ---49.66
38771Jasiński Bartek ---46.67
451Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK46.51
58798Skowroński Łukasz ---42.25
61546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team41.09
76734Choiński Paweł ---39.24
87153Fudro Edward 🥇---38.07
9307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk37.30
108777Krawczyk Natalia ---37.23
116695Słoma Paweł ---35.94
12355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy35.94
13519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team35.94
147465Gackowski Bogdan ---35.51
15278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy35.18
168824Łęgowski Maciej ---35.17
176824Ptaszyński Wojciech ---35.11
18290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad34.62
19302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad34.61
208776Grabiec Jakub ---34.31
211393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN34.31
223565Markowski Paweł ---34.30
231106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins33.94
241740Marszałek Marcin ---33.93
25245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ33.43
268764Chmielewski Czesław ---33.22
276355Tanan Adam ---32.46
288780Pergoł Bogusław ---31.57
297455Gajewski Ryszard ---31.57
307922Małek Mirosław ---30.89
307921Dudek Marcin ---30.89
328018Benasiewicz Paweł ---30.79
338854Słomiński Tomasz ---30.36
342554Popek Marcin ---30.36
356013Kołnierzak Maciej ---30.35
366874Paracki Paweł ---30.32
377867Jędrkowiak Piotr ---30.31
388857Teleżyński Grzesiek ---30.31
398858Kulicki Mateusz ---30.22
407925Tafelski Kamil ---30.22
41332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-29.99
424220Dębiński Robert --DRobi Toruń29.68
438866Patkowski Adam ---29.68
448868Jendza Jarosław ---29.68
458247Bartczak Maciej ---29.65
468021Słupek Janusz ---29.52
478036Woźny Maciej ---29.52
488187Gałek Sylwester ---28.19
498186Rutkowska Joanna ---28.19
505923Chojnacki Michał ---28.18
515301Gostomczyk Krzysztof ---28.18
528874Balcerzak Marek ---28.18
538875Magdziarek Robert ---28.18
545300Rymon Lipinski Artur ---28.18
558876Rutkowski Marcin ---28.18
568877Magdziarek Sylwia ---28.17
578040Nowak Jerzy ---27.86
588880Pszczoliński Michał ---27.78
598881Wasilczuk Michał ---27.78
608882Wasilczuk Agata ---27.77
618883Zajdzińska Zofia ---27.77
625315Tomaszewski Marek ---27.53
638887Pazdyga Anna ---27.53
648888Rosiński Marcin ---27.51
653128Świetlik Krzysztof ---27.44
665915Lemieszko Wioletta ---27.36
678890Idzior Adam ---27.35
688891Bauza Piotr ---27.35
696415Wicher Lesław ---27.35
705954Sztygiel Maciej ---27.16
718895Końka Izabela ---27.16
722547Hubert Jakub ---27.16
738416Drapiewski Rafał ---25.80
748184Chojnacka Maria ---25.54
758110Macho Marek ---23.66
767251Barcikowski Łukasz ---22.09
779049Putresza Sławomir ---20.30
789053Fliss Marcin ---20.14
798287Urbaniak Daniel ---20.14
805905Olechnowicz Emilia ---20.14
818296Majchrzak Renata ---20.13
828814Ćwil Karolina ---20.13
838815Soiński Bartosz ---20.13
845195Milka Łukasz ---20.04
855917Rolbiecki Robert ---20.04
868300Oryl Mariusz ---20.03
879054Kwiatkowski Adam ---19.98
888190Łukasiewicz Łukasz ---19.97
899055Turalinski Krzysztof ---19.97
903602Bartkowski Marcin ---19.88
913601Żabiński Krzysztof ---19.86
921979Pyssa Robert ---19.83
931197Pozorska Agnieszka -SzlachtaSTK LUKS "Pol" Czersk19.68
947004Kul-Maślanka Kinga ---19.64
958189Maślanka Tomasz ---19.64
968152Tryzno Jakub ---19.59
977578Demska Żaneta ---19.58
986816Staśkiewicz Aleksander ---19.28
999069Socha Hubert ---19.28
1009070Westa Rafał ---19.26

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
236
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-111789Lewińska Agnieszka 🥉---50.00
1-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto50.00
2-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team49.98
-212304Klucznik Katarzyna ---49.53
-34991Marcinkowska Magdalena -Poznań-46.77
3-3991Jankowski Tomasz ---45.25
-411322Babich Anna ---42.31
4-11834Leśniowski Mariusz ---44.59
5-11814Nowicki Jakub ---44.35
5-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info44.35
-512310Hałajczak Magdalena 🥈---41.93
