Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Szago19 2020

Organizator UKS WŁÓCZYKIJ
Miejsce woj. pomorskie - Kasparus
Data 6 cze 2020
Adres bazy Kasparus 9a - remiza OSP
Strona www http://ukswloczykij.pl/
Regulamin http://ukswloczykij.pl/szargo/regulamin/
Opis Dzienna impreza na orientację Szago, rozgrywana jest od 2007 roku na terenie województwa pomorskiego. Organizatorem jest UKS Włóczykij. Uczestnicy mają do wyboru trasy: - rowerowe 100 km - piesze MnO 10 - 20
Liczba zapisanych zawodników 62

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
28 marca 2020 09:00
Limit czasu
8
liczba PK
20
Liczba zawodników
62
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - - 40 - - 05:50:27 100,00 -   |   -
2 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 40 - - 06:09:05 94,95 -   |   -
3 3092 Leszek Pachulski - - M - - 40 - - 06:20:22 92,13 -   |   -
3 892 Marek Pachulski Gdańsk GREY WOLF M - - 40 - - 06:20:22 92,13 -   |   -
5 3099 Jakub Szumański - - M - - 40 - - 06:39:00 87,83 -   |   -
6 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - - 40 - - 06:45:09 86,50 -   |   -
7 3097 Robert Potocki - - M - - 40 - - 06:52:01 85,06 -   |   -
8 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M - - 40 - - 06:52:17 85,00 -   |   -
9 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M - - 40 - - 06:54:00 84,65 -   |   -
10 3163 Olgierd Bagiński - NORDA Active Team M - - 40 - - 07:06:55 82,09 -   |   -
11 3094 Mikołaj Waliński - - M - - 40 - - 07:14:33 80,65 -   |   -
12 3093 Mirosław Potocki - - M - - 40 - - 07:14:37 80,63 -   |   -
13 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - - 40 - - 07:18:31 79,92 -   |   -
14 3238 Krzysztof Deptuła - flypics.pl M - - 40 - - 07:34:10 77,16 -   |   -
14 3098 Daniel Block - - M - - 40 - - 07:34:10 77,16 -   |   -
16 1158 Andrzej Buchajewicz Rotmanka MCkwadrat M - - 40 - - 07:54:26 73,87 -   |   -
17 1994 Tomasz Lipiński - - M - - 40 - - 07:57:06 73,45 -   |   -
18 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - - 39 - - 07:39:59 71,62 -   |   -
18 5030 Tomasz Procek - - M - - 39 - - 07:39:59 71,62 -   |   -
20 2183 Wojciech Bróż Gdańsk - M - - 39 - - 07:44:04 70,99 -   |   -
20 3100 Łukasz Ballerstadt - - M - - 39 - - 07:44:04 70,99 -   |   -
22 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - - 39 - - 07:44:58 70,85 -   |   -
23 199 Zbigniew Kowal Słupsk STOPA SŁUPSK, MORPOL M - - 38 - - 07:40:39 69,03 -   |   -
24 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - - 38 - - 07:40:59 68,98 -   |   -
25 3429 Paweł Sadowski - - M - - 38 - - 07:41:00 68,98 -   |   -
26 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - - 38 - - 07:50:10 67,64 -   |   -
27 3096 Waldemar Dargacz - - M - - 38 - - 07:54:44 66,99 -   |   -
28 3240 Marcin Burchard - KALISKA M - - 38 - - 07:58:11 66,50 -   |   -
29 3105 Krzysztof Luks - - M - - 37 - - 07:49:11 64,75 -   |   -
30 3242 Radosław Laskowski - KS PIDRINA GDYNIA M - - 37 - - 07:49:18 64,74 -   |   -
31 829 Michał Bałchanowski Gdańsk Morenka Team M - - 36 - - 05:13:30 62,99 -   |   -
32 4314 Jacek Grundkowski - - M - - 36 - - 07:48:15 42,17 -   |   -
33 4360 Lesław Grundkowski - - M - - 36 - - 07:48:34 42,14 -   |   -
34 3129 Marek Redlarski - - M - - 36 - - 07:49:35 42,05 -   |   -
35 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M - - 34 - - 07:34:59 39,71 -   |   -
36 3243 Artur Semsch - KS Pidrina M - - 34 - - 07:52:48 38,22 -   |   -
37 3120 Tomasz Waleńczak - - M - - 34 - - 07:58:26 37,77 -   |   -
38 3121 Adam Kot - - M - - 34 - - 07:58:33 37,76 -   |   -
39 5037 Marta Drzeżdżon - - K - - 32 - - 07:49:50 100,00 -   |   -
40 5031 Kamil Kowalewski - - M - - 31 - - 07:44:52 34,43 -   |   -
40 5032 Maciek Kotwa - - M - - 31 - - 07:44:52 34,43 -   |   -
42 5033 Marcin Kromer - - M - - 31 - - 07:45:32 34,38 -   |   -
43 3662 Piotr Tiszbein SOPOT - M - - 31 - - 07:46:15 34,32 -   |   -
43 3111 Adrian Nikonowicz - - M - - 31 - - 07:46:15 34,32 -   |   -
43 3678 Alicja Tomaszczyk-Tiszbein - - K - - 31 - - 07:46:15 96,88 -   |   -
46 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - - 30 - - 07:36:33 33,22 -   |   -
47 1340 Marcin Banach Śliwice 3Gravity M - - 30 - - 08:09:14 31,00 -   |   -
48 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - - 26 - - 07:53:41 26,87 -   |   -
48 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - - 26 - - 07:53:41 81,25 -   |   -
50 3115 Michał Roszkowski - - M - - 26 - - 08:02:34 26,37 -   |   -
50 3642 Łukasz Czaja - - M - - 26 - - 08:02:34 26,37 -   |   -
52 5038 Paulina Rożek - - K - - 26 - - 08:02:39 79,74 -   |   -
53 3116 Przemek Ferdek - - M - - 26 - - 08:02:45 26,36 -   |   -
54 865 Tomasz Popczyk Rumia - M - - 26 - - 08:05:28 26,21 -   |   -
55 4400 Tomasz Wróblewski - - M - - 25 - - 06:32:00 25,21 -   |   -
56 5034 Marcin Tomaszewski - - M - - 22 - - 05:31:00 22,18 -   |   -
57 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - - 18 - - 07:44:43 18,15 -   |   -
58 5001 Edyta Barnik Grzybowo - K - - 9 - - 07:00:00 27,60 -   |   -
59 3244 Ryszard Borko - KS Pidrina Gdynia M - - 8 - - 08:25:48 8,07 -   |   -
- 2558 Andrzej Lisowski - - M - - 0 - - 09:37:16 -   |   -
- 5035 Maciej Osielski - - M - - 0 - - 09:37:21 -   |   -
- 5036 Jarek Jaworski - - M - - 0 - - 09:37:46 -   |   -