Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Bike Orient 2021

Organizator KTR BikeOrient / Imperactive
Miejsce woj. świętokrzyskie - Kozów
Data 3 lip 2021
Adres bazy Kozów 52a
Strona www https://www.bikeorient.pl/
Regulamin https://www.bikeorient.pl/regulamin
Zapis na 17 maja 2021   -   1 lipca 2021
Opis Trasy do wyboru: Marszobieg - 30 km - piesza Fan - 30 km - rowerowa Mega - 60 km - rowerowa Giga - 100 km - rowerowa
Liczba zapisanych zawodników 200

Lista startowa

Trasa TR120

Czas startu
3 lipca 2021 08:00
Limit czasu
10+1
liczba PK
-
Liczba zawodników
55
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
822Stefański Tomasz WarszawaWelocypedyM--2021-05-17 18:10:30
1081Gryszkalis Marcin Łódź-M--2021-05-17 21:40:21
833Konopiński Maciej KrakówBikeholicyM--2021-05-17 23:00:30
105Fałowski Rafał Gajków-M--2021-05-18 08:40:21
5Wieczorek Jarosław WrocławRajd Liczyrzepy / Europa UbezpieczeniaM--2021-05-18 16:06:34
1099Nowińska Renata ŁódźOrientAkcjaK-OK2021-05-18 17:43:07
831Kawecki Dariusz ZabrzeETISOFT BIKE TEAMM--2021-05-19 05:29:37
14287Maruszak Grzegorz Pruszków-M--2021-05-20 07:13:40
975Pasiecznik Wojciech KatowiceWounded KneeM--2021-05-20 20:30:14
2515Prokop Marcin Żabia Wola-M--2021-05-21 08:21:28
1299Mączka Michał Siemianowice Śląskie-M-OK2021-05-21 15:09:03
1239Dobosz Patryk Tarnów Opolski-M-OK2021-05-24 07:44:09
938Rychlik Michał ŁódźOrientAkcjaM-OK2021-05-24 13:38:43
6Hołdakowski Wojciech Warszawa-M--2021-05-26 11:03:46
14313Ścibor-Rylski Michał Warszawa-M-OK2021-05-29 15:38:54
639Lekki Jerzy Bielsko-BiałaRajd BeskidyM-OK2021-05-30 11:41:28
693Smejda Andrzej Warszawa-M-OK2021-05-30 23:25:50
1098Ciosek Krzysztof Opole-M-OK2021-05-31 18:10:30
14300Błaszczyk Rafał Pabianice-M-OK2021-05-31 18:11:30
883Urbanik-Redo Ewa Głowno-K-OK2021-06-01 17:11:16
884Redo Grzegorz Głowno-M-OK2021-06-01 17:19:16
886Urbanik Janusz Słowik-M-OK2021-06-01 17:29:52
783Zawadzki Artur Marki-M-OK2021-06-03 16:03:46
970Małodobry Wojciech Miechów-M-OK2021-06-04 22:22:44
882Staszewski Daniel Dąbrowa Górnicza-M--2021-06-05 10:03:57
2Brudło Paweł 🥇WarszawaKTE TrampM-OK2021-06-08 07:29:44
14360Hadyś Marcin Józefosław-M--2021-06-08 19:06:49
14359Hadyś Maciej Pruszków-M--2021-06-08 19:12:27
2316Mański Sebastian Reszta ŚwiataEventyr TeamM--2021-06-08 21:11:16
1287Buciak Piotr 🥇WarszawaTeam 360°M-OK2021-06-09 05:51:52
945Adamczyk Ewa 🥈Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaK-OK2021-06-09 09:24:01
946Adamczyk Jarek Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaM-OK2021-06-09 09:26:00
14294Damian Sebastian Wola JachowaAktywny ĆmińskM-OK2021-06-09 10:04:16
1157Jacak Andrzej ŁódźIT OrientM-OK2021-06-09 11:08:15
2039Wesołowski Michał Oleśnicawww.dimen.plM-OK2021-06-09 11:24:29
122Sadowski Marek CzapleJMDekoratornia.plM--2021-06-09 14:00:32
14378Ciołak Dariusz ĆmińskAktywny ĆmińskM-OK2021-06-09 16:03:43
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK-OK2021-06-09 16:46:32
837Adamczyk Bartosz NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamM-OK2021-06-09 16:47:58
60Krasuski Marcin 🥇Warszawaorienteering.waw.plM-OK2021-06-09 19:18:21
14387Pawłowska Marlena Warszawaorienteering.waw.plK-OK2021-06-09 19:29:05
791Jakubek Krystian 🥈WrocławULTRAdventureM-OK2021-06-09 20:20:32
948Kapustka Wojciech ŻoryArsBonaM-OK2021-06-09 20:58:19
1005Czarny Barbara KrakówSzkoła Fechtunku ARAMISK-OK2021-06-10 22:31:01
982Czarny Grzegorz KrakówSzkoła Fechtunku ARAMISM-OK2021-06-10 22:31:35
417Malicki Grzegorz KrakówT-Mobile Cycling ClubM--2021-06-11 10:50:43
14408Fert Artur Ćmińsk-M-OK2021-06-15 09:17:03
1278Śpionek Arkadiusz PabianicePTC PabianiceM-OK2021-06-15 09:23:18
14442Paciorek Daniel Kielce-M-OK2021-06-16 05:51:17
14444Smolka Grzegorz Ustka-M-OK2021-06-16 13:29:38
3Liszka Grzegorz 🥈TychyTrezado BikeTires.plM--2021-06-21 08:41:43
997Walczak Karol Kraków-M--2021-06-21 09:42:21
2454Frączek-Bogacka Justyna Krakow-K--2021-06-21 12:08:37
5393Czeczott Małgorzata WarszawaSnowdog TrailTeamK--2021-06-21 13:37:04
14461Dybek Paweł MIELEC-M--2021-06-21 14:31:59

