Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 55 2018

Organizator PKO Harpagan
Miejsce woj. pomorskie - Choczewo
Data 20 - 21 kwi 2018
Adres bazy Choczewo
Strona www http://www.harpagan.pl/rajd
Regulamin
Opis Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan 55
Liczba zapisanych zawodników 653
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR200

Czas startu
21 kwietnia 2018 08:30
Limit czasu
14
liczba PK
24
Liczba zawodników
88
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-1323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
2-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure96.35
-211305Zielińska Jadwiga ---90.70
3-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF96.12
-33157Dunowska Ilona --MTB4FUN90.68
4-11341Warda Jarosław ---95.87
-42507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team87.23
5-4123Pachulski Leszek -Sopot-94.26
-53158Urban Izabela --Połamańcy82.76
-64991Marcinkowska Magdalena -Poznań-67.10
6-1393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN94.16
7-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl91.50
8-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl91.49
9-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team91.23
10-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°89.87
11-11344Szadura Michał ---89.43
12-3162Jędrusik Rafał ---88.97
13-3090Piwakowski Wojciech ---88.78
14-3093Potocki Mirosław ---87.11
15-3094Waliński Mikołaj ---87.10
16-2508Zachara Stefan -Sopot-85.80
17-2544Bogumił Dariusz ---85.51
18-3099Szumański Jakub ---83.00
19-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska82.99
20-3165Tusiński Radosław --VELMAR TEAM82.06
21-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team81.95
22-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet80.55
23-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass77.86
24-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-74.64
25-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO72.07
26-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-69.50
27-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat66.92
28-4116Złomańczuk Michał -Straszyn-65.64
29-1364Ciesielski Witold -GdanskMR65.63
30-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-65.62
31-11352Szubert Jan ---65.61
32-4314Grundkowski Jacek ---64.33
33-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team63.67
34-5254Brechelke Sławomir -Kosakowo-59.85
35-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy58.58
36-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy58.51
37-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-57.89
38-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI56.45
39-3108Piątkowski Zbigniew ---55.81
40-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team53.88
41-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura52.70
42-3171Larczyński Tomasz -GdańskLepszy Gdańsk52.11
43-3102Korsak Dariusz ---50.95
44-3175Dzich Andrzej --Alive!50.94
45-3189Kryszewski Wojciech --K249.40
46-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin48.27
47-11595Januszewski Maciej -GdańskDwóch Takich47.75
48-3200Sielski Karol ---47.75
49-3186Jaś Piotr ---46.64
50-3187Hala Karel ---46.63
51-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-45.54
52-693Smejda Andrzej -Warszawa-44.99
53-4322Pawlewski Igor --Diagnostic44.80
54-2611Zalewski Marcin ---44.64
55-5172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża44.63
56-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team43.27
57-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-43.27
58-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace42.24
59-4388Woźniak Jacek --struchole41.21
