Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Ełcka Zmarzlina 2019

Organizator MOSiR
Miejsce woj. warmińsko-mazurskie - Ełk
Data 4 - 5 sty 2019
Adres bazy Hala sportowo - widowiskowa MOSiR ul. Św. M. M. Kolbego 11 , 19 - 300 Ełk
Strona www http://mosir.elk.pl/
Regulamin http://mosir.elk.pl/wp-content/uploads/2018/09/R-e-g-u-l-a-m-i-n-2019-wersja-15-listopada.pdf
Opis Trzy trasy, TP-100 km, TP-50 km, TP-20 km
Liczba zapisanych zawodników 532

Wyniki

Trasa TP100 MP PMnO 100km

Czas startu
4 stycznia 2019 22:00
Limit czasu
24
liczba PK
36
Liczba zawodników
51
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi4616:14:17106.00
2159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team4616:43:15102.11
325Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą4617:28:4396.90
4186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin4618:29:5590.28
4940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-84618:29:5590.28
6639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy4619:15:1985.33
71504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki4619:44:4782.23
8236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails4620:00:4881.14
9703Korpula Grzegorz -Piekoszów-4620:20:2979.83
9141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team4620:20:2979.83
11131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team4620:20:3579.82
12890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-4620:25:4279.49
13319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo4620:46:5878.13
144466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-4621:09:2176.75
151201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana4621:10:1676.70
161507Rudowicz Piotr ---4621:23:0875.93
171508Pomianek Mateusz ---4621:30:2175.51
181509Duda Marcin ---4621:30:2775.50
19202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet4622:14:0373.03
201510Kasztelanic Rafał ---4622:14:3973.00
211511Więcko Jacek ---4623:00:1770.59
221512Włodarczyk Mirosław ---4623:00:1970.58
23731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.4623:05:5570.30
24164Sawicki Jerzy -Ełk-4623:06:0370.29
251513Piwońska Julita ---4623:19:0569.64
26228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team4624:51:5365.31
27279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-4625:13:0964.39
2865Zajkowski Paweł -Białystokdzikakrew.pl4123:44:0357.39
291514Pawlak Paweł ---4123:52:3957.04
3058Sochoń Andrzej -Warszawa-3422:09:2947.31
311515Kunda Artur ---3020:45:0241.74
321424Paszyn Maciej -Warszawa7. batalion kawalerii powietrznej2023:08:2327.83
332029Pałat Paweł -Węgorzewo11 Mazurski Pułk Artylerii1923:07:5226.44
341517Makoś Paweł ---1923:08:0826.43
351518Januszewski Marek ---1718:01:5223.65

Trasa TP50

Czas startu
5 stycznia 2019 10:00
Limit czasu
12
liczba PK
18
Liczba zawodników
268
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team2106:06:2552.50
135Duda Tomasz 🥈-Warszawa-2106:06:2552.50