Trasa TR60

Czas startu
3 lipca 2021 09:00
Limit czasu
8+1
liczba PK
-
Liczba zawodników
89
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB TeamM--2021-05-17 17:35:37
5013Olesiński Piotr Warszawa-M-OK2021-05-17 17:50:13
14272Sieradzki Grzegorz Kraków-M-OK2021-05-17 17:55:57
14273Owczarczak Jacek Pruszków-M-OK2021-05-17 18:12:01
14274Owczarczak Danuta Pruszków-K-OK2021-05-17 18:13:29
14277Pospiszył Beata Łódź-K-OK2021-05-17 18:51:34
14278Kopeć Agnieszka Łódź-K-OK2021-05-17 19:01:41
1264Matuszek Arkadiusz Pabianice-M-OK2021-05-17 19:20:05
1060Niewiarowski Andrzej Zabierzów-M--2021-05-17 20:10:03
3870Nowak Piotr LEGIONOWOGERAPPAM-OK2021-05-17 21:18:31
14283Skowronek Iwona Swarzędz-K--2021-05-18 17:59:52
5072Dominik Grzegorz BodzechówNiedzielna Grupa RowerowaM-OK2021-05-18 20:01:22
2256Górszczak Konrad Kraków-M-OK2021-05-19 09:19:30
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K-OK2021-05-19 09:21:02
14284Milczarek Leszek Sulejów-M-OK2021-05-19 12:49:36
14285Jarmułs Mirosław Racibórz-M-OK2021-05-19 18:48:23
14286Kletkiewicz Krzysztof Lipno-M-OK2021-05-19 19:34:16
14290Kruk Jakub Skarżysko-Kamienna-M-OK2021-05-21 09:03:26
14291Łukomski Patryk Bliżyn-M-OK2021-05-21 10:29:59
14295Mazurek Michał Parzniew-M-OK2021-05-22 08:28:42
14296Mazurek Małgorzata Parzniew-K-OK2021-05-22 08:32:42
14275Izydorczyk Piotr Lutomiersk . Bechcice Parcela 2-M-OK2021-05-22 09:11:27
1263Dąbrowski Przemysław BełchatówAktywni KamieńskM-OK2021-05-24 20:27:32
14298Cielasiński Eryk Radomsko-M--2021-05-25 08:53:29
14301Wojciechowski Michał Warszawa-M--2021-05-26 04:49:29
14302Wojciechowski Jacek Warszawa-M--2021-05-26 08:21:41
14305Kostrzewa Łukasz Radomsko-M--2021-05-27 14:32:30
14306Kapitan Torpeda Łódźrowerempopolsce.plM-OK2021-05-27 22:27:09
14308Raczkowska Agnieszka Łódźrowerempopolsce.plK-OK2021-05-28 05:42:03
14309Gliszczyński Jacek Piotrków Tryb.ARTOM TeamM-OK2021-05-28 12:31:57
14310Gala Anna Łódźrowerempopolsce.plK-OK2021-05-28 13:10:16
14311Gala Jacek Łódźrowerempopolsce.plM-OK2021-05-28 13:29:39
14316Kawecki Krzysztof Łódź-M-OK2021-05-30 19:57:49
1767Kowalewski Dominik --M-OK2021-05-31 07:07:28
1209Ponikiewicz Rafał CzeladźVIVOM--2021-05-31 17:41:33
1210Ponikiewicz Dominika CzeladźVIVOK--2021-05-31 17:44:12
14318Sołtysiński Dariusz ŁódźRS TeamM--2021-06-01 12:12:41
14337Pocheć Mariola Skarżysko - Kamienna-K-OK2021-06-01 12:31:07
14338Pacyna Piotr Lesiów-M-OK2021-06-01 12:39:19
14339Wawszczyk Małgorzata Sarbice-K-OK2021-06-01 18:41:14
14312Gumienik Paweł Janów Lubelski-M-OK2021-06-03 11:15:09
14292Durka Karolina Tuszyn-K-OK2021-06-03 19:17:13
