Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 57 2019

Organizator PKO Harpagan
Miejsce woj. pomorskie - Miastko
Data 12 - 13 kwi 2019
Adres bazy Miastko
Strona www http://www.harpagan.pl/rajd
Regulamin https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/regulamin/
Opis Najstarsza i największa cykliczna impreza na orientację w Polsce. Do Pucharu Pieszego liczy się trasa TP100 oraz trasa TP50 - dzienna. Do Pucharu Rowerowego liczy się trasa TR200 i trasa TR100
Liczba zapisanych zawodników 622
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
12 kwietnia 2019 23:00
Limit czasu
24
liczba PK
20
Liczba zawodników
134
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin2214:44:03102.50
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team2214:44:03102.50
3155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team2216:26:5790.57
4236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails2217:54:0482.31
5131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team2218:24:5280.01
65093Kopacz Piotr -Gdynia-2218:39:4078.96
72537Okrój Piotr ---2219:45:4274.56
81196Niemczyk Michał -Kolonia Kotków-2219:45:4474.56
91504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki2219:48:4074.37
10110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS2220:11:3072.97
11639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy2220:57:1570.32
12347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-2220:59:0470.21
132538Fudziński Krzysztof ---2221:24:3668.82
142539Głód Michał ---2221:28:0068.64
152540Władziński Adam ---2221:31:0168.48
162541Pallach Piotr ---2221:31:0368.48
17890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-2221:31:0768.47
182542Kłaczkowski Kamil ---2221:58:0567.07
192098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki2221:58:0767.07
201191Skotnicki Jakub -Koszalin-2221:58:0967.07
21731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.2222:03:1666.81
221993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA2222:11:2066.40
23103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight2222:11:2166.40
242232Świętek Jakub ---2222:11:2966.40
25308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-2222:11:3466.39
268Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI2222:44:2364.79
27316Krasowski Tomasz -Wrocław-2222:44:5464.77
28148Jurkowski Dariusz -Szczecin-2222:44:5664.77
292543Otolski Łukasz ---2223:14:4563.38
302544Bogumił Dariusz ---2223:14:4863.38
314466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-2223:23:5262.97
326Hołdakowski Wojciech -Warszawa-2223:24:1062.96
332545Jasiński Marcin ---2223:24:3062.94
342546Rosińska Patrycja 🥈---2223:32:5562.57
352547Hubert Jakub ---2223:34:0362.52
36279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-1821:52:2751.15
372548Żywno Jacek ---1720:04:3148.31
38165Kujawski Robert -Siemirowice-1613:49:3445.47
393789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-1615:12:4341.33
402550Szulc Adam Paweł ---1616:32:1038.02
41730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki1617:05:4036.78
422551Mistela Michał ---1617:05:4736.77
432552Malinowski Marek ---1617:08:5036.66
44811Sawaniewski Rafał -Malbork-1617:08:5836.66
452553Balcerkiewicz Adam ---1620:05:1531.30
462554Popek Marcin -Borkowo-1315:39:4425.43
471524Nankiewicz Krzysztof ---1213:21:1123.47
48202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet1213:33:0523.13
491281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia1214:04:2122.27
502555Miński Adam ---1215:07:1520.73
512556Kozłowski Jan ---1218:53:5916.58
522557Grochowski Michał ---1110:02:3215.20
532558Lisowski Andrzej ---1110:42:0714.26
542559Jaworski Jarosław ---1110:42:1114.26
552560Wróbel Marcin ---1111:30:3813.26
562561Seweryn Michał ---1112:05:4312.62
572562Ossowski Artur ---1112:35:3612.12
582563Zacharek Jacek ---1112:51:3211.87
592564Pacześny Miłosz ---1112:51:3711.87
602565Mazur Andrzej ---1113:10:0511.59
612566Maraszek Robert ---1113:30:4011.30
622567Kowalewski Paweł ---1113:30:5211.30
632568Złoch Piotr ---1113:30:5711.29
642569Jaskulski Karol ---1113:31:0111.29
