Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Skorpion 2013

Organizer Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego
Place woj. lubelskie - Skierbieszów
Date 15 - 17 feb 2013
Headquarter Gimnazjum Publiczne w Skierbieszowie, ul. Zamojska 8, 22-440 Skierbieszów
Web page http://ino.lublin.pttk.pl/skorpion/
Regualation
Description None
All participants count 106
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
19
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-8100.00
22025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła94.42
37160Burzyński Wojciech ---92.40
39267Giełzak Sabina 🥇---92.40
5578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga89.49
59268Orman Kamil Michał ---89.49
7529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów85.49
82123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa80.79
9722Kopczewski Michał -Warszawa-79.35
10202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet69.00
11731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.65.55
123089Stanek Asia 🥇---62.10
13191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports58.65
14284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT55.20
151Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl44.85
169442Zasuwik Emil ---25.32
178759Sęczkowski Grzegorz ---23.37
173128Świetlik Krzysztof ---23.37
192469Słopiecki Janusz -Kielce-19.47

Route TP50 MP PMnO 50km

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
87
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
114Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36060.00
260Krasuski Marcin 🥇-WarszawaOK!Sport Warszawa57.93
3759Reczek Sebastian -Minsk MazowieckiKS Zielono-Czarni56.11
41533Pakuła Paweł 🥉---54.19
59140Wanat Wojciech 🥈---48.08
59457Panejko-Wanat Katarzyna ---48.08
755Krochmal Andrzej -WarszawaHKT "TREP" PTTK Warszawa Praga47.36
88075Gracjasz Jan 🥈---47.28
87153Fudro Edward 🥇---47.28
10123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy46.14
117288Krasoń Marcin ---44.69
123139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów43.80
127731Koguciuk Tomasz ---43.80
148762Stefaniak Marcin ---42.88
15185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-42.31
1610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo42.19
174712Lemanowicz Łukasz --MKB Dreptak36.99
18178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz36.76
18717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty36.76
18703Korpula Grzegorz -Piekoszów-36.76
21513Smoliński Marcin -Rzeszów-36.62
217145Sąsiadek Maciej ---36.62
236333Baszczak Mirosław 🥈---36.43
249289Lech Paweł ---36.20
25223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa36.02
26631Wojdat Przemysław -Otwock-34.58
272543Otolski Łukasz ---31.63
282061Cwalina Karol ---30.64
29358Trykozko Urszula -WarszawaTeam 36030.19
29279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-30.19
31205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU29.87
31319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo29.87
33326Szpakowski Piotr -DąbrowaBT Quand29.47
346739Bieńko Łukasz ---27.51
348369Linek Michał ---27.51
36753Hołdakowska Anna -Warszawa-26.17
366Hołdakowski Wojciech -Warszawa-26.17
38109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra24.30
394651Olbrycht Janusz -Warszawa-23.72
409690Sutkowski Marcin ---16.59
40695Siejko Łukasz -Lublin4S16.59
42727Janowski Mariusz -WarszawaBT QUAND16.16
429696Rechucki Marcin ---16.16
443945Deptuś Bartłomiej ---14.92
449708Ruszniak Paweł ---14.92
468908Skompska Anna ---14.08
468156Niewczas Agnieszka ---14.08
48704Iwaszko Sławomir -Lublin-13.57
48674Daniec Jerzy -Lublin-13.57
509720Świtalski Maciej ---13.51
509719Świtalska Anna ---13.51
502112Nurzyński Dariusz ---13.51
539727Banach Monika ---12.39
533683Banach Piotr --brak12.39
55693Smejda Andrzej -Warszawa-10.36
56692Krajewski Rafał -Otwock-9.85
56562Koryciński Wojciech -LublinBIEGNĄCE BAŁWANKI9.85
569736Wiadro Krzysztof ---9.85
562097Bartmiński Piotr ---9.85
56701Świtalski Jerzy -Warszawa-9.85
56551Kamiński Jan -LublinBIEGNĄCE BAŁWANKI9.85
629739Witek Matylda ---9.18
629740Szymański Michał ---9.18
64745Strycharz Jakub -WarszawaLudzie z Bagien8.34
65739Buczek Adam -Biłgoraj-8.32
669747Kowalska-Strycharz Agata ---8.23
678027Czachorowski Michał ---8.16
679749Strzęciwilk Natanael ---8.16
678220Czachorowski Marcin ---8.16
677868Broniarek Remigiusz ---8.16
71679Zimny Witold -Łańcut-7.35
729756Kurenda Andrzej ---6.53
739757Sztobryn Grzegorz ---6.27
748053Sujak Mirosław ---6.18
759760Koryciński Piotr ---5.21
76680Stanicki Jerzy -Lublin-4.92
779763Wójtowicz Jakub ---4.27
779762Stawski Bartosz ---4.27
79733Sieńko Mateusz -Bełżyce-3.74
80525Sieczkowski Ludwik -Franciszków-3.25
80526Mazgajczyk Sławomir -Radom-3.25
806974Głowacki Jarosław ---3.25
83649Kozłowski Arkadiusz -Lublin-2.85
83662Pająk Andrzej -Przybysławice-2.85
857768Osękowski Przemysław ---2.84
868002Radomiński Tomasz ---2.44
87737Kawałek Marzena -Lublin-2.03