31532Kasjan Maciej ---2106:22:4948.36
31531Duchnowski Łukasz ---2106:22:4948.36
51533Pakuła Paweł 🥉---2106:36:0846.25
61535Marczuk Norbert ---2106:36:5246.16
61534Famulski Mariusz ---2106:36:5246.16
8765Komorowski Mateusz -Warszawa-2106:52:4044.40
9110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS2106:52:4144.39
10517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 20192107:03:0243.31
111536Banach Krzysztof ---2107:03:1543.29
111537Świętoń Krzysztof ---2107:03:1543.29
131538Jaszkowski Tomasz ---2107:04:0743.20
141539Bobrowski Jan ---2107:04:0943.19
151540Stypułkowski Michał ---2107:06:1642.98
16564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-2107:06:3242.95
171541Słotwiński Adam ---2107:06:3442.95
18332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-2107:07:0942.89
19191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports2107:27:4440.92
201Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl2107:37:0540.08
211542Urbaniak Krzysztof ---2107:54:5038.58
221543Limberger Janusz ---2107:54:5238.58
231544Kaczkieło Maciej ---2107:55:1338.55
241545Ciarkowska Magdalena ---2107:56:4138.43
25194Rycerski Bogdan 🥇-IłowaSkyrunning Poland2107:56:4538.43
261546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team2108:00:4438.11
271547Bereda Grzegorz ---2108:00:4538.11
281548Zaręba Radosław ---2108:04:3237.81
291549Gajdek Przemysław ---2108:04:3437.81
301106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins2108:07:1537.60
311108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-2108:07:2337.59
328Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI2108:07:4837.56
331550Daliga Władysław ---2108:11:4937.25
341551Bolda Patrycja ---2108:11:5037.25
351552Gronostajski Tomasz ---2108:15:2136.99
36313Grabski Patryk -WarszawaPolarnyj2108:30:5735.86
371553Olszewski Marcin ---2108:30:5835.86
381554Łaskowska Marzena ---2108:31:0035.85
381555Domurat Marian ---2108:31:0035.85
401556Ignaciuk Paweł ---2108:31:0235.85
411557Grabowski Bogusz ---2108:31:5635.79
421558Łaskowski Tomasz ---2108:32:0135.78
431559Kujawski Edward ---2108:32:1335.77
441560Wadas Szymon ---2108:32:2235.76
451353Stanek Dominika -SzczecinRUDY KOT2108:32:4235.73
46284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT2108:33:0535.71
47183Ścibisz Jerzy -Szczecin-2108:33:0735.71
481561Rysiawa Marek ---2108:34:1535.63
491562Milewski Andrzej ---2108:34:1735.62
501563Roman Paweł ---2108:34:1935.62
511564Michalak Michał ---2108:34:2135.62
521565Szeląg Tomasz ---2108:34:2235.62
53726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak2108:34:2435.62
541566Łobasiuk Iwona ---2108:36:1535.49
541567Olesiak Grzegorz ---2108:36:1535.49
561568Woźniak Karol ---2108:37:1235.42
571569Podbielski Marek ---2108:37:2235.41
581570Ramotowski Mariusz ---2108:39:5935.23
591571Przyłucki Krzysztof ---2108:41:0535.16
601572Typański Roman ---2108:53:4534.32
611573Krystoń Marcin ---2108:54:5834.25
621574Hanusiak Marcin ---2108:55:0134.24
