Puchar Maratonów na Orientację

 

Jesienne Beskidzkie KoRNO 2019

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. śląskie - Jeleśnia
Data 26 - 27 paź 2019
Adres bazy Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jeleśni Rynek 11, 34-340 Jeleśnia
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/jesienne-beskidzkie-korno-2019/
Opis Dwudniowy rajd na orientację organizowany w Beskidach. Do wyboru trasy piesze i rowerowe.

Lista startowa

Trasa: Rowerowa Giga 80
Czas startu
26 października 2019 08:00
Limit czasu
10
liczba PK
-
Liczba zawodników
17
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M 81 OK 12 września 2019 22:43
- 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K 82 OK 12 września 2019 22:45
- 1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K 54 OK 15 września 2019 22:21
- 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 60 OK 25 września 2019 22:31
- 1222 Maciej Matuszczyk Katowice CZPTychy.pl M 57 OK 27 września 2019 10:21
- 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 55 OK 27 września 2019 20:14
- 836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 56 OK 27 września 2019 20:29
- 36 Krzysztof Mierzwicki Warszawa Mazurskie Tropy M 91 OK 27 września 2019 22:26
- 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K 58 OK 30 września 2019 23:12
- 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M 61 OK 1 października 2019 16:58
- 970 Wojciech Małodobry Miechów - MW 59 OK 1 października 2019 18:28
- 4027 Michał Zawadzki Kraków - M 74 OK 7 października 2019 19:13
- 1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW 73 OK 7 października 2019 19:56
- 1231 Tomek Liszka Katowice Pijane Szprychy Katowice M 72 OK 9 października 2019 22:12
- 4039 Marcin Kędziora Staszów - M 62 OK 11 października 2019 12:39
- 833 Maciej Konopiński Kraków Bikeholicy M - - 23 października 2019 01:18
- 898 Wioleta Lisik Chorzów Gang Olsena K 302 OK 23 października 2019 21:08

Lista startowa

Trasa: Rowerowa rekreacyjna 40
Czas startu
26 października 2019 11:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
8
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 1209 Rafał Poni Czeladź VIVO M 37 OK 12 września 2019 14:50
- 1210 Dominika Poni Czeladź VIVO K 38 OK 12 września 2019 14:52
- 3836 Łukasz Góras Bytom - M 40 OK 30 września 2019 20:53
- 944 Nikodem Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 10 OK 30 września 2019 22:01
- 943 Paweł Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 39 OK 30 września 2019 22:13
- 921 Roman Wiktorowicz Krzeszowice Hard Bike Tęcza Tenczynek MW 63 OK 15 października 2019 17:18
- 4112 Tomasz Ligocki Siemianowice Śląskie - MW 92 OK 22 października 2019 20:34
- 4113 Mateusz Ligocki Siemianowice Śląskie - M 93 OK 22 października 2019 20:50

Lista startowa

Trasa: Piesza extreme 50
Czas startu
26 października 2019 08:00
Limit czasu
10
liczba PK
-
Liczba zawodników
30
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 49 OK 12 września 2019 13:15
- 1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M 76 OK 13 września 2019 09:48
- 1237 Iwona Dziewior Gliwice Dziewiorki K 77 OK 13 września 2019 16:17
- 976 Abu Szajna Zielonki Bajk eMTeBe M 86 OK 20 września 2019 07:37
- 105 Rafał Fałowski Gajków - M 50 OK 20 września 2019 19:46
- 3988 Krzysztof Pieczara Jaworzno - M 52 OK 30 września 2019 07:27
- 592 Anna Rosłaniec Wrocław - K 51 OK 30 września 2019 14:11
- 452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 53 OK 30 września 2019 20:54
- 474 Maciej Szmyt Poznań - M - - 30 września 2019 23:05
- 610 Alicja Wojtala Wrocław Rajd Liczyrzepy K 79 OK 1 października 2019 01:36
- 567 Małgorzata Stolarek Bytom Strefa Byków K 64 OK 4 października 2019 15:09
- 910 Angelika Skutela Świerklaniec Strefa Byków Bytom K 65 OK 7 października 2019 14:05
- 2433 Michał Kołodziejczyk Kobiernice - M 303 OK 9 października 2019 08:53
- 2454 Justyna Frączek-Bogacka Krakow - K 67 OK 9 października 2019 22:26
- 2455 Maciek Marcjanek - M - - 11 października 2019 22:06
- 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M 66 OK 14 października 2019 20:04
- 4047 Michał Plata Piekary Śląskie TKTJ M 71 OK 16 października 2019 19:14
- 2453 Marcin Dubik Tarnowskie Góry TKTJ M 70 OK 16 października 2019 20:48
- 931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M 68 OK 16 października 2019 22:06
- 932 Kamila Malawska Kraków Velocilamy K 69 OK 16 października 2019 22:16
- 4094 Oleksandr Darchuk Węgrzce - M 80 OK 19 października 2019 23:38
- 3889 Tomasz Olejnik - - - 87 OK 23 października 2019 07:47
- 977 Gienia Jamrozik Kraków Nożny Orjent MW 88 OK 23 października 2019 07:47
- 2456 Mateusz Talanda Bielsko-Biała - M 89 OK 23 października 2019 09:49
- 2377 Marcin Bębenek Jaworzno - M 90 OK 23 października 2019 17:37
- 4119 Małgorzata Kruszek Katowice - K 303 OK 23 października 2019 18:57
- 4120 Kamil Rogóż Chorzów - M 304 OK 23 października 2019 18:59
- 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K 307 OK 23 października 2019 21:26
- 4122 Dariusz Walczyna Warszawa Klub InO STOWARZYSZE M 308 OK 23 października 2019 21:52
- 940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M 306 OK 23 października 2019 23:41

