Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Azymut Orient 2011

Organizer BikeBoys Paweł Mantycki
Place woj. kujawsko-pomorskie - Więcbork
Date 2 - 3 jul 2011
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 40

Results

Route TR140

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
28
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-301Paszkowski Wojciech -Białystok-100.00
-112805Kłopocińska Agnieszka 🥈---100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
-23089Stanek Asia 🥇---96.00
-341Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel92.00
4-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO90.00
-413279Skompska Basia ---90.00
5-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan88.00
6-3139Wojciechowski Adam --Piastów86.00
7-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl84.00
8-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki82.00
9-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI80.00
10-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka79.00
11-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura78.00
12-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°77.00
13-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT76.00
14-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM75.00
15-3128Świetlik Krzysztof ---74.00
15-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team74.00
17-12896Osmałek Bartłomiej ---72.00
17-12894Bandoch Patryk ---72.00
17-13092Tekieli Oskar ---72.00
20-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine69.00
21-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan68.00
22-1366Malinowski Marek -Kurcze15-67.00
23-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos66.00
24-918Baster Przemysław -Kraków-65.00

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
12
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-50.00
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi50.00
312Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team38.12
49140Wanat Wojciech 🥈---35.20
57153Fudro Edward 🥇---34.44
5159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team34.44
7732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki30.23
85080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-23.57
8102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)23.57
10763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers23.36
11969Ryniak Mariusz -TychySPLA Tychy13.00
1110821Kula Adam ---13.00