Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 56 2018

Organizator PKO Harpagan
Miejsce woj. pomorskie - Kwidzyn
Data 19 - 20 paź 2018
Adres bazy
Strona www http://www.harpagan.pl
Regulamin
Opis HARPAGAN to impreza z prawie 30-letnią tradycją. Po raz pierwszy zorganizowany został w 1989 roku
Liczba zapisanych zawodników 719
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
19 października 2018 23:00
Limit czasu
24
liczba PK
21
Liczba zawodników
189
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team103.00
2159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team95.02
3186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin88.91
45402Nowak Krzysztof ---83.08
51504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki79.95
6347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-79.77
7236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails76.03
84137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!75.21
9890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-75.21
104138Boguta Mateusz --Rita74.98
112539Głód Michał ---74.98
122541Pallach Piotr ---74.98
135413Burzyński Tomasz ---74.31
14141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team66.45
15103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight66.45
165424Gołąb Mateusz ---64.51
172542Kłaczkowski Kamil ---64.42
182123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa64.22
195081Gwadera Kamil -Warszawa-64.21
20703Korpula Grzegorz -Piekoszów-61.36
214141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat59.30
222098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki59.00
235257Masiulaniec Agata -Gdańsk-58.99
244140Szwed Paweł --Biegowy Świat58.98
253445Walczak Jędrzej ---58.78
265457Głowala Marek ---58.78
275460Chernysh Sergii ---58.43
28309Heitzman Tomasz -KaliszWSO57.94
29730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki57.93
30800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team57.92
312557Grochowski Michał ---57.12
32801Kluska Wojciech -ToruńMKS SKARMAT56.85
333496Januszewski Maciej ---56.61
345466Nagórski Robert ---56.60
353160Stencel Joanna ---55.32
365475Władziński Adam Juliusz ---55.31
375476Wasiak Michał ---54.89
381191Skotnicki Jakub -Koszalin-54.89
395403Szarawara Łukasz ---54.89
405405Basek Maciej ---54.83
415404Lizakowski Dariusz ---54.83
422564Pacześny Miłosz ---54.16
432563Zacharek Jacek ---54.15
442552Malinowski Marek ---54.01
45811Sawaniewski Rafał -Malbork-54.00
461382Budnarowski Piotr -Kościerzynafizjokoscierzyna.pl53.70
471524Nankiewicz Krzysztof ---53.62
485483Wałdoch Andrzej ---53.48
492781Nicoś Adrian ---53.35
501523Jabłoński Krzysztof ---53.20
511521Bowszys Maciej ---53.19
521530Kraciuk Piotr ---53.19
533928Stelmach Ferdynand ---53.19
545487Kokosza Aleksander ---53.19
552547Hubert Jakub ---53.18
565406Jachymiak Joanna ---52.88
575407Wiatrzyk Bartosz ---52.88
585256Pawelec Michał -Gdańsk-52.58
594168Angielski Artur --I`ll be back52.19
605193Pawłowski Dominik ---51.86
615261Mazurczak Robert -Gdansk-51.79
622562Ossowski Artur ---51.69
635492Zimny Jakub ---51.59
645493Zimna Anna ---51.58
655494Zimny Radosław ---51.58
66260Wojtczak Szymon -SzczecinInit51.47
675495Jopek Ewa ---51.47
685496Koziol Marcin ---51.47
695497Czekalski Tadeusz ---51.32
702570Zglejc Piotr ---51.32
712772Tymiński Andrzej ---50.93
722051Zając Marcin -Warszawa-50.78
732037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie50.78
742571Florek Tomasz ---50.75
753868Górecki Marcin -Łódź-50.75
765502Wójcik Jan ---50.74
772545Jasiński Marcin ---50.74
78276Ścioch Leszek -Warszawa-50.73
795503Głowacki Robert ---50.62
804159Król Jakub --No Excuses Team49.79