60-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN41.04
61-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl41.04
62-11376Fiuta Piotr ---40.01
63-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN40.00
64-11380Derk Jan ---38.48
65-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine37.49
66-3188Florek Przemysław ---37.37
67-3255Ostrowski Maciej ---36.31
68-3194Urban Mateusz --Połamańcy35.36
69-1598Paszkiewicz Arkadiusz ---32.49
70-4277Ziaja Adam ---32.48
71-3197Skolimowski Waldemar --MH Automatyka32.47
72-3206Koropecki Juliusz ---31.95
73-4276Sioch Radosław --PZU Sport Team28.19
74-11424Matuszewski Sławomir ---27.45
75-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL21.53
76-11340Grzebieniak Piotr ---21.52
77-3190Wodziński Marek --mamy.to18.01
78-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski16.21
79-7013Roszak Adrian ---15.61
80-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan10.32
81-11505Flisikowski Zdzisław ---9.13
82-169Czubalski Rafał -PruszkówAndrzej Czubalski7.15

Trasa TP100

Czas startu
20 kwietnia 2018 23:00
Limit czasu
24
liczba PK
21
Liczba zawodników
177
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team103.00
2849Molski Kuba -Wrocław-94.92
35402Nowak Krzysztof ---85.77
4165Kujawski Robert -Siemirowice-83.02
54137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!82.91
65093Kopacz Piotr -Gdynia-79.29
73640Zabrocki Szymon ---79.29
82538Fudziński Krzysztof ---79.18
92541Pallach Piotr ---78.45
102539Głód Michał ---78.45
114138Boguta Mateusz --Rita78.44
121504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki74.45
132098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki71.81
144466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-71.81
155421Zamojski Paweł ---68.48
16141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team68.34
17102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)68.33
18316Krasowski Tomasz -Wrocław-68.29
195403Szarawara Łukasz ---66.23
202540Władziński Adam ---66.23
213496Januszewski Maciej ---66.12
22731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.65.98
232560Wróbel Marcin ---65.91
242554Popek Marcin -Borkowo-64.23
255426Lasek Jakub ---64.15
265427Klebba Bartosz ---64.15
272557Grochowski Michał ---64.10
285257Masiulaniec Agata -Gdańsk-63.48
294140Szwed Paweł --Biegowy Świat63.47
303805Kozłowska Alicja ---63.44
31347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-63.44
325432Kubiczak Jan ---63.43
334141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat63.37
345433Wyrzykowski Andrzej ---63.37
35729Kulik Wojciech -Piaseczno-62.66
361521Bowszys Maciej ---62.65
373928Stelmach Ferdynand ---62.65
385437Witkowski Andrzej ---62.54
391520Milczarek Dorota 🥉---62.47
401524Nankiewicz Krzysztof ---62.46
415438Leżak Stanisław ---62.22
422569Jaskulski Karol ---60.59
432566Maraszek Robert ---60.59
445404Lizakowski Dariusz ---60.54
45811Sawaniewski Rafał -Malbork-60.50
465405Basek Maciej ---60.49
475441Manthey Krzysztof -GdańskR3NO60.34
485081Gwadera Kamil -Warszawa-60.34
495442Bekacz Piotr ---60.05
505408Kubasiewicz Paweł ---60.04
515443Żyra Grzegorz ---60.04
525406Jachymiak Joanna ---59.64
535448Jędrychowski Michał ---59.64
545407Wiatrzyk Bartosz ---59.64
555449Knyżewski Karol ---59.64
565451Konopski Piotr ---59.32
575452Kujawa Alina ---59.32
585453Lewandowski Tomasz ---59.32
595454Rogowski Patryk ---59.32
603314Leśniewski Daniel --STOPA59.32
61449Januszkiewicz Kornelia -BydgoszczHDR Wataha Bydgoszcz58.77
621514Pawlak Paweł ---58.77
635458Domżalski Sebastian ---58.77
642563Zacharek Jacek ---58.49
655023Wawrzyniak Michał -Tczew-58.49
662564Pacześny Miłosz ---58.49
675282Dębski Tomasz -Gdańsk-57.84
682573Wiśniewski Michał ---57.84
694170Skibiński Robert ---57.80