6355Krochmal Andrzej -WarszawaHKT "TREP" PTTK Warszawa Praga2108:55:0934.23
641575Augustynowicz Piotr ---2108:57:4234.07
65105Fałowski Rafał -Gajków-2109:04:2933.65
661576Guzowski Jakub ---2109:05:1633.60
671577Guzowski Karol ---2109:05:2133.59
681578Kobyliński Rafał ---2109:08:4233.39
691579Koc Tomasz ---2109:09:1133.36
701580Kuczyński Radosław ---2109:09:1433.36
711581Pieluchowski Wojciech ---2109:20:5832.66
721582Waszkiewicz Jakub ---2109:21:0032.66
731583Waszkiewicz Ariel ---2109:21:0132.66
743409Rutkowski Michał ---2109:21:4332.62
751585Korzeniewski Konrad ---2109:21:4432.61
761586Ciżewski Mateusz ---2109:25:2832.40
771587Korzeniewski Marcin ---2109:25:3132.40
78157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise2109:26:1232.36
791588Pituła Jarosław ---2109:30:0032.14
801589Furmaga Przemysław ---2109:31:0032.09
811590Barcikowski Łukasz ---2109:31:0132.08
821591Junko Łukasz ---2109:31:0532.08
831592Kochaniak Andrzej ---2109:31:1432.07
842099Rokoszewski Andrzej ---2109:32:2932.00
85540Makola Marek -Warszawa-2109:32:3232.00
861594Drażan Mateusz ---2109:42:0231.48
87288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT2109:42:0631.47
881595Kokociński Krzysztof ---2109:42:1531.47
892141Jabłoński Mateusz ---2109:44:2631.35
901597Jurczak Michał ---2109:44:2731.35
911598Paszkiewicz Arkadiusz ---2109:45:0831.31
921599Finfando Anita ---2109:47:4931.17
921600Kozicki Tomasz ---2109:47:4931.17
941601Banach Janina ---2109:49:5331.06
951602Typańska Monika ---2109:50:0231.05
96811Sawaniewski Rafał -Malbork-2109:50:0431.05
971603Łajkowski Marek ---2109:50:0531.05
981604Luberecka Wiktoria ---2109:53:0430.89
991605Zapilaj Daniel ---2109:53:0830.89
1001606Szokalski Krzysztof ---2109:53:0930.89
1011607Żyźniewski Cezary ---2109:53:1030.89
1021608Kosior Tomasz ---2109:53:1130.89
1031609Górnicki Marek ---2110:00:1430.52
1041610Król Mateusz ---2110:00:1630.52
1051611Mierzejewski Krzysztof ---2110:00:1730.52
1051612Romaniuk Paweł ---2110:00:1730.52
1071613Świderska Anna ---2110:05:0930.27
1081614Grzegorczyk Aneta ---2110:07:0030.18
1091615Grzegorczyk Daniel ---2110:07:0530.18
1101616Grzegorczyk Tadeusz ---2110:07:0830.18
1111617Wyrwas Ewa ---2110:07:5330.14
1111618Kowalczyk Nikola ---2110:07:5330.14
1131619Socik Karol ---2110:10:0530.03
1141620Grabowski Kamil ---2110:10:0730.03
1151621Wnuczko Justyna ---2110:10:1130.03
1151622Dziemiańczuk Tomasz ---2110:10:1130.03
1171623Murzyn Krzysztof ---2110:10:1430.02
1181624Milewski Kamil ---2110:10:1530.02
1191625Daniel Maria ---2110:15:0529.79
1201626Kuciński Tomasz ---2110:15:0729.78
1211627Jaromin Grzegorz ---2110:15:3629.76
1221628Śmiarowski Michał ---2110:15:3829.76
1231629Dorf Paweł ---2110:15:5229.75
1241630Dąbrowski Maciej ---2110:15:5329.75
1251631Mikiewicz Tomasz ---2110:15:5729.74
1261632Kuczyński Robert ---2110:15:5929.74
1271633Cherek Maciej ---2110:16:1329.73
1281634Nikonowicz Ewa ---2110:16:1429.73
1291635Dzika Natalia ---2110:16:1529.73
