Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Szago XVI 2018

Organizator UKS WŁÓCZYKIJ
Miejsce woj. pomorskie - Osiek
Data 22 wrz 2018
Adres bazy Partyzantów Kociewskich, 51
Strona www http://ukswloczykij.pl/
Regulamin http://ukswloczykij.pl/szargo/regulamin/
Opis SZAGO XVI Trasy rowerowe: 30, 60, 100 km Trasy piesze dzienne: 10, 12 i 20 km Trasy piesze nocne: 12 i 15 km
Liczba zapisanych zawodników 51

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
22 września 2018 11:00
Limit czasu
8
liczba PK
21
Liczba zawodników
51
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
-2323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin82.35
-367Konieczna Krystyna -Lipka-55.88
3-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp97.74
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos93.45
-4979Brudło Basia -WarszawaBa-Bi55.71
-4981Pacowska-Brudło Ola -WarszawaBa-Bi55.71
5-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team87.60
6-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl82.85
-63136Kowalska Agnieszka ---32.26
6-120Królikowski Roman -Modlniczka-82.85
8-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy80.67
9-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK78.49
9-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL78.49
11-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-76.31
11-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT76.31
13-3991Jankowski Tomasz ---74.13
14-865Popczyk Tomasz -Rumia-71.95
15-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl70.98
15-5030Procek Tomasz ---70.98
17-3095Żmuda-Trzebiatowski Andrzej ---70.59
18-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja70.52
19-121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team68.38
20-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN65.17
21-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia64.12
22-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA64.10
23-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-62.10
24-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla61.80
25-3100Ballerstadt Łukasz ---59.81
25-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-59.81
27-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka57.54
28-1994Lipiński Tomasz ---57.30
29-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-55.39
30-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team53.48
30-772Papis Leszek -SłupskTroll Team53.48
30-3108Piątkowski Zbigniew ---53.48
33-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin52.76
34-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy50.87
35-3104Szymanek Dawid ---37.68
36-3173Kauss Dawid ---37.58
37-855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere37.56
38-11385Sobek Dawid ---37.54
39-11387Butny Rafał ---37.46
40-980Brudło Zbych -WarszawaBa-Bi35.59
41-3097Potocki Robert ---29.97
42-3093Potocki Mirosław ---28.10
42-3094Waliński Mikołaj ---28.10
44-11433Rybiński Łukasz ---26.22
45-8935Szczepaniak Adam ---20.60