Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocna Masakra 2011

Organizer Maratony
Place woj. zachodniopomorskie - Dębno
Date 16 - 18 dec 2011
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 165

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
53
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
19267Giełzak Sabina 🥇---100.00
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi100.00
31158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat96.71
31392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-96.71
51533Pakuła Paweł 🥉---95.41
68768Kotlarz Paweł ---79.18
77172Chuderski Łukasz ---69.55
8337Adamski Janusz -Szczecin-67.14
87904Skolimowski Dariusz ---67.14
101359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER63.44
10183Ścibisz Jerzy -Szczecin-63.44
123146Kinowska Katarzyna 🥈---62.71
12101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)62.71
143147Noga Witold 🥇---59.83
14102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)59.83
16148Jurkowski Dariusz -Szczecin-59.46
172466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-56.38
181459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru54.72
197186Apanel Dorian ---52.21
207247Trykozko Anna 🥇---51.92
21279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-49.54
22302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad45.25
22290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad45.25
247980Wasiela Jacek ---44.55
249286Filipek Tomasz ---44.55
268915Bobyla Kamil ---41.76
267145Sąsiadek Maciej ---41.76
289997Kosińska Maria ---36.48
298517Kosiński Leszek ---34.80
305470Skolimowska Katarzyna 🥈---23.60
319885Ejsmont Piotr ---22.52
3210604Durkiewicz Magdalena ---21.24
33295Durkiewicz Bogusław -Załom-20.26
33156Baraniecki Jacek -SzczecinOA PTTK20.26
358213Durkiewicz Radosław ---19.96
3610389Wamberski Sławosz ---16.93
369978Janik Witold ---16.93
369981Marszałek Marek ---16.93
361449Mleczek Tadeusz -Świdnica-16.93
405081Gwadera Kamil -Warszawa-15.05
4110623Falkowska Joanna ---14.16
4210534Florysiak Damian ---13.17
4210535Hajdukiewicz Jacek ---13.17
4449Hornik Zbigniew -KoziegłowySko Kompas10.52
4510547Kwaśny Adam ---9.02
469781Kwaśny Aleksander ---9.00
47273Laszuk Jan -Warszawa-5.61
47513Smoliński Marcin -Rzeszów-5.61
497146Babicz Sławomir ---4.21
5010557Wolfart Filip ---3.74
5010556Łajbiak Jacek ---3.74
528762Stefaniak Marcin ---2.34
529508Jasik Jakub ---2.34

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
36
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-113033Mróz Monika 🥉---100.00
-19531Wojciechowska Urszula 🥇---100.00
1-301Paszkowski Wojciech -Białystok-100.00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp96.00
-341Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel92.00
3-7154Nalazek Marcin ---92.00
3-288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT92.00
3-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-92.00
6-7Zadworny Tomasz -Łódź-86.00
7-3128Świetlik Krzysztof ---84.00
7-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team84.00
9-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet80.00
10-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos79.00
10-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos79.00
12-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura77.00
13-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl76.00
14-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI75.00
15-13087Idziński Marcin ---74.00
16-13089Rybacki Rafał ---73.00
17-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine72.00
18-3170Drapella Dariusz --Harpagan71.00
18-13093Drapella Tomasz ---71.00
20-7663Drewniak Marcin ---69.00
20-7664Drewniak Michał ---69.00
22-12860Otto Ryszard ---67.00
23-13100Organowski Piotr ---66.00
23-8991Doleżek Krystian ---66.00
23-13101Sas Zbigniew ---66.00
23-13102Wierzbicki Rafał ---66.00
23-12404Zając Łukasz ---66.00
28-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM61.00
29-13108Stołecki Witold ---60.00
30-4493Dusza Krzysztof -WrocławO jeden PK za daleko59.00
31-132Biedunkiewicz Paweł -BerlinNo Slip58.00
31-12286Klepacki Adam ---58.00
31-12158Żołądek Grzegorz ---58.00

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
76
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1400Grabowski Tomasz -WarszawaStryki-Byki Adventure Team50.00
112Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team50.00
11178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-50.00
42288Kołodziej Marta -Kwaśniów Dolny-48.22
5388Plesiński Mariusz 🥇-Świętoszów10BKPanc47.69
514Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36047.69
58006Kociołek Ireneusz ---47.69
5180Sochan Maciej -Gorzów Wielkopolski-47.69
910695Zych Adam ---42.26
953Stolarczyk Wojciech -Zakopane-42.26
119477Sadowska Anna 🥈---42.25
127153Fudro Edward 🥇---42.18
138819Banach Tomasz ---39.98
14319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo39.58
1510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo39.26
1510080Sójka Wojciech ---39.26
15461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats39.26
157408Runowski Jakub ---39.26
191128Zaremba Marek -BaranówKAMIKADZE39.19
193647Kupczak Grzegorz ---39.19
216743Chyczewski Piotr 🥈---38.74
22110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS38.31
23275Dondajewski Marcin -PoznańUltraTrail36.88
24298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS36.26
259327Kasza Jarosław ---33.22
258620Zegar Damian ---33.22
277405Wroński Krzysztof ---32.49
285093Kopacz Piotr -Gdynia-32.18
295080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-31.62
2910683Sorbian Wojciech ---31.62
29178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz31.62
2910718Magdziarz Karol ---31.62
29763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers31.62
3442Kołodziej Sebastian -Kwaśniów DolnyVajra Team31.33
35142Jachymek Bartłomiej -WarszawaJacekBiega Running Team31.13
36196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna29.84
36173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna29.84
367312Andrzejewski Michał ---29.84
3910064Busiuk Alicja ---28.43
406037Skupień Andrzej ---27.55
407995Górniaczyk Jacek ---27.55
408054Giełda Jędrzej ---27.55
406734Choiński Paweł ---27.55
447257Andrzejczak Maciej ---27.46
448766Czerniawski Kazimierz ---27.46
465409Ludwicki Michał ---27.14
478391Folwarczny Jarosław ---26.66
488313Szewczyk Bartosz ---26.48
488964Klos Konrad ---26.48
5010893Kaczmarek Katarzyna ---24.62
5010073von Ossowska Aleksandra ---24.62
5210348Kuczorski Marcin ---23.75
5210765Kądziołka Patrycjusz ---23.75
52147Krupowies Jerzy -Szczecin-23.75
5510097Wittmann Adam ---23.49
5610782Fijalkowski Piotr ---21.11
5610781Dreas Michał ---21.11
5810056Sawoniewska Joanna ---21.10
5810055Cendrowska Monika ---21.10
60198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska16.38
6110810Wiśniewski Mikołaj ---14.33
6210201Babyszko Michał ---12.89
6310823Putresza Maciej ---11.81
637294Putresza Sławomir ---11.81
6510311Schoeneich Tomasz ---11.44
659759Weinert Aleksander ---11.44
659699Rosochacki Mikołaj ---11.44
6810824Gawczyński Kuba ---11.16
6910907Werner Dorota ---10.55
7010908Grudzień Małgorzata ---10.09
7110304Wieczorek Piotr ---9.57
72117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team7.97
7310833Stadejak Przemysław ---4.88
749700Smolarek Jakub ---3.42
7510866Werner Dominik ---2.93
7610867Dziedzic Bartosz ---2.80