Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Mazurskie Tropy 2015

Organizator Mazurskie Tropy
Miejsce woj. warmińsko-mazurskie - Stawiguda
Data 13 cze 2015
Adres bazy Publiczne Gimnazjum im. Olimpijczyków Polskich, ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Strona www http://www.tropy.net/2015/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 141
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR130

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
82
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
-2312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-95.60
2-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan94.96
-31643Nagolska Monika ---85.36
3-3139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów91.82
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos91.81
-467Konieczna Krystyna -Lipka-81.42
5-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl91.14
-55104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA78.25
-63089Stanek Asia 🥇---77.55
6-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl89.91
-72507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team74.45
7-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet85.65
8-3938Kozdryk Piotr ---85.54
-814556Lipińska Katarzyna -WarszawaEntropia58.94
-911545Charycka Beata ---55.84
9-12042Marzejon Marcin ---85.47
10-5425Zakrzewski Michał ---84.84
-109776Mąkolska Sylwia ---43.43
-113741Trykozko Ula --Team 36040.33
11-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass83.88
-126935Olechowska Emilia ---24.82
12-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla81.11
12-12041Wieczorek Jarek ---81.11
14-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka77.22
15-301Paszkowski Wojciech -Białystok-75.55
16-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl73.24
17-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT73.12
18-12Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team73.06
19-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-72.92
20-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI71.06
21-893Gębarowski Piotr -Warszawa-70.38
21-783Zawadzki Artur -Marki-70.38
23-3911Kielak Hubert ---69.78
23-2185Kielak Sławomir ---69.78
25-11350Orzoł Piotr -Olsztyn-69.16
26-11819Witt Tomek ---67.48
27-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad66.03
27-3261Tumiński Maciej --ITS66.03
29-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl65.68
30-6810Gromelski Piotr ---65.08
30-7321Sobczak Krzysztof ---65.08
32-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-64.49
33-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team64.10
34-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja63.65
35-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-63.12
36-7Zadworny Tomasz -Łódź-60.86
37-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-53.58
38-3724Ciskowski Piotr ---53.31
39-12089Chabros Maciek ---52.43
40-12091Chojnacki Andrzej ---50.49
41-11890Doppke Marcin ---42.90
42-11889Gruba Michał ---42.71
43-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy41.07
44-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy41.07
45-11593Dalbiak Rafał ---40.78
46-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team40.53
46-3723Wasiak Gerard -WarszawaIBOX MTB Team40.53
48-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga38.03
49-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA37.64
50-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN37.36
51-3681Morawski Piotr --brak35.87
52-4093Zieliński Michał -Gdynia-34.93
53-12134Żelazko Jarosław -OtwockOtwocka Grupa Rowerowa33.47
54-3110Jakubowski Jarosław ---33.47
55-11485Brodowicz Tomasz ---32.59
56-1629Dorf Paweł ---31.17
57-693Smejda Andrzej -Warszawa-29.76
58-2681Zając Grzegorz ---26.35
59-11590Urbanowski Dariusz ---25.97
60-56Soczewka Damian -TomaszkowoAbentojra25.83
60-12157Friedrich Arek ---25.83
62-3727Kuncewicz Piotr --Szybcy Inaczej25.59
63-3730Walczyk Marek --Szybcy Inaczej25.59
63-3729Sawko Kamil --Szybcy Inaczej25.59
65-12161Klepacki Jacek ---24.37
66-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan21.26
67-12102Czerniak Łukasz ---19.13
68-12176Czerniak Roman ---19.12
69-7615Niezgódka Bartosz ---18.01
70-12191Staszak Artur ---16.01

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
59
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team50.00
27283Arseniuk Krzysztof ---49.22
38000Mioduszewski Mateusz ---44.10
4759Reczek Sebastian -Minsk MazowieckiKS Zielono-Czarni43.84
5121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team42.29
510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo42.29
7131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team42.12
82310Pruszkowski Paweł ---41.57
98047Światkowski Jacek ---40.61
97840Wojtaszek Bartłomiej ---40.61
11829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team39.66
127153Fudro Edward 🥇---39.45
138063Kaczmarczyk Szymon ---36.75
148003Magalski Piotr ---36.26
14332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-36.26
16206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU35.69
16205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU35.69
18236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails35.64
19319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo35.49
202061Cwalina Karol ---35.27
216757Szczepińska Agnieszka ---34.76
2299Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy34.68
233451Veith Piotr ---33.90
234495Kokłowski Daniel -GdyniaTerytorials33.90
25317Kurach Paweł -Górki-33.57
265166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą33.17
27785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie31.04
287336Olecki Paweł ---29.28
28278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy29.28
301514Pawlak Paweł ---28.40
308009Kempiński Tomasz ---28.40
32157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise28.16
334007Zielonka Rafał ---26.51
334006Zielonka Michał ---26.51
358015Płodzicki Tomasz ---25.43
368014Suchowiecki Wojciech ---25.38
371709Bodetko Bogdan ---22.21
388259Czok Paulina ---22.08
386736Kowalska Magdalena ---22.08
407542Wieczorek Wiesław ---20.50
418366Weksej Tomek ---17.57
428383Wiewiórski Tomasz ---16.22
436727Siwilewicz Józef ---16.10
448410Filipowicz Joanna ---13.46
448411Filipowicz Wojciech ---13.46
463738Brzezińska Arletta --Rącze Pomrowy13.23
463739Katner Jolanta --Rącze Pomrowy13.23
488417Mioduszewska Małgorzata ---13.16
488418Mioduszewski Adam ---13.16
507658Piwowarczyk Dariusz ---12.06
513926Czaplicki Piotr ---11.57
513447Bacławska Magdalena ---11.57
538460Domań Marcin ---10.52
538461Mikulski Wojciech ---10.52
5514590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim8.42
568486Terech Sławek ---7.36
576347Fiedorczuk Piotr ---3.16
58800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team1.82
598384Firszt Mariusz ---1.21