811514Pawlak Paweł ---49.69
825519Dranicki Łukasz ---49.69
834257Dąbrowski Zbigniew ---47.43
845544Jagielski Aleksander ---47.43
855408Kubasiewicz Paweł ---47.08
865547Suder Michał ---47.07
875548Górzyński Piotr ---47.05
882569Jaskulski Karol ---44.81
892568Złoch Piotr ---44.81
904170Skibiński Robert ---44.21
915588Krawczyk Krzysztof ---43.97
925589Gulajew Michał ---43.96
93165Kujawski Robert -Siemirowice-35.17
941196Niemczyk Michał -Kolonia Kotków-35.17
955598Włodarczyk Kamil ---32.97
965599Krzak Witosław ---32.92
975409Ludwicki Michał ---30.72
984160Pękała Paweł --czahadymi27.88
995262Kabuła Ziemowit -Gdańsk-25.89
1005605Marcinkowski Mateusz Franciszek ---25.87
1012970Kaszuba Marek ---22.07
1022611Zalewski Marcin ---22.00
1035172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża22.00
1042567Kowalewski Paweł ---18.94
1052616Boguta Dariusz ---16.78
1062617Hys Jolanta ---16.78
1075619Adrych Dawid ---15.49
1085620Czajkowski Piotr ---15.49
1095621Rybczyński Tomasz ---15.48
1104161Piechowski Piotr --P&P Team15.01
1115626Perłowski Witold ---14.53
1125628Borowiak Radosław ---14.50
1134149Cichosz Remigiusz --MADESIRE14.49
1144150Dobkiewicz Filip ---14.49
1155631Pękal Artur ---13.28
1161526Oleksiak Włodzimierz ---10.31
1175637Michna Daniel ---10.19
1185638Spadik Mateusz ---10.19
1195641Gadka Paweł ---9.60
1205642Gadka Piotr ---9.60
1212574Wlazłowski Radosław ---9.52
1222575Talaśka Daniel ---9.52
1234198Podjaski Andrzej ---9.50
1245646Chwasta Paweł ---9.17
1255650Głowala Piotr ---9.09
1265651Oberland Konrad ---9.09
1275652Skalski Daniel ---9.09
1285623Król Zbigniew ---8.99
129796Wiechecki Maciej -Smardzew-8.78
1305654Iwiński Marcin ---8.47
1315655Papke Arek ---8.47
1325656Galanciak Kamil Damian ---8.39
1335657Wilhelmi Marcin ---8.13
1345634Szymczak Piotr ---7.76
1355661Walbrecht Wojciech ---7.53
1365663Markiewicz Katarzyna ---7.23
1375664Szpakowska Agnieszka ---7.23
1385665Sobstyl Jacek ---7.22
1392830Benedyk Mateusz ---7.19
1402829Sikorski Robert ---7.18
1412534Cybruch Jacek ---7.18
1425666Pronobis Wojciech ---7.04
1435667Bąk Piotr ---7.04
1445668Kukier Kacper ---6.95
1455669Kukier Tymon ---6.95
1465670Kwieciński Patryk ---6.95
1475672Wiśniewski Maciej ---6.91
1485673Piotrowska Magdalena ---6.91
1495674Romanowski Krzysztof ---6.91
1505636Kowalewska Bożena ---6.40
1515679Szulawa Arek ---6.34
1525680Pawlak Bartłomiej Piotr ---6.34
1535681Zupnik Łukasz ---6.34
1545682Ogar Krystian ---6.34
1554179Bujalski Michał --Dziki w jarzębinie6.31
1564172Tołoczko Łukasz --Dziki w jarzębinie6.31
1575683Pobikrowski Mirosław ---6.23
1585684Mierzejewski Krzysztof ---6.23
1595685Kijo Krzysztof ---5.81
1605686Barej Jacek ---5.81
1615688Pilimon Piotr ---5.66
1625689Raszkiewicz Rafał ---5.66
1635694Pałasz Paweł ---5.14
1645695Przepiórka Rafał ---5.14
165729Kulik Wojciech -Piaseczno-4.12
1665706Wołoszyk Kamil ---4.01
1675737Serocki Wojciech ---3.01
1685272Gębalska Agnieszka -Warszawa-2.97
1695653Zieliński Krzysztof ---2.97
1705761Lorenc Jarosław ---1.76
1715762Helios Bartosz ---1.76
1725766Bober Sebastian ---1.47
1735767Skolimowski Wiktor Paweł ---1.47
1743593Zawada Paweł ---1.18
1752628Sopata Mateusz ---1.16
1762629Okoński Marcin ---1.16
1775692Wasilewski Tomasz ---1.16
1785691Hildebrand Paweł ---1.16
1795775Zacharek Piotr ---1.07
1805776Bartczak Wojciech ---1.04
1815777Bartczak Patrycja ---1.04
1825801Klima Krzysztof ---0.52
1835802Kołelis Szymon ---0.48
1845829Smoleńska Elwira ---0.21
1855830Tkaczyk Igor ---0.21
1862556Kozłowski Jan ---0.11
1875848Świderska-Tyszka Ela ---0.05
1885849Kowalczyk Krzysztof ---0.05
1895850Strzemieczny Andrzej ---0.05

Trasa TR200