1301636Szczech Izabela ---2110:16:3329.72
1311638Nikonowicz Grzegorz ---2110:16:3429.71
1311637Gryżewski Maciej ---2110:16:3429.71
1331639Pipiro Piotr ---2110:16:3629.71
1341640Waniek Piotr ---2110:16:3729.71
1341641Pełszyńska Emilia ---2110:16:3729.71
1361642Głuchowska Małgorzata ---2110:16:3829.71
1371643Nagolska Monika ---2110:16:3929.71
1381644Pełszyński Mariusz ---2110:16:4329.71
1391645Golec Michalina ---2110:19:4429.56
1401646Duszyński Jacek ---2110:19:4529.56
1411647Nasuto Jacek ---2110:19:4729.56
1421648Ożański Tomasz ---2110:19:5129.56
1431649Tyrawa Damian ---2110:19:5729.55
1441651Kurzak Wojciech ---2110:20:2229.53
1441650Pawluczuk Tomek ---2110:20:2229.53
146544Murawska Marta -Warszawa-2110:21:1229.49
147320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-2110:21:1329.49
1481652Cychosz Przemysław ---2110:21:1529.49
1491653Harackiewicz Marek ---2110:21:1829.49
1501654Wielgosz Tomasz ---2110:24:3729.33
1511655Ciszkowski Jacek ---2110:24:4029.33
1521656Duński Bartosz ---2110:24:4229.33
1531657Boduszek Sebastian ---2110:24:4629.32
1541354Kasprzyk Darek -Elbląg15pułk przeciwlotniczy2110:24:5629.32
1551658Szczerbiński Aleksy ---2110:25:1129.30
1561659Ciszek Jerzy ---2110:26:4629.23
1571660Dziedzic Agnieszka ---2110:28:0429.17
1581661Musiałkiewicz Sławomir ---2110:42:5628.50
1591662Ejnik Łukasz ---2110:42:5728.49
1601663Henkiel Marcin ---2110:43:0828.49
1611664Gołąbiewski Zbigniew ---2110:43:1028.49
1621665Kajko Kamil ---2110:50:0528.18
1621666Linowski Kamil ---2110:50:0528.18
1641667Kraśnicki Robert ---2110:50:1028.18
1651668Borawski Maciej ---2110:59:3227.78
1661669Wiśniewska-Jurkowska Małgorzata ---2111:02:0227.67
1671670Dębowski Marcin ---2111:02:0727.67
1681671Jurkowski Michał ---2111:02:1927.66
1691672Bernat Sławomir ---2111:02:2727.66
1701673Wiśniewski Maciej ---2111:02:2927.65
1711674Tomaszewski Grzegorz ---2111:07:5827.43
1721675Praca Mariusz ---2111:08:0127.43
1731676Praca Joanna ---2111:08:0227.43
1741677Ludkowski Dawid ---2111:08:0627.42
175427Majcher Paweł -Pędzewo-2111:08:0727.42
1761678Nasuta Aleksandra ---2111:18:2927.00
1771679Sawicki Kamil ---2111:18:3427.00
1781680Lempe Artur ---2111:21:0726.90
1791681Cwaliński Marcin ---2111:21:0926.90
1791682Lempe Małgorzata ---2111:21:0926.90
1811683Zorczykowski Grzegorz ---2111:21:1126.90
1821684Gabruś Dariusz ---2111:21:1226.89
1831685Kuklińska Aleksandra ---2111:21:1626.89
1841686Parafiniuk Adam ---2111:21:1726.89
1851687Opoński Artur ---2111:21:1826.89
1861689Roszkowski Grzegorz ---2111:28:2926.61
1861688Andruszkiewicz Szymon ---2111:28:2926.61
1881690Szmit Katarzyna ---2111:35:2326.35
1891692Maj Piotr ---2111:35:2526.35
1891691Kiluk Beata ---2111:35:2526.35
1911693Jaczyński Mariusz ---2111:35:2626.34
1921694Mielęcki Maciej ---2111:35:3526.34
1931695Niedźwiecki Paweł ---2111:37:0426.28
1941696Karpik Michał ---2111:37:0526.28
1951697Sedna Karol ---2111:38:1726.24
1961698Szczygieł Krystian ---2111:40:1026.17