-612311Nowaczyk-Przybylak Ewa ---41.93
7-12060Wiśniewski Dariusz ---42.00
-712314Dominiak Klaudia ---38.62
8-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja41.59
-811307Lisek Małgorzata ---37.52
9-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO41.10
-92617Hys Jolanta ---36.41
10-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl40.84
-1012316Bukraba Danuta ---35.57
-1111786Wysocka Agata ---35.36
11-3098Block Daniel ---40.84
-1212317Zielińska Małgorzata ---35.35
12-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM40.72
12-1136Warmowski Marcin -JuszkowoWARMA TEAM40.72
-139776Mąkolska Sylwia ---33.21
14-11210Łuczkowski Przemysław ---40.65
-1412295Gruba Patrycja ---32.14
-1511785Kopania Anita ---31.39
15-12407Gula Krzysztof ---40.65
-163134Błędowska Aleksandra ---31.39
16-11604Groth Ryszard ---40.53
-1712320Janczak Agata ---30.34
17-3109Polasz Jacek ---40.51
-1812029Żyhatyńska Elżbieta ---29.30
18-11637Żadkowski Stanisław ---40.40
-1911784Kunstetter Beata ---29.29
19-11640Rybak Paweł ---40.39
-2012035Jeżewska Jola ---27.20
20-11638Żadkowski Marcin ---40.28
-2112322Badziąg Natalia ---19.82
21-12409Schleifer Rafał ---40.26
22-11620Wylężek Zdzisław ---40.17
-2212004Dylewska Agnieszka ---19.81
-2312030Wiczk Marzena ---19.05
23-893Gębarowski Piotr -Warszawa-39.17
-2412324Eitman Izabela ---16.00
24-1364Ciesielski Witold -GdanskMR38.93
-2510033Borowiak Katarzyna ---14.95
25-11352Szubert Jan ---38.92
-2612017Baranowska Ewa ---14.23
26-9537Grodecki Patryk ---38.52
-2712325Pakosz Marta ---13.52
27-11864Mroczek Tomasz ---38.52
28-12268Barszczewski Dariusz ---38.48
-2812327Hirsz Natalia ---12.81
29-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun38.44
30-12346Linowski Darek ---38.42
31-3681Morawski Piotr --brak37.53
32-12229Szynwelski Marek ---37.43
33-12410Kostecki Łukasz ---37.31
34-12419Szczygielski Paweł ---37.30
35-12117Trybocki Dariusz ---37.29
36-12187Śmigielski Łukasz ---37.27
37-12421Witoszyński Michał ---37.27
38-12422Żuchliński Adam ---37.20
39-12221Matynia Maciej ---37.20
40-12054Rękawik Piotr ---37.18
41-9603Burek Marcin ---37.15
41-12194Gorzoch Karol ---37.15
43-12423Trzciński Waldemar ---37.14
44-12215Arciemiuk Mariusz ---37.14
45-12193Gorzoch Mariusz ---37.13
46-12141Klucznik Jarosław ---37.07
47-11750Ogryczak Tomasz ---37.06
48-12230Graczyk Michał ---36.87
49-11946Pawłusiów Leszek ---36.86
50-3117Benasiewicz Marek ---36.29
51-12354Surdy Sławomir ---36.29
52-12425Wojciechowski Adam_ ---35.94
53-12370Kiwer Ziemowit ---35.94
54-12105Ptaszek Maciej ---35.89
55-12368Brzózka Andrzej ---35.60
56-12428Malcher Stanisław ---35.59
57-12273Apollo Michał ---35.57
58-3363Jankowski Maciej --GR3miasto35.33
59-12430Tokmina Aleksander ---35.30
59-12429Wroński Jan ---35.30
61-1994Lipiński Tomasz ---35.24
62-11739Lisowski Adam ---35.20
63-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy35.18
64-12431Sobczak Przemek ---35.18
65-3301Klain Zbigniew --Klan Klainów35.18
66-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy35.18
67-12432Barczyk Piotr ---35.17
68-2508Zachara Stefan -Sopot-35.16
69-12433Gacek Mikołaj ---35.16
70-11890Doppke Marcin ---35.15
71-11897Tessar Michał ---35.14
72-11483Pawlak Sebastian ---35.01
73-4330Kummer Adam --GRBS34.97
74-4326Olczak Marcin --GRBS34.96
74-4331Jarecki Mariusz --GRBS34.96
76-4325Musielski Kamil --GRBS34.95
77-4329Ustianowski Przemko --GRBS34.95
78-11399Pejas Maciej ---34.95
79-3680Manthey Krzysztof --brak34.89
80-11896Tessar Romuald ---34.83
81-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek34.83
82-12434Ośko Mateusz ---34.38
83-12436Etmański Eugeniusz ---33.99
84-12437Sabisz Marian ---33.99
85-3265Dębski Bartosz --MIG BYTÓW33.92
86-10239Frańczak Andrzej ---33.91
87-12136Jeżewski Tomek ---33.85
88-861Priebe Jakub -Wierzchucino-33.84
88-2634Olszewski Piotr ---33.84
90-865Popczyk Tomasz -Rumia-33.82
91-11580Walter Maciej ---33.66
92-11425Pachulski Jarosław ---33.53
93-11859Kuhn Adrian ---33.53
94-11689Kwiatkowski Krzysztof ---33.52
95-3129Redlarski Marek ---33.36
96-12444Hudy Sławomir ---33.34
97-11628Kotkowski Kamil ---32.55
