Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Sudecka Wyrypa 2017

Organizator Fundacja Rozwoju Regionalnego 'Kobold''
Miejsce woj. dolnośląskie - Jelenia Góra
Data 18 - 19 sie 2017
Adres bazy Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Grunwaldzka 64a, 58-500 Jelenia Góra
Strona www http://www.sudeckawyrypa.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 122
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
23
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails103.00
299Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy92.51
3131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team89.74
4320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-85.78
4316Krasowski Tomasz -Wrocław-85.78
6308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-84.97
74466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-83.30
8102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)82.77
8101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)82.77
10703Korpula Grzegorz -Piekoszów-80.19
11141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team74.25
125586Kaczorek Jarosław ---58.78
125587Borowski Szymon ---58.78
142649Kliniewski Maciej ---55.68
151514Pawlak Paweł ---33.51
165593Bubel Alina ---26.07
176442Marzec Alicja ---24.20
176443Ławnik Mateusz ---24.20
196331Bluza Łukasz ---18.62
20554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy15.64
21999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy14.07
2259Dubil Michał -Kłodnica GórnaRajd Źródeł Chodelki9.38
235559Bajak Mirosław ---9.28

Trasa TR150

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
14
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure100.00
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°96.82
3-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-82.05
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos80.50
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan80.50
6-105Fałowski Rafał -Gajków-76.74
7-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-71.05
8-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI62.53
9-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek62.15
10-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-59.32
11-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl56.50
12-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia33.90
13-1293Towarek Ireneusz -GliwiceUKS Kometa Gliwice25.42

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
65
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin53.00
2123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy50.13
3326Szpakowski Piotr -DąbrowaBT Quand47.88
4133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team46.76
4459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo46.76
4185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-46.76
76734Choiński Paweł ---46.52
7519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team46.52
927Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń41.88
10332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-39.85
111106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins39.41
111108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-39.41
1310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo38.24
14784Wiatr Wojciech -Poznań:)38.16
14847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)38.16
16463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna36.03
17467Radziwoń Anna -Polkowice-35.96
182484Jancz Tomasz -Jelenia Góra-35.67
1961Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa35.46
19158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze35.46
21664Bargieł Krystyna -Warszawa-33.86
21717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty33.86
21278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy33.86
244425Kula Piotr ---32.70
252706Dymek Rafał ---31.72
26380Kossak Krzysztof -Lwówek Śląskizagubieni w akcji31.45
261083Rupacz Daniel -NowogrodziecZagubieni w akcji31.45
286729Suchowerski Konrad ---31.17
29139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team31.12
29171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad31.12
314159Król Jakub --No Excuses Team31.07
314158Król Joanna --No Excuses Team31.07
33606Piasecki Maciej -PoznańSamowolka30.75
34311Spychała Krzysztof -Poznań-30.39
35637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw29.79
36499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys28.47
376767Wichlacz Marcin ---28.03
37114Początek-Wójcik Barbara -GliwiceKiZK28.03
371443Matelska Magdalena -Poznan-28.03
40542Bednarczyk Aleksandra 🥇-PoznańSTR Poznań27.22
40541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań27.22
40475Seide Sylwia -Poznań-27.22
40565Kaczmarek Beata -PoznańSTR Poznań27.22
442019Szczurek Józef -Rębiszów-26.54
442831Lewiński Jan ---26.54
442829Sikorski Robert ---26.54
472053Szczurek Anna ---26.51
472534Cybruch Jacek ---26.51
49294Potocki Marcin -Żary-26.47
492893Jagoda Maciej ---26.47
51753Hołdakowska Anna -Warszawa-24.39
52213Kacprzycki Olaf -Warszawa-24.33
526737Leszczyńska Magdalena ---24.33
543523Janiszewski Przemysław ---23.97
55591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze22.70
55116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze22.70
57706Wąsik Jacek -Lublincbfs22.53
576313Męcina Anna ---22.53
591768Just Rafał ---19.07
605958Poliwka Adam ---18.87
601674Tomaszewski Grzegorz ---18.87
606839Mika Maciej ---18.87
606838Stachowska Renata ---18.87
606837Braziuk Beata ---18.87
65779Prętki Łukasz -PoznańFaworyci Bukmacherów12.01

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
20
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2493Gil Ryszard -Jelenia Góra-50.00
-16033Janerka-Moroń Marzka ---50.00
1-859Białka Marcin -Jelenia Góra-50.00
-2901Fałowska Wioletta -Gajków-40.00
3-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa47.54
-33840Cieszkowska-Kuchta Magdalena -Brzezina-33.33
4-920Banaszkiewicz Paweł -WrocławKTR BikeOrient46.09
5-11356Niedośpiał Krzysztof ---45.55
6-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-35.42
7-11629Paluch Dariusz ---33.66
7-11630Szachowicz Borys ---33.66
9-1098Ciosek Krzysztof -Opole-31.26
10-11643Kijewski Bartosz ---30.81
11-2036Młynarkiewicz Michał -WrocławImmotion Specialized Team Wrocław28.44
12-3841Kuchta Mariusz -Brzezina-23.70
13-11660Oleśków Michał ---23.32
14-11670Adamczyk Henryk ---20.99
14-5015Walacik Krzysztof -Lubin-20.99
16-11681Szychowski Stanisław ---17.30
17-11690Golis Jerzy ---13.46