Czas startu
20 października 2018 08:30
Limit czasu
14
liczba PK
24
Liczba zawodników
113
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
-2323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin92.98
2-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure99.51
3-3094Waliński Mikołaj ---98.81
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina92.97
4-3093Potocki Mirosław ---98.81
-41818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?87.71
-53157Dunowska Ilona --MTB4FUN73.67
5-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°96.24
-611305Zielińska Jadwiga ---73.67
6-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl94.94
-72507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team71.92
7-783Zawadzki Artur -Marki-93.50
8-11342Banasik Sławomir ---89.91
-84991Marcinkowska Magdalena -Poznań-63.15
-911314Niziołek Anna ---50.87
9-11343Gruszecki Damian ---89.88
10-4091Kaseja Janek --Niezła Korba89.88
11-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF88.50
12-4123Pachulski Leszek -Sopot-88.49
13-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team88.18
14-4262Przybysz Piotr --MajBike Team88.16
15-11345Skowroński Jacek ---88.14
16-3090Piwakowski Wojciech ---86.72
17-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team84.07
18-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań83.98
19-1325Halamus Robert -Poznań-83.95
20-1326Jakubik Piotr -Poznań31BLT83.94
21-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage79.63
22-3095Żmuda-Trzebiatowski Andrzej ---79.63
23-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL77.33
24-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK77.33
25-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-74.99
26-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT74.98
27-3099Szumański Jakub ---74.59
28-4264Cygan Szymon ---72.72
29-4116Złomańczuk Michał -Straszyn-72.21
30-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-72.21
31-2548Żywno Jacek ---71.45
32-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team70.26
33-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team69.07
34-11351Marciniuk Rafał ---69.07
35-5254Brechelke Sławomir -Kosakowo-67.69
36-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags67.09
37-3195Sosna Paweł ---65.94
38-3175Dzich Andrzej --Alive!65.93
39-3102Korsak Dariusz ---65.92
40-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-64.76
41-11354Daszczyński Bartosz ---63.61
42-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy62.26
43-3201Rutka Radosław ---60.38
44-3165Tusiński Radosław --VELMAR TEAM59.29
45-3200Sielski Karol ---58.74
46-693Smejda Andrzej -Warszawa-57.65
47-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin57.06
48-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina57.06
49-11360Romanowski Artur ---55.98
50-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat55.14
51-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-54.08
52-3254Mejka Michał ---53.55
53-3256Mejka Bartłomiej ---53.55
54-3257Wilma Marcin ---53.53
55-3255Ostrowski Maciej ---53.53
56-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team52.48
57-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?51.94
58-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl50.90
59-772Papis Leszek -SłupskTroll Team49.87
60-3108Piątkowski Zbigniew ---49.85
61-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team49.80
62-3104Szymanek Dawid ---48.76
63-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN47.12
64-3173Kauss Dawid ---46.11
65-3172Cenkier Julian --SISU OWB Team46.11
66-5201Szkudlarz Maciej ---41.78