652570Zglejc Piotr ---1113:34:2711.25
662571Florek Tomasz ---1113:34:4011.24
672572Bobrowski Jakub ---1113:55:4210.96
682573Wiśniewski Michał ---1114:23:0610.61
692574Wlazłowski Radosław ---1114:25:4110.58
702575Talaśka Daniel ---1114:25:4710.58
712576Zacharko Dominik ---1114:51:0410.28
72325Skowron Michał -Zgierz-1114:51:0810.28
73716Głuszcz Marcin -Zgierz-1114:51:2610.27
742037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie1115:15:2510.01
752577Zajac Marcin ---1115:16:449.99
762578Górski Maciej ---1115:57:479.56
772579Jastrzębska Dorota ---1116:16:129.38
782506Block Wojciech -Gniewino-1116:16:149.38
792580Plackowski Piotr ---1116:16:169.38
802581Struk Joanna ---1116:16:219.38
812582Laskowski Przemysław ---1116:52:559.04
822583Kaczykowski Tymoteusz ---1116:52:579.04
832584Laskowski Kamil ---1116:53:009.04
842585Szyc Marek ---1116:53:419.04
852586Ferenc Rafał ---1116:53:439.04
862587Chodorowski Arkadiusz ---1116:56:069.01
872588Jaślanek Mariusz ---1116:56:249.01
882589Łangowski Damian ---1117:33:528.69
892590Lechowicz Paweł ---1117:33:598.69
902591Studziński Adam ---1117:35:218.68
91359Szymański Marcin -GnieznoSOR1015:24:287.89
922592Stankiewicz Stefan ---810:52:446.31
932593Pietras Tomasz ---813:49:294.97
941424Paszyn Maciej -Warszawa7. batalion kawalerii powietrznej814:05:094.87
952594Jesionek Krzysztof ---708:12:114.27
962595Gaczoł Maciej ---709:22:183.73
972596Zdebski Rafał ---709:23:373.72
982597Miesiąc Jakub ---709:41:503.61
992598Boniecki Łukasz ---709:41:533.61
1002599Sulich Tomasz ---709:46:403.58
1012600Pachocki Michał ---709:48:293.57
1022601Plackowski Mateusz ---711:10:013.13
1032602Michałowy Darek ---711:40:243.00
1042603Jóżwiak Marek ---711:40:343.00
1052604Opanowicz Krzysztof ---712:15:432.85
1062605Posiła Arkadiusz ---712:15:462.85
1072606Piórkowski Łukasz ---712:15:502.85
1082607Werengowski Mariusz ---712:15:522.85
1092608Skrzypek Łukasz ---712:15:562.85
1102609Kallas Paweł ---712:34:002.78
1112610Koziara Maciej ---712:34:492.78
1122611Zalewski Marcin ---606:46:452.38
1132612Szukalski Krzysztof ---608:44:251.85
1142613Leśkiewicz Paweł ---610:09:441.59
1151979Pyssa Robert ---505:54:531.33
1162614Barnik Anna ---505:54:551.33
1172615Stanisławski Grzegorz ---506:18:051.24
1182616Boguta Dariusz ---507:56:141.00
1192617Hys Jolanta ---507:56:421.00
1202618Kochel Krzysztof ---508:22:491.00
1212619Basiak Waldemar ---508:23:271.00
1222620Zamarlik Jan ---508:23:321.00
123276Ścioch Leszek -Warszawa-404:10:021.00
1242621Ślizewski Mateusz ---404:37:321.00
1252622Kryń Dawid ---404:37:441.00
1262623Ślizewski Szymon ---404:37:531.00
1272624Gdański Dariusz ---404:37:551.00
1282625Taranowski Kamil ---404:37:581.00
1292626Macioszek Katarzyna ---100:50:131.00
1302627Martoszek Anna ---100:50:141.00
1312628Sopata Mateusz ---101:53:431.00
1322629Okoński Marcin ---101:53:481.00
1332630Wasilewski Tomasz Piotr ---101:53:511.00
1342631Hildebrant Paweł ---101:54:081.00

Trasa TR200

Czas startu
13 kwietnia 2019 08:30
Limit czasu
14
liczba PK
24
Liczba zawodników
107
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-195213:29:10100.00
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure246012:02:54100.00
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°246012:13:4298.53
-22507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team154213:29:1480.77
-33157Dunowska Ilona --MTB4FUN133313:45:0763.46
3-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF246012:13:4698.52
3-4123Pachulski Leszek -Sopot-246012:13:4698.52
-43158Urban Izabela --Połamańcy133011:04:2257.69
-5323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin112909:57:0755.77
5-3161Grześ Tomasz ---246012:14:0698.47
-63159Niewiadomska Anna ---112513:26:1948.08
6-3162Jędrusik Rafał ---246012:42:3194.80
-73160Stencel Joanna ---82012:19:4638.46
7-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team246012:44:4794.52
8-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos246012:49:2493.96
9-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl246012:55:2593.23
10-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team246012:59:1092.78