1971699Kruczyński Konrad ---2111:40:5026.14
1981700Bułakowski Tomasz ---2111:40:5226.14
1991701Niemotko Paweł ---2111:43:5126.03
2001702Wszeborowski Michał ---2111:45:3325.97
2011703Kukliński Piotr ---2111:47:2325.90
2021704Seroczyński Leszek ---2111:47:3125.89
2031705Machwic Marek ---2111:47:3225.89
2041706Piwoński Maciej ---2111:47:3325.89
2051707Prawdzik Renata ---2111:47:3725.89
2061708Bieńk Pieńkosz Agata ---2111:47:4025.89
2071709Bodetko Bogdan ---2111:49:5625.81
2081710Ochryniuk Ewelina ---2111:52:4925.70
2091711Sak Cezary ---2111:52:5025.70
2101712Zajączkowski Michał ---2111:52:5125.70
2111713Dowgiewicz Anna ---2111:53:3425.68
2111714Szpak Michał ---2111:53:3425.68
2131715Klimuk Paweł ---2111:55:0925.62
2141716Kowalewicz Sebastian ---2111:55:1025.62
2151717Borchert Dariusz ---2111:55:1125.62
216213Kacprzycki Olaf -Warszawa-2111:59:2825.46
2171718Stan Marcin ---2112:16:1824.88
2181719Sindrewicz Sławomir ---2112:16:1924.88
2191720Szaryński Maciek ---2112:25:1924.58
2201722Szewczyk Szymon ---2112:28:1224.49
2201721Banasiak Renata ---2112:28:1224.49
2221723Zawada Bartłomiej ---2011:45:3823.32
223492Majewski Marek -WarszawaZaszyci1908:47:2422.15
224125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie1911:04:5817.57
2251327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-1911:05:5017.55
2261724Korzec Paweł ---1911:53:5316.37
2271725Korzec Antoni ---1911:53:5516.37
228682Urbański Krzysztof -KrakówTAKADA bękarty1808:15:2015.51
2291726Masłowski Patryk ---1810:48:2411.84
2301727Zieliński Paweł ---1810:48:2611.84
2311728Lewandowski Bartłomiej ---1810:48:2811.84
2321729Bejnar Aneta ---1812:03:4910.61
2331730Jakubowski Ryszard ---1812:03:5010.61
2341731Sznejder Anita ---1712:20:4210.02
2351732Krzywicki Leszek ---1712:20:4510.02
2361733Krupa Dominika ---1610:25:109.43
2371734Mikulski Łukasz ---1610:36:209.27
2381735Kołłątaj Dawid ---1611:58:588.20
2381736Kicelman Aleksandra ---1611:58:588.20
2401737Winkler Cezary ---1511:37:057.69
241470Wysocka Barbara -Poznań-1511:55:587.49
2421738Gajdek Sylwia ---1309:55:286.49
2431739Karolska Ewa ---1311:57:545.38
2441740Marszałek Marcin ---1107:32:164.55
2451741Wesołowski Rafał ---409:39:051.66
2461742Perkowska Natalia ---409:39:071.66

Trasa TP20

Czas startu
5 stycznia 2019 11:30
Limit czasu
8
liczba PK
16
Liczba zawodników
213
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowity
12096Macherzyński Karol -Kraków-9002:36:55
21773Deptuła Piotr --OSPWL Bemowo Piskie9002:39:52
31775Gontarski Tomasz --15 Mazuraki Batalion Saperów9002:39:57
31774Milewski Rafał --15 Mazurski Batalion Saperów9002:39:57
51776Koronkiewicz Bartosz --15 Batalion Saperów9002:40:28
61777Rymszewicz Tomasz --Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii9002:47:08
7308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-9002:55:01
81415Bolczyk Mikołaj -PiłaPGSE9002:58:07
91778Miezianko Krzysztof ---9002:59:23
101779Szymczak Paweł --KB Castellanus9002:59:53