67-3212Golembka Karol --KaroLTaam-Narty@Rower41.77
68-3206Koropecki Juliusz ---41.32
69-3189Kryszewski Wojciech --K241.32
70-4871Świderski Bartosz -wrocławBSS Wrocław39.56
71-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team38.70
72-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl38.29
73-3289Legat Leszek --Pekabex37.44
74-3298Bowar Piotr --Pekabex37.40
75-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy35.08
76-4388Woźniak Jacek --struchole33.49
77-3196Wanat Rafał --MTB4FUN29.52
78-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN29.51
79-3186Jaś Piotr ---28.81
80-11420Kalar Karel ---28.79
81-3188Florek Przemysław ---28.78
82-3190Wodziński Marek --mamy.to28.08
83-3198Kurzyński Krystian ---27.86
84-4279Plecke Piotr ---27.16
85-11441Niedbalski Daniel ---25.07
86-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan23.68
87-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski22.98
88-3191Kuczkowski Bartosz ---22.29
89-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie22.29
90-3193Kilian Marek ---22.28
91-11449Glaas Bartłomiej ---20.89
92-11450Szulin Paweł ---20.19
93-11451Winek Tomasz ---20.19
94-5200Sprutta Damian ---18.79
95-3343Sudolski Wojciech ---18.79
96-3345Puka Kamil --KaroLTaam-Narty@Rower18.79
97-795Adkonis Konrad -Slupsk-17.83
98-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace15.85
99-3991Jankowski Tomasz ---13.21
100-169Czubalski Rafał -PruszkówAndrzej Czubalski7.89
101-4287Celejewski Filip ---6.71
102-4288Celejewski Sebastian ---6.70
103-3424Wąchnicki Marcin ---6.31
104-3423Furman Tomasz ---5.91

Trasa TR100

Czas startu
20 października 2018 10:30
Limit czasu
10
liczba PK
16
Liczba zawodników
243
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-12510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka50.00
1-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos50.00
2-3162Jędrusik Rafał ---47.17
-267Konieczna Krystyna -Lipka-49.99
3-11357Niebielski Bartosz -Warszawa-45.97
-311304Jarosiewicz Małgorzata ---48.39
4-3097Potocki Robert ---44.29
-44290Ślósarczyk Dominika --TrolInO47.84
-511315Miller Joanna ---45.91
5-3239Drabik Jacek ---43.52
6-3098Block Daniel ---43.31
-611317Pogorzelska Aleksandra -NowinkaTEAM NOWINKA43.61
-711319Kacprzyk Agnieszka ---42.63
7-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl42.98
-811321Kolka Katarzyna , Dorota ---41.51
8-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki42.52
-911322Babich Anna ---40.53
9-11372Mydlarski Jarosław ---41.68
-1011323Omieczyńska Anna ---38.34
10-11373Gheorghiu Nicu ---41.68
-1111324Dansk Bogusia ---37.77
11-11374Szymborski Tomek ---41.67
12-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu41.58
-123236Worotyńska Kamilla --ArkaSasino35.61
-1311325Wypych Malwina Katarzyna ---35.61
13-3241Megger Sławek ---41.58
-1411326Kowalak Katarzyna ---34.53
14-3240Burchard Marcin --KALISKA41.41
15-11350Orzoł Piotr -Olsztyn-41.18
-153233Maciejewska Małgorzata --Pędzący Pędzel32.37
-1611311Olszewska Barbara ---31.86
16-3100Ballerstadt Łukasz ---39.91
17-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-39.91
-1711328Roziewska Ewelina ---28.67
18-4301Mańka Adam --Bikenow Beer Later39.89
-184293Skowyra Monika --PEKABEX28.67
-1911329Kubiś Aleksandra ---27.61
19-11377Kuliga Mariusz ---39.88
20-4269Bojdecki Filip ---37.59
-201373Beiger Karolina -Kolbudy-25.48
21-11386Gabryś Bartłomiej ---37.49
-2111313Synakowska Monika ---23.82
22-4303Usowski Marcin --Trzydziestkapiątka36.50
-225001Barnik Edyta -Grzybowo-23.33
23-4302Kokociński Tomasz --Trzydziestkapiątka36.50
-2311333Kraska-Lewandowska Agata ---22.36
24-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad36.49