Lista startowa

Trasa: Piesza rekreacyjna 15
Czas startu
26 października 2019 11:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
56
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 3923 Waldemar Malina Sosnowiec - M 1 OK 13 września 2019 21:10
- 887 Paweł Jary Świętochłowice - M 12 OK 14 września 2019 13:03
- 3944 Marcin Dzedzej Katowice - M 85 OK 18 września 2019 09:53
- 901 Wioletta Fałowska Gajków - K 15 OK 20 września 2019 16:38
- 3957 Anna Zydroń Kraków - K - - 22 września 2019 20:50
- 2445 Wojciech Trybała Zawoja - M 14 OK 23 września 2019 10:44
- 3978 Jarosław Pietrzyk Częstochowa - M 36 OK 24 września 2019 11:47
- 3979 Agnieszka Paprotna Częstochowa - K 35 OK 24 września 2019 12:36
- 3984 Piotr Stokłosa Konradów - M 16 OK 25 września 2019 02:12
- 3985 Kornelia Stokłosa Konradów - K 3 OK 25 września 2019 02:24
- 3958 Michał Gabała Będzin - M 13 OK 25 września 2019 12:13
- 3987 Różena Sychowska-Gabała Będzin - K 9 OK 26 września 2019 12:40
- 1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K 20 OK 29 września 2019 09:23
- 2431 Joanna Potęga Dąbrowa Górnicza - K 32 OK 30 września 2019 16:16
- 914 Jacek Wrzeciono Świętochłowice - M 18 OK 30 września 2019 16:27
- 3823 Wojtek Dereń Tychy - M 19 OK 30 września 2019 19:26
- 3820 Dalia Blimke-Dereń Tychy - K 5 OK 30 września 2019 19:27
- 3998 Klaudia Łazuka Tychy - K 17 OK 30 września 2019 19:57
- 3997 Kamil Łazuka Tychy - M 4 OK 30 września 2019 19:58
- 1022 Joanna Patyk Chorzów - K 25 OK 30 września 2019 20:12
- 2216 Konrad Leyko Jaworzno Róża Wiatrów / AzymutTeam M 24 OK 30 września 2019 20:34
- 3999 Barbara Szulc-Wylężek Piekary Śląskie - K 33 OK 30 września 2019 20:36
- 4000 Ewelina Fułek Jaworzno - K 27 OK 30 września 2019 20:45
- 3996 Emilian Bigos Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek M 22 OK 30 września 2019 20:55
- 3995 Basia Drążyk Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek K 21 OK 30 września 2019 20:57
- 4001 Wiktor Drabczyk Oświęcim Browerowy Dymek M 26 OK 30 września 2019 21:18
- 4002 Ewa Szylewska Chorzów - K 23 OK 30 września 2019 21:47
- 4004 Liliana Gabała - - K 29 OK 1 października 2019 07:03
- 2446 Agnieszka Trybała Zawoja - K 28 OK 1 października 2019 07:09
- 2410 Marcin Marek - - M 7 OK 1 października 2019 07:14
- 2463 Piotr Trybała - - M 34 OK 1 października 2019 07:15
- 2464 Bartłomiej Trybała - - M 6 OK 1 października 2019 07:15
- 2246 Magdalena Zawadzka - - K 75 OK 7 października 2019 12:21
- 4030 Małgosia Patyk - - K 8 OK 8 października 2019 07:51
- 4031 Tosia Sajda - - KW 30 OK 8 października 2019 07:52
- 4032 Robert Wince - - MW 31 OK 8 października 2019 07:54
- 4035 Marcin Brych Koniecpol - M 42 OK 9 października 2019 19:37
- 4037 Aleksandra Kołodziejczyk swietochlowice - K 2 OK 10 października 2019 14:38
- 2079 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ M 41 OK 10 października 2019 22:24
- 4041 Gabriel Niemirowski Rzeszów - M 44 OK 14 października 2019 10:33
- 4042 Robert Miernik Rzeszow - M 43 OK 14 października 2019 10:44
- 4043 Łukasz Techmański Rzeszów - M 45 OK 14 października 2019 10:48
- 2274 Paweł Zieliński Bydgoszcz beboki M 47 OK 16 października 2019 16:41
- 4049 Joanna Nowak Będzin - K 46 OK 16 października 2019 20:45
- 4048 Paulina Nawrot Katowice - K 48 OK 16 października 2019 20:51
- 2311 Filip Zieliński - - M 11 OK 21 października 2019 05:49
- 2472 Grzegorz Dura Zagłębie - MW 301 OK 21 października 2019 13:41
- 4098 Monika Niżborska Sosnowiec - K 83 OK 21 października 2019 13:44
- 4099 Adrian Niżborski Sosnowiec - M 84 OK 21 października 2019 13:55
- 2475 Katarzyna Ginter Kraków - K 300 OK 21 października 2019 21:03
- 954 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 305 OK 23 października 2019 22:14
- 961 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza - M - - 24 października 2019 21:42
- 962 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza - M - - 24 października 2019 21:43
- 4127 Filip Leonhard - - M - - 24 października 2019 21:44
- 4128 Mikołaj Leonhard - - M - - 24 października 2019 21:45
- 4034 Marcelina Wałek Czeladź - K - - 26 października 2019 09:58