111780Juszkiewicz Zbigniew ---9003:00:14
121781Jakubczyk Marcin ---9003:02:01
131782Pluszczewicz Wojciech ---9003:02:02
141783Jahnz Karolina ---9003:05:43
151784Budnik Sławomir --Jw 4808 Gołdap9003:08:24
16356Miśkiewicz Dariusz -Osowiec-9003:08:51
161785Chomiczewski Jacek ---9003:08:51
181786Nawrocki Michał ---9003:09:04
191787Malinowski Michał --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy9003:09:20
201788Niewińska Mirka --wiewioreczki9003:10:30
211789Kosiński Tomek --Dziki Ryj Team9003:10:32
221790Twarkowski Łukasz ---9003:11:10
231791Jaroszewicz Emilia ---9003:15:35
241792Jaroszewicz Daniel ---9003:15:36
251794Olszyński Marek --MKS JUVENIA Białystok9003:15:47
261795Zujko Kinga --Nadaktywni9003:15:48
271796Marcinkowski Krzysztof --Nadaktywni9003:16:12
281797Strękowski Arkadiusz --Polska Organizacja Wojskowa9003:17:28
291798Wasiuk Olga ---9003:18:11
301799Utykański Michał ---9003:18:13
311800Kwiatkowski Marcin ---9003:18:16
321801Szymańska Ania --ESW Climbers9003:19:02
331802Roszkowiak Robert --ESW Climbers9003:19:03
331803Paśnikowski Janusz --ESW CLIMBERS9003:19:03
354476Wilkołek Krzysztof -Kraków-9003:25:32
361805Kowalewski Jacek --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy9003:27:49
371806Bujak Lucjan ---9003:32:58
381807Hołownia Aneta --EFO9003:36:45
391808Kosak Tomasz --Ełk Force One9003:36:46
401809Sienkiewicz Jakub ---9003:38:12
411810Skrętek Paulina ---9003:38:13
421811Domżała Wiktor --Stajnia Koczek9003:52:33
431812Markowska Katarzyna --Koczek9003:52:35
444033Kawałko Maciej -SzafrankiPaintRun9003:54:52
451814Stolarska Marta ---9003:58:17
451815Jasiński Mateusz ---9003:58:17
471816Bezubik Bartłomiej ---9003:59:47
481817Kosiorek Tymon --daleko jeszcze?9004:01:39
491818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?9004:01:44
501819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?9004:02:03
511820Getek Marcin --Serduszko Team Ełk9004:08:51
511821Różański Krystian --Team Kopeć9004:08:51
511822Ignatowicz Radosław --Team Kopeć9004:08:51
541824Masalska Anna --Paint Run9004:11:38
541823Świacki Marcin --Paint Run9004:11:38
561825Arski Tomasz ---9004:12:22
571826Arska Elżbieta ---9004:13:11
581827Ignasiak Marcin ---9004:14:54
591828Podbielska Agnieszka --KB Castellanus9004:15:40
601829Rupiewicz Jarosław --KB Castellanus9004:15:41
611830Miterka Agata --KB Castellanus9004:15:53
621831Wieczorek Weronika ---9004:16:13
621832Wieczorek Adam ---9004:16:13
641833Wasilewska-Socik Emilia --SCANMED9004:21:11
651834Radaszewska Marta ---9004:21:16
661835Dziakowski Rafał ---9004:21:17
671836Mulewski Karol ---9004:21:19
681837Klucewicz Agnieszka ---9004:21:23
691838Truszczyński Krzysztof --PTTK Oddział Iława9004:22:09
701839Sowul Wojciech --Bracia9004:24:24
711840Sowul Norbert --Bracia9004:24:25
721841Galicki Tomasz --Bracia9004:24:26
731842Sowul Hubert --Bracia9004:24:28
741188Wszeborowski Kacper -EłkX Ełcka Zmarzlina 20199004:24:31
751843Skrodzki Adam --Spacerkiem do mety9004:25:07