14293Skowronek Stanisław Tuszyn-M--2021-06-03 19:18:46
14341Adamus Paweł Częstochowa-M--2021-06-04 18:49:19
14343Galant Magdalena ŁódźProsiakiK-OK2021-06-04 21:54:33
3795Mikołajczyk Sławomir Bełchatów-M-OK2021-06-06 21:03:10
14346Worpus Sławomir Bełchatów-M-OK2021-06-07 10:38:39
14347Wypychowski Radosław BielawyBielOrientM-OK2021-06-07 16:36:14
14350Matusiak Rafał ŁódźProsiakiM-OK2021-06-07 19:59:19
14351Matusiak-Seta Małgorzata ŁódźProsiakiK-OK2021-06-07 20:05:01
14342Wolski Michał ŁódźProsiakiM-OK2021-06-07 20:37:19
14365Lekki Bartosz Bielsko-Biała-M-OK2021-06-08 20:46:41
14366Kużajska Katarzyna Łódź-K-OK2021-06-08 22:22:38
14370Bińczyk Artur Piotrków Trybunalski-M-OK2021-06-09 08:26:36
14372Chojwa Marcin Piotrków Tryb.-M-OK2021-06-09 11:21:08
14374Drobik Kuba Łódź-M-OK2021-06-09 12:19:49
14376Jarmuła Magdalena Racibórz-K-OK2021-06-09 13:01:30
14381Zarzycka Anna Łódź---OK2021-06-09 18:40:21
14382Kiciński Janusz Łódź----2021-06-09 18:53:10
14391Skiba Urszula Pabianice-K-OK2021-06-09 20:08:38
14398Dajewski Łukasz StarachowiceBIKEFREAKS.PLM--2021-06-10 08:25:27
14400Skiba Antonina Pabianice-K-OK2021-06-11 06:14:12
14401Skiba Bartłomiej Pabianice---OK2021-06-11 06:15:43
14402Skiba Konrad Pabianice-M-OK2021-06-11 06:17:10
14403Adamus Kornel Częstochowa-M--2021-06-11 07:34:45
14404Bilecki Piotr Łódź-M-OK2021-06-11 08:32:11
14405Zytka Agnieszka Łódź-K-OK2021-06-11 08:47:14
14406Ignaczak Agata Łódź-K-OK2021-06-11 09:44:39
14407Ciesielski Paweł Warszawa-M--2021-06-11 10:42:01
14412Cieciora Piotr Starachowice-M--2021-06-13 21:14:41
14414Stępień Paweł Smyków-M-OK2021-06-14 08:04:22
14415Stokłosa Bartosz Pstroszyce Pierwsze-M--2021-06-14 09:34:32
14416Stokłosa Justyna Kraków-K--2021-06-14 09:58:21
14417Gołda Rafał Starachowice-M--2021-06-14 15:30:55
14418Wrochna Rafal STARACHOWICE-M-OK2021-06-14 19:41:52
14419Niessner Piotr Kraków-M-OK2021-06-15 08:51:27
14413Adamus Monika Pabianice-K--2021-06-15 19:15:15
14443Migacz Marcin Zabierzów-M--2021-06-16 07:50:49
14445Gawlik Mariusz TYCHY-M-OK2021-06-16 19:53:14
14446Gawlik Zofia Tychy-K-OK2021-06-16 20:02:30
14447Kleski Adam ŁódźProsiakiM--2021-06-17 12:07:23
14448Rakoczy Monika ŁódźProsiakiK--2021-06-17 12:33:19
14452Prokop Mirosław Starachowice-M-OK2021-06-18 06:33:16
898Lisik Wioleta Chorzów-K--2021-06-18 12:48:59
14453Czyż Włodziemierz Tychy-M--2021-06-19 06:39:43
358Trykozko Urszula WarszawaTeam 360K--2021-06-19 23:52:59
14454Szałek Witold Sieradz-M--2021-06-21 05:54:58
14458Jeż Bogusława Łódź-K--2021-06-21 07:39:18
14459Jeż Jakub Łódź-M--2021-06-21 07:52:33