705462Kowalski Maciej ---57.80
712570Zglejc Piotr ---57.22
722571Florek Tomasz ---57.22
73276Ścioch Leszek -Warszawa-57.22
745464Woźniak Dawid ---57.22
755465Kowalczyk Adam ---57.22
765409Ludwicki Michał ---57.22
772781Nicoś Adrian ---54.36
781530Kraciuk Piotr ---51.49
791424Paszyn Maciej -Warszawa7. batalion kawalerii powietrznej42.88
803445Walczak Jędrzej ---40.50
815591Jaroszewska Monika ---40.38
825594Stus Paweł ---38.01
832613Leśkiewicz Paweł ---35.63
845597Żaba Eryk ---33.26
85121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team30.88
865615Wróbel Daniel ---17.75
875616Świrydczuk Jerzy ---16.61
885622Kwidziński Wojciech ---15.19
892629Okoński Marcin ---14.83
902556Kozłowski Jan ---12.78
91800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team11.80
922542Kłaczkowski Kamil ---11.75
932582Laskowski Przemysław ---10.18
942584Laskowski Kamil ---10.18
955639Nazaruk Daniel ---9.91
965647Kłeczek Jacek ---9.14
972616Boguta Dariusz ---7.90
982617Hys Jolanta ---7.90
995662Mański Tomasz ---7.24
1005625Myrta Mariola ---6.70
1015678Mikołajczak Mateusz ---6.42
1025653Zieliński Krzysztof ---6.06
1035623Król Zbigniew ---6.03
104801Kluska Wojciech -ToruńMKS SKARMAT5.86
1051523Jabłoński Krzysztof ---5.80
1061522Chrześcijański Andrzej ---5.80
1075687Tanan Adam Jarosław ---5.79
1085690Kreja Łukasz ---5.62
1095693Maciejewski Tomasz ---5.47
1102037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie5.13
1114225Socha Tadeusz ---5.06
1125696Orłowski Sylwester ---5.06
1135697Troc Sławomir ---5.05
1145067Troc Jakub -WarszawaWicher5.05
1155076Troc Leszek -Warszawa-5.05
1165634Szymczak Piotr ---5.00
1175698Groth Maciej ---4.90
1185699Rybakowski Maciej ---4.89
1195700Lademan Damian ---4.89
1205701Stankiewicz Przemysław ---4.89
1214168Angielski Artur --I`ll be back4.83
1222051Zając Marcin -Warszawa-4.81
1232597Miesiąc Jakub ---4.50
1245691Hildebrand Paweł ---4.46
1252628Sopata Mateusz ---4.46
1265692Wasilewski Tomasz ---4.46
1272506Block Wojciech -Gniewino-4.45
1282580Plackowski Piotr ---4.45
1295636Kowalewska Bożena ---4.35
1302567Kowalewski Paweł ---4.35
1315703Zdziebłowski Bartosz ---4.28
1325704Brzostowski Karol ---4.20
1335705Mścichowski Piotr ---4.20
1345707Wierzbicki Krzysztof ---3.98
1355708Wilejkis-Wierzbicki Magdalena ---3.98
1365711Anyszkiewicz Marzena ---3.74
1375712Mirowski Michał ---3.74
1385713Trzaskoma Tomasz ---3.74
1395715Danowska Beata ---3.74
1404367Krawczenko Mariusz --Speednet3.74
1415716Karkut Kacper ---3.73
1425717Zomkowski Kamil ---3.73
1434156Glock Marcin ---3.39
1445735Łukaszyk Adrian ---3.05
1455758Tynecki Tomasz ---2.72
1465760Sosnowski Łukasz ---1.90
1472626Macioszek Katarzyna ---1.73
1485763Osiński Piotr ---1.51
1495764Stefanowski Paweł ---1.51
1505765Smycz Adam ---1.51
1512601Plackowski Mateusz ---1.41
1525768Droździk Przemysław ---1.33
1535769Marciniak Paweł ---1.33
1545770Brzezińska Beata ---1.26
1555771Chojnowski Krzysztof ---1.26
1565773Kaczyński Paweł ---1.08
1575774Trzciński Marcin ---1.08
1582598Boniecki Łukasz ---0.85
1595778Liżewski Damian ---0.78
1605779Kujawski Bartosz ---0.78
1615783Macioszek Ania ---0.67
1625784Bogatkiewicz Maciej ---0.67
1635794Zalewski Szymon ---0.55
1645795Sadowski Piotr ---0.55
1655796Ząbczyk Mateusz ---0.55
1665804Przebitkowski Kamil ---0.37
1675805Piotrowski Roman ---0.37
1685806Groth Krzysztof ---0.30
1695807Kotwica Marta ---0.30
1705821Witkowski Marek ---0.22
1715831Wieczerniak Grzegorz ---0.18
1725832Kanigowski Grzegorz ---0.18
1735833Kotnowski Mateusz ---0.13
1745834Mikołajewski Andrzej ---0.13
1755835Lubiński Krzysztof ---0.13
1765836Parcej Daniel ---0.13
1775851Miś Karol ---0.04

Trasa TR100

Czas startu
21 kwietnia 2018 10:30
Limit czasu
10
liczba PK
16
