Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 51 2016

Organizator PKO Harpagan
Miejsce woj. pomorskie - Bytów
Data 15 - 16 kwi 2016
Adres bazy Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Młyńska 11, 77-100 Bytów
Strona www http://www.harpagan.pl/rajd/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 475
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
100
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team100.00
21359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER98.50
34137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!95.47
47161Wronkowski Igor ---87.55
54045Kuchciński Sławomir -Mława-87.06
6347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-86.60
76334Jasiński Rafał ---85.80
82538Fudziński Krzysztof ---83.13
9131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team82.24
105093Kopacz Piotr -Gdynia-81.59
1114591Noga Witold -Gdańsk-81.59
123491Wyganowski Konrad ---81.40
131459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru79.27
141504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki78.73
156438Domostowicz Michał ---74.34
167152Siondalski Mateusz ---74.33
174138Boguta Mateusz --Rita74.28
183139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów73.75
19316Krasowski Tomasz -Wrocław-73.29
205413Burzyński Tomasz ---72.21
211436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO71.96
224141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat71.16
237169Kamiński Piotr ---71.03
244466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-70.79
252123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa70.79
265257Masiulaniec Agata -Gdańsk-70.75
277170Świeca Adam ---69.94
28785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie68.11
297173Tabat Leszek ---67.87
306481Wojtowicz Marcin ---67.86
312542Kłaczkowski Kamil ---67.84
323242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA67.34
336215Bołbot Piotr ---67.29
346417Roman Krzysztof ---67.26
355256Pawelec Michał -Gdańsk-66.99
364168Angielski Artur --I`ll be back66.93
372541Pallach Piotr ---66.45
386476Miszke Michał ---66.45
391524Nankiewicz Krzysztof ---66.44
40260Wojtczak Szymon -SzczecinInit64.44
417159Kołkowski Radosław ---64.33
427179Beśka Zdzisław ---64.04
435735Łukaszyk Adrian ---63.79
445475Władziński Adam Juliusz ---63.77
457180Wilma Paweł Tadeusz ---63.67
462098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki63.55
477181Włoch Michał ---63.55
485470Skolimowska Katarzyna 🥈---62.94
49731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.62.94
505081Gwadera Kamil -Warszawa-62.00
505998Bukowski Przemysław ---62.00
522547Hubert Jakub ---61.94
536444Łangowski Grzegorz ---61.88
54800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team61.01
551326Jakubik Piotr -Poznań31BLT60.97
561325Halamus Robert -Poznań-60.97
576355Tanan Adam ---60.77
586415Wicher Lesław ---60.77
59102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)60.69
60101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)60.68
616335Minichowski Piotr ---60.68
624257Dąbrowski Zbigniew ---60.56
625544Jagielski Aleksander ---60.56
647190Wiktor Michał ---59.50
652571Florek Tomasz ---58.54
663565Markowski Paweł ---58.53
676855Markowski Krzysztof ---58.52
682560Wróbel Marcin ---58.41
692570Zglejc Piotr ---58.36
702539Głód Michał ---58.36
71320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-58.13
721449Mleczek Tadeusz -Świdnica-58.12
734151Wyrwał Krzysztof --"""Krzysztof WYRWAŁ DailyVlog"""58.11
747197Nyzio Monika ---58.09
753179Skrzypiński Tomasz ---58.09
76801Kluska Wojciech -ToruńMKS SKARMAT57.99
777155Szterner Bartosz ---57.81
785666Pronobis Wojciech ---57.37
797200Romaszko Wojciech ---57.37
802557Grochowski Michał ---56.45
81148Jurkowski Dariusz -Szczecin-56.41
82299Gawroński Przemysław -WarszawaZawsze Ostatni56.02
837206Konarzewski Jacek ---56.02
847207Stachurski Daniel ---55.92
857208Raszkiewicz Rafał ---55.91
865832Kanigowski Grzegorz ---55.91
