Puchar Maratonów na Orientację

 

Azymut Orient 2018

Organizator BikeBoys Paweł Mantycki
Miejsce woj. kujawsko-pomorskie - Gródek
Data 10 lis 2018
Adres bazy ul. Szkolna 86-131 Gródek
Strona www http://www.azymut.orientujemy.pl/
Regulamin http://azymut.orientujemy.pl/regulamin-bydgoszcz
Opis Jesienny rajd w Kujawsko-Pomorskim dla piechurów i rowerzystów na dystansach długich, średnich i krótkich. Zapraszamy do Wdeckiego Parku Krajobrazowego na złotą polską jesień! Do zobaczenia w Gródku!

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
10 listopada 2018 09:00
Limit czasu
6
liczba PK
12
Liczba zawodników
38
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 1334 Małgorzata Bochniak Warszawa - K 153 - 25 października 2018 13:17
- 857 Dariusz Kosoń Września - M 154 - 26 października 2018 08:45
- 1336 Katarzyna Cytryńska Gniezno - K 150 - 26 października 2018 10:45
- 338 Rafał Bartkowiak Bydgoszcz - M 151 - 26 października 2018 14:09
- 1339 Maciej Służała Reszel - M 152 - 28 października 2018 20:26
- 1341 Norbert Czosnyka Luboń - M 155 - 29 października 2018 17:46
- 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 156 - 29 października 2018 21:14
- 368 Paweł Błażejewski Niemcz - M 157 - 30 października 2018 11:39
- 821 Karol Nolka Wisniewski Toruń - M 158 - 30 października 2018 14:46
- 1344 Katarzyna Jaremko Kwidzyn - K 159 - 31 października 2018 12:30
- 1345 Radosław Siekierka Pakość - M 160 - 31 października 2018 16:34
- 1346 Sylwester Miłkowski Warszawa - M 161 - 31 października 2018 22:06
- 1347 Michał Szablewski Inowrocław - M 162 - 31 października 2018 22:23
- 1348 Aleksandra Szablewska Inowrocław - K 163 - 31 października 2018 22:28
- 1349 Grzegorz Groszewski Bydgoszcz - M 164 - 31 października 2018 23:34
- 1351 Katarzyna Tużylak Bydgoszcz - K 165 - 31 października 2018 23:50
- 1356 Dariusz Hanas Olsztyn Drużyna Wilka M 166 - 3 listopada 2018 22:28
- 1357 Edyta Szczepańska-Dolna Bydgoszcz Forest Gang Bydgoszcz K 167 - 3 listopada 2018 23:13
- 1360 Karolina Krueger Łochowice - K 168 - 4 listopada 2018 15:54
- 1361 Waldemar Krueger Łochowice - M 169 - 4 listopada 2018 15:55
- 1362 Marta Jankowska Bydgoszcz Fordoniacy K 170 - 4 listopada 2018 17:53
- 1363 Mateusz Jankowski Bydgoszcz Fordoniacy M 171 - 4 listopada 2018 18:04
- 1365 Dorota Futyma Barcin - K 172 - 5 listopada 2018 08:03
- 1367 Radosław Hoffmann Toruń - M 173 - 5 listopada 2018 11:24
- 588 Anna Szawdzin Wrocław - K 174 - 5 listopada 2018 17:51
- 1368 Adam Mrozik Bydgoszcz - M 175 - 5 listopada 2018 19:23
- 344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K 176 - 5 listopada 2018 19:42
- 820 Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team M 177 - 5 listopada 2018 20:04
- 1369 Kacper Białowąs Bydgoszcz SU nr 2 Bydgoszcz M 178 - 5 listopada 2018 21:09
- 1370 Katarzyna Siekierka Barcin - K 179 - 5 listopada 2018 21:52
- 1371 Jan Kurczewski Pakość - M 180 - 5 listopada 2018 22:02
- 1372 Ewa Nowicka Inowrocław - K 181 - 6 listopada 2018 17:02
- 1172 Jaroslaw Kaminski Starogard Gdanski - M 182 - 7 listopada 2018 13:04
- 1180 Anna Kamińska Starogard Gdanski - K 183 - 7 listopada 2018 13:08
- 799 Przemysław Zdrojkowski Toruń - M 184 - 7 listopada 2018 19:17
- 1376 Tomek Płodzicki Iława Iława biega M 185 - 7 listopada 2018 22:46
- 1381 Mikołaj Hemmerling Barcin - M 186 - 8 listopada 2018 21:42
- 1382 Piotr Budnarowski Kościerzyna fizjokoscierzyna.pl M 187 - 8 listopada 2018 21:58

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
10 listopada 2018 07:00
Limit czasu
12
liczba PK
30
Liczba zawodników
10
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 780 Michał Witkowski Toruń - M 105 - 25 października 2018 00:44
- 1333 Krzysztof Sieracki Bydgoszcz Run Bydgoszcz M 106 - 25 października 2018 01:08
- 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M 107 - 25 października 2018 13:55
- 206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K 108 - 25 października 2018 13:57
- 763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers M 100 - 28 października 2018 12:18
- 427 Paweł Majcher Pędzewo - M 101 - 28 października 2018 21:10
- 504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy M 102 - 28 października 2018 22:11
- 159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M 103 - 29 października 2018 13:23
- 447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M 104 - 29 października 2018 14:14
- 347 Waldemar Binkowski Leszno - M 110 - 8 listopada 2018 14:37

