Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Izerska Wielka Wyrypa 2012

Organizer Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu
Place woj. dolnośląskie - Barcinek
Date 17 - 19 aug 2012
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 177
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
28
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
11359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER100.00
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
39812Bednarczyk Paweł ---86.76
4105Fałowski Rafał -Gajków-85.58
52647Korzański Krystian ---79.04
62516Kawecki Marek -Niewodnica Nargilewska Kolonia-78.85
7103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight77.81
714591Noga Witold -Gdańsk-77.81
98819Banach Tomasz ---74.24
10183Ścibisz Jerzy -Szczecin-71.54
104416Miaśkiewicz Krzysztof -wrocław-71.54
122123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa71.13
132338Domański Robert -Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata69.85
1322Rafalska Joanna 🥉-Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata69.85
151320Kosiński Maciej -Klaudyn-66.34
169814Kowalski Marek ---65.00
169835Onuszczak Bogdan ---65.00
169836Turlej Wojciech ---65.00
192688Zakrzyński Franciszek ---63.20
20316Krasowski Tomasz -Wrocław-62.57
212466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-61.99
213523Janiszewski Przemysław ---61.99
235593Bubel Alina ---61.95
245592Grodzki Krzysztof ---49.10
259977Wywrot Mariusz ---25.62
259976Szymanowski Artur ---25.62
27854Żak Krzysztof -Wrocław-19.21
287541Perkowska Beata ---14.94

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
49
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-19267Giełzak Sabina 🥇---100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-28908Skompska Anna ---96.00
2-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl96.00
-312806Skompska Barbara 🥉---92.00
3-920Banaszkiewicz Paweł -WrocławKTR BikeOrient92.00
-412809Rozent Anna ---90.00
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan90.00
5-3165Tusiński Radosław --VELMAR TEAM88.00
-52375Janerka Marzka -Chorzów-88.00
-611777Kołodziej Ewa ---86.00
6-301Paszkowski Wojciech -Białystok-86.00
-7836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team84.00
7-12041Wieczorek Jarek ---84.00
8-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO82.00
-812805Kłopocińska Agnieszka 🥈---82.00
-912808Piotrowicz Urszula ---80.00
9-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl80.00
-1067Konieczna Krystyna -Lipka-79.00
10-911Sambor Rafał -Bielsko-BiałaSłoneczny Patrol79.00
-1112810Witak Małgorzata ---78.00
11-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-78.00
12-833Konopiński Maciej -KrakówBikeholicy77.00
13-141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team76.00
13-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki76.00
15-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos74.00
16-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka73.00
17-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy72.00
18-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet71.00
19-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI70.00
20-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-69.00
21-3898Kruczek Stanislaw -Krakow-68.00
22-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-67.00
23-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-66.00
23-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos66.00
25-12644Dreslewski Piotr ---64.00
26-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team63.00
27-12569Dempniak Tomasz ---62.00
28-5611Michalski Piotr ---61.00
29-12188Łozowski Kamil ---60.00
30-12902Kołtun Michał ---59.00
31-12860Otto Ryszard ---58.00
32-634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław57.00
32-8283Ciesłowski Marcin ---57.00
34-12669Dębek Adam ---55.00
35-12150Sobków Szymon ---54.00
36-2168Wasylkiewicz Andrzej ---53.00
37-12580Płudowski Leszek ---52.00
38-12911Hakało Marek ---51.00

