Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Dolnego Sanu 2019

Organizator Hubert Puka
Miejsce woj. podkarpackie - Stalowa Wola
Data 16 mar 2019
Adres bazy
Strona www http://www.dolnysan.wordpress.com
Regulamin
Opis TP 50
Liczba zapisanych zawodników 64

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
16 marca 2019 09:00
Limit czasu
15
liczba PK
-
Liczba zawodników
64
Wyniki nieoficjalne
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas trasyCzas całkowityPunkty
1496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę104:52:0043.00
2765Komorowski Mateusz -Warszawa-104:54:0041.73
3758Lisak Krzysztof 🥇-OtwockOtwock104:57:0040.33
41993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA105:04:0038.42
51159Grabowska Joanna 🥇-KrakówWKS Wawel Kraków105:05:0038.30
6332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-105:39:0034.45
72366Piotrowski Maciej --Ultramind105:48:0033.56
8560Osyszko Iza -Kobyle-105:49:0033.47
8695Siejko Łukasz -Lublin-105:49:0033.47
104676Rajtar Zbigniew -Kraków-105:54:0032.99
11191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports105:56:0032.81
12529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów106:06:0031.91
12376Szczepański Sławomir -PoznańSS106:06:0031.91
1463Korzeniewski Łukasz -Warszawa-106:08:0031.74
14678Kaliciński Marek -WarszawaUKA106:08:0031.74
16149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl106:15:0031.15
162357Gajos Daniel --GrupaLuktrans.pl106:15:0031.15
182375Janerka Marzka -Chorzów-106:16:0031.06
19160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi106:19:0030.82
20513Smoliński Marcin -Rzeszów-106:29:0030.03
202358Juraszewski Sławomir --http://www.juraszewski.pl106:29:0030.03
2299Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy106:30:0029.95
238Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI106:41:0029.13
242359Kwiatkowski Adam --adwokatuRUN106:42:0029.05
25710Zioło Jarosław -Sanok-106:52:0028.35
261023Osyszko Andrzej -Kobyle-107:07:0027.35
271144Łazowska Sylwia 🥉-WarszawaŁaziki107:13:0026.97
27666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze107:13:0026.97
292368Pręcikowski Ryszard ---107:14:0026.91
29717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty107:14:0026.91
31305Gąsiorek Paweł -ZabrzeZłamane wiosło107:35:0025.67
31341Jabłoński Rafał -RydułtowyZłamane Wiosło107:35:0025.67
332367Potoczny Piotr --Kciukowski107:49:0024.90
34276Ścioch Leszek -Warszawa-107:57:0024.49
352351Apola Albert ---108:04:0024.13
352353Czeluśniak Andrzej --KP PSP Gorlice108:04:0024.13
37158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze108:07:0008:07:0023.98
37201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze108:07:0023.98
39721Wyciślak Grzegorz -Rzeszównavigare necesse est108:09:0023.89
402363Misztal Łukasz --Mimochodek108:15:0023.60
41492Majewski Marek -WarszawaZaszyci108:36:0022.64
422365Pieróg Michał ---108:40:0022.46
422362Małys Michał ---108:40:0022.46
441327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-109:05:0021.43
441032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków109:05:0021.43
4659Dubil Michał -Kłodnica GórnaRajd Źródeł Chodelki109:42:0020.07
47706Wąsik Jacek -Lublincbfs109:48:0019.86
48637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw110:03:0019.37
482364Pawluczuk Elżbieta ---110:03:0019.37
48726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak110:03:0019.37
512037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie110:12:0019.08
512051Zając Marcin -Warszawa-110:12:0019.08
532370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę110:41:0018.22
532156Motyka Mariusz ---110:41:0018.22
531375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę110:41:0018.22
532360Lis Dominika --Na Skuśkę110:41:0018.22
572110Czarnobil Janusz ---111:17:0017.25
572352Czarnobil Kinga ---111:17:0017.25
592356Dubil Bartłomiej --Rajd Źródeł Chodelki111:42:0016.64
592466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-111:42:0016.64
592369Sobieska Maria --Na Skuśkę111:42:0016.64
592355Dubil Aleksandra --Rajd Źródeł Chodelki111:42:0016.64
63174Ostromęcki Rafał -Warszawa-112:05:0016.11
63171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad112:05:0016.11