11-3091Różak Marcin ---246012:59:1292.77
12-3093Potocki Mirosław ---246013:21:3890.18
13-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO246013:24:1789.88
14-3094Waliński Mikołaj ---225812:50:1786.89
15-3099Szumański Jakub ---225813:24:2483.20
16-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team205613:41:0780.33
17-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat215513:44:1478.90
18-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team215412:59:3777.46
19-1393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN215213:28:3574.59
20-1394Łukawski Tomasz -RząśnikRoad-Racing.pl215213:28:3874.59
21-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy205213:51:1873.86
22-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki195212:28:1273.11
23-3102Korsak Dariusz ---195213:32:0967.35
24-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-195213:32:1367.35
25-3165Tusiński Radosław --VELMAR TEAM195113:23:3966.05
26-3166Tuszyński Stanisław ---195113:24:0766.01
27-3167Recław Arkadiusz --pasjavspraca.com205013:04:4464.72
28-3168Wtulich Konrad --pasjavspraca.com205013:04:4664.72
29-3100Ballerstadt Łukasz ---185013:24:2163.37
30-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-185013:24:2663.36
31-3101Polewko Waldemar ---185013:24:2863.36
32-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-185013:31:3962.80
33-3169Maciaszczyk Radosław ---174713:38:0159.03
34-3170Drapella Dariusz --Harpagan174613:42:1757.77
35-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl164512:47:1456.52
36-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN164512:47:2556.50
37-3171Larczyński Tomasz -GdańskLepszy Gdańsk164513:59:2451.66
38-3172Cenkier Julian --SISU OWB Team174212:43:2848.22
39-3173Kauss Dawid ---174212:43:3048.21
40-3174Gałaguz Jacek --Maturzyści164213:15:3647.63
41-3175Dzich Andrzej --Alive!154213:14:4847.02
42-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team144212:39:0046.38
43-3108Piątkowski Zbigniew ---144212:39:1846.36
44-772Papis Leszek -SłupskTroll Team144212:39:2546.35
45-3176Szultka Szymon ---163913:50:4043.04
46-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace123913:58:4940.63
47-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa153711:09:2238.55
48-3178Nycz Bartłomiej ---153713:30:3231.84
49-3103Wejher Sławomir ---143613:55:2630.98
50-3104Szymanek Dawid ---143613:55:3630.97
51-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-153511:06:5330.11
52-3179Skrzypiński Tomasz ---143512:31:0829.70
53-3180Kijak Przemysław --Coolarze143512:31:1429.69
54-1598Paszkiewicz Arkadiusz ---143513:15:1528.05
55-3181Drozdowski Piotr ---143513:21:5627.82
56-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team133513:29:0727.41
57-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-133513:29:1627.40
58-1989Kuźniarowicz Piotr -UmieszczWesołe Jeże123513:48:5726.97
59-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem143411:49:0426.20
60-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags143309:51:0025.43
61-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN133313:44:5525.05
62-3186Jaś Piotr ---123311:57:1924.65
63-3187Hala Karel ---123311:58:5124.60
64-3188Florek Przemysław ---123311:59:0824.59
65-3189Kryszewski Wojciech --K2123313:00:4022.65
66-3190Wodziński Marek --mamy.to123212:52:5321.97
67-3191Kuczkowski Bartosz ---113112:27:3121.28
68-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie113112:27:3421.28
69-3193Kilian Marek ---113112:27:4421.27
70-3194Urban Mateusz --Połamańcy133011:04:3820.59
71-3195Sosna Paweł ---123008:21:3020.26
72-3196Wanat Rafał --MTB4FUN123008:54:4719.00
73-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine123010:43:5115.78
74-3197Skolimowski Waldemar --MH Automatyka123012:01:1714.09
75-1332Szyszlak Marcin -GdańskThe Flaf Team123012:17:5313.77
76-3198Kurzyński Krystian ---123012:19:3313.74
77-3199Wodziński Grzegorz --mamy.to113013:28:5613.50
78-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl112908:33:1813.05
79-3200Sielski Karol ---112908:50:5812.62
