Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Nocna Masakra 2015

Organizator Maratony
Miejsce woj. lubuskie - Lubniewice
Data 19 - 20 gru 2015
Adres bazy Zespół Szkół Samorządowych, Os. Słowiańskie 4, 69-210 Lubniewice
Strona www http://maratony.home.pl/masakra/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 171

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
21
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
11392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-100.00
22650Muszyński Krzysztof ---97.07
21488Galla Jacek -Mochyadventuresport.pl97.07
4141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team95.80
4105Fałowski Rafał -Gajków-95.80
66332Mikulski Piotr ---94.30
67172Chuderski Łukasz ---94.30
8131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team90.64
910Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo89.37
10722Kopczewski Michał -Warszawa-84.93
11279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-84.24
127186Apanel Dorian ---78.08
127185Goliński Jan ---78.08
142123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa74.62
1599Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy74.19
16102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)70.96
16101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)70.96
18148Jurkowski Dariusz -Szczecin-64.08
195437Witkowski Andrzej ---59.56
201459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru48.38
21320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-12.90

Trasa TR200

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
35
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-111778Kusajda Paulina ---100.00
-22507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team88.89
2-11365Wesoły Krzysztof ---89.74
-35104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA63.89
3-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-75.64
-46109Michałowska Julia ---33.06
4-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI74.36
5-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info71.41
6-301Paszkowski Wojciech -Białystok-70.51
7-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-67.95
8-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl66.67
9-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT65.38
10-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-65.00
11-120Królikowski Roman -Modlniczka-59.36
12-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet57.82
13-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura57.69
14-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl56.60
15-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-51.32
16-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek49.43
17-3162Jędrusik Rafał ---49.06
18-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-45.28
19-4093Zieliński Michał -Gdynia-40.25
20-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-36.48
21-7Zadworny Tomasz -Łódź-33.33
22-1070Olszański Paweł -Szczecin-31.45
22-132Biedunkiewicz Paweł -BerlinNo Slip31.45
22-12144Jasek Tomasz ---31.45
25-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN28.93
26-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA27.89
27-12158Żołądek Grzegorz ---25.47
28-795Adkonis Konrad -Slupsk-20.62
29-12041Wieczorek Jarek ---16.98
30-11848Klepacki Mariusz ---14.43
30-2312Brankiewicz Paweł -Borne SulinowoNN14.43