-243234Lewandowska Monika --Pędzące Żółwie22.31
25-3261Tumiński Maciej --ITS36.49
-2511334Koczwara Katarzyna ---22.28
-264297Gralak Aleksandra --TruchłoKomturaTeam20.34
26-3262Radzki Rafał --ITS36.49
27-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka36.12
-2711318Marcinkiewicz Alicja ---13.56
28-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-36.00
29-4404Dobrzański Piotr ---35.94
30-4304Tężycki Jarosław --Siemano Bike Team35.93
31-4314Grundkowski Jacek ---35.66
32-4360Grundkowski Lesław ---35.63
33-3105Luks Krzysztof ---35.56
34-11390Dalasinski Andrzej ---35.26
35-861Priebe Jakub -Wierzchucino-35.25
36-3251Ciupa Marcin --SNG Wild Dukcks/Orientuś35.22
37-865Popczyk Tomasz -Rumia-35.20
38-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA34.93
39-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia34.93
40-3243Semsch Artur --KS Pidrina34.92
41-3322Skalski Marcin ---34.83
42-1655Ciszkowski Jacek ---34.70
43-6209Lipiński Marcin ---34.70
44-11394Prazanowski Mariusz ---34.08
45-1784Budnik Sławomir --Jw 4808 Gołdap34.01
46-4371Kuniszyk Piotr --15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY34.01
47-3306Karaś Tomasz --Akwaryści33.76
48-11395Krauze Maciej ---33.75
49-3129Redlarski Marek ---33.43
50-1598Paszkiewicz Arkadiusz ---33.41
51-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun33.40
52-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga33.37
53-3993Florkiewicz Marcin ---33.35
54-5191Chrościcki Michał ---33.05
55-5190Maziarz Michał ---33.05
56-11398Stencel Krystian ---32.72
57-3114Mechliński Mateusz ---32.56
58-3103Wejher Sławomir ---32.55
59-3113Kuprian Szymon ---32.55
60-3681Morawski Piotr --brak32.34
61-4330Kummer Adam --GRBS32.30
62-4325Musielski Kamil --GRBS32.30
63-4326Olczak Marcin --GRBS32.30
64-4331Jarecki Mariusz --GRBS32.29
65-5208Golofit Maciej --GRBS32.29
66-4328Popek Marcin --GRBS32.29
67-11399Pejas Maciej ---32.27
68-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team32.12
69-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team32.12
70-3115Roszkowski Michał ---32.08
71-8880Pszczoliński Michał ---32.02
72-3116Ferdek Przemek ---32.02
73-11400Wodtke Michał ---32.01
74-4208Suszek Marcin ---31.98
75-3295Nowisz Jarosław --Pięty Szalonego Gnoma i Spółka31.93
76-3334Kuczyński Jerzy --Lipno team31.82
77-5232Springer Robert ---31.82
78-11339Wołodźko Dominik ---31.82
79-3335Kozłowski Jan ---31.82
80-5218Grodecki Filip --Gryź Poduchę31.80
81-11401Stawowski Piotr ---31.72
82-11355Rusztecki Łukasz ---31.72
83-11363Ławecki Jakub ---31.66
84-11402Nowiński Andrzej ---31.66
85-4284Kaczyński Tomasz --EPO Adventure Race Team31.66
86-5217Girjat Jakub --Gryź Poduchę31.63
87-11404Szurała Robert ---31.62
88-3107Cisoń Mateusz ---31.58
89-3324Stępień Jarosław --Slimaki31.58
90-3325Roszman Michał --Ślimaki31.58
91-11405Wojciuk Kamil ---31.58
92-11338Jarosiewicz Radosław ---31.54
93-11406Kunstetter Andrzej ---31.52
94-5150Gruda Konrad ---31.49
95-3101Polewko Waldemar ---31.45
96-3935Kulwikowski Michał ---31.27
97-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO31.23
98-3110Jakubowski Jarosław ---31.22
99-11366Kwarciany Rafał ---31.19
100-3379Jankowski Mariusz --Masterlease Team30.35
101-5239Durajewski Michał --BMI 28 :)30.34
102-3272Rosiek Jędrzej ---30.34
103-1332Szyszlak Marcin -GdańskThe Flaf Team30.33
104-5103Koperski Piotr -braktańczący z kompasem30.29
105-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem30.28
106-5169Miller Jan --NaOliwiony30.03
107-3333Kuczyński Adam --Lipno Team29.99
108-11415Binkowski Tomasz ---29.90
109-3992Chmielewski Marcin --Lost29.74
110-11416Lewandowski Dawid ---29.74
