Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Szago XIV 2017

Organizator UKS WŁÓCZYKIJ
Miejsce woj. pomorskie - Stara Kiszewa
Data 30 wrz 2017
Adres bazy
Strona www
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 44

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
44
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
1-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl100.00
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
-24991Marcinkowska Magdalena -Poznań-90.48
3-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan95.42
4-3091Różak Marcin ---92.19
4-3090Piwakowski Wojciech ---92.19
6-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-91.43
6-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp91.43
8-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team86.54
8-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos86.54
10-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-82.30
11-11507Dąbrowski Jacek ---82.12
12-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF80.16
13-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK78.97
14-1364Ciesielski Witold -GdanskMR76.83
15-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI74.22
16-3991Jankowski Tomasz ---73.33
17-3093Potocki Mirosław ---70.21
17-3097Potocki Robert ---70.21
19-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-68.89
20-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-67.36
21-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka65.82
22-855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere62.76
22-3172Cenkier Julian --SISU OWB Team62.76
22-3173Kauss Dawid ---62.76
25-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team62.50
25-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team62.50
27-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-59.46
28-3100Ballerstadt Łukasz ---59.21
29-3107Cisoń Mateusz ---59.19
29-3101Polewko Waldemar ---59.19
31-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy57.67
32-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy57.46
33-6215Bołbot Piotr ---54.43
33-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA54.43
35-693Smejda Andrzej -Warszawa-53.50
36-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-52.02
37-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat49.46
38-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN47.45
39-783Zawadzki Artur -Marki-42.02
40-11385Sobek Dawid ---35.25
41-11665Karbanovich Alexandr ---23.04
42-3103Wejher Sławomir ---17.62