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
99
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
17290Staniewska Agnieszka ---50.00
2651Grabowski Łukasz -PoznańAR Poznań49.88
3121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team46.73
4159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team41.58
51387Gąsiorek Adam -Sulęcin-40.24
51393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN40.24
7245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ39.84
77993Szkudlarek Szymon ---39.84
9236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails38.68
1023Paszek Tomasz -SzczecinNorth Team Szczecin37.04
11206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU36.36
11205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU36.36
138069Maciejewska Angelika ---35.84
137435Hołownia Bartłomiej ---35.84
137436Weinar Wojciech ---35.84
16298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS34.90
167153Fudro Edward 🥇---34.90
16348Krzyśko Bartosz -Wrocław-34.90
19183Ścibisz Jerzy -Szczecin-32.63
19319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo32.63
215166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą32.36
22180Sochan Maciej -Gorzów Wielkopolski-31.50
23175Wojciechowski Hubert -Sulęcin-31.25
24227Ignaczak Paweł -PoznańDrużyna Twojej Starej30.72
24288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT30.72
248103Busiuk Małgorzata ---30.72
241595Kokociński Krzysztof ---30.72
247154Nalazek Marcin ---30.72
29104Pełech Robert -Dobra-30.30
29167Podsiadły Marcin -Stargard-30.30
31196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna29.28
32784Wiatr Wojciech -Poznań:)26.74
327297Szemelak Radosław ---26.74
327421Kaim Joanna ---26.74
35717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty26.39
35513Smoliński Marcin -Rzeszów-26.39
357287Wilk Paulina ---26.39
388141Piksa Paweł ---25.97
381132Dec Sławomir -WrocławDSP Team25.97
386366Baltyn Jacek ---25.97
417664Drewniak Michał ---24.30
417663Drewniak Marcin ---24.30
43150Balana Jacek -Stare Babice-24.21
44264Burak Dariusz -Gorzów Wielkopolski-24.13
448197Kołodziński Paweł ---24.13
468213Durkiewicz Radosław ---23.67
468211Baraniecka Krystyna ---23.67
468212Baraniecki Michał ---23.67
468214Baraniecki Adam ---23.67
46156Baraniecki Jacek -SzczecinOA PTTK23.67
46295Durkiewicz Bogusław -Załom-23.67
527404Dzedzej Jakub ---22.83
528231Hubicki Marcin ---22.83
54119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos21.20
55147Krupowies Jerzy -Szczecin-15.44
558391Folwarczny Jarosław ---15.44
577391Rajch Sebastian ---14.25
577390Kmieć Aleksandra ---14.25
597738Retajczyk Krzysztof ---14.23
60753Hołdakowska Anna -Warszawa-14.22
615129Matysiak Tomasz ---13.03
618421Sidorski Franciszek ---13.03
63222Marciniak Sebastian -Sulęcin-12.44
638427Fudalin Tadeusz ---12.44
658441Wojtasik Przemysław ---11.73
658440Karaś-Gasparska Julita ---11.73
678444Berdeński Paweł ---11.41
678445Kolasa Jarosław ---11.41
678446Pawlak Adam ---11.41
70569Wichniewicz Czarek -PuszczykowoMokre Nogi10.66
70336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec-10.66
728493Sobczak Iwona ---7.05
728494Sobczak Rafał ---7.05
745170Smola Marcin --MTB 4 FUN5.64
758500Polimirski Łukasz ---5.52
75185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-5.52
751474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun5.52
751485Florczak Maciej -Gorzów Wlkp.MUMIE MTB4FUN5.52
79259Krzyśko Maciej -PełczyceAktywne Choszczno4.66
803554Kowalczyk Tomasz ---3.71
80847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)3.71
828519Lodziński Artur ---3.53
828520Domaszewicz Tadeusz ---3.53
82235Szafarczyk Jerzy -Sulęcin-3.53
82230Szczepański Zbigniew -Sulęcin-3.53
86255Pawłowski Marcin -Szczecin-2.39
87246Budzikowski Przemysław -Piaseczno-2.30
87266Borowski Piotr -Piaseczno-2.30
878527Kowalczyk Łukasz ---2.30
908528Bodak Karol ---2.17
907408Runowski Jakub ---2.17
92285Godlewski Grzegorz -Szczecin-1.90
92286Chmielewski Tomasz -Szczecin-1.90
948531Kluszczyk Tomasz ---1.62
958536Bartczak Tomasz ---1.35
968537Wojtaś Jakub ---1.08
96537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-1.08
988540Poznański Krzysztof ---0.27
988539Galbarczyk Rafał ---0.27

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
16
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-11827Szamrej Wojciech ---50.00
1-1208Gałaguz Jacek -Koszalin-50.00
3-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska48.65
4-322Szczęsny Michał -Polska-42.48
5-3267Kaczyński Tomasz --EPO Adventure Race Team24.01
5-12162Ratajczak Tomasz ---24.01
5-11524Dutkiewicz Bartosz ---24.01
8-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski21.24
8-169Czubalski Rafał -PruszkówAndrzej Czubalski21.24
10-9974Kundzicz Leo ---20.48
10-12175Kaczyński Jakub ---20.48
12-2498Wiśniewski Adam -LesznoAMBIT RACING TEAM14.25
12-1126Janik Artur -LesznoAmbit Racing Team14.25
12-1118Formanowski Sławomir -LesznoAmbit Racing Team14.25
15-3268Stanisławski Filip --EPO Adventure Race Team12.47
16-12227Paizert Krzysztof ---6.23