Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

DyMnO 2011

Organizer HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga
Place woj. mazowieckie - Sadowne
Date 14 may 2011
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 135
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
57
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-19531Wojciechowska Urszula 🥇---100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
2-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki96.00
-22108Świtalska Anna 🥉---96.00
3-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-92.00
-313033Mróz Monika 🥉---92.00
4-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient90.00
-412805Kłopocińska Agnieszka 🥈---90.00
5-11837Kuthan Marcin ---88.00
-567Konieczna Krystyna -Lipka-88.00
6-7154Nalazek Marcin ---86.00
-612001Zientkiewicz Anna ---86.00
-78908Skompska Anna ---84.00
7-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka84.00
-813279Skompska Basia ---82.00
8-7Zadworny Tomasz -Łódź-82.00
-912809Rozent Anna -TrzcińskoKamienny flaczek80.00
9-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl80.00
-1013280Czerwińska Magdalena ---79.00
10-3139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów79.00
11-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos78.00
12-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl77.00
13-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°76.00
14-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura75.00
15-11691Konopiński Maciek ---74.00
16-3239Drabik Jacek ---73.00
17-3720Rozwadowski Paweł ---72.00
18-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team71.00
19-12107Sulej Karol ---70.00
20-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI69.00
21-13096Dombi Tomek ---68.00
22-12712Gawryszewski Michał ---67.00
23-12716Korczyński Piotr ---66.00
24-4976Janowski Konrad -Kraków-65.00
25-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos64.00
26-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet63.00
27-12728Ruzik Rafał ---62.00
28-12638Krawczyk Stanisław ---61.00
29-12859Mika Bartłomiej ---60.00
30-12910Bobiński Robert ---59.00
31-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-58.00
32-7842Jakubiniec Mariusz ---57.00
33-918Baster Przemysław -Kraków-56.00
34-11952Pakulski Daniel ---55.00
35-7542Wieczorek Wiesław ---54.00
36-971Korzec Staszek -KrakówBikeholicy53.00
37-13117Żylowski Krzysztof ---52.00
38-11380Derk Jan ---51.00
39-12869Jurkowski Tomasz ---50.00
40-920Banaszkiewicz Paweł -WrocławKTR BikeOrient49.00
41-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan48.00
42-13125Półrola Michał ---47.00
43-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM46.00
44-3885Nowak Andrzej -WARSZAWA-45.00
45-4389Sypuła Sławomir --UNTS Warszawa44.00
46-6047Wrzosek Zbigniew ---43.00
47-13138Ruszczycki Błażej ---42.00

Route TP50 MP PMnO 50km

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
78
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
19140Wanat Wojciech 🥈---50.00
19457Panejko-Wanat Katarzyna ---50.00
3155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team48.49
4632Moszkowicz Paweł -Kraków-44.17
53391Rosiński Arkadiusz ---41.22
610699Belowski Łukasz ---38.27
710078Klecha Rafał ---36.86
8210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA36.86
9969Ryniak Mariusz -TychySPLA Tychy36.86
106735Studencki Dawid ---36.76
115866Najman Natalia ---36.39
1214Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36034.85
138025Przybyła Krzysztof ---34.34
14732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki33.45
157153Fudro Edward 🥇---33.33
16223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa33.15
1710715Szelc Maciej ---32.53
1810Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo32.28
191117Biała Weronika -Wrocław-32.22
201920Sawicka Anna ---31.61
216730Goleń Jan ---31.50
2210719Najberg Michał ---31.50
231281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia31.48
2410677Ertel Radosław ---31.44
255393Czeczott Małgorzata -WarszawaSnowdog TrailTeam30.95
261128Zaremba Marek -BaranówKAMIKADZE30.56
2710721Zolty Grzegorz ---30.37
287172Chuderski Łukasz ---30.37
293647Kupczak Grzegorz ---30.33
3010727Domański Gerard ---29.43
314130Przybyła Sylwester ---28.40
328006Kociołek Ireneusz ---28.33
337657Bojarowski Jacek ---28.33
34301Paszkowski Wojciech -Białystok-26.51
35765Komorowski Mateusz -Warszawa-26.50
366071Makieła Kazimierz ---26.45
37319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo26.12
3810013Wańczyk Magdalena ---25.98
39631Wojdat Przemysław -Otwock-25.85
404651Olbrycht Janusz -Warszawa-25.70
417552Antosik Małgorzata ---25.49
42399Musielak Sebastian -Suchy Las-25.47
4310892Jurek Katarzyna ---25.42
448790Hyla Tomasz ---25.37
457441Godlewska Sylwia 🥇---25.37
467993Szkudlarek Szymon ---25.37
4710678Pyszny Krzysztof ---25.36
4810679Binder Maciej ---25.20
496540Kowalczyk Michał ---25.01
50506Krupiński Michał -Lublin-24.87
5110758Górecki Rafał ---24.75
524492Latecki Lech -Warszawa-24.64
533395Kamiński Robert ---24.64
5410090Mystkowski Mariusz ---24.50
55706Wąsik Jacek -Lublincbfs24.49
562772Tymiński Andrzej ---23.98
574640Paszczyński Rafał -Racibórz-23.63
58763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers23.63
5910299Parzyszek Adam ---23.40
609654Parzyszek Dariusz ---23.39
6110703Męciński Łukasz ---22.14
6110879Śmietanka Maria ---22.14
6310885Bębenek Krystyna ---21.62
6410778Piszczek Jacek ---21.62
65405Puternicka Joanna -WrocławOrientop Wrocław21.59
6610682Ber Jakub ---20.88
6710797Bydłos Darek ---19.04
689626Gawęda Renata ---19.04
693496Januszewski Maciej ---18.25
707460Januszewska Anna ---18.25
718156Niewczas Agnieszka ---18.25
722037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie15.64
73248Jurkowska Iwona -Jeruzal-15.56
74726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak15.56
7510690Żelazowski Jacek ---15.30
7610691Żelazowski Michał ---15.30
7710813Pietrzak Roman ---13.85
787686Zając Justyna ---13.58