Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Liszkor 2023

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. śląskie - Miasteczko Śląskie
Data 25 mar 2023
Adres bazy Szkoła Podstawowa, Dworcowa 8, Miasteczko Śląskie
Strona www http://roc.org.pl
Regulamin https://roc.org.pl/regulamin-liszkor-2023/
Zapis na 10 lutego 2023   -   23 marca 2023
Opis Pieszo - rowerowy rajd na orientację.
Liczba zapisanych zawodników 232
Status wyników Nieoficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR150

Czas startu
25 marca 2023 08:00
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
15 godz
liczba PK
-
Liczba zawodników
49
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowity
-11201Witkowska Ania 🥈-KatowiceOddział Patologii Sportu im. Królika Stefana202012:40:00
1-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-202008:48:00
1-146Szawdzin Krzysztof 🥇-Wrocław-202008:48:00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi202008:48:00
-2312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-202013:27:00
-3836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team136009:49:00
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos202009:06:00
-41237Dziewior Iwona -GliwiceDziewiorki95006:44:00
5-6Hołdakowski Wojciech 🥈-Warszawa-202009:17:00
5-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-202009:17:00
7-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia202009:33:59
8-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-202009:35:00
8-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-202009:35:00
10-967Słomka Paweł -WarszawaTeam360202010:00:00
11-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team202010:52:59
12-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina202011:03:00
12-1072Zarzycki Piotr -ŁódźBikeOrient202011:03:00
14-120Królikowski Roman -Modlniczka-202011:17:59
15-2025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła202011:24:59
16-813Kowalski Krzysztof -Wołów-202011:33:00
16-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy202011:33:00
18-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass202011:55:59
19-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona202012:11:00
20-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-202012:36:59
21-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki202012:53:59
22-301Paszkowski Wojciech -Białystok-202014:51:59
23-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient201115:08:59
24-15111Wiktorowicz Michał -KrzeszowiceGUBIMY KILOGRAMY199915:20:59
24-15043Rajtar Maciej -Krzeszowice-199915:20:59
26-14761Szołtysik Marek -RadzionkówCidry na szosie196013:34:00
26-4933Pakuła Krzysztof -RADZIONKÓW-196013:34:00
28-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek179915:51:00
29-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja177012:42:59
30-639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy153011:01:59
31-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan122014:35:59
32-15841Dobosz Gracjan -Tarnów opolski-114011:39:00
32-4794Dobosz Tomasz -żórawina-114011:39:00
34-1236Dziewior Arkadiusz -GliwiceDziewiorki95006:44:00
35-15903Pawnuk Marek -Tarnowskie Góry-74009:15:00
36-970Małodobry Wojciech -Miechów-74010:03:00
37-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI54009:40:00
38-14789Sojka Antoni -TYCHYGOMOLA PACK-CENTER46009:04:00
38-2444Liszka Tadeusz -TychyGOMOLA PACK-CENTER46009:04:00
40-15917Kawecki Igor ---4009:36:59
40-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT RUNNING TEAM4009:36:59

Trasa TP50

Czas startu
25 marca 2023 08:30
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
12 godz
liczba PK
-
Liczba zawodników
46
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
114721Ryskalok Piotr -JaworznoOkiem Wilka292905:47:14
24972Wieczorek Andrzej -Racibórzhasiok292906:12:41
315895Firlej Dariusz -Racibórz-292906:12:50
41993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA292906:33:12
5942Hoduń Anna -KrakówAZS CM UJ292906:33:15
6417Malicki Grzegorz -KrakówOrange Polska292907:18:21
7505Wybraniec Wojciech -Bytom-292907:20:00
8347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-292907:23:10
91252Fidelak Paweł 🥈-Wrocław-292907:23:19
105386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz-292907:48:49
11160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi292907:48:51
122114Bojczuk Marek ---292907:48:54
13105Fałowski Rafał -Gajków-292907:49:17
14499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys292908:46:05
15141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team292908:46:49
1614849Kaltenberg Norbert -Kraków13 opaTRUNEK292909:08:14
1715881Kołodziejczyk Paweł -Kraków-292909:08:19
1814773Ryskalok Karolina 🥉-JaworznoOkiem Wilka292909:36:30
1914741Kurzeja Artur -KATOWICE-292910:13:47
203884Litwa Szymon -Mysłowice-292910:24:08
21311Spychała Krzysztof -Poznańwmalinowym292910:42:51
2214717Krysa Rafał -Kraków-292910:51:06
2314712Piwowarczyk Łukasz -Krakow-292910:51:11
242447Machowski Sebastian -PagorzynaPogromcy kilometrów292910:53:50
2466Rychlicki Dariusz -WołkowyjaRajskie życie292910:53:50
264807Weiss Piotrek -Kolanowice-292911:07:57
271305Weiss Marcin -Kolanowice-292911:08:04
28637Cieślak Arkadiusz -OpoleHappy Mayhem292911:28:01
29213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo292911:31:00
294873Bacański Mirosław -WAŁBRZYCH-292911:31:00
291327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-292911:31:00
32151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam292911:44:35
3315886Łęcki Piotr -Gliwice-272708:23:20
344119Kruszek Małgorzata 🥈-ChorzówWydry252507:34:43
344120Rogóż Kamil -ChorzówWydry252507:34:43
36955Talaga Dominik -Kokotów-232310:51:48
37171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad212112:08:22
3715539Margasińska Marta -Kraków-212112:08:22
373958Gabała Michał -Będzin-212112:08:22
40319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo212112:21:11
4115188Łyczko Tomasz -Czestochowa-191912:10:21
422219Markiewicz Marcin ---151510:08:29
432229Ścigaj Rafał ---151510:08:38
443829Zając Przemysław -Gliwice-101008:19:31