Trasa TR30

Czas startu
3 lipca 2021 10:00
Limit czasu
6+1
liczba PK
-
Liczba zawodników
35
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
14314Krysztofiak Przemysław Łódź-M-OK2021-05-29 19:45:09
14336Krysztofiak Lena Łódź-K-OK2021-06-01 08:54:11
14348Rośniak Bartłomiej Wieliczka-M-OK2021-06-07 16:39:32
14349Piekara Wacław Wieliczka-M-OK2021-06-07 17:33:51
961Suchecki Ignacy Dąbrowa Górnicza-M-OK2021-06-07 21:20:01
962Suchecki Ryszard Dąbrowa Górnicza-M-OK2021-06-07 21:25:30
14355Kasza Jarosław Krempna-M-OK2021-06-08 09:18:57
14356Balwierz Krystian Kraków-M-OK2021-06-08 09:23:52
4919Górecki Marcin Tarnowskie Góry-M-OK2021-06-08 12:44:54
14361Borwin Mariusz Łódź-M-OK2021-06-08 20:23:19
14362Borwin Sylwia Lodz-K-OK2021-06-08 20:25:58
14363Borwin Mateusz Łódź-M-OK2021-06-08 20:27:51
14364Borwin Maciej Łódź-M-OK2021-06-08 20:29:26
14367Gamus Tomasz Łódź-M-OK2021-06-09 06:25:55
14368Gamus Dagmara Łódź-K-OK2021-06-09 06:36:56
14369Gamus Lena Łódź-K-OK2021-06-09 06:41:34
14373Babula Kamila Kraków, Poland-K-OK2021-06-09 12:14:25
14375Babula Paweł Polish-M-OK2021-06-09 13:04:34
14377Babula Mateusz Kraków-M-OK2021-06-09 13:27:47
14380Fijołek Dorota Piotrków Trybunalski-K-OK2021-06-09 16:14:40
14379Fijołek Marcin Piotrków Trybunalski-M-OK2021-06-09 16:29:49
14384Bolek Magdalena Kraków-K-OK2021-06-09 19:17:53
14385Letkiewicz Alicja Katowice-K-OK2021-06-09 19:20:36
14386Bolek Rafał Kraków-M-OK2021-06-09 19:22:43
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M-OK2021-06-09 19:48:24
14389Górecka Lucyna Tarnowskie Góry-K-OK2021-06-09 19:55:09
14390Górecki Mikołaj Tarnowskie Góry-M-OK2021-06-09 20:00:30
14392Letkiewicz Michał Katowice-M-OK2021-06-09 20:50:56
14393Kozubek Sebastian Końskie-M-OK2021-06-09 21:14:18
14396Pater Mariola Końskie-K-OK2021-06-09 21:21:44
14394Letkiewicz Izabela Katowice-K-OK2021-06-09 21:28:30
14395Ferdek Igor Chorzów-M-OK2021-06-09 21:30:33
14449Nowak Teresa Legionowo-K--2021-06-17 12:45:28
14455Rytych Cezary Opole-M--2021-06-20 21:41:48
14460Lis Jacek Jodłówka-M--2021-06-21 11:25:16

Trasa M30

Czas startu
3 lipca 2021 10:00
Limit czasu
6+1
liczba PK
-
Liczba zawodników
21
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
14279Mikulski Piotr Aleksandrów Łódzki-M--2021-05-18 04:37:36
14280Grzejdziak Rafał Wola Moszczenicka-M--2021-05-18 05:23:08
14276Białek Ela Lelitek-K-OK2021-05-18 05:30:37
14281Patek Katarzyna Piotrków Trybunalski-K--2021-05-18 06:11:37
14282Kociołek Krzysztof Piotrków Trybunalski-M-OK2021-05-18 15:00:31
14288Ostrowska Kinga Końskie-K-OK2021-05-20 18:32:29
14289Maciuch Anna Pysznica-K-OK2021-05-20 18:35:20
706Wąsik Jacek LublincbfsM--2021-05-20 20:46:38
14299Strachowski Przemek Ślądkowice-M--2021-05-25 13:17:42
14340Wójcik Mariusz Opoczno-M-OK2021-06-02 18:32:00
14352Zawrzykraj Ania Radoszyce-K-OK2021-06-08 07:13:42
14353Stera Joanna Radoszyce-K-OK2021-06-08 07:35:29
14357Stępień Małgorzata Plenna-K-OK2021-06-08 15:30:43
571Deptus Bartłomiej Krasnystaw-M-OK2021-06-09 07:10:38
14354Zawrzykraj Kamil Radoszyce-M-OK2021-06-09 08:22:26
14383Armada Andrzej Kielce-M-OK2021-06-09 19:30:20
14397Lipińska Dorota Radoszyce-K-OK2021-06-10 05:52:15
4707Parda Radosław JózefówKSW BushiM--2021-06-14 07:31:16
14409Kałuzińska Jadwiga Radoszyce-K-OK2021-06-15 17:11:30
14451Kamiński Arkadiusz Załuzie-M--2021-06-17 22:10:20
765Komorowski Mateusz Warszawa-M--2021-06-20 19:28:54