Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Izerska Wielka Wyrypa 2014

Organizer Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu
Place woj. dolnośląskie - Lubań
Date 15 - 17 aug 2014
Headquarter ZSP. im Adama Mickiewicza, ul. Łokietka 2, 59-800 Lubań
Web page http://izerskawyrypa.mcrace.pl/
Regualation
Description None
All participants count 150
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
21
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports100.00
21504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki100.00
3703Korpula Grzegorz -Piekoszów-97.39
32025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła97.39
57153Fudro Edward 🥇---92.74
6103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight87.56
799Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy87.55
82123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa80.18
98567Grela Michał ---78.88
10319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo77.37
113523Janiszewski Przemysław ---74.14
125593Bubel Alina ---64.47
137979Gottowt-Papiewska Joanna ---64.47
148683Bilski Radosław ---51.58
15646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław45.13
16854Żak Krzysztof -Wrocław-26.99
175607Mogielski Krzysztof ---25.06
188757Junik Krzysztof ---21.21
197277Pucek Przemysław ---11.70
207990Golański Wojciech ---8.51
217991Janczak Anna ---8.39

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
46
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
1-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan100.00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp99.13
-21005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS92.00
-39115Superat Kasia ---60.00
3-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl98.70
-467Konieczna Krystyna -Lipka-40.00
4-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-89.96
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos85.66
6-12041Wieczorek Jarek ---84.38
7-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-84.38
8-7Zadworny Tomasz -Łódź-82.34
9-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-82.34
10-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI81.36
11-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36081.17
12-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team81.16
13-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-78.10
14-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka76.86
15-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-76.78
16-1045Bergier Tomasz -ZielonkiZgórmysyny76.69
17-12338Kłos Mariusz ---75.50
18-12351Jeszka Marek ---75.50
19-7534Bartkowiak Jacek ---73.62
20-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-73.38
21-141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team71.01
22-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-70.94
23-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team68.57
24-772Papis Leszek -SłupskTroll Team68.57
25-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT67.34
26-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-65.02
27-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN58.05
28-911Sambor Rafał -Bielsko-BiałaSłoneczny Patrol55.73
29-12150Sobków Szymon ---46.49
30-12397Biełajew Jacek ---44.56
31-12398Gniot Marcin ---44.56
32-2493Gil Ryszard -Jelenia Góra-44.56
33-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos42.70
34-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl42.18
35-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS37.89
36-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy34.60
37-12188Łozowski Kamil ---24.71
38-6923Kociołek Piotr ---23.06
39-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM19.77
40-12337Kleina Dariusz ---19.73
41-8283Ciesłowski Marcin ---18.08
42-634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław18.08

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
83
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
17283Arseniuk Krzysztof ---50.00
28763Jędras Przemysław ---49.70
38762Stefaniak Marcin ---48.97
4653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław48.54
51488Galla Jacek -Mochyadventuresport.pl47.16
626Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient47.02
78010Plenkiewicz Damian ---44.74
88054Giełda Jędrzej ---44.62
97288Krasoń Marcin ---44.62
10402Wróbel Dariusz -Wrocław-43.57
116734Choiński Paweł ---43.23
124411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-42.13
132456Talanda Mateusz -Bielsko-Biała-41.50
146037Skupień Andrzej ---40.89
158775Tuczyńska Julita ---40.10
168803Ostapowicz Michał ---40.09
17459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo39.81
187995Górniaczyk Jacek ---39.71
198804Turek Michał ---39.71
207996Gajewski Piotr ---39.71
218807Bogucka Zuzanna ---38.97
228809Michalak Marcin ---38.79
237336Olecki Paweł ---35.77
244412Hora Vladimír -Praha-35.55
251320Kosiński Maciej -Klaudyn-34.95
26469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław34.73
273884Litwa Szymon -Mysłowice-34.44
281132Dec Sławomir -WrocławDSP Team34.01
298115Kłodowski Michał ---33.81
307304Latarowski Grzegorz ---32.80
31603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga28.57
32133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team28.47
336737Leszczyńska Magdalena ---28.47
34763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers28.47
35542Bednarczyk Aleksandra 🥇-PoznańSTR Poznań27.62
36565Kaczmarek Beata -PoznańSTR Poznań27.62
37541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań27.62
388896Medwecki Jacek ---27.12
398897Franków Marta ---27.08
40753Hołdakowska Anna -Warszawa-25.58
41332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-25.58
428784Klepaczek Dawid ---24.89
437982Janoszczyk Adam ---24.89
442526Kwaśnicki Tomasz ---24.89
457890Rzeszowski Przemysław ---24.74
467403Razim Mateusz ---24.48
478016Mehlich Agnieszka ---24.48
488954Ruta Paulina ---23.88
496200Dąbrowski Bartłomiej ---23.88
506003Jakimowicz Sławomir ---23.88
518955Imiela Marta ---23.88
522893Jagoda Maciej ---23.88
538956Biały Adam ---23.88
548957Szydłowski Grzegorz ---23.88
556004Baszak Jerzy ---23.85
567613Franczyk Małgorzata ---23.68
57463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna23.68
588984Just Rafał ---23.48
599001Rutana Łukasz ---23.18
608259Czok Paulina ---23.12
616736Kowalska Magdalena ---23.12
629008Bekas Małgorzata ---22.96
639009Prasoł Łukasz ---22.96
649019Kazieczko Liliana ---22.46
659020Kowski Marek ---22.46
669023Kryda Tomasz ---22.40
678795Czerny Joanna ---22.37
688783Osiadły Piotr ---22.37
697099Demkowski Marcin ---21.12
707098Dawidziuk Agnieszka ---21.12
716982Łach Grzegorz ---20.65
726264Żuber Marcin ---20.24
739050Troszczyński Przemysław ---20.24
749072Szwarc Piotr ---19.23
759073Marszałek Marcin1 ---19.23
769082Maciejewski Leszek ---18.22
779099Sieja Marcin ---17.21
787753Paluch Monika ---15.80
799112Ciężkowska Katarzyna ---15.80
807754Szuszkiewicz Piotr ---15.78
819141Respondek Dariusz ---13.92
829042Kaczmarek Szymon ---9.60
838785Dziekarowski Grzegorz ---9.60