98-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu32.53
99-11716Galek Gustaw ---31.74
99-11715Galek Tomasz ---31.74
101-11402Nowiński Andrzej ---31.60
102-5204Konkolewski Mariusz ---31.60
103-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad31.00
104-12451Ossowski Karol ---30.23
105-582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła29.91
106-12254Trybalski Krzysztof ---29.91
107-3292Duda Robert ---29.84
108-12138Will Tomasz ---29.73
109-3286Miotk Szymon ---28.96
110-11932Caspari Sebastian ---28.42
111-4272Piotrowicz Przemysław ---28.42
112-12457Kawecki Tomasz ---28.23
113-12458Pieczka Tymoteusz ---28.22
114-12277Pastuszak Tomek ---26.74
115-12455Winikajtys Bartłomiej ---26.18
116-11382Mochol Marcin ---25.45
117-12463Fiedosewicz Mariusz ---24.50
118-12251Tomanek Szymon ---24.35
119-12466Kosmecki Michał ---24.29
120-12467Misiaszek Sławomir ---24.29
121-12468Klepaczko Jakub ---24.29
122-12469Bakul?a Mateusz ---23.78
123-12470Bulczak Przemysław ---23.78
124-4362Wulczyński Zbigniew ---23.73
125-12099Jasiński Krzysztof ---23.18
126-3312Soroka Adam ---22.51
127-11386Gabryś Bartłomiej ---22.29
128-12108Pikiel Grzegorz ---20.33
129-12241Cisowski Rafał ---20.33
130-12242Masiulanis Michał ---20.32
131-12446Drożdż Michał ---19.72
132-11456Szuca Zbigniew ---17.73
133-12489Boguta Dariuisz ---17.41
134-12267Kwietniewski Maciej ---17.38
135-3294Świątkiewicz Grzegorz ---16.97
136-3293Świątkiewicz Jerzy ---16.95
137-12491Kaczmarek Arkadiusz ---16.78
138-12359Polak Kamil ---16.78
139-12362Bukraba Bartłomiej ---16.78
139-12358Polak Jan ---16.78
141-1514Pawlak Paweł ---16.34
142-11503Ulicki Wojciech ---15.84
143-11934Sokolski Jerzy ---15.67
144-12498Lubawy Leszek ---15.18
145-12472Kędra Bartosz ---15.18
146-11398Stencel Krystian ---15.11
147-11746Kaczmarczyk Leszek ---14.87
148-12500Stefanowicz Boguslaw ---14.87
149-12502Wickland Wiktor ---14.72
150-12503Pawlak Krystian ---14.72
151-12504Żyro Maciej ---14.35
152-12505Kmiecik Bartłomiej ---14.35
153-3340Nadolny Lech --ROWEREK13.89
154-7556Walentynowicz Paweł ---12.72
155-11889Gruba Michał ---12.68
156-6192Dulski Rafał ---12.58
157-12514Szczygielski Adam ---12.29
158-11457Skórski Wojciech ---11.81
159-12516Jabłoński Piotr ---11.42
160-12174Kempa Sebastian ---11.03
161-11970Sienkiewicz Daniel ---10.71
162-11988Strugiński Krzysztof ---10.71
163-12517Chumowicz Marek ---10.70
164-11406Kunstetter Andrzej ---10.48
165-11953Najder Jacek ---10.47
166-12519Mądzielewski Michał ---10.29
167-11920Teległów Tomasz ---9.92
168-12496Sadowski Sylwester ---9.92
169-12495Sadowski Kamil ---9.92
170-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)9.55
171-12389Olszewski Konrad ---9.55
172-3360Wenta Marek --szweje9.01
173-12257Buss Jordan ---8.77
174-12453Śliwka Piotr ---8.77
175-12258Siemieniecki Jacek ---8.76
176-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-8.69
177-11502Ulicki Adam ---8.42
178-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM8.10
179-11702Mikołajczyk Mikołaj ---8.10
180-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM8.10
181-9615Podsiedlak Maciej ---7.94
182-3144Telepski Michał ---7.49
183-5880Kowalkowski Krzysztof ---7.48
184-12532Nosek Cyprian ---7.18
185-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team6.64
186-12535Noga Bartłomiej ---6.29
187-12536Goś Artur ---6.29
188-3370Tempczyk Jacek --Jo-Dziki6.03
189-11755Koszewski Łukasz ---6.00
190-11957Janczak Łukasz ---5.74
191-12538Topol Seba ---5.59
192-12545Kuzma Krzysztof ---3.88
193-12546Kopania Przemysław ---3.63
194-3350Gizela Michał ---3.46
195-11723Maciak Krzysztof ---3.46
196-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team2.44
197-12549Dzwonkowski Karol ---2.28
198-12237Baranowski Mariusz ---2.17
199-12238Szymczak Sławomir ---2.17
200-12550Zalewski Kajetan ---2.06
201-11526Wenta Maciej ---2.00
202-12551Dolaciak Sławomir ---1.89
203-12553Ozga Michał ---1.68
204-12554Tomczak Jarosław ---1.58
205-12555Lutostański Paweł ---1.58
206-12557Kulczewski Marcin ---1.30
207-12558Kujoth Robert ---1.30
208-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje0.93