Route TP50 MP PMnO 50km

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
100
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
126Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient50.00
1388Plesiński Mariusz 🥇-Świętoszów10BKPanc50.00
1849Molski Kuba -Wrocław-50.00
114590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim50.00
553Stolarczyk Wojciech -Zakopane-47.89
58767Kozioł Dagmara 🥇---47.89
760Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl47.69
89990Panejko-Wanat Katarzyna 🥈---45.04
910102Stárek Martin ---44.69
109140Wanat Wojciech 🥈---44.42
117342Grzesiecki Marek ---43.99
11110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS43.99
134415Augustyniak Hubert -Osogóra-42.91
1410079Kasprzak Mikołaj ---42.83
158006Kociołek Ireneusz ---42.35
167288Krasoń Marcin ---42.27
17109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra41.88
1710109Petza Maciej ---41.88
199074Rąpała Krzysztof ---41.73
206734Choiński Paweł ---41.27
211983Moroń Artur ---41.12
224411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-41.05
23123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy40.25
24519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team40.04
2410Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo40.04
269461Bernhard Piotr ---39.82
277405Wroński Krzysztof ---39.14
287146Babicz Sławomir ---39.00
287145Sąsiadek Maciej ---39.00
3010116Řídel Jakub ---38.67
317344Zięciak Michał ---38.47
329991Tuczyńska Julita Joanna ---37.52
33471Skonieczny Andrzej -Wrocław-37.09
348054Giełda Jędrzej ---36.85
349459Horiaczek Michał ---36.85
366037Skupień Andrzej ---36.73
377995Górniaczyk Jacek ---36.61
377996Gajewski Piotr ---36.61
378820Sobczyk Mirosław ---36.61
4010126Ertel Radek ---36.50
403647Kupczak Grzegorz ---36.50
401128Zaremba Marek -BaranówKAMIKADZE36.50
43513Smoliński Marcin -Rzeszów-36.15
441287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°35.97
457283Arseniuk Krzysztof ---35.47
467445Stoltman Marcin ---34.24
4710138Tomza Michał ---33.33
48142Jachymek Bartłomiej -WarszawaJacekBiega Running Team33.19
4910141Swierk Seweryn ---32.99
4910142Szaniewski Mirosław ---32.99
5110084Antoniak Tadeusz ---31.88
51653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław31.88
53431Lisowski Przemysław -WrocławKS Artemis31.31
544412Hora Vladimír -Praha-31.10
551318Kucharski Tomasz -Santok-30.31
56178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz29.67
568674Wrotecki Paweł ---29.67
567345Motała Tomasz ---29.67
568713Dura Grzegorz ---29.67
609470Kamiński Tomasz ---29.60
611178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-29.14
629995Kaczmarek Kasia ---28.70
63565Kaczmarek Beata -PoznańSTR Poznań28.06
63542Bednarczyk Aleksandra 🥇-PoznańSTR Poznań28.06
63541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań28.06
666539Kopacz Filip ---27.92
679497Dziewiałtowski Łukasz ---27.52
679539Naporowski Damian ---27.52
697336Olecki Paweł ---26.24
708289Rupar Grzegorz ---26.12
719589Kurach Paweł ---24.29
72469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław22.42
739998Czarnecka Magdalena ---21.25
7410259Rossa Krzysztof ---20.36
7510276Puchalski Mariusz ---18.74
768405Olejnik Agnieszka ---16.61
7710049Stachera Sylwia ---16.51
7810296Salomon Michał ---16.49
798022Bugaj Teresa ---16.00
79467Radziwoń Anna -Polkowice-16.00
79463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna16.00
829654Parzyszek Dariusz ---15.87
8210299Parzyszek Adam ---15.87
849122Drewniak Wiesław ---15.65
859048Michałowski Tomasz ---15.62
869020Kowski Marek ---15.60
871768Just Rafał ---15.30
8810110Jaskuła Wacław ---14.64
898863Kołodziej Michał ---12.77
9010062Salwach Bernarda ---9.10
9010341Salwach Andrzej ---9.10
929373Brzoska Piotr ---8.68
939766Mazur Jakub ---8.62
9410345Haniszewski Wiesław ---8.59
9510267Sobótka Marcin ---8.18
9510066Kuchta Kamila ---8.18
9710067Matyasik Agata ---8.17
987707Laszczyński Piotr ---7.54
9810352Zarychta Piotr ---7.54
98436Wieliczko Agnieszka -Polkowice-7.54