Liczba zawodników
180
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos50.00
-111304Jarosiewicz Małgorzata ---50.00
2-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań44.71
-22510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka45.77
3-1325Halamus Robert -Poznań-44.71
-311307Lisek Małgorzata ---45.76
-467Konieczna Krystyna -Lipka-45.64
4-1326Jakubik Piotr -Poznań31BLT44.70
-511316Krzeptowska Sylwia ---45.00
5-3098Block Daniel ---43.58
-611320Klucznik Kasia ---41.62
6-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl43.50
7-3328Lipiński Tomasz -GdyniaLipiński Mosty43.06
-711306Ostaszkiewicz Jola ---39.84
-8825Pokora Katarzyna -Brzeg DolnyPtaszniki39.82
8-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa40.70
-911311Olszewska Barbara ---33.36
9-11378Jarocki Michał ---39.66
10-5188Klucznik Jarek ---39.64
-104290Ślósarczyk Dominika --TrolInO31.43
-1111313Synakowska Monika ---30.41
11-11381Kowalewski Jakub ---38.36
-123236Worotyńska Kamilla --ArkaSasino30.41
12-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-38.32
13-11383Radelski Zdzisław ---37.89
-1311318Marcinkiewicz Alicja ---29.40
14-3241Megger Sławek ---37.12
-1411330Mamczak Edyta Barbara ---27.37
15-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu37.12
-1511332Czerniewska Gracja ---23.32
16-3109Polasz Jacek ---36.81
-1611335Łaszkiewicz Julia ---20.27
17-3261Tumiński Maciej --ITS36.13
-1711336Jabłońska-Nabayaogo Ewa ---20.27
18-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad36.13
-183233Maciejewska Małgorzata --Pędzący Pędzel19.26
19-3253Hołod Mateusz ---34.79
-194297Gralak Aleksandra --TruchłoKomturaTeam15.20
20-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-34.75
-204234Masa Magdalena ---13.18
-214237Radzieńska Kamila --BigYellowFoot Adventure Team13.17
21-3100Ballerstadt Łukasz ---34.49
22-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-34.43
23-3101Polewko Waldemar ---34.43
24-11338Jarosiewicz Radosław ---34.15
25-3107Cisoń Mateusz ---34.03
26-3935Kulwikowski Michał ---34.01
27-865Popczyk Tomasz -Rumia-33.87
28-3105Luks Krzysztof ---33.84
29-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA33.59
30-11397Padzik Jakub ---33.19
31-4300Padzik Rafał ---33.18
32-3103Wejher Sławomir ---33.17
33-11339Wołodźko Dominik ---33.17
34-3114Mechliński Mateusz ---33.06
35-3113Kuprian Szymon ---33.06
36-3263Trętowski Krzysztof --RKS MotylaNoga32.98
37-3251Ciupa Marcin --SNG Wild Dukcks/Orientuś32.95
38-1767Kowalewski Dominik ---32.95
39-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun32.94
40-3273Marcinkiewicz Mariusz ---32.91
41-3243Semsch Artur --KS Pidrina32.80
42-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO32.21
43-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team31.92
44-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team31.92
45-3239Drabik Jacek ---31.91
46-11407Kudela Paweł ---31.52
47-11346Mikołajczak Filip ---31.25
48-3116Ferdek Przemek ---31.14
49-3115Roszkowski Michał ---31.14
50-11410Piechowski Sylwester ---31.13
51-11355Rusztecki Łukasz ---31.02
52-11411Zakolski Tomasz ---31.01
53-4275Dworski Adrian ---30.73
54-11412Krzeptowski Krzysztof ---30.73
55-11413Wawro Zbigniew ---30.72
56-3169Maciaszczyk Radosław ---30.22
57-11414Henszel Hubert ---30.21
58-2543Otolski Łukasz ---30.18
59-3129Redlarski Marek ---29.42
60-11388Oglęcki Michał ---29.42
61-11425Pachulski Jarosław ---26.96
62-3298Bowar Piotr --Pekabex26.27
63-3289Legat Leszek --Pekabex26.27
64-11358Wybranowski Maciej ---25.60
65-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka24.92
66-14440Kotowski Marcin -GdańskWhatTheFrog24.25
67-11368Krzemiński Michał ---23.01
68-3286Miotk Szymon ---23.01
69-4337Sieńko Jarosław --Vector22.69