761844Buwaj Dariusz ---9004:25:09
771845Gabała Łukasz ---9004:25:13
781846Górniak Monika ---9004:25:14
791847Marek Agnieszka ---9004:25:16
801848Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna --Aktywni Węgrów9004:25:40
811849Pietruczanis Paweł --Aktywni Węgrów9004:26:17
821850Łukaszewicz Jerzy --PTTK Iława9004:27:07
831851Skrodzki Piotr --Spacerkiem do mety9004:27:43
841852Kwiatkowski Michał ---9004:28:18
841854Galicki Rafał ---9004:28:18
841853Pawluczuk Ela --Apteka Gemini Team9004:28:18
871855Skrodzka Urszula --Spacerkiem do mety9004:29:09
881856Podgórska Ewa ---9004:30:34
891857Podgórski Emil ---9004:30:35
901187Wszeborowska Agnieszka -EłkX Ełcka Zmarzlina 20199004:31:16
911859Hałoń Robert --Gang Wapniaków9004:31:31
911858Wąsik Łukasz --Gang Wapniaków9004:31:31
931860Szymkiewicz Andrzej ---9004:32:43
941861Matysiuk Paweł ---9004:32:45
951862Święcicka Małgorzata ---9004:32:46
961863Żywalewska Magdalena ---9004:32:52
971864Chmielewski Mateusz ---9004:33:34
981865Iglik Iwona ---9004:33:37
991866Bobrowska Agnieszka ---9004:34:37
1001867Rogowska Katarzyna ---9004:34:39
1011868Góralczyk Tomasz ---9004:37:52
1021869Guzikowska Kamila --wysokogórski w olsztynie9004:37:55
1031870Masyra Zuzanna ---9004:39:14
1041871Masyra Jarosław ---9004:39:15
1051872Pełszyński Szymon ---9004:43:51
1061873Kamiński Michał ---9004:44:49
1071874Panasiuk Paulina --Nadaktywni9004:44:51
1071875Panasiuk Paweł --Nadaktywni9004:44:51
1091876Maciejewski Krzysztof ---9004:45:31
1101877Kamińska Marta --Nadaktywni9004:45:34
1111878Pogorzelska Anna --Nadaktywni9004:45:37
1121879Siemieniewicz Jakub --Siemionki9004:47:34
1131880Siemieniewicz Michał --Siemionki9004:47:35
1141882Siemieniewicz Filip --Siemionki9004:47:36
1141881Siemieniewicz Iwona --Siemionki9004:47:36
1161883Tombacher Krzysztof --Miraż race team9004:49:26
1171884Miłowicki Krzysztof --Miraz Race Team9004:49:30
1181885Grala Renata ---9004:50:30
1191886Dąbrowski Rafał ---9004:50:31
1201887Lubartowicz Tomasz --EXODUS9005:00:01
1211888Lubartortowicz Sebastian --EXODUS9005:00:02
1221890Rzymska Karolina ---9005:10:39
1221889Włodarczyk Kamil ---9005:10:39
1241891Kalinowski Mariusz ---9005:11:08
1251892Kalinowska Izabela ---9005:11:11
1261893Pytlos Krzysztof ---9005:11:12
1271894Karbownik Adam ---9005:11:15
1271895Fydrych Urszula ---9005:11:15
1291896Sikorska Patrycja ---9005:11:16
1301897Pytlos Julianna ---9005:11:17
1311898Fydrych Łukasz ---9005:11:18
1321899Odolecki Paweł ---9005:17:12
1331900Andrukiewicz Tomasz ---9005:17:14
1341901Urbański Artur ---9005:17:24
1351902Mateuszczyk Lesław --Siła i Masa9005:20:56
1361903Kosakowski Krzysztof --Siła i Masa9005:20:59
1371904Kosakowski Tomasz ---9005:21:00
1381905Szopinski Adam --Siła i Masa9005:21:02
1391906Gołębiewski Radosław ---9005:22:09
1401907Gołębiewska Małgorzata ---9005:22:16
1411908Karawajczyk Magdalena ---9005:22:17
1421909Ciećwierz Bartek --Ekipa Marszowa Białystok9005:22:29