80-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy112910:32:3710.59
81-3201Rutka Radosław ---112910:41:4210.44
82-3202Napiórkowski Sławomir --Tripaka Przechlewo172814:13:1310.08
83-3203Ławecki Darek --TRIPAKA172814:13:1610.08
84-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan92612:39:079.36
85-3204Niewiadomski Daniel ---112513:26:049.00
86-3205Sosna Rafał ---92406:47:218.64
87-3206Koropecki Juliusz ---92409:49:545.97
88-3207Buczek Rafał --CUMULUS sleeping bags92107:20:175.22
89-693Smejda Andrzej -Warszawa-61406:50:023.48
90-3208Jędrzejczak Wiktor --RS Team61306:19:263.23
91-3209Przybyła Rafał --Simply the Best61312:35:051.62
92-3210Gappa Jacek Piotr --Simply the Best61312:35:241.62
93-3211Radoła Błażej ---51106:24:251.37
94-3212Golembka Karol --KaroLTaam-Narty@Rower51106:24:281.37
95-3213Zieniuk Dominik --Na ch... nam to było51108:20:551.05
96-3214Gryszun Mariusz --Na ch... nam to było51108:21:091.05
97-3215Zieniuk Damian --Na ch... nam to było51108:21:561.05
98-3216Burzawa Rafał --Na ch... nam to było51108:21:581.05
99-3217Łukawski Mirosław --Road-Racing.pl4911:29:450.86
--3218Mucha Bartosz ---10-14:41:37-

Trasa TP50

Czas startu
13 kwietnia 2019 09:30
Limit czasu
12
liczba PK
16
Liczba zawodników
185
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo4007:38:2148.00
21546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team4007:54:0945.50
33774Żak Paweł -GdańskBrowery Team4008:03:4843.63
43483de Rosier Marek ---4008:04:5342.54
53484Łapuć Krzysztof ---4008:05:3342.48
61487Filipek Małgorzata -BydgoszczForest Gang4008:24:0040.92
73485Rogala Krystian ---4008:52:2838.74
83486Jabłoński Krzysztof ---4008:56:0838.47
93487Ignaczak Piotr ---4008:59:2838.23
103488Smykowski Marcin ---4008:59:3538.23
11307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk4009:00:5138.14
123489Merda Piotr ---4009:01:5638.06
133490Merda Katarzyna ---4009:02:0038.05
143491Wyganowski Konrad ---4009:03:1537.97
153492Bernatowicz Ziemowit ---4009:03:1637.97
163493Borowski Tomasz ---4009:07:2737.68
173494Pela Dariusz ---4009:07:3137.67
183495Jankiewicz Tomasz ---4009:15:5737.10
193496Januszewski Maciej ---4009:18:4336.92
20157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise4009:36:1935.79
21344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy4009:49:0535.01
223497Jaworski Łukasz ---4010:23:3033.08
233498Duda Patryk ---4010:23:4033.07
243499Ciszewski Michał ---4010:51:3631.65
25290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad4010:52:3031.61
26302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad4010:52:3231.61
273500Cychosz Przemysław ---4010:54:4931.50
283501Ścisłowska Kamila ---4011:04:4931.02
293502Ratajczak Krzysztof ---4011:05:0831.01
301653Harackiewicz Marek ---4011:17:3030.44
311588Pituła Jarosław ---4011:29:1529.92
323503Michalczyk Adam ---4011:29:2929.91
333504Adamski Dawid ---4011:30:2729.87
343505Adamski Maciej ---4011:30:5229.85
353506Śleziak Karolina ---4011:33:4329.73
363507Czuryło Mateusz ---4011:33:4529.73
373508Maziec Ewelina ---4011:33:4829.73
383509Chróścicki Wawrzyniec ---4011:33:5129.73
393510Kanak Rajah Elizabethrani ---4011:34:1629.71
403511Czabanowski Łukasz ---4011:34:1829.71
413512Sternicki Piotr ---4011:45:1229.25
422122Wójcik Agnieszka -Ujów-4011:45:4729.22
432121Wójcik Jerzy -Ujów-4011:45:4929.22
443513Zblewski Dawid ---4011:46:5029.18
453514Mikołajczyk Paweł ---4011:46:5629.18
463515Lange Marek ---4011:48:4829.10
473516Langhamer Asia ---4011:48:5029.10
4814592Kinowska Katarzyna -Gdańsk-4011:49:3029.07
493517Pałys Władysław ---4011:49:3429.07
503518Herzke Aleksandra ---4011:51:3628.99
513519Plutowski Wojciech ---4011:51:3828.98
523520Szaciłło Maciej ---4011:53:0928.92
531633Cherek Maciej ---4011:53:1128.92
543521Zwolińska Natalia ---4011:58:4928.69
553522Osiak Karol ---4011:58:5028.69
563523Janiszewski Przemysław ---4011:59:3228.67
571327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-3911:52:4727.95
58125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie3911:52:5027.95
593524Błażek Maciej ---3711:27:0626.51
603525Krupa Kajetan ---3711:29:3726.42