Trasa TP15

Czas startu
25 marca 2023 11:00
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
5 godz
liczba PK
-
Liczba zawodników
51
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
14571Nizborska Monika Sosnowiec-K17OK2023-02-28 19:23:49
14572Nizborski Adrian Sosnowiec-M16OK2023-02-28 19:25:11
15852Adamski Mateusz Krupski Młyn-M32OK2023-03-04 18:49:44
280Początek Maria ŻoryKiZKK33OK2023-03-05 17:03:33
14808Obuchowski Robert Dąbrowa Górnicza-M99OK2023-03-05 17:43:33
14809Obuchowska Małgorzata Dąbrowa Górnicza-K101OK2023-03-05 17:51:18
15858Starzyk Jacek Olkusz-M48OK2023-03-06 16:45:02
15861Balon Łukasz Kraków-M49OK2023-03-06 22:26:26
15862Balon Wojciech Kraków-M50OK2023-03-06 22:29:44
15864Starzyk Bożena Olkusz-K51OK2023-03-07 06:55:17
15865Adamska Lena Krupski Młyn-K34OK2023-03-07 07:49:04
841Ignacyk Marcin Kraków-M69OK2023-03-07 07:59:08
15866Ignacyk Julia Kraków-K70OK2023-03-07 08:05:42
952Początek Zofia Gliwice-K35OK2023-03-07 08:39:21
15589Początek-Gałązka Daniela Gliwice (Gmina: Gliwice)-K36OK2023-03-07 08:40:17
15592Gałązka Celina Gliwice-K37OK2023-03-07 08:48:58
15593Gałązka Bogusław Gliwice-M38OK2023-03-07 08:48:58
15505Puchalska Hania Kraków-K56OK2023-03-07 18:55:01
15873Wszelaki Maciej Siemianowice Śląskie-M71OK2023-03-10 09:33:33
14596Kazoń Dominika Pińczyce-K77OK2023-03-11 11:49:09
14597Kazoń Monika Pińczyce-K102OK2023-03-11 11:51:47
14736Sikora Marek Dąbrowa GórniczaGang Bolących NógM78OK2023-03-12 19:22:05
15109Sikora Ryszard Dąbrowa GórniczaGang Bolących NógM79OK2023-03-12 19:30:06
15874Sikora Joanna Dąbrowa GórniczaGang Bolących NógK80OK2023-03-12 19:46:15
15876Sułkowska Beata Warszawa-K103OK2023-03-13 09:49:52
15877Szczepaniak Katarzyna WrocławWady FizyczneK104OK2023-03-13 10:47:48
15878Szczepaniak Olga WrocławWady FizyczneK113OK2023-03-13 10:52:23
2054Szczepaniak Michał WrocławWady FizyczneM105OK2023-03-13 11:35:08
15879Jabłońska Alicja RacibórzWady FizyczneK106OK2023-03-13 16:10:27
15507Bednarczyk Maksym Gliwice-M107OK2023-03-13 17:13:43
887Jary Paweł Świętochłowice-M108OK2023-03-13 19:33:53
15198Sieracki Olaf Świętochłowice-M109OK2023-03-13 19:34:37
15882Wałęska Sylwia Warszawa-K110OK2023-03-14 21:25:19
14772Pajak Alicja Jaworzno-K111OK2023-03-15 09:43:52
15888Kozieł Łukasz Mysłowice-M151OK2023-03-16 21:22:22
15890Kozieł Zuzia Mysłowice-K152OK2023-03-16 21:29:02
15884Pająk Mikołaj Jaworzno-M112OK2023-03-17 06:09:11
14600Drewniak Wiesław Bolków-M135OK2023-03-17 12:47:12
15894Wszelaka Kalina Siemianowice Śląskie-K137OK2023-03-19 20:53:04
15893Wszelaka Ariadna Siemianowice Śląskie-K138OK2023-03-19 20:53:55
3996Bigos Emilian Dąbrowa GórniczaBrowerowy DymekM174OK2023-03-20 18:18:17
3984Stokłosa Piotr KonradówSTOKŁOSA EXTREME TEAMM2OK2023-03-20 20:28:58
3985Stokłosa Kornelia KonradówKORI EXTREME TEAMK1OK2023-03-20 20:29:32
15599Stokłosa Joanna KonradówSTOKŁOSA EXTREME TEAMK81OK2023-03-20 20:30:19
15600Stokłosa Bernadeta NysaSTOKŁOSA EXTREME TEAMK100OK2023-03-20 20:32:07
15602Stokłosa Gabriela KonradówSTOKŁOSA EXTREME TEAMK3OK2023-03-20 20:32:42
15604Stokłosa Liliana KonradówSTOKŁOSA EXTREME TEAMK4OK2023-03-20 20:33:15
15605Stokłosa Aniela KonradówSTOKŁOSA EXTREME TEAMK5OK2023-03-20 20:34:08
15900Drewniak Agnieszka Wrocław-K176OK2023-03-20 21:37:32
15863Drewniak Marcin WrocławArtemisM175OK2023-03-20 21:38:41
15902Kazirod Bartłomiej Tarnowskie Góry-M193OK2023-03-21 14:20:29