70-4334Kowalewski Tomasz --Vector22.69
71-4230Bukowski Bartosz --Vector22.69
72-4336Rynkiewicz Roman --Vector22.69
73-8082Krauze Marcin ---22.39
74-11444Szymczakowski Tomek ---22.39
75-3270Dadasiewicz Adam ---21.77
76-11446Tafelski Przemysław ---21.60
77-5218Grodecki Filip --Gryź Poduchę21.25
78-5209Kaczmarski Mateusz --Gryź Poduchę21.15
79-11363Ławecki Jakub ---21.10
80-3364Ceier Grzegorz --Rowerek20.83
81-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek20.83
82-3340Nadolny Lech --ROWEREK20.81
83-11379Szymkun Marcin ---20.73
84-4369Szymkun Dariusz ---20.73
85-11370Rynkiewicz Aleksander ---20.41
86-1355Beiger Karol -Kolbudy-20.32
87-3325Roszman Michał --Ślimaki20.29
88-3324Stępień Jarosław --Slimaki20.24
89-7389Łepek Marcin ---19.67
90-9530Białk Arkadiusz ---19.67
91-3381Przyłucki Wojciech ---19.67
92-11454Pruszkowski Sławomir ---19.10
93-11460Białous Wiesław ---18.08
94-11366Kwarciany Rafał ---17.04
95-5191Chrościcki Michał ---16.86
96-11464Grąz Aleksander ---16.86
97-5190Maziarz Michał ---16.85
98-11466Reszka Witek ---16.36
99-3292Duda Robert ---15.86
100-5225Matczuk Szymon --Łyse Charty15.63
101-5223Kurzyński Piotr --Łyse Charty15.62
102-11469Maciejewski Łukasz ---15.62
103-5224Wycichowski Wojciech --Łyse Charty15.62
104-11471Araminowicz Grzegorz ---15.21
105-11476Girjat Jakub Krzysztof ---14.97
106-6215Bołbot Piotr ---14.50
107-11486Solecki Krzysztof ---13.44
108-11487Deja Dawid ---13.44
109-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie13.23
110-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje12.80
111-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje12.80
112-11500Winiarski Marcin ---11.22
113-3350Gizela Michał ---10.85
114-11421Młyński Mariusz ---10.75
115-11502Ulicki Adam ---10.38
116-11503Ulicki Wojciech ---10.38
117-3119Morawski Mikołaj ---10.18
118-4399Ogrodnik Przemysław --House&Property10.18
119-4359Nawrocki Tomasz -GdańskBuraki z Paki9.82
120-3322Skalski Marcin ---9.65
121-6688Kaszewski Marek ---9.63
122-11403Janulewicz Karol ---9.27
123-11506Szczechura Maciej ---8.56
124-3311Manista Paweł ---8.56
125-3294Świątkiewicz Grzegorz ---7.79
126-11508Krzyżanowski Krzysztof ---7.43
127-3309Górski Bartosz --T-Mobile Sport Team7.12
128-3249Ćwikliński Grzegorz ---7.01
129-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM7.01
130-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM7.00
131-4265Modrzyński Dawid --TEAM Żanklod7.00
132-11509Prażanowski Krzysztof ---6.70
133-11511Łaszkiewicz Marcin ---6.09
134-3117Benasiewicz Marek ---5.79
135-3130Sitek Tomasz ---5.79
136-3376Trzynski Marek --Stojące Wentyle5.37
137-3362Gatzke Mateusz --Stojące Wentyle5.37
138-11514Puckowski Karol ---5.37
139-3369Czerny Rafał --Stojące Wentyle5.37
140-11515Rydygier Piotr ---5.36
141-11516Trzynski Daniel ---5.36
142-3378Trzciński Tomasz --Stojące Wentyle5.35
143-11517Trzynski Ireneusz ---5.24
144-3319Sawicki Krzysztof ---5.12
145-3320Kałka Tadeusz ---5.12
146-3321Maciejewski Jacek ---5.12
147-3365Świtoń Łukasz --Pędzący Pędzel5.10
148-11518Janiszewski Robert ---4.97
149-11522Witt Paweł ---3.19
150-4390Chylak Paweł --Archeo2.85
151-11524Dutkiewicz Bartosz ---2.84
152-4360Grundkowski Lesław ---2.84
153-3268Stanisławski Filip --EPO Adventure Race Team2.51
154-4394Gralak Grzegorz --TruchłoKomturaTeam2.07
155-3375Trzciński Dawid --Stojące Wentyle1.93
156-4236Kotłowski Marcin --BigYellowFoot Adventure Team1.79
157-11527Szłyk Eugeniusz ---1.66
158-4362Wulczyński Zbigniew ---0.97
159-3293Świątkiewicz Jerzy ---0.83

Trasa TP50

Czas startu
21 kwietnia 2018 09:30
Limit czasu
12
liczba PK
16
Liczba zawodników
208
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
114Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36053.00