876727Siwilewicz Józef ---55.89
882506Block Wojciech -Gniewino-55.74
89271Wierszyło Miłosz -GdańskAMW55.73
907209Stopienski Piotr ---55.73
915441Manthey Krzysztof -GdańskR3NO49.54
921514Pawlak Paweł ---46.44
935464Woźniak Dawid ---46.14
945465Kowalczyk Adam ---46.13
955269Daniluk Natalia -Mosty-46.13
96276Ścioch Leszek -Warszawa-46.12
975445Stępień Franciszek ---46.12
982466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-46.11
996578Kominek Robert ---45.83
1007243Szwed Waldemar ---45.82

Trasa TR200

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
97
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
-14999Nieścioruk Barbara -Lublin-100.00
-28817Gruziel Magdalena 🥇---97.96
2-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl99.34
-35104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA95.92
3-3162Jędrusik Rafał ---99.31
4-4123Pachulski Leszek -Sopot-99.13
-43157Dunowska Ilona --MTB4FUN73.47
5-11341Warda Jarosław ---99.12
6-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF98.62
7-3090Piwakowski Wojciech ---96.97
8-2544Bogumił Dariusz ---93.69
9-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet92.04
10-3099Szumański Jakub ---90.02
11-301Paszkowski Wojciech -Białystok-86.80
12-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska85.82
13-3094Waliński Mikołaj ---84.78
14-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia83.21
15-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-83.18
16-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl81.03
17-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags79.99
18-3207Buczek Rafał --CUMULUS sleeping bags79.98
19-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto78.47
20-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage78.35
21-11580Walter Maciej ---78.33
22-11821Szymański Tomasz ---76.40
23-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla67.29
24-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team66.02
25-11351Marciniuk Rafał ---66.01
26-11591Brechelke Sławek ---66.00
27-3938Kozdryk Piotr ---63.46
28-11826Tuminski Maciej ---63.45
29-3161Grześ Tomasz ---62.64
29-5172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża62.64
31-11581Chomicki Adrian ---60.64
32-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.60.54
33-3200Sielski Karol ---59.33
34-11595Januszewski Maciej -GdańskDwóch Takich59.28
35-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-57.60
36-1364Ciesielski Witold -GdanskMR56.43
37-11811Rukszto Bartosz ---54.94
38-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-54.94
39-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team54.13
40-772Papis Leszek -SłupskTroll Team54.13
41-3175Dzich Andrzej --Alive!53.00
42-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA52.99
43-11832Klecha Paweł ---52.85
44-3273Marcinkiewicz Mariusz ---50.70
45-11645Wierciński Bartosz ---50.68
46-11505Flisikowski Zdzisław ---49.61
47-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-48.60
48-11350Orzoł Piotr -Olsztyn-46.48
49-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl45.85
50-11842Figas Bartłomiej ---44.80
51-11845Ciarkowski Szymon ---43.76
52-3939Sirocki Rafał ---38.78
53-11433Rybiński Łukasz ---38.21
54-1136Warmowski Marcin -JuszkowoWARMA TEAM35.76
55-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM35.74
56-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team34.04
57-3093Potocki Mirosław ---32.14
58-2483Zieliński Daniel -Luboń-26.83
59-11900Hála Karel ---26.37
60-3186Jaś Piotr ---26.36
61-3188Florek Przemysław ---26.35
62-7842Jakubiniec Mariusz ---25.69
63-4388Woźniak Jacek --struchole25.28
64-11910Szubert Patryk ---24.64
65-3189Kryszewski Wojciech --K224.21
66-11666Stępień Wojciech ---24.13
67-11812Skoracki Tomasz ---23.50
68-11813Zając Bartosz -LubońSerotonina Team23.49
69-4267Deja Dominik --KulawiKrulowie23.09
70-693Smejda Andrzej -Warszawa-22.77
71-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos22.15
