Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Pazur Gryfa 2021

Organizator Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Miejsce woj. pomorskie - Obłęże k/Kępic
Data 15 - 16 maj 2021
Adres bazy
Strona www http://pazurgryfa.slupsk.pl
Regulamin
Opis Trasy TP25, TP50 i TR120 Trasy TP50 i TR120 - z bonusem na drugi dzień
Liczba zapisanych zawodników 78
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR120

Czas startu
1 maja 2021 08:30
Limit czasu
10
liczba PK
22
Liczba zawodników
52
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
1-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team224407:22:59
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-184011:29:59
-2323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin163610:52:59
2-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk224407:40:00
-314323Jakusiewicz Paulina --DUDI163610:53:00
3-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team224407:48:59
4-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure224407:49:00
-43678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ---153108:58:59
-55001Barnik Edyta -Grzybowo-112208:00:00
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos224408:23:59
6-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan224408:42:59
-614324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj112104:47:00
-76684Chmara Magdalena ---91808:26:59
7-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO224408:54:59
8-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-224408:55:00
9-3090Piwakowski Wojciech ---224409:01:59
10-3245Olbryś Marek ---224409:42:59
11-14319Kosicki Tomasz --Stopa Słupsk224409:49:59
11-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL224409:49:59
13-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-224410:29:59
14-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl224410:42:59
14-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-224410:42:59
16-3105Luks Krzysztof ---214310:15:59
17-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-214310:16:00
18-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI214211:01:59
19-3108Piątkowski Zbigniew ---204211:09:59
19-772Papis Leszek -SłupskTroll Team204211:09:59
19-3128Świetlik Krzysztof ---204211:09:59
22-865Popczyk Tomasz -Rumia-204211:29:59
23-5122Gorzkowski Paweł ---204111:30:00
24-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl183910:47:59
25-3430Lewosz Krzysztof ---183911:30:00
26-301Paszkowski Wojciech -Białystok-193810:33:59
27-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka173708:07:59
28-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin163610:53:00
29-14320Warzewski Grzegorz ---173510:24:59
30-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient173510:49:00
31-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-163410:31:59
32-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-153108:58:59
32-3662Tiszbein Piotr -SOPOT-153108:58:59
34-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan143010:51:59
35-5022Sadowski Paweł -SłupskSTOPA SŁUPSK132510:02:59
36-14321Szamrej Wojciech ---112205:35:59
37-3174Gałaguz Jacek --Maturzyści112205:36:00
38-14322Gołembiewski Tadeusz ---112208:00:00
39-3427Friede Daniel ---112104:47:00
39-3426Dziamara Jarosław ---112104:47:00
41-3120Waleńczak Tomasz ---111806:44:59
41-3121Kot Adam ---111806:44:59
43-1070Olszański Paweł -Szczecin-101506:13:59
44-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos61408:00:59
--4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto--04:33:59

Trasa TP50

Czas startu
1 maja 2021 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
18
Liczba zawodników
26
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team181806:12:00
225Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą181806:59:00
3110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS181807:55:00
414590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim181808:05:00
51154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski181808:40:00
55386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz-181808:40:00
714591Noga Witold -Gdańsk-181808:41:00
714592Kinowska Katarzyna -Gdańsk-181808:41:00
91546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team181809:22:00
10347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-181810:27:00
111521Bowszys Maciej ---181812:13:00
121186Pawluch Marek -Kościerzyna-181812:43:00
1314331Żarna Tomasz -Lipusz-171713:12:00
144869Gradek Monika -CZŁUCHÓW-161612:27:00
144409Michalak Krzysztof -Człuchów-161612:27:00
164492Latecki Lech -Warszawa-161612:51:00
173928Stelmach Ferdynand ---161612:55:00
18603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga161612:56:00
19780Witkowski Michał -Toruń-151508:34:00
201104Falkiewicz Anna -Łódź-151512:38:00
201105Falkiewicz Michał -Łódź-151512:38:00
2014332Sienkiewicz Władsław -Gdynia-151512:38:00
234642Majewski Robert -ZłotówOrient Express Team131308:25:00
2314333Jankowski Łukasz -Złotów-131308:25:00
255270Harasim Tomasz -Słupsk-121211:35:00
26319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo6613:20:00