23491Wyganowski Konrad ---50.11
23492Bernatowicz Ziemowit ---50.11
4110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS47.77
4186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin47.77
6519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team45.92
710Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo43.95
85863Bruchmann Karol ---43.18
9355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy42.78
10517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 201941.67
11260Wojtczak Szymon -SzczecinInit40.98
125855Bolanowski Jan ---40.27
13564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-39.73
145869Chełminiak Marcin ---36.08
155873Pawłowski Jacek ---34.03
165874Cnota Maciej ---34.02
173483de Rosier Marek ---33.83
18344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy33.71
195875Kuszela Mateusz ---33.31
201106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins33.10
213484Łapuć Krzysztof ---32.84
221552Gronostajski Tomasz ---32.62
23307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk32.46
242574Wlazłowski Radosław ---32.04
252575Talaśka Daniel ---32.03
26335Zawadka Sebastian -Gdynia-31.93
27302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad31.89
28290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad31.89
293144Telepski Michał ---31.72
305880Kowalkowski Krzysztof ---31.65
315881Konkolewski Jarek ---31.24
325204Konkolewski Mariusz ---31.24
335884Beraś Maciek ---30.38
345620Czajkowski Piotr ---30.30
351474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun29.99
365861Długosz Tomasz ---29.95
371633Cherek Maciej ---29.61
38157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise29.40
395889Walczak Anna ---29.38
40689Gordon Diana -WarszawaKU AZS WAT Warszawa29.35
41687Gędziorowski Maciej -WarszawaKU AZS WAT Warszawa29.35
42504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy29.33
435494Zimny Radosław ---29.33
4431Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 201928.64
45164Sawicki Jerzy -Ełk-28.64
465895Winiarski Mateusz ---28.52
473501Ścisłowska Kamila ---27.64
483502Ratajczak Krzysztof ---27.63
495859Paruszewski Marek ---27.43
505870Czajkowski Marcin ---27.35
513789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-27.35
513561Pochylski Maciej ---27.35
533562Sawicz Małgorzata ---27.35
545899Matczak Stanisław ---27.29
555900Stankiewicz Piotr ---27.29
563925Żychliński Mateusz ---27.04
575502Wójcik Jan ---27.00
585901Drabicka Katarzyna ---27.00
595902Gutmańska Monika ---26.98
605864Piórkowski Piotr ---26.95
613447Bacławska Magdalena ---26.95
625903Bartkowski Tomasz ---26.92
635300Rymon Lipinski Artur ---26.77
644190Majkowski Robert ---26.54
644189Milka Dawid ---26.54
664402Milka Adam --Akademia Parkour Wejherowo26.53
675905Olechnowicz Emilia ---26.45
681590Barcikowski Łukasz ---26.18
695907Furmaga Przemysław ---26.17
703576Sułkowski Piotr ---26.08
715909Ptaszyńska Eliza ---26.06
725910Górniak Rafał ---26.06
733516Langhamer Asia ---26.01
743515Lange Marek ---26.01
755913Sośniak Maksymilian ---25.95
765195Milka Łukasz ---25.94
775914Przychodzen Szymon ---25.92
785915Lemieszko Wioletta ---25.90
795917Rolbiecki Robert ---25.85
805918Kowalska Monika ---25.84
815919Mateja Łukasz ---25.84
825920Leicht Adrian ---25.84
835921Konarzewska Izabela ---25.84
845922Buga Marek ---25.69
855923Chojnacki Michał ---25.69
86613Roszkowska Sylwia -Łódź-25.65
87615Kosior Anna -Warszawa-25.65
885924Gromiec Zuzanna ---25.65
895925Kwiatkowski Emil ---25.62
905926Gargacz Piotr ---25.62
915927Glaza Robert ---25.60
925928Czapiewski Jarosław ---25.59
935929Teleżyński Grzegorz ---25.52
945930Szufarski Przemek ---25.51
955931Kapuściński Jarosław ---25.49
965932Pliszka Artur ---25.41
975933Cygan Marcin ---25.40