72-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN19.60
73-11922Dunowski Maciej ---19.59
74-783Zawadzki Artur -Marki-18.34
75-3197Skolimowski Waldemar --MH Automatyka17.93
76-1598Paszkiewicz Arkadiusz ---17.81
77-11661Kalinowski Andrzej ---17.80
78-3108Piątkowski Zbigniew ---17.31
79-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-16.81
80-3171Larczyński Tomasz -GdańskLepszy Gdańsk16.32
81-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura15.83
82-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine15.02
83-3129Redlarski Marek ---14.55
84-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace13.91
85-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie11.22
86-11590Urbanowski Dariusz ---10.77
87-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-8.53
88-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan6.28
89-7257Andrzejczak Maciej ---2.69
90-5171Rutka Radosław --KTS- IRONMAN2.24
91-3199Wodziński Grzegorz --mamy.to1.35
92-11983Dolaniecki Jakub ---0.90
93-11984Dolaniecki Marek ---0.45

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
113
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
17158Rewers Dariusz ---50.00
27284Choiński Paweł ---46.20
2519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team46.20
47310Bąkiewicz Błażej ---46.07
5121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team45.74
6829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team44.20
71147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team44.20
810Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo40.83
97283Arseniuk Krzysztof ---40.23
105260Rzechowski Filip -Gdynia-39.17
111199Wąsicki Jacek -SłupskStopa Słupsk39.11
12186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin38.61
13123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy38.07
141546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team37.63
153483de Rosier Marek ---37.31
16205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU37.10
17185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-37.10
18206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU37.08
193789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-36.93
205301Gostomczyk Krzysztof ---34.07
215900Stankiewicz Piotr ---33.77
227349Mazerski Grzegorz ---33.71
237354Gruba Piotr ---33.12
24307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk32.04
25133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team31.68
265967Gajcy Tomasz ---31.68
277376Andryskowski Marek ---30.76
2899Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy30.35
296733Klimczak Paweł ---29.33
307418Tartanus Andrzej ---28.75
317419Ostrowska Katarzyna ---28.74
327420Ruszczyńska Marta ---28.74
337423Janiszewski Jarosław ---28.53
347429Bródka Aleksander ---28.29
35667Misiaczek Ewa -Warszawa-27.88
367449Adamska Karolina ---27.38
37337Adamski Janusz -Szczecin-27.35
387455Gajewski Ryszard ---26.69
39157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise26.62
40302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad26.10
41290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad26.10
424158Król Joanna --No Excuses Team25.69
424159Król Jakub --No Excuses Team25.69
446835Turzyńska Magdalena ---25.22
454189Milka Dawid ---25.16
464402Milka Adam --Akademia Parkour Wejherowo25.15
471607Żyźniewski Cezary ---25.09
473442Skórka Robert ---25.09
497476Kłosowicz Paweł ---24.96
507477Jakubek Artur ---24.93
517303Chróścicka Renata ---24.75
523509Chróścicki Wawrzyniec ---24.74
537481Moroń Jarosław ---24.71
547482Pleczyński Marcin ---24.70
557198Siedlar Wojciech ---24.70
564006Zielonka Michał ---24.68
576247Oleksiak Sebastian ---24.59
584007Zielonka Rafał ---24.58
595768Droździk Przemysław ---24.56
607496Koszałka Szymon ---24.31
617497Ziomek Grzegorz ---24.31
627202Cywiński Krzysztof ---24.29
636925Krut Marcin ---24.09
647503Dera Piotr ---24.09
657504Góźdź Dorian ---24.09
662575Talaśka Daniel ---24.07
675169Miller Jan --NaOliwiony23.94