111-11417Ciszak Dominik ---29.72
112-11418Pogorzelski Tomek ---29.71
113-3270Dadasiewicz Adam ---28.23
114-4317Szyngwelski Krzysztof --Samotny Wojownik Romana27.86
115-11423Ropel Sebastian Jakub ---27.86
116-4351Frymark Marcin --Norda Active Team27.85
117-4350Ropel Patryk ---27.85
118-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-27.71
119-11428Rokicki Jacek ---26.82
120-11429Owsik Damian ---26.82
121-11430Pogorzelski Wojciech ---26.79
122-5451Konopski Piotr ---26.77
123-5454Rogowski Patryk ---26.77
124-11431Sobieniak Wojciech ---26.76
125-11432Pączkowski Paweł ---26.54
126-11434Grzesik Karol ---26.16
127-11435Skoneczny Kamil ---26.15
128-11436Marczewski Zbigniew ---26.15
129-11437Rutkowski Jakub ---26.14
130-3249Ćwikliński Grzegorz ---25.94
131-11438Bieniek Krzysztof ---25.94
132-3248Formela Krzysztof ---25.93
133-4265Modrzyński Dawid --TEAM Żanklod25.93
134-4346Mazurek Piotr --Skurcze & Zakwasy25.90
135-5211Klain Jan -BydgoszczKlan Klainów25.22
136-3350Gizela Michał ---22.97
137-11443Kolka Łukasz, Michał ---22.92
138-11403Janulewicz Karol ---22.38
139-11370Rynkiewicz Aleksander ---22.37
140-11368Krzemiński Michał ---22.37
141-11448Liszka Tomasz ---21.16
142-5215Kurek Wojciech --ETT20.89
143-8881Wasilczuk Michał ---20.60
144-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.19.92
145-11455Skórski Michał ---18.54
146-11456Szuca Zbigniew ---18.54
147-11457Skórski Wojciech ---18.53
148-11458Szuca Wiktor ---18.53
149-4369Szymkun Dariusz ---18.35
150-11379Szymkun Marcin ---18.35
151-3364Ceier Grzegorz --Rowerek18.11
152-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów18.10
153-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek18.10
154-3303Obertyński Olgierd ---18.09
155-11421Młyński Mariusz ---18.01
156-3363Jankowski Maciej --GR3miasto17.74
157-11461Puchalski Marek ---17.34
158-3130Sitek Tomasz ---17.10
159-4390Chylak Paweł --Archeo17.10
160-5205Reszka Witold --IronTeam3City17.09
161-3351Glaser Jakub --Archeo17.09
162-11462Jeliński Arkadiusz ---17.09
163-11463Tymiński Piotr ---16.92
164-3323Rybak Wawrzyniec --Biegający Tczew16.91
165-11465Ciesielski Kamil ---16.79
166-4399Ogrodnik Przemysław --House&Property16.31
167-3119Morawski Mikołaj ---16.31
168-1222Matuszczyk Maciej -KatowiceCZPTychy.pl15.83
169-11472Westfal Dariusz ---15.19
170-3316Worotyński Arkadiusz --ArkaSasino15.18
171-11478Kowalak Paweł ---14.72
172-3329Prażyński Tymon --Zielonka14.27
173-3330Prażyński Michał --Zielonka14.26
174-11483Pawlak Sebastian ---14.02
175-3311Manista Paweł ---13.58
176-3312Soroka Adam ---13.58
177-11491Górski Andrzej ---13.10
178-11495Winnicki Konrad ---12.53
179-11497Zdobylak Krzysztof ---12.39
180-11498Kasprzycki Piotr ---12.38
181-3319Sawicki Krzysztof ---11.99
182-3320Kałka Tadeusz ---11.98
183-3365Świtoń Łukasz --Pędzący Pędzel11.97
184-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje11.78
185-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje11.78
186-3360Wenta Marek --szweje11.76
187-11501Duras Włodzimierz ---10.97
188-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM10.58
189-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM10.57
190-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team10.56
191-3354Sosin Tomasz --BYSEWO TEAM10.55
192-3299Wójcik Marcin ---10.16
193-3384Borek Paweł ---10.15
194-11504Piekaraki Grzegorz ---9.76
195-3362Gatzke Mateusz --Stojące Wentyle9.76
196-3369Czerny Rafał --Stojące Wentyle9.76
197-3376Trzynski Marek --Stojące Wentyle9.75
198-3375Trzciński Dawid --Stojące Wentyle9.74
199-3378Trzciński Tomasz --Stojące Wentyle9.74
200-1355Beiger Karol -Kolbudy-9.35
201-3352Wrześniewski Waldemar ---8.36