613526Majewski Michał ---3711:29:4726.41
623527Baranowska Daina ---3711:34:5226.22
633528Sroka Bartłomiej ---3711:41:2725.97
643529Wicher Magdalena ---3711:45:1425.83
653530Chamier Gliszczyński Damian ---3711:45:1725.83
663531Melnicki Tomasz ---3711:45:1925.83
673532Cieściów Artur Piotr ---3711:45:2225.83
683533Filbrandt Jakub ---3711:49:2225.68
69613Roszkowska Sylwia -Łódź-3611:21:0924.99
703536Kosior Anna Małgorzata ---3611:21:1124.99
713535Madej Mariusz ---3611:49:1724.00
723534Szymański Jacek ---3612:04:0023.51
733539Sinkiewicz Justyna ---3311:35:4621.55
743540Kaczmarek Ilona ---3311:35:5421.55
753541Wesołowski Maksymilian ---3311:50:2021.11
763542Stępiński Wojciech ---3311:51:0821.08
773543Stępińska Jagoda ---3311:52:2421.05
783544Wesołowska Julia ---3311:53:5221.00
793548Lichs Jarosław ---3311:59:0620.85
803549Szczęsny Tadeusz ---3311:59:1920.84
813545Cichecki Mateusz ---3312:01:3020.78
823546Janus-Wyglądała Michał ---3312:01:3420.78
833547Pawlikowski Kacper Eustachy ---3312:01:3720.78
843538Pioch Marcin ---3312:03:2920.72
853537Kunt Maksymilian ---3312:07:0020.62
863551Kołakowski Krzysztof ---3211:44:4320.00
873550Wierzbicki Krzysztof ---3212:07:0219.38
881154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski3109:30:2518.78
893552Konopko Igor ---3011:07:0518.17
903553Krzysztoforski Rafał ---3011:07:0718.17
913554Kowalczyk Tomasz ---3011:10:2718.08
92470Wysocka Barbara -Poznań-3011:28:2017.61
933555Dzięgielewski Marcin ---3011:30:3017.56
943556Jasińska Klaudia ---2911:42:3016.97
951907Gołębiewska Małgorzata ---2911:44:1716.93
961906Gołębiewski Radosław ---2911:44:2216.93
973563Kaczmarek Mateusz -Ostrów Wielkopolski-2911:45:2616.90
983564Woźniak Tomasz ---2911:45:2816.90
993557Młynarczyk Robert ---2911:49:3816.80
1003561Pochylski Maciej ---2911:49:3916.80
1013562Sawicz Małgorzata ---2911:49:4116.80
1023558Dunajski Bartłomiej ---2911:49:4716.80
1033559Sarna Agnieszka ---2911:49:5016.80
1043560Lipiec Kacper ---2911:49:5316.80
1051474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun2809:32:4716.22
1063565Markowski Paweł ---2809:32:4916.22
1073566Żbik Krzysztof ---2809:32:5116.21
1083568Szymański Krzysztof ---2810:38:5914.54
1093567Jasiński Sebastian ---2811:49:2713.09
1103569Kuna Katarzyna ---2811:50:1013.08
1113570Juśkiewicz Mikołaj ---2811:50:1313.08
1123571Jasiński Patryk ---2811:55:3512.98
1133572Ozimiński Grzegorz ---2811:55:3712.98
114504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy2812:11:2712.70
1153573Olesinski Bartosz ---2709:20:0712.24
1163574Leśniewski Michał ---2710:05:4611.32
1173575Piechalak Izabela ---2710:05:4911.32
1183576Sułkowski Piotr ---2611:44:4710.90
1193577Borkiewicz Piotr ---2412:15:2010.06
1202530Tarkowski Krzysztof ---2412:15:5610.06
1213578Dawidziak Tomasz ---2211:41:289.22
1223579Fijało Andrzej ---2211:42:009.21
1233580Żołyniak Patrycja ---2211:42:239.21
1243585Główczewski Mateusz ---2008:54:428.37
1253586Główczewska Irena ---2008:54:488.37
1263582Graban Małgorzata ---2011:26:596.51
1273583Bogucka-Kołaczek Joanna ---2011:27:016.51
1283584Witt Bartosz ---2011:27:036.51
1293587Horla Karolina ---2011:28:126.50
1303588Granacka Ewa ---2011:28:156.50
1313589Chodkowska Patrycja ---2011:28:276.50
1323581Rzążewska Klaudia ---2012:17:006.07
1333590Nowak Agnieszka ---1812:13:365.46
1343591Bartoszak Jakub ---1812:13:385.46
1353593Zawada Paweł ---1709:42:085.16
1363594Stróż Olga ---1709:42:125.16
1373592Pawlak Dawid ---1712:14:014.09
1383595Jankowska Agata ---1612:13:133.85
1393596Chyła Bartosz ---1612:13:163.85
1403597Rzepa Anna ---1507:45:593.61
1413598Jarnot Oskar ---1111:10:312.65
1422485Jedynak Sandra -Toruń-1111:10:332.65
1433599Skorowski Piotr ---1012:29:292.41
1441186Pawluch Marek -Kościerzyna-912:27:302.17
1453600Kacprzyk Piotr ---912:27:332.17
1463601Żabiński Krzysztof ---612:32:291.44
1473602Bartkowski Marcin ---612:32:321.44
1483611Kowalewski Piotr ---112:29:111.00
1493612Kowalewski Karol ---112:29:131.00
1503604Zinke Weronika ---112:35:451.00
1513623Tuńska-Półgęsek Beata ---112:35:481.00
1523605Denczyk-Kołodziej Maria ---112:35:541.00
