Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rudawska Wyrypa 2014

Organizer F.H.U.FILEMON-Joanna Rafalska
Place woj. dolnośląskie - Łomnica
Date 2 - 4 may 2014
Headquarter Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Świerczewskiego 160, 58-531 Łomnica
Web page http://www.rudawskawyrypa.pl/
Regualation
Description None
All participants count 113
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
16
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
12025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła100.00
1496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę100.00
31504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki77.39
48075Gracjasz Jan 🥈---71.20
5141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team60.36
5703Korpula Grzegorz -Piekoszów-60.36
599Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy60.36
5105Fałowski Rafał -Gajków-60.36
57153Fudro Edward 🥇---60.36
104416Miaśkiewicz Krzysztof -wrocław-54.70
1110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo52.81
121449Mleczek Tadeusz -Świdnica-50.93
128694Wojciechowski Jakub ---50.93
142141Jabłoński Mateusz ---43.38
155607Mogielski Krzysztof ---41.50
168046Klimowicz Marek ---20.75

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
13
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-12041Wieczorek Jarek ---100.00
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
1-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-100.00
-21005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS93.33
-34999Nieścioruk Barbara -Lublin-80.00
3-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT85.71
4-7534Bartkowiak Jacek ---82.86
5-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-59.38
6-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS57.33
6-12336Walczak Eugeniusz ---57.33
8-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-49.14
9-12337Kleina Dariusz ---32.76
9-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT RUNNING TEAM32.76

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
84
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1849Molski Kuba -Wrocław-50.00
28765Waszak Michał ---49.53
28001Madaj Zuzanna ---49.53
44411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-47.33
58060Łącz Tomasz ---47.16
68762Stefaniak Marcin ---45.01
77290Staniewska Agnieszka ---44.86
88763Jędras Przemysław ---44.71
97283Arseniuk Krzysztof ---44.19
101320Kosiński Maciej -Klaudyn-41.50
117369Wołoszyn Katarzyna ---40.92
124412Hora Vladimír -Praha-40.24
13347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-40.12
146744Marczuk Paweł ---39.70
147405Wroński Krzysztof ---39.70
168068Kaczmarski Jarosław ---39.41
161117Biała Weronika -Wrocław-39.41
187328Zbierski Robert ---38.72
18784Wiatr Wojciech -Poznań:)38.72
2039Żmiejko Łukasz -Koszalin-38.61
205166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą38.61
22987Zimny Urszula -Kraków-37.10
23149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl37.00
24603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga34.46
242006Tomaszewski Jacek -ŚwidnicaDolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" Świdnica34.46
267403Razim Mateusz ---34.32
268016Mehlich Agnieszka ---34.32
287336Olecki Paweł ---34.19
298304Brudło Beata 🥈---33.80
298305Brudło Marcin ---33.80
318749Jóźwiak Piotr ---33.67
32236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails29.92
33146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-28.62
3451Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK25.95
358115Kłodowski Michał ---25.27
36653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław25.04
37469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław24.19
389047Mrowca Anna ---20.71
389048Michałowski Tomasz ---20.71
388434Hołdys Grzegorz ---20.71
386737Leszczyńska Magdalena ---20.71
42463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna19.05
437304Latarowski Grzegorz ---16.45
437362Zasina Sebastian ---16.45
459111Kozakiewicz Tomasz ---15.88
452526Kwaśnicki Tomasz ---15.88
458784Klepaczek Dawid ---15.88
489117Soszyńska Bogna ---15.69
489116Gruszecka Katarzyna ---15.69
509120Madaj Agata ---15.51
509121Goldman Mateusz ---15.51
509122Drewniak Wiesław ---15.51
537753Paluch Monika ---15.00
537754Szuszkiewicz Piotr ---15.00
557099Demkowski Marcin ---14.21
557098Dawidziuk Agnieszka ---14.21
559132Ksycka Wiesława ---14.21
556539Kopacz Filip ---14.21
599138Kawiński Krzysztof ---14.10
599137Tentszert Kinga ---14.10
616004Baszak Jerzy ---13.32
616200Dąbrowski Bartłomiej ---13.32
616003Jakimowicz Sławomir ---13.32
641257Musioł Radosław -Gliwice198312.54
648389Wójcik Jakub ---12.54
648420Kuliński Krzysztof ---12.54
679172Laskowski Piotr ---10.97
689173Malec Magdalena ---10.91
698903Grobelska Weronika ---9.35
699190Farganus Anita ---9.35
699191Łuczyńska Anna ---9.35
698904Sikora-Dzięcioł Daria ---9.35
739198Roszko Zbyszko ---8.43
739197Roszko Grażyna ---8.43
759200Michałek Jacek ---7.73
769205Morawska Magdalena ---6.60
768900Morawski Jarosław ---6.60
788795Czerny Joanna ---5.73
789221Boniakowska Małgorzata ---5.73
789222Pulik Michał ---5.73
788783Osiadły Piotr ---5.73
829056Kostecka Bogusława ---5.21
822492Pierzchalska Dorota -Zgorzelec-5.21
848422Dereń Beata ---4.17