202-11388Oglęcki Michał ---8.01
203-11519Kraska Łukasz ---4.84
204-11520Michalski Grzegorz Jakub ---4.84
205-11521Włodarczyk Piotr Jacek ---4.84
206-3373Lewandowski Rafał --Pędzące źółwie4.84
207-3528Sroka Bartłomiej ---4.63
208-3533Filbrandt Jakub ---4.62
209-4394Gralak Grzegorz --TruchłoKomturaTeam4.41
210-893Gębarowski Piotr -Warszawa-3.15
211-11525Nurzyński Leszek ---2.39
212-11526Wenta Maciej ---2.27
213-4334Kowalewski Tomasz --Vector1.51
214-4337Sieńko Jarosław --Vector1.51
215-4230Bukowski Bartosz --Vector1.51
216-3140Marcinkiewicz Grzegorz --Nasz BIKE Team1.19

Trasa TP50

Czas startu
20 października 2018 09:30
Limit czasu
12
liczba PK
16
Liczba zawodników
174
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
13491Wyganowski Konrad ---26.50
25934Szlaszyński Przemek ---25.33
33789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-23.17
4110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS21.98
55976Korabiewski Mikołaj Romuald ---21.67
610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo21.65
7668Poślednik Dariusz -ZłotnikiNapier...acze21.49
8564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-21.27
91485Florczak Maciej -Gorzów Wlkp.MUMIE MTB4FUN20.66
101393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN20.66
111545Ciarkowska Magdalena ---20.65
12194Rycerski Bogdan 🥇-IłowaSkyrunning Poland20.65
131498Siebert Mariusz -KłodawaMumiaki MTB4FUN20.06
141474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun19.95
155993Wielbiński Grzegorz ---19.46
161546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team18.36
174780Szymkiewicz Daniel --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy18.34
186009Ewa Sieczkowska ---18.34
19344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy18.27
203925Żychliński Mateusz ---17.87
212559Jaworski Jarosław ---16.99
222558Lisowski Andrzej ---16.99
234165Osielski Maciej --Lufthansa Systems Poland Active!16.98
246017Piwowarski Paweł ---16.93
25206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU16.13
26205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU16.13
276035Droń Grzegorz ---15.97
28164Sawicki Jerzy -Ełk-15.51
2931Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 201915.42
306039Dziemidowicz Witold ---15.33
31335Zawadka Sebastian -Gdynia-15.16
323924Wiśniewski Łukasz ---14.80
33290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad14.56
34302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad14.56
356051Kochaniak Agnieszka ---14.47
363501Ścisłowska Kamila ---14.46
373502Ratajczak Krzysztof ---14.42
38504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy14.16
39157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise13.74
405861Długosz Tomasz ---13.73
414146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki13.35
426058Kubkowski Bartosz ---13.35
431635Dzika Natalia ---13.28
446065Jaszewski Łukasz ---13.05
456066Dworakowski Tomasz ---13.03
465764Stefanowski Paweł ---12.87
475763Osiński Piotr ---12.83
486069Becker Krzysztof ---12.78
496070Rosa Stanisław ---12.76
503548Lichs Jarosław ---12.75
515871Ciara Bartosz ---12.75
523517Pałys Władysław ---12.74
531633Cherek Maciej ---12.74
543610Nadzieja Jakub ---12.67
55689Gordon Diana -WarszawaKU AZS WAT Warszawa12.64
56687Gędziorowski Maciej -WarszawaKU AZS WAT Warszawa12.64
573602Bartkowski Marcin ---12.61
583601Żabiński Krzysztof ---12.61
596073Gajewski Marek ---12.60
603631Rzepa Maciej ---12.57
616074Michnowicz Piotr ---12.53
626075Szufarski Przemysław ---12.48
633515Lange Marek ---12.48
643516Langhamer Asia ---12.47
656078Oczkowski Maciej ---12.46
664190Majkowski Robert ---12.45