1533603Palach Mateusz ---112:35:581.00
1543613Ilnicka Aleksandra ---112:38:211.00
1553614Górski Przemysław ---112:38:241.00
1563615Jaroszewski Adam ---112:38:331.00
1573608Mućko Filip Zbigniew ---112:43:541.00
1583609Pacek Łukasz ---112:44:011.00
1593610Nadzieja Jakub ---112:44:041.00
1603606Wałdoch Olga Urszula ---112:44:101.00
1613607Wałdoch Andrzej Wiesław ---112:44:141.00
1623620Kubik Sabina ---112:44:191.00
1633616Balcerak Aleksandra ---112:46:531.00
1643617Plenzler Agnieszka ---112:46:561.00
1653618Kozłowski Paweł ---112:47:081.00
1663619Plenzler Joanna ---112:47:111.00
1671161Piechocki Robert -Koszalin-112:47:241.00
1681143Krzemiński Andrzej -Koszalin-112:47:321.00
1693624Kubis Agnieszka ---112:54:221.00
1703621Mielcarek Kamil ---112:55:211.00
1713622Szlachcikowski Dariusz ---112:55:231.00
1723625Miąskowski Daniel ---112:56:381.00
1733626Topa Bartłomiej ---112:56:421.00
1743627Ziemann Grzegorz ---112:56:451.00
1753628Fabisiak Daniel ---112:56:501.00
1763629Maliszewski Artur ---113:13:511.00
1773630Kudzia Paweł ---113:17:061.00
1783631Rzepa Maciej ---113:17:071.00
1793632Szamotuło Jakub ---113:21:221.00
1803633Śliwiński Ernest ---113:21:331.00
1813634Smal Miłosz ---113:21:351.00
1823635Żaba Bartłomiej ---113:21:421.00
1833636Procki Cyprian ---113:21:531.00
1843637Micińska Maja ---113:43:161.00
1853638Miciński Jakub ---113:43:191.00

Trasa TR100

Czas startu
13 kwietnia 2019 10:30
Limit czasu
10
liczba PK
16
Liczba zawodników
196
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
-13219Kreft Mirka --RKS MotylaNoga143509:36:5045.00
1-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań164007:33:5745.00
2-1325Halamus Robert -Poznań-164007:34:0144.99
-23220Jarosiewicz Gosia --BIKE NOW BEER LATER143509:58:3343.37
-32889Zając Anna ---133309:45:1840.89
3-3098Block Daniel ---164007:55:4942.93
-33221Klocek Monika --SKPB Warszawa133309:45:1840.89
4-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl164007:55:5542.92
-53222Mikołajczyk Agata --Ewapotranspiracja133309:49:5540.57
5-3097Potocki Robert ---164007:59:0542.64
6-3109Polasz Jacek ---164008:30:3440.01
-63223Nosarzewska Anna --Ewapotranspiracja133309:50:0140.56
-73224Lewandowicz Aneta ---123309:48:5439.92
7-3239Drabik Jacek ---164008:53:5638.26
-83225Komossa Anna --BIKE NOW BEER LATER123208:51:3438.71
8-3240Burchard Marcin --KALISKA164009:01:1337.74
9-3241Megger Sławek ---164009:06:5737.35
-93226Nejman Monika ---123008:58:3036.29
-103227Omieczyńska Anna Maria --Rowerek112809:23:0833.87
10-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA164009:35:5935.47
-112509Płowaś Marta 🥈-Słupsk-112809:33:1833.27
11-3243Semsch Artur --KS Pidrina164009:36:1935.45
-123228Fucz Natalia --Nadleśnictwo Miastko112609:50:2230.89
12-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia164009:36:2035.44
13-3245Olbryś Marek ---164009:48:4234.70
-133229Łyczek Ilona --Nadleśnictwo Miastko112609:51:1430.85
-143230Kasprzak Iga ---92609:36:5229.63
14-865Popczyk Tomasz -Rumia-163910:00:2833.83
-153231Lila Patrycja --pożeracze ciastkuff!102209:25:4225.08
15-3110Jakubowski Jarosław ---153909:58:0333.40
-163232Więczkowska Monika ---82209:15:4423.98
16-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team153809:20:2332.54
-173233Maciejewska Małgorzata --Pędzący Pędzel101810:06:2919.62
17-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team153809:20:2532.54
18-3248Formela Krzysztof ---153709:50:0331.68
-183234Lewandowska Monika --Pędzące Żółwie61709:33:3318.53
19-3249Ćwikliński Grzegorz ---153709:50:0831.68
-193235Weiss-Szulc Barbara ---71609:31:5617.44
-203236Worotyńska Kamilla --ArkaSasino111310:16:3814.17
20-1655Ciszkowski Jacek ---153709:55:4731.38
21-3129Redlarski Marek ---143709:15:4630.95
-213237Wypych Malwina ---111310:16:4014.17
22-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun143709:43:4929.46
23-1767Kowalewski Dominik ---143709:49:0229.20
24-3251Ciupa Marcin --SNG Wild Dukcks/Orientuś143709:49:1029.19
25-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu153609:08:4128.41
26-3253Hołod Mateusz ---153609:19:5027.84
27-3254Mejka Michał ---153609:50:1126.41
