Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Azymut Orient 2018

Organizator BikeBoys Paweł Mantycki
Miejsce woj. kujawsko-pomorskie - Gródek
Data 10 lis 2018
Adres bazy ul. Szkolna 86-131 Gródek
Strona www http://www.azymut.orientujemy.pl/
Regulamin http://azymut.orientujemy.pl/regulamin-bydgoszcz
Zapis na 24 października 2018   -   8 listopada 2018
Opis Jesienny rajd w Kujawsko-Pomorskim dla piechurów i rowerzystów na dystansach długich, średnich i krótkich. Zapraszamy do Wdeckiego Parku Krajobrazowego na złotą polską jesień! Do zobaczenia w Gródku!
Liczba zapisanych zawodników 106
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR150

Czas startu
10 listopada 2018 08:30
Limit czasu
10
liczba PK
28
Liczba zawodników
42
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
1-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl100.00
2-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-91.69
-2323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin85.93
2-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-91.69
-3979Brudło Basia -WarszawaBa-Bi75.21
-3981Pacowska-Brudło Ola -WarszawaBa-Bi75.21
4-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure86.38
5-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team85.00
6-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia83.19
6-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-83.19
6-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT83.19
9-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan76.79
10-783Zawadzki Artur -Marki-69.29
11-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat69.09
12-301Paszkowski Wojciech -Białystok-68.32
13-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team68.13
14-1364Ciesielski Witold -GdanskMR66.40
15-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-63.51
16-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-63.32
17-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team62.36
17-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team62.36
19-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-60.63
20-809Rudnicki Mariusz -Wołów-59.43
20-813Kowalski Krzysztof -Wołów-59.43
22-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin58.21
23-855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere50.94
24-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp44.65
24-980Brudło Zbych -WarszawaBa-Bi44.65
26-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl39.69
27-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl36.74
28-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet36.66
29-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine35.52
30-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura34.44
31-693Smejda Andrzej -Warszawa-33.19
32-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-28.76
33-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos8.85

Trasa TP50

Czas startu
10 listopada 2018 07:00
Limit czasu
12
liczba PK
30
Liczba zawodników
10
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-21.50
2780Witkowski Michał -Toruń-20.33
3206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU19.17
4205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU18.64
5427Majcher Paweł -Pędzewo-17.97
6447Dolatowski Marek -Świebodzini tak się zgubię17.31
7763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers16.53
8504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy14.29
91333Sieracki Krzysztof -BydgoszczRun Bydgoszcz5.72