Lista startowa

Trasa: TR150
Czas startu
10 listopada 2018 08:30
Limit czasu
10
liczba PK
28
Liczba zawodników
40
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 9 - 24 października 2018 18:59
- 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M 11 - 25 października 2018 11:56
- 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 12 - 25 października 2018 15:26
- 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M 13 - 25 października 2018 17:30
- 882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M 14 - 25 października 2018 20:07
- 813 Krzysztof Kowalski Wołów - M 15 - 25 października 2018 22:29
- 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M 2 - 26 października 2018 00:27
- 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M 16 - 26 października 2018 08:46
- 11 Marek Galla Bydgoszcz - M 3 - 26 października 2018 11:38
- 486 Jakub Król Poznań Bluebirds M 4 - 26 października 2018 13:35
- 795 Konrad Adkonis Slupsk - M 5 - 26 października 2018 20:35
- 1337 Basia Adkonis Słupsk - K 6 - 26 października 2018 20:45
- 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M 7 - 27 października 2018 06:57
- 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT M 8 - 27 października 2018 10:32
- 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 1 - 27 października 2018 19:17
- 855 Grzegorz Gałązka Osielsko Road to nowhere M 10 - 29 października 2018 15:56
- 1342 Piotr Jóźwiuk Pszczółki Brotherhood of Moonshine M 17 - 29 października 2018 20:26
- 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 18 - 30 października 2018 10:40
- 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 19 - 30 października 2018 22:02
- 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 20 - 30 października 2018 22:03
- 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 21 - 30 października 2018 22:03
- 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 22 - 30 października 2018 22:03
- 321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M 23 - 31 października 2018 12:52
- 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M 24 - 31 października 2018 18:02
- 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M 25 - 31 października 2018 19:15
- 323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K 26 - 31 października 2018 22:09
- 693 Andrzej Smejda Warszawa - M 27 - 31 października 2018 23:34
- 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M 28 - 31 października 2018 23:44
- 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M 29 - 1 listopada 2018 19:31
- 202 Stanisław Ruchlicki Białystok Britenet M 31 - 3 listopada 2018 15:01
- 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 30 - 4 listopada 2018 19:56
- 1364 Witold Ciesielski Gdansk MR M 32 - 4 listopada 2018 23:11
- 303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M 33 - 5 listopada 2018 10:46
- 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 34 - 5 listopada 2018 12:47
- 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M 35 - 5 listopada 2018 17:49
- 783 Artur Zawadzki Marki - M 36 - 6 listopada 2018 21:44
- 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K 37 - 7 listopada 2018 20:14
- 895 Radosław Gołębiewski Toruń ecom CUK Racing Team M 38 - 8 listopada 2018 13:58
- 1147 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team M 39 - 8 listopada 2018 16:29
- 1158 Andrzej Buchajewicz Rotmanka MCkwadrat M 40 - 8 listopada 2018 18:13

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
10 listopada 2018 09:00
Limit czasu
6
liczba PK
12
Liczba zawodników
16
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 282 Maciej Tadeusz Skoki Tour De Sklep Skoki Team M 50 - 27 października 2018 10:05
- 1338 Łukasz Olszewski Bydgoszcz - M 51 - 28 października 2018 08:48
- 779 Łukasz Prętki Poznań Faworyci Bukmacherów M 52 - 29 października 2018 11:50
- 297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M 53 - 29 października 2018 15:27
- 1340 Marcin Banach Śliwice 3Gravity M 54 - 29 października 2018 17:16
- 876 Michał Pomin Janowiec Wielkopolski Faworyci Bukmacherów M 55 - 30 października 2018 08:40
- 1352 Magdalena Klasa-Lewandowska Toruń - K 56 - 2 listopada 2018 11:57
- 1358 Marek Split Bydgoszcz - M 57 - 4 listopada 2018 12:23
- 1366 Marek Malinowski Kurcze15 - M 58 - 5 listopada 2018 09:31
- 853 Maciej Wolny Skoki - M 59 - 5 listopada 2018 18:04
- 1355 Karol Beiger Kolbudy - M 60 - 6 listopada 2018 21:49
- 1373 Karolina Beiger Kolbudy - K 61 - 6 listopada 2018 22:11
- 1377 Jacek Myszk Elbląg - M 62 - 8 listopada 2018 13:26
- 1374 Sławomir Szot Pasłęk - M 63 - 8 listopada 2018 13:27
- 1380 Tomasz Brodowski Toruń POLBRUK! M 64 - 8 listopada 2018 15:19
- 1378 Mariusz Bożyczko Elbląg Perełki z Elbląga M 65 - 8 listopada 2018 18:19