Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Leśne Dukty 2017

Organizator Nadleśnictwo Lipka
Miejsce woj. wielkopolskie - Jastrowie
Data 3 cze 2017
Adres bazy Ośrodek wypoczynkowy "Leśnik", ul. Jeziorna 1, 64-915 Jastrowie
Strona www
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 53

Wyniki

Trasa TR140

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
53
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
1-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-100.00
-22510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka91.29
3-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°98.41
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina87.80
-4312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-84.32
4-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl94.81
-53421Pacek Karolina 🥉---81.88
5-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl93.12
-63089Stanek Asia 🥇---80.84
6-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan92.82
7-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos92.33
-74994Szymańska Zuzanna ---77.35
-81042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja75.26
8-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla92.29
9-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-92.07
-91099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja75.24
10-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-89.97
10-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO89.97
12-120Królikowski Roman -Modlniczka-89.73
13-3090Piwakowski Wojciech ---88.29
14-3091Różak Marcin ---88.29
15-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT86.85
16-301Paszkowski Wojciech -Białystok-86.81
17-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-86.11
18-11580Walter Maciej ---84.69
19-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-83.26
20-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy82.36
21-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy82.36
22-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA80.95
23-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja76.72
24-11589Wojtuń Dawid ---76.34
25-5030Procek Tomasz ---73.53
26-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl73.53
27-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-73.25
28-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska72.12
29-693Smejda Andrzej -Warszawa-71.00
30-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina70.72
31-11419Sosiński Łukasz ---69.64
32-366Marczewski Sławomir -ZłotówStowarzyszenie ludzi w biegu Złotów68.26
33-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team66.88
34-3108Piątkowski Zbigniew ---66.87
35-772Papis Leszek -SłupskTroll Team66.86
36-1994Lipiński Tomasz ---66.51
37-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN65.24
38-3681Morawski Piotr --brak59.31
39-918Baster Przemysław -Kraków-58.50
40-3129Redlarski Marek ---57.96
41-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient52.57
42-11607Gierszewski Marcin ---44.48
43-11590Urbanowski Dariusz ---40.44
44-11592Witucki Krzysztof ---40.43