28-3255Ostrowski Maciej ---153609:50:1726.40
29-3256Mejka Bartłomiej ---153609:50:2026.40
30-3257Wilma Marcin ---153609:50:2826.40
31-3258Nielubszyc Michał --Leśne Dzbany133609:57:5125.65
32-3259Morzy Michał --Leśne Dzbany133609:57:5625.65
33-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-143509:14:5424.93
34-3105Luks Krzysztof ---143509:15:0124.93
35-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad143509:25:4524.46
36-3261Tumiński Maciej --ITS143509:25:5124.45
37-3262Radzki Rafał --ITS143509:26:0624.44
38-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-143509:36:4223.99
39-3263Trętowski Krzysztof --RKS MotylaNoga143509:36:5723.98
40-862Zająkała Dariusz -Bydgoszcz-143509:37:0523.98
41-3264Wysocki Adrian ---143509:46:2623.59
42-3265Dębski Bartosz --MIG BYTÓW143509:51:4323.38
43-3266Grzonka Tomasz ---143509:51:4523.38
44-3267Kaczyński Tomasz --EPO Adventure Race Team143509:53:1823.32
45-3268Stanisławski Filip --EPO Adventure Race Team143509:53:2523.32
46-3107Cisoń Mateusz ---143509:57:2323.16
47-3269Jarosiewicz Radek --BIKE NOW BEER LATER143509:58:2323.12
48-3270Dadasiewicz Adam ---143409:40:2922.46
49-3271Piotrowski Adam -GdańskRowerami.com143409:53:2321.97
50-3272Rosiek Jędrzej ---143409:53:3021.97
51-3273Marcinkiewicz Mariusz ---133409:25:1721.65
52-3274Strachota Dariusz ---133409:25:2621.64
53-3275Maliszewski Marek --MM`s133409:39:4021.11
54-3117Benasiewicz Marek ---133409:41:3421.04
55-3276Nawrocki Daniel --Pancerne rowery133209:44:1119.80
56-3277Surała Paweł --Pancerne Rowery133209:44:2519.79
57-3278Wójcik Wojciech --Pancerne Rowery133209:44:3119.79
58-3679Siewert Janusz --Pancerne Rowery133209:44:3419.79
59-3280Stępień Karol --CharzySquad133209:55:0419.44
60-3281Stanislawski Jakub --Charzyfornia133209:55:1319.44
61-3282Gałczyński Filip ---133209:55:2119.43
62-3283Cygan Tomasz Mateusz --CharzySquad133209:55:2619.43
63-3284Gałczyński Karol --CharzySquad133209:58:0019.34
64-3285Paterek Maciej --CharzySquad133209:58:0719.34
65-3106Bogucki Grzegorz ---123208:51:2919.03
66-3286Miotk Szymon ---123209:41:1617.40
67-1355Beiger Karol -Kolbudy-123209:47:2917.22
68-3287Woss Tomasz ---133109:20:3216.68
69-3288Zajk Michał ---133109:20:3616.68
70-3289Legat Leszek --Pekabex133109:26:0016.52
71-1076Filipek Piotr -Poznań-133109:26:1216.51
72-1354Kasprzyk Darek -Elbląg15pułk przeciwlotniczy133109:26:1916.51
73-3291Kasprzyk Grzegorz ---133109:26:2516.51
74-3292Duda Robert ---133109:40:0916.12
75-3293Świątkiewicz Jerzy ---123109:00:5415.86
76-3294Świątkiewicz Grzegorz ---123109:00:5615.86
77-3295Nowisz Jarosław --Pięty Szalonego Gnoma i Spółka113108:22:1515.59
78-3296Nejman Robert ---123008:58:3115.08
79-3297Karkut Dariusz --MTS HAMER123008:58:3415.08
80-3298Bowar Piotr --Pekabex123009:20:4814.48
81-3299Wójcik Marcin ---122909:15:5214.00
82-3300Kuster Maciej --Może teraz112808:22:5713.52
83-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów112809:20:4612.13
84-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek112809:20:5812.12
85-3303Obertyński Olgierd ---112809:21:2912.11
86-3304Daliga Karol --Rowerek112809:23:1012.07
87-3305Burkiciak Marcin ---112809:32:4611.87
88-3306Karaś Tomasz --Akwaryści112809:33:2011.86
89-3307Frąszczak Grzegorz --T-Mobile Cycling Team112709:35:5511.44
90-3308Drażan Marcin ---112709:36:2811.42
91-3309Górski Bartosz --T-Mobile Sport Team112709:36:3311.42
92-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.102708:22:2711.21
93-3311Manista Paweł ---102709:42:199.67
94-3312Soroka Adam ---102709:42:219.67
95-3313Piotrzkowski Maciej ---102709:42:389.67
96-3314Leśniewski Daniel --STOPA142610:08:599.31
97-3315Przybył Tadeusz Paweł --Nadleśnictwo Miastko112609:51:028.87
98-3316Worotyński Arkadiusz --ArkaSasino102609:49:458.70
99-3317Westfal Darek ---102609:49:508.70
100-3318Mackiewicz Grzegorz ---92609:36:388.52
101-3319Sawicki Krzysztof ---102509:57:278.19
102-3320Kałka Tadeusz ---102509:57:328.19
103-3321Maciejewski Jacek ---102509:57:488.19
104-3322Skalski Marcin ---112409:43:147.86
105-3323Rybak Wawrzyniec --Biegający Tczew112409:43:217.86