Trasa TP25

Czas startu
25 marca 2023 11:00
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
8 godz
liczba PK
-
Liczba zawodników
43
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
925Niezgoda Przemyslaw ŻoryBaraniokTeamM6OK2023-02-24 19:18:23
14810Niezgoda Lucyna ŻoryBaraniokTeamK7OK2023-02-24 19:19:35
839Madej Anna KatowiceVege runnersK186OK2023-02-24 20:41:08
1215Knaś Łukasz Piekary ŚląskieF-TEAMM--2023-02-25 07:45:29
1014Warzecha Michał LibiążLibiążTeamM22OK2023-02-28 08:26:48
15121Sutkowski Tomasz PłazaLibiążTeamM23OK2023-02-28 09:55:15
15149Gomółka Justyna Bolesław-K13OK2023-02-28 10:01:41
15828Juszczyk Grzegorz Katowice-M15OK2023-02-28 22:02:36
15830Rebrysta Julia Katowice-K27OK2023-03-01 11:33:59
15831Sobiech Fabian Lędziny-M24OK2023-03-01 12:28:44
15833Grabałowski Paweł Katowice-M25OK2023-03-01 16:36:59
15840Hilaszek Izabela Sosnowiec-K26OK2023-03-02 21:16:40
15846Żelezik Damian Sosnowiec-M30OK2023-03-03 17:20:53
14622Chabrzyk Andrzej CzęstochowaChabTeamM31OK2023-03-03 19:17:38
15122Sporysz Mateusz Kozy-M47OK2023-03-06 19:21:22
588Szawdzin Anna Wrocław-K144OK2023-03-08 20:46:10
15872Tuleja Aleksandra Katowice-K66OK2023-03-09 16:29:48
15868Wawro Małgorzata Katowice-K67OK2023-03-09 16:29:53
2220Mękarska Małgorzata --K145OK2023-03-10 05:41:00
4949Zawada Michał Zamek BierzgłowskiSprytne WiewiórkiM68OK2023-03-10 06:56:43
610Wojtala Alicja Wałbrzych-K93OK2023-03-12 16:06:45
15803Cetnarowski Mariusz Wrocław-M98OK2023-03-12 20:31:25
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K94OK2023-03-13 19:34:15
926Zajcew Tristan Krakow-M95OK2023-03-13 19:34:53
15880Franz Simon Malopolska-M96OK2023-03-13 19:36:23
15255Kurowski Michał Gliwice-M97OK2023-03-14 06:38:14
15883Policht Karolina Miasteczko Śląskie-K170OK2023-03-14 18:31:23
15871Ożóg Mirosław Skawina-M--2023-03-15 12:30:28
976Szajna Abu ZielonkiPszydomowy Klub Sportowy Ślimacza SzczałaM146OK2023-03-17 09:01:17
977Jamrozik Krzysiek KrakówWKS WawelM147OK2023-03-18 11:47:43
15837Osica Łukasz Świętochłowice-M187OK2023-03-19 07:37:57
14718Salbert Beata BytomOkiem WilkaK148OK2023-03-19 16:20:51
14719Salbert Piotr BytomOkiem WilkaM149OK2023-03-19 16:22:37
14848Wybraniec Tomasz Miasteczko Śląskie-M150OK2023-03-20 09:02:09
15897Szczepka Jakub Sosnowiec-M171OK2023-03-20 16:54:33
14467Pońc Maciej CieszynTeam360M172OK2023-03-20 19:05:35
15901Baczyński Mateusz Gliwice-M173OK2023-03-20 22:02:13
2455Marcjanek Maciek -M181OK2023-03-21 06:07:45
2279Stanek Katarzyna --K210OK2023-03-22 18:30:15
15904Wiszniewicz Piotr Ruda Śląska-M200OK2023-03-23 13:42:44
14477Lekki Magdalena Bielsko-Biała-K203OK2023-03-23 19:53:32
15908Skóra Krzysztof Pszczyna-M204OK2023-03-23 19:57:19
15910Janiak Przemysław Biernacice-M202OK2023-03-23 21:16:29