98125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie25.38
995938Okła Patrycja ---24.76
1005939Winczura Leszek ---24.76
1015940Kamiński Krystian ---24.76
1025941Pielecki Bartek ---24.76
1035942Wałdoch Olga ---24.65
1045483Wałdoch Andrzej ---24.64
1055943Wolszczak Piotr ---24.61
1065944Miąsko Magdalena ---24.57
1075945Przygodzka Marta ---24.57
1082545Jasiński Marcin ---24.57
1095946Cocyk Barbara ---24.57
1105947Weigt Marek ---24.56
1115948Grześ Daniel ---24.56
1125950Gaza Joanna ---24.27
1135951Gaza Marcin ---24.26
1145952Mazalon Marcin ---24.25
1152562Ossowski Artur ---24.25
1165885Gasztold Łukasz ---24.24
1175953Sztygiel Joanna ---24.18
1185954Sztygiel Maciej ---24.18
1195956Makuch Patryk ---24.00
1205959Nowak Beata ---23.82
1215960Nowak Wojciech ---23.82
1225961Maja Micińska ---23.67
1235962Jakub Miciński ---23.67
1245967Gajcy Tomasz ---23.07
1253548Lichs Jarosław ---22.48
1265871Ciara Bartosz ---22.41
1273549Szczęsny Tadeusz ---22.27
1283620Kubik Sabina ---21.94
1295974Kubis Aga ---21.93
1305979Zakrzewski Zbigniew ---21.35
1314329Ustianowski Przemko --GRBS21.31
1325984Richter Barbara ---20.89
1335985Richter Marta ---20.89
1343611Kowalewski Piotr ---20.57
1355987Leyk Tomir ---20.57
1363599Skorowski Piotr ---20.50
1373553Krzysztoforski Rafał ---20.50
1385989Krzemińska Paula ---19.59
1395990Mielewczyk Jerzy ---19.59
1405991Pabiś Piotr ---19.58
1415992Motyka Agata ---19.58
1415266Pomagruk Łukasz -Gdańsk-19.58
1433519Plutowski Wojciech ---19.37
1443518Herzke Aleksandra ---19.37
1455995Lewandowski Adam ---19.06
1465996Kłobucki Marcin ---19.06
1475997Walkowicz Bartłomiej ---19.06
1482614Barnik Anna ---19.05
1491979Pyssa Robert ---19.05
1506000Stolarski Łukasz Szymon ---18.94
1516001Białecka Julia ---18.91
1523541Wesołowski Maksymilian ---18.91
1536002Szymańska Jagoda ---18.90
1543542Stępiński Wojciech ---18.90
1556006Piwko Piotr ---18.39
1566007Kościański Marcin ---18.39
1576008Michta Maciej ---18.38
1585970Borowiec Krystian ---17.83
1596015Tuliszka Jarosław ---17.33
1603528Sroka Bartłomiej ---17.06
1616018Hyjek Hubert ---16.89
1626019Chojnowski Bartosz ---16.89
1633560Lipiec Kacper ---16.88
1641186Pawluch Marek -Kościerzyna-16.40
1656022Rząsa Andrzej ---16.40
1663600Kacprzyk Piotr ---16.40
1676023Piskorz Tomasz ---16.40
1681652Cychosz Przemysław ---16.07
1691653Harackiewicz Marek ---16.07
1703499Ciszewski Michał ---16.07
1713622Szlachcikowski Dariusz ---16.04
1723621Mielcarek Kamil ---16.04
1735335Derkiewicz Zbigniew ---15.77
1745336Ciemoszewski Michał ---15.77
1753578Dawidziak Tomasz ---15.73
1766036Fijało Cyprian ---15.73
1773608Mućko Filip Zbigniew ---14.85
1786045Pszczółkowska Agata ---14.71
1793926Czaplicki Piotr ---14.71
1806046Maniecki Wojciech ---14.67
1813617Plenzler Agnieszka ---14.24
1826053Pawlaczyk Sebastian ---13.81
1836059Pliszka Tomasz ---13.26
1841281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia11.29
1856116Mayonga Naomi ---10.62
1866117Siemieniec Robert ---10.62
1876122Jedrzejewska Katarzyna ---10.29
1886123Wasiuk Andrzej ---10.29
1893595Jankowska Agata ---9.96
1903596Chyła Bartosz ---9.96
1916129Czarko Krzysztof ---9.96
1926130Starko Paweł ---9.96
1933631Rzepa Maciej ---9.59
1943597Rzepa Anna ---9.59
1956152Dżbik Joanna ---9.26
1966153Krawiec Robert ---9.26
1975972Duda Marcin ---9.26
1981282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia8.96
1996183Staniak Jarosław ---8.06
2006184Gronek-Staniak Katarzyna ---8.06
2016185Szyler Filip ---7.76
2026186Szyca Dariusz ---7.76
2032559Jaworski Jarosław ---5.67
2042558Lisowski Andrzej ---5.67
2054165Osielski Maciej --Lufthansa Systems Poland Active!5.67
2061709Bodetko Bogdan ---2.98
2073517Pałys Władysław ---1.79
2086327Szwebs Michał ---0.60