Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Mazurskie Tropy 2017

Organizator Mazurskie Tropy
Miejsce woj. warmińsko-mazurskie - Orzysz
Data 10 cze 2017
Adres bazy MOSiR, ul. Osiedle Robotnicze 11A, 12-250 Orzysz
Strona www http://www.tropy.net/2017/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 125
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR140

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
60
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure100.00
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
-23421Pacek Karolina 🥉---91.62
2-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl95.87
-3312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-89.11
3-3139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów94.11
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan92.21
-4945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina86.93
5-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass90.37
-53089Stanek Asia 🥇---83.71
6-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF87.41
6-4123Pachulski Leszek -Sopot-87.41
-667Konieczna Krystyna -Lipka-80.49
-714556Lipińska Katarzyna -WarszawaEntropia74.05
8-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla87.05
-811545Charycka Beata ---67.61
9-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos83.48
-93741Trykozko Ula --Team 36057.95
10-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl83.26
-103739Katner Jolanta --Rącze Pomrowy51.51
-103738Brzezińska Arletta --Rącze Pomrowy51.51
10-3911Kielak Hubert ---83.26
12-2185Kielak Sławomir ---83.26
13-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka82.90
14-783Zawadzki Artur -Marki-81.46
15-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI81.30
16-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-80.80
17-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-80.68
18-301Paszkowski Wojciech -Białystok-79.81
19-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT77.41
20-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy77.05
20-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy77.05
22-2476Trzmielewski Roman -Kraków-75.73
23-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp75.61
24-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa75.58
24-11580Walter Maciej ---75.58
26-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-71.59
27-4116Złomańczuk Michał -Straszyn-71.01
28-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet70.42
29-693Smejda Andrzej -Warszawa-68.03
30-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina67.30
31-3724Ciskowski Piotr ---65.96
32-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat64.63
33-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja63.96
34-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team61.59
34-3723Wasiak Gerard -WarszawaIBOX MTB Team61.59
34-11593Dalbiak Rafał ---61.59
37-8366Weksej Tomek ---54.48
38-11601Chełmicki Jan ---45.01
39-11602Sobieski Jan ---45.00
39-11603Piekarczyk Michał ---45.00
41-3727Kuncewicz Piotr --Szybcy Inaczej40.27
42-5229Brdys Karol --Szybcy Inaczej40.19
43-3730Walczyk Marek --Szybcy Inaczej37.83
44-11587Pyjor Adam ---37.16
44-11588Pyjor Grzegorz ---37.16
46-11627Iwanowski Łukasz ---34.83
47-7615Niezgódka Bartosz ---32.51
48-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan30.19
49-3729Sawko Kamil --Szybcy Inaczej27.87

Trasa TP50 MP PMnO 50km

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
65
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team56.00
214Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36046.73
314590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim40.01
4313Grabski Patryk -WarszawaPolarnyj37.01
5186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin35.76
610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo34.45
7765Komorowski Mateusz -Warszawa-32.92
8210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA31.68
9206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU31.63
10205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU31.61
111546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team31.30
12109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra31.00
131106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins30.99
141108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-30.95
152061Cwalina Karol ---30.36
16332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-29.81
171320Kosiński Maciej -Klaudyn-29.38
18278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy29.16
1931Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 201929.10
19164Sawicki Jerzy -Ełk-29.10
21121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team29.05
2299Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy28.95
2361Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa28.40
23158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze28.40
256727Siwilewicz Józef ---26.92
264492Latecki Lech -Warszawa-26.79
266779Magdalińska Joanna ---26.79
266780Chrzanowski Piotr ---26.79
295437Witkowski Andrzej ---26.70
30319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo25.59
311521Bowszys Maciej ---23.36
322889Zając Anna ---22.00
326736Kowalska Magdalena ---22.00
34556Michalski Adam -PiasecznoHałabała21.32
35631Wojdat Przemysław -Otwock-20.30
366730Goleń Jan ---17.41
37157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise17.17
386757Szczepińska Agnieszka ---16.31
391607Żyźniewski Cezary ---13.82
393442Skórka Robert ---13.82
413884Litwa Szymon -Mysłowice-13.09
426935Olechowska Emilia ---10.91
43211Prądzyński Jarosław -Ełk-10.18
445301Gostomczyk Krzysztof ---7.96
455813Zawadzka Kaja ---6.45
456820Zawadzki Maciej ---6.45
4765Zajkowski Paweł -Białystokdzikakrew.pl5.83
48125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie5.70
49517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 20195.29
501524Nankiewicz Krzysztof ---5.21
517083Bielewicz Adam ---4.81
523737Sidorowicz Mirosław --Studencki Klub Górski3.44
537113Pieniążek Martyna ---3.31
537114Prokurat Michał ---3.31
557121Drabarek Marcin ---3.03
56817Sołtys Maciej -ChełmżaSKARMAT Toruń2.48
57793Prądzyńska Sylwia -Ełk-2.21
581520Milczarek Dorota 🥉---2.12
597143Ciąćka Krzysztof ---1.63
597142Skierkowska Magdalena ---1.63
613448Spiczak-Brzezińska Justyna ---1.39
613447Bacławska Magdalena ---1.39
636045Pszczółkowska Agata ---1.38
647052Zaperty Karolina ---0.87
647148Matus Magdalena ---0.87