687507Puchniarz Mateusz ---23.94
697508Tomaszewski Grzegorz ---23.92
707511Olesiński Bartosz ---23.72
717519Kurszewski Paweł ---23.65
727520Kowalewski Marcin ---23.64
735922Buga Marek ---23.43
747528Ruszkowski Robert ---23.43
753448Spiczak-Brzezińska Justyna ---23.40
763925Żychliński Mateusz ---23.40
777530Kraśnsicki Dariusz ---23.40
787247Trykozko Anna 🥇---23.15
795937Krawczyk Krystian ---23.07
80974Kucharczyk Radosław -Warszawa-23.06
813549Szczęsny Tadeusz ---23.04
827538Sosinowski Maciej ---23.03
837540Raikowski Jacek ---22.88
845859Paruszewski Marek ---22.68
85564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-22.62
866484Witka Szymon ---22.51
877111Kinda Damian ---22.50
887549Janiak Jacek ---22.50
891633Cherek Maciej ---22.42
907555Lurzyńska Małgorzata ---22.38
907556Walentynowicz Paweł ---22.38
925647Kłeczek Jacek ---22.36
936742Maciejewicz Michał ---22.28
946741Maciejewicz Krzysztof ---22.28
957004Kul-Maślanka Kinga ---22.19
961979Pyssa Robert ---22.17
976698Lipiec Tomasz ---22.17
976816Staśkiewicz Aleksander ---22.17
996697Burny Tomasz ---22.16
1005918Kowalska Monika ---22.15
1017570Wysocki Jacek ---22.15
1023501Ścisłowska Kamila ---22.14
1033502Ratajczak Krzysztof ---22.14
1047571Piotrowska-Wiatr Katarzyna ---22.13
1054193Krenc Daniel ---22.13
1067572Krenc Dawid Michał ---22.13
1077573Figlarek Beata ---22.12
1087575Kałuża Marta ---22.11
1097313Orlikowski Piotr ---22.11
1103516Langhamer Asia ---22.10
1116696Prager Mateusz ---22.09
1126699Matuszewski Łukasz ---22.09
1137577Weremko Jacek ---22.08

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
165
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK50.00
-111787Lisewska Agnieszka ---50.00
-211543Domachowska Dorota ---40.49
2-11834Leśniowski Mariusz ---49.99
-34290Ślósarczyk Dominika --TrolInO38.36
3-11835Wróbel Marek ---49.99
4-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań48.16
-411304Jarosiewicz Małgorzata ---37.88
5-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa46.19
-511793Harasimowicz-Pelichowska Alina ---36.83
-611795Skuras Anna ---35.78
6-3328Lipiński Tomasz -GdyniaLipiński Mosty46.10
-73421Pacek Karolina 🥉---34.73
7-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl46.09
8-3991Jankowski Tomasz ---44.71
-811800Najder Ewa ---31.57
9-4272Piotrowicz Przemysław ---44.26
-911802Górska Małgorzata ---30.52
-1011803Buż Dorota ---30.50
10-11844Jaroszek Radosław ---43.77
-1111804Błajet Joanna ---29.44
11-4314Grundkowski Jacek ---43.08
-1211784Kunstetter Beata ---28.83
12-4360Grundkowski Lesław ---43.08
-133134Błędowska Aleksandra ---28.05
13-3681Morawski Piotr --brak42.78
14-3305Burkiciak Marcin ---42.56
-1411785Kopania Anita ---28.05
15-861Priebe Jakub -Wierzchucino-42.43
-1511808Mamczak Edyta ---19.03
16-865Popczyk Tomasz -Rumia-42.43
-1611809Block Barbara ---18.35
-1711786Wysocka Agata ---8.69
17-3239Drabik Jacek ---41.49
18-3109Polasz Jacek ---40.79
19-3140Marcinkiewicz Grzegorz --Nasz BIKE Team39.16
20-3266Grzonka Tomasz ---39.14
21-3265Dębski Bartosz --MIG BYTÓW39.14
22-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO38.98
23-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team38.11
24-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team38.10
25-4385Ferdek Przemysław --QoS37.65
26-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun37.41
27-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team37.38
28-11393Kobus Piotr ---37.38
29-11628Kotkowski Kamil ---37.13
30-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu37.12
31-3286Miotk Szymon ---36.90
32-7974Boguszewski Sławomir ---36.69
33-11620Wylężek Zdzisław ---36.65
34-11425Pachulski Jarosław ---35.78
35-3130Sitek Tomasz ---35.16
36-3351Glaser Jakub --Archeo35.11
37-11398Stencel Krystian ---34.87
38-3102Korsak Dariusz ---34.02
39-11883Marzejon Karol ---33.17
40-3253Hołod Mateusz ---31.79
41-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy29.31
42-11825Maliszewski Maciej ---29.10