1431910Werno Dawid ---9005:22:39
1441912Anisiejko Katarzyna ---9005:22:40
1441911Chludziński Artur ---9005:22:40
1461913Polecka Izabela --Ekipa Marszowa Białystok9005:22:50
1471914Polecki Jacek --Ekipa Marszowa Białystok9005:22:52
1481917Bogdan Marcin ---9005:25:31
1481915Bogdan Monika ---9005:25:31
1481916Bogdan Emilia ---9005:25:31
1511918Mozyrska Dorota ---9005:28:29
1521919Mozyrski Michał ---9005:28:31
1531920Sawicka Anna ---9005:28:58
1541921Mozyrska Jolanta ---9005:29:00
1551922Sakowicz Wiktoria ---9005:29:20
1561923Kunda-Olender Anna ---9005:29:37
1571924Owedyk Szymon ---9005:29:41
1581925Imporowicz Karina ---9005:29:43
1591926Olender Hubert ---9005:29:45
1601927Kurowska Jolanta ---9005:30:14
1611928Sakowicz Ewa ---9005:30:24
1621929Radowiecki Przemysław ---9005:34:07
163848Hryckiewicz Małgorzata -Warszawa-9005:34:08
1641930Biziuk Halina 🥉--"Leśnicy"9005:35:08
1651931Jarzębowicz Bożena --Mazurskie kołtuny9005:35:19
1661932Fedio Aneta --Mazurskie Kołtuny9005:35:45
1671933Smolska Joanna --Mazurskie Kołtuny9005:35:48
1681934Suchodolska Alicja --Mazurskie Kołtuny9005:36:32
1691935Malinowska Krystyna ---9005:36:33
1701936Garbowski Rafał ---9005:39:08
1711937Kulczyniec Grzegorz ---9005:42:59
1721938Marcińczyk Ewa ---9005:46:31
1731939Kulczyniec Joanna ---9005:46:33
1741940Lewandowska Ada ---9005:46:34
1751941Lewandowski Bartosz ---9005:46:36
1761942Radzaj Monika ---9005:46:42
1771943Radzaj Daniel ---9005:46:43
1781944Paśnikowski Marek ---9005:54:38
1791945Wiśniewska Elwira ---9006:04:09
1801946Dębowska Katarzyna ---9006:04:14
1811947Bernat Katarzyna ---9006:04:23
1821949Konarzewski Leszek --KoMaRki9006:05:01
1821948Konarzewski Tymon --KoMaRki9006:05:01
1841950Konarzewski Marcin --KoMaRki9006:05:08
1851951Wójcik Magdalena --KoMaRki9006:05:10
1861952Danielska Klaudia ---9006:07:17
1871953Kamionowski Paweł ---9006:13:22
1881954Wist Robert --KB Castellanus9006:13:28
1891955Dubowski Robert --KB Castellanus to kiepski klub9006:13:44
1901956Jaskuła Barbara ---9006:17:10
1911957Jaskuła Mariusz ---9006:17:11
1921958Miloch Ewa ---9006:28:08
1931959Szematowicz Marcel ---9006:28:09
1941960Szematowicz Monika ---9006:28:15
1951961Olszewska Elżbieta ---9006:28:34
1961962Podgórski Wacław ---9006:28:36
1971963Piesiak Gosia --trener24h9006:35:15
1981964Twardowicz Łukasz ---9006:35:16
1991965Dąbrowski Arkadiusz ---9006:35:19
2001966Kukliński Bartosz --POŻ - SERWIS9011:33:15
2011967Pryjma Katarzyna --funexsports8503:05:00
2021968Nawrocki Sławomir --JW 48088503:27:42
2031969Zawistowska Alicja --Nadaktywni8504:44:49
2041970Sobota Jakub ---8506:35:38
2051971Pietraszek Agnieszka ---8506:35:39
2061972Sadowski Ireneusz ---8004:27:53
2071973Daniluk Jakub ---7506:57:08
2081974Szymański Adam ---7507:05:05
2091975Sawaniewska Beata --Gdzie są łosie?7006:44:59
2101976Drożdż Dariusz --55+6507:20:06
2111977Białek-Drożdż Alicja --55+6507:20:07
2121978Góźdź Piotr --KB Castellanus3504:15:41
-1979Pyssa Robert ----11:33:14