106-3324Stępień Jarosław --Slimaki112409:57:377.67
107-3325Roszman Michał --Ślimaki112409:58:257.66
108-3326Kaźmierczak Tomasz --mItO102409:23:397.51
109-3327Łuszczyk Mirosław --mItO102409:24:017.51
110-3328Lipiński Tomasz -GdyniaLipiński Mosty92407:25:057.35
111-3329Prażyński Tymon --Zielonka92409:29:125.75
112-3330Prażyński Michał --Zielonka92409:29:145.75
113-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL142310:11:525.51
114-3331Gilewski Marcin --iTaxi102308:34:475.15
115-14532Rudnicki Krzysztof -Mirowice-102309:23:154.71
116-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-102309:23:254.71
117-3333Kuczyński Adam --Lipno Team102309:50:124.49
118-3334Kuczyński Jerzy --Lipno team102309:50:154.49
119-3335Kozłowski Jan ---102309:50:194.49
120-3336Kletkiewicz Krzysztof Jan --Lipno Team102309:50:594.49
121-3337Połczyński Przemysław ---92309:43:324.39
122-3338Owsik Damian Wiesław --zZiajani Team92309:43:384.39
123-3339Pulikowski Paweł --zZiajani Team92309:43:584.39
124-3340Nadolny Lech --ROWEREK82309:54:064.29
125-3341Chrześciański Bartosz --Cycliści72309:43:544.18
126-3342Krankiewicz Jakub ---72309:44:144.17
127-3343Sudolski Wojciech ---102208:23:123.99
128-5200Sprutta Damian ---102208:23:153.99
129-3345Puka Kamil --KaroLTaam-Narty@Rower102208:23:393.99
130-3346Jaśkiewicz Maciej --DPF Paterek TEAM102209:20:343.58
131-3347Staśkiewicz Olaf --DPF Paterek TEAM102209:20:403.58
132-3130Sitek Tomasz ---102209:23:463.56
133-3348Chylak Paweł --Archeo102209:23:533.56
134-3349Lila Michał --Pożeracze Ciastkuff!102209:25:373.55
135-3350Gizela Michał ---82209:13:143.40
136-861Priebe Jakub -Wierzchucino-92107:11:243.24
137-3351Glaser Jakub --Archeo92109:15:212.52
138-3352Wrześniewski Waldemar ---82007:17:432.40
139-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM82009:03:351.93
140-3354Sosin Tomasz --BYSEWO TEAM82009:03:441.93
141-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team82009:03:491.93
142-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM82009:04:031.93
143-3357Napierała Wojciech --WLKP82009:04:321.93
144-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje82009:31:271.84
145-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje82009:31:291.84
146-3360Wenta Marek --szweje82009:31:381.84
147-3361Ginter Paweł Bolesław --Stojące Wentyle82009:59:371.75
148-3362Gatzke Mateusz --Stojące Wentyle81910:00:491.66
149-3363Jankowski Maciej --GR3miasto121810:13:281.58
150-3364Ceier Grzegorz --Rowerek121810:13:291.58
151-3365Świtoń Łukasz --Pędzący Pędzel101810:06:311.52
152-3366Herba Dariusz ---91809:23:281.49
153-3367Nowak Piotr ---91809:23:311.49
154-3368Gorzycki Adam ---91809:25:491.48
155-3369Czerny Rafał --Stojące Wentyle81810:01:251.45
156-3370Tempczyk Jacek --Jo-Dziki61809:32:431.37
157-3371Diering Przemysław --Systemtourguide.com141710:17:451.29
158-3372Michalski Grzegorz --Pędzące Żółwie61709:33:291.09
159-3373Lewandowski Rafał --Pędzące źółwie61709:33:381.09
160-3374Janczyszyn Paweł ---71609:31:461.02
161-3375Trzciński Dawid --Stojące Wentyle81510:04:470.96
162-3376Trzynski Marek --Stojące Wentyle81510:04:560.96
163-3377Łapiński Sławomir --BIKE NOW BEER LATER51505:40:280.87
164-3378Trzciński Tomasz --Stojące Wentyle81410:05:290.82
165-3379Jankowski Mariusz --Masterlease Team141310:21:390.76
166-3380Zdancewicz Krzysztof --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy51306:27:250.62
167-3381Przyłucki Wojciech ---31009:50:520.47
168-3382Prażanowski Mariusz --CykloKwidzyn3904:53:490.43
169-3383Glazik Tomasz --Kolejny Nudny Weekend10510:20:020.24
170-3384Borek Paweł ---2503:27:310.17
--3388Kwaśniak Ignacy --STN-Tęcza8-10:50:04-
--3389Skuczyński Robert --Pancerne Rowery8-10:50:40-
--3387Waliszewski Szymon --STN-Tęcza8-10:49:59-
--3386Kwaśniak Adam --STN - Tęcza8-10:49:37-
--3385Szwed Mariusz -----08:26:17-

Trasa TP25

Czas startu
13 kwietnia 2019 11:30
Limit czasu
8
liczba PK
12
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się

Trasa TP10

Czas startu
13 kwietnia 2019 13:30
Limit czasu
5
liczba PK
10
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się