43-3275Maliszewski Marek --MM`s29.08
44-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem28.34
45-5103Koperski Piotr -braktańczący z kompasem28.33
46-5869Chełminiak Marcin ---28.33
47-11892Cieślik Rafał ---28.32
48-14682Nowak Adam -KaliszTańczący z kompasem28.29
49-11896Tessar Romuald ---27.76
50-11897Tessar Michał ---27.75
51-3337Połczyński Przemysław ---27.09
52-11878Cucjew Grzegorz ---26.98
53-2163Domachowski Szymon ---26.96
54-3243Semsch Artur --KS Pidrina26.25
55-11905Zdonczyk Michał ---25.55
56-5188Klucznik Jarek ---25.10
57-11750Ogryczak Tomasz ---24.42
58-3101Polewko Waldemar ---23.46
59-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-23.45
60-3100Ballerstadt Łukasz ---23.45
61-3269Jarosiewicz Radek --BIKE NOW BEER LATER23.34
62-3107Cisoń Mateusz ---23.32
63-11914Łys-Pisowacki Adam ---23.18
64-3098Block Daniel ---22.53
65-11920Teległów Tomasz ---20.18
66-11926Knitter Jakub ---18.45
67-11928Pelichowski Damian ---18.34
68-11739Lisowski Adam ---17.44
69-3289Legat Leszek --Pekabex17.30
70-3360Wenta Marek --szweje17.14
71-3292Duda Robert ---16.78
72-3117Benasiewicz Marek ---16.30
73-11931Grodecki Filip Kordian ---16.29
74-3119Morawski Mikołaj ---15.65
75-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia15.29
76-3298Bowar Piotr --Pekabex14.98
77-3725Ciskowski Waldemar --Ciski14.85
78-11394Prazanowski Mariusz ---14.41
79-3306Karaś Tomasz --Akwaryści14.41
80-4269Bojdecki Filip ---14.11
81-4273Witaszewski Krzysztof ---14.10
82-3319Sawicki Krzysztof ---13.39
83-11942Sawicki Kacper ---13.38
84-11742Czajka Jarosław ---13.38
85-11743Maliszewski Karol ---13.37
86-3321Maciejewski Jacek ---13.37
87-3144Telepski Michał ---13.06
88-5880Kowalkowski Krzysztof ---13.06
89-11943Tuczyński Adam ---12.66
90-3196Wanat Rafał --MTB4FUN12.66
91-11946Pawłusiów Leszek ---12.27
92-11947Świąder Mirosław ---12.26
93-3340Nadolny Lech --ROWEREK12.08
94-11948Dzwonkowski Michał ---12.07
95-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów12.07
96-5211Klain Jan -BydgoszczKlan Klainów12.07
97-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek12.05
98-3364Ceier Grzegorz --Rowerek12.05
99-11716Galek Gustaw ---11.63
100-11715Galek Tomasz ---11.63
101-11934Sokolski Jerzy ---11.36
102-3363Jankowski Maciej --GR3miasto10.99
103-11840Zawisza Dariusz ---10.99
104-3206Koropecki Juliusz ---10.38
105-11953Najder Jacek ---10.14
106-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM9.98
107-3724Ciskowski Piotr ---9.95
108-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje9.95
109-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje9.94
110-11954Stefański Tomasz Piotr ---9.70
111-11466Reszka Witek ---9.38
112-11956Rogowski Leszek ---9.19
113-11959Rybacki Rafał ---8.33
114-11960Grzelak Michał ---8.14
115-11961Kuchta Andrzej ---7.86
116-12210Kotowski Marcin -GdańskKocur7.70
117-11618Błajet Kuba ---7.52
118-11962Błajet Piotr ---7.51
119-11406Kunstetter Andrzej ---7.35
120-11964Gawroński Piotr ---7.19
121-11887Reszka Tomasz ---7.13
122-11965Szymkowicz Grzegorz ---6.62
123-11966Salamon Paweł ---6.62
124-11968Lipiński Michał ---5.86
125-11969Wernik Michał ---5.85
126-11970Sienkiewicz Daniel ---4.99
127-11971Mazur Mariusz ---4.77
128-3376Trzynski Marek --Stojące Wentyle4.56
129-11973Kapica Przemysław ---4.20
130-3362Gatzke Mateusz --Stojące Wentyle4.00
131-3375Trzciński Dawid --Stojące Wentyle4.00
132-3378Trzciński Tomasz --Stojące Wentyle3.80
133-3280Stępień Karol --CharzySquad3.61
134-11976Bałdowski Przemysław ---3.38
135-3198Kurzyński Krystian ---3.27
136-11627Iwanowski Łukasz ---3.25
137-11979Pietralik Andrzej ---3.08
138-11980Filipczyk Jakub ---2.74
139-11981Filipczyk Jurand ---2.74
140-3284Gałczyński Karol --CharzySquad2.06
141-3370Tempczyk Jacek --Jo-Dziki1.73
142-11755Koszewski Łukasz ---1.73
143-8030Kutzmann Jacek ---1.30
144-3241Megger Sławek ---1.30
145-3320Kałka Tadeusz ---0.72
146-11985Makowski Arek ---0.29
147-11986Kuźdub Piotr ---0.14
--10664Młyńska Alicja ---44.75