Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Przejście Smoka 2019

Organizator Klub InO STOWARZYSZE
Miejsce woj. lubelskie - Bochotnica
Data 19 paź 2019
Adres bazy Zamłynie 1, 24-120 Bochotnica
Strona www https://przejscie.stowarzysze.org.pl/
Regulamin https://przejscie.stowarzysze.org.pl/mesmerize/regulamin/
Zapis na 3 września 2019   -   13 października 2019
Opis Zawody rozgrywane na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego w formie 8-godzinnego dziennego rogainingu, dodatkowo trasa krótsza (5-godzinny rogaining, też rowerowy). W niedzielę dla chętnych 3-godzinne rogainingowe "dożynki". Zawody będą organizowane w ramach X Przejścia Smoka - turystycznych marszy na orientację zaliczanych do Pucharu Polski w MnO.
Liczba zapisanych zawodników 25

Wyniki

Trasa: TP8h
Czas startu
-
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
25
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 35 Tomasz Duda Warszawa - M - - 186 - - - 42,50 -   |   -
1 210 Mateusz Mioduszewski Warszawa UKA M - - 186 - - - 42,50 -   |   -
3 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M - - 143 - - - 31,75 -   |   -
4 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M - - 123 - - - 26,45 -   |   -
5 248 Iwona Jurkowska Jeruzal - K - - 105 - - - 22,58 -   |   -
5 726 Sławomir Toporowski Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak MW - - 105 - - - 22,58 -   |   -
5 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW - - 105 - - - 22,58 -   |   -
5 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW - - 105 - - - 22,58 -   |   -
9 1565 Tomasz Szeląg - - M - - 103 - - - 22,15 -   |   -
9 1564 Michał Michalak - - M - - 103 - - - 22,15 -   |   -
11 2071 Małgorzata Krochmal - - KW - - 97 - - - 20,86 -   |   -
11 2072 Grzegorz Krochmal - - MW - - 97 - - - 20,86 -   |   -
11 4130 Sylwester Przybyła - - MW - - 97 - - - 20,86 -   |   -
14 2360 Dominika Lis - Na Skuśkę K - - 88 - - - 18,92 -   |   -
14 1375 Marek Wągrodzki Górzno Na Skuśkę M - - 88 - - - 18,92 -   |   -
16 4131 Marek Piela - Jedna Świnka Falenicka M - - 86 - - - 18,49 -   |   -
17 4132 Anna Majkowska - Wataha Rzeszów K - - 81 - - - 17,42 -   |   -
17 638 Ewa Skubida Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu K - - 81 - - - 17,42 -   |   -
19 1106 Katarzyna Karpa Warszawa Smashing pĄpkins K - - 67 - - - 14,41 -   |   -
19 1108 Marcin Trzeciakiewicz Warszawa - M - - 67 - - - 14,41 -   |   -
21 4133 Ewa Zarzycka - Zabiegani Po Uszy K - - 60 - - - 12,90 -   |   -
21 353 Marcin Roszkowski Warszawa ZABIEGANI PO USZY M - - 60 - - - 12,90 -   |   -
23 3741 Ula Trykozko - Team 360 KW - - 55 - - - 11,83 -   |   -
24 4134 Małgorzata Łukaniuk - - K - - 26 - - - 5,59 -   |   -
24 4135 Elżbieta Łukaniuk - - K - - 26 - - - 5,59 -   |   -

Lista startowa

Trasa: Rogaining 5h 20
Czas startu
-
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^