674189Milka Dawid ---12.45
686079Krajewski Dariusz ---12.45
696080Reducha Wojciech ---12.45
705908Niedźwiecki Paweł ---12.45
713774Żak Paweł -GdańskBrowery Team12.42
726081Pieczonka Robert ---12.42
733581Rzążewska Klaudia ---12.40
743608Mućko Filip Zbigniew ---12.40
753609Pacek Łukasz ---12.40
766082Dorobisz Ania ---12.40
776083Sekreta Anna ---12.39
786084Dymowski Marcin ---12.39
796086Ciecierski Mikołaj ---12.31
801652Cychosz Przemysław ---12.31
814240Pacyński Wilkan --JiW12.30
826089Rakiej Jacek ---12.26
835363Tamborski Łukasz -Bezrzecze-12.22
846090Tamborski Szymon ---12.22
852524Kałębasiak Justyna ---11.92
866095Jaskólska-Stypuła Anna ---11.91
876096Walczak Agata ---11.90
886097Kuźnicki Kuba ---11.90
892604Opanowicz Krzysztof ---11.29
902607Werengowski Mariusz ---11.29
913553Krzysztoforski Rafał ---11.26
926110Jędrzejewski Grzegorz ---11.22
936111Butkiewicz Jan ---11.22
945315Tomaszewski Marek ---11.14
956113Szudziński Piotr ---11.10
963497Jaworski Łukasz ---10.80
976167Panek Aneta ---8.42
986168Panek Andrzej ---8.42
993562Sawicz Małgorzata ---8.40
1005870Czajkowski Marcin ---8.40
1011282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia8.33
1021281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia8.33
1036169Zieba Natali ---8.33
1046170Kmieć Tomasz ---8.33
1051559Kujawski Edward ---8.31
1062889Zając Anna ---8.21
1073221Klocek Monika --SKPB Warszawa8.21
1086175Miszczak Remigiusz ---8.20
1093521Zwolińska Natalia ---8.19
1103522Osiak Karol ---8.19
1116176Kociszewski Marek ---8.18
1121368Mrozik Adam -BydgoszczGrot Woja/Forest Gang8.18
1136178Pieniążek Katarzyna ---8.15
1143527Baranowska Daina ---7.92
1153520Szaciłło Maciej ---7.92
1166188Fronczkowska Barbara ---7.72
1176189Para Jagoda ---7.72
118596Melnicki Tomasz -Szczecin-7.70
119617Cieściów Artur -Szczecin-7.70
1206191Chodziutko-Furso Beata ---7.50
1213518Herzke Aleksandra ---7.49
1226192Dulski Rafał ---7.46
1232294Zelewski Paweł ---7.27
1246204Jońca Damian ---7.27
1256205Szpejna Krzysztof ---7.26
1266206Borek Dominika ---7.26
1276207Żuk Monika ---7.26
1286208Krzowski Łukasz ---7.26
1296212Sadowski Michał ---7.05
1301838Truszczyński Krzysztof --PTTK Oddział Iława7.04
1316213Doroszkiewicz Paweł ---7.02
1326214Milanowski Kamil ---7.02
1336218Sławska Gabriela ---6.82
1343549Szczęsny Tadeusz ---6.81
1351494Zech Izabela -Bydgoszcz-6.79
1364437Podemska Patrycja ---6.79
1376233Gełej Marcin ---6.08
1385885Gasztold Łukasz ---6.04
1394459Nowachowicz Michał ---6.01
1406235Jaszczak Dawid ---6.01
1416240Sierpień Marek ---5.94
1426241Chojnacki Wojciech ---5.93
1431850Łukaszewicz Jerzy --PTTK Iława5.83
1446245Komorowska Gabriela ---5.53
1456246Komorowski Hubert ---5.53
1466247Oleksiak Sebastian ---5.51
1476251Żak Maja ---5.30
1486252Nogalski Szymon ---5.30
1496253Siemaszko Przemysław ---5.30
1505317Modzelewski Krzysztof ---5.30
1516254Gułajska Aleksandra ---5.29
1526255Kubiak Łukasz ---5.21
1536256Sitek Karol ---5.21
1543604Zinke Weronika ---5.01
1556262Tuńska-Półgęsek Beata ---5.01
1565970Borowiec Krystian ---4.81
1576265Ram Małgorzata ---4.81
1584414Waleryszak Natalia -Pobiedziska-4.39
1596274Andrzejewska Oliwia ---4.39
1606276Markowski Michał Maciej ---4.36
1616278Miechowiecki Jakub Bolesław ---4.21
1626279Sałek Agata ---4.18
1636280Halinska Paulina ---4.18
1646281Kobus Tomasz ---4.18
1656282Zając Michał ---4.18
1663300Kuster Maciej --Może teraz3.35
167615Kosior Anna -Warszawa-2.93
168613Roszkowska Sylwia -Łódź-2.72
1696305Stompe Katarzyna ---2.09
1706306Stompe Joerg ---2.09
1711653Harackiewicz Marek ---1.67
1721522Chrześcijański Andrzej ---1.05
1735335Derkiewicz Zbigniew ---0.63
1745336Ciemoszewski Michał ---0.63