Trasa TR50

Czas startu
25 marca 2023 11:00
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
7 godz
liczba PK
-
Liczba zawodników
43
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
5003Fronczek Piotr KaletyVamos KaletyM11OK2023-02-24 19:33:16
15478Półkoszek Artur ChechłoRDNR OgrodzieniecM62OK2023-02-25 13:18:59
908Laskowski Arkadiusz Wojkowice-M190OK2023-02-26 15:12:37
350Matura Grzegorz WojkowiceSąsiedziM141OK2023-02-26 16:10:07
14346Worpus Sławomir BełchatówWormikoM89OK2023-02-26 23:21:11
15829Banasik Teresa Dąbrowa Górnicza-K14OK2023-03-01 10:25:28
15842Dobosz Kamil Tarnów Opolski-M--2023-03-02 21:53:22
15841Dobosz Gracjan Tarnów opolski-M165OK2023-03-03 05:24:57
921Wiktorowicz Roman KrzeszowiceHard Bike Tęcza TenczynekM63OK2023-03-04 12:08:04
14443Migacz Marcin Zabierzów-M64OK2023-03-05 11:06:02
1060Niewiarowski Andrzej Zabierzów-M65OK2023-03-05 11:30:46
14468Ciupa Monika Łódź-K206OK2023-03-06 11:33:05
14344Ciupa Marcin Łódź-M207OK2023-03-06 11:36:19
5074Hapczyn Krzysztof Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNiedzielna Grupa RowerowaM45OK2023-03-07 09:46:32
983Puchalski Tomasz Królewskie-M53OK2023-03-07 11:26:21
3795Mikołajczyk Sławomir Bełchatów-M76OK2023-03-07 18:03:54
898Lisik Wioleta Katowice-K52OK2023-03-07 19:54:46
14508Kiesiewicz Cezary Żarnowiec-M55OK2023-03-07 20:05:39
15869Hanus Michał Piekary Śląskie-M54OK2023-03-08 18:00:37
5073Szczerbinski Mariusz ChmielówNiedzielna Grupa RowerowaM46OK2023-03-09 10:56:14
4794Dobosz Tomasz żórawina-M166OK2023-03-10 20:16:35
2256Górszczak Konrad Kraków-M90OK2023-03-10 23:02:12
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K92OK2023-03-10 23:03:13
1055Adamczyk Marcin WieluńRowerowy WieluńM184OK2023-03-11 22:30:05
15875Welm Grzegorz Częstochowa-M91OK2023-03-13 08:35:55
15510Gwóźdź Maurycy PIEKARY ŚLĄSKIEGrupa Kolarska GliwiceM142OK2023-03-14 21:24:49
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM143OK2023-03-14 21:25:58
1983Moroń Artur --M131OK2023-03-15 09:37:34
989Pytel Marek Katowice-M213OK2023-03-15 21:26:27
15889Welm Eryk Częstochowa-M130OK2023-03-16 10:51:08
656Hajduk Jacek OleśnicaSNOB TeamM--2023-03-19 14:28:54
2210Hajduk Lidia OleśnicaSNOB TeamK--2023-03-19 14:30:24
15896Ewiak-Paszyńska Alicja ŁódźUKS Orientuś ŁódźK--2023-03-20 09:24:45
2375Janerka Marzka Chorzów-K167OK2023-03-20 18:23:02
15898Woźniczka Marek Siemianowice Śląskie-M168OK2023-03-20 18:30:23
15899Odróbka Stanisław Siemianowice Śląskie-M169OK2023-03-20 18:36:31
1168Cedrych Roman Mikołów-M211OK2023-03-21 08:37:40
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB TeamM185OK2023-03-22 07:28:21
14531Złotnicki Maciej Kielce-M205OK2023-03-22 19:27:34
914Wrzeciono Jacek Świętochłowice-M191OK2023-03-23 06:33:53
2473Blondzik Grzegorz Świętochłowice-M192OK2023-03-23 07:34:34
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M208OK2023-03-23 12:43:23
15906Leonhard Filip Dąbrowa Górnicza-M209OK2023-03-23 19:08:12