Trasa TP25

Czas startu
10 listopada 2018 09:00
Limit czasu
6
liczba PK
12
Liczba zawodników
38
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1334Bochniak Małgorzata Warszawa-K153-2018-10-25 11:17:18
857Kosoń Dariusz Września-M154-2018-10-26 06:45:23
1336Cytryńska Katarzyna Gniezno-K150-2018-10-26 08:45:33
338Bartkowiak Rafał Bydgoszcz-M151-2018-10-26 12:09:34
1339Służała Maciej Reszel-M152-2018-10-28 19:26:29
1341Czosnyka Norbert Luboń-M155-2018-10-29 16:46:43
1343Banaś Malwina WarszawaPustelnikK156-2018-10-29 20:14:57
368Błażejewski Paweł Niemcz-M157-2018-10-30 10:39:23
821Nolka Wisniewski Karol Toruń-M158-2018-10-30 13:46:18
1344Jaremko Katarzyna Kwidzyn-K159-2018-10-31 11:30:51
1345Siekierka Radosław Pakość-M160-2018-10-31 15:34:56
1346Miłkowski Sylwester Warszawa-M161-2018-10-31 21:06:39
1347Szablewski Michał Inowrocław-M162-2018-10-31 21:23:09
1348Szablewska Aleksandra Inowrocław-K163-2018-10-31 21:28:28
1349Groszewski Grzegorz Bydgoszcz-M164-2018-10-31 22:34:47
1351Tużylak Katarzyna Bydgoszcz-K165-2018-10-31 22:50:24
1356Hanas Dariusz OlsztynDrużyna WilkaM166-2018-11-03 21:28:59
1357Szczepańska-Dolna Edyta BydgoszczForest Gang BydgoszczK167-2018-11-03 22:13:52
1360Krueger Karolina Łochowice-K168-2018-11-04 14:54:26
1361Krueger Waldemar Łochowice-M169-2018-11-04 14:55:48
1362Jankowska Marta BydgoszczFordoniacyK170-2018-11-04 16:53:58
1363Jankowski Mateusz BydgoszczFordoniacyM171-2018-11-04 17:04:13
1365Futyma Dorota Barcin-K172-2018-11-05 07:03:46
1367Hoffmann Radosław Toruń-M173-2018-11-05 10:24:21
588Szawdzin Anna Wrocław-K174-2018-11-05 16:51:42
1368Mrozik Adam BydgoszczGrot Woja/Forest GangM175-2018-11-05 18:23:33
344Czerwińska Aleksandra BydgoszczCwane lisyK176-2018-11-05 18:42:26
820Bagiński Paweł ObrowoBagi TeamM177-2018-11-05 19:04:15
1369Białowąs Kacper BydgoszczSU nr 2 BydgoszczM178-2018-11-05 20:09:02
1370Siekierka Katarzyna Barcin-K179-2018-11-05 20:52:28
1371Kurczewski Jan Pakość-M180-2018-11-05 21:02:20
1372Nowicka Ewa Inowrocław-K181-2018-11-06 16:02:06
1172Kaminski Jaroslaw Starogard Gdanski-M182-2018-11-07 12:04:50
1180Kamińska Anna Starogard Gdanski-K183-2018-11-07 12:08:16
799Zdrojkowski Przemysław Toruń-M184-2018-11-07 18:17:34
1376Płodzicki Tomek IławaIława biegaM185-2018-11-07 21:46:30
1381Hemmerling Mikołaj Barcin-M186-2018-11-08 20:42:24
1382Budnarowski Piotr Kościerzynafizjokoscierzyna.plM187-2018-11-08 20:58:01

Trasa TR50

Czas startu
10 listopada 2018 09:00
Limit czasu
6
liczba PK
12
Liczba zawodników
16
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
282Tadeusz Maciej SkokiTour De Sklep Skoki TeamM50-2018-10-27 08:05:19
1338Olszewski Łukasz Bydgoszcz-M51-2018-10-28 07:48:52
779Prętki Łukasz PoznańFaworyci BukmacherówM52-2018-10-29 10:50:44
297Wolny Sebastian SkokiTour De Sklep Skoki TeamM53-2018-10-29 14:27:26
1340Banach Marcin Śliwice3GravityM54-2018-10-29 16:16:23
876Pomin Michał Janowiec WielkopolskiFaworyci BukmacherówM55-2018-10-30 07:40:04
1352Klasa-Lewandowska Magdalena Toruń-K56-2018-11-02 10:57:36
1358Split Marek Bydgoszcz-M57-2018-11-04 11:23:31
1366Malinowski Marek Kurcze15-M58-2018-11-05 08:31:19
853Wolny Maciej Skoki-M59-2018-11-05 17:04:53
1355Beiger Karol Kolbudy-M60-2018-11-06 20:49:32
1373Beiger Karolina Kolbudy-K61-2018-11-06 21:11:00
1377Myszk Jacek Elbląg-M62-2018-11-08 12:26:03
1374Szot Sławomir Pasłęk-M63-2018-11-08 12:27:25
1380Brodowski Tomasz ToruńPOLBRUK!M64-2018-11-08 14:19:25
1378Bożyczko Mariusz ElblągPerełki z ElblągaM65-2018-11-08 17:19:14