Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 49 2015

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie - Kaliska
Date 17 - 18 apr 2015
Headquarter Zespół Szkół Publicznych, ul. Długa 53, 83-260 Kaliska
Web page http://www.mtbo.org.pl/archiwum/?edycja=47
Regualation
Description None
All participants count 595

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
140
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
11533Pakuła Paweł 🥉---100.00
233Fankidejski Artur -OsiekUczniowski Klub Sportowy Włóczykij99.20
31359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER98.59
41158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat93.05
4159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team93.05
63147Noga Witold 🥇---93.05
76423Adamczuk Mariusz ---92.10
86333Baszczak Mirosław 🥈---89.85
94137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!87.74
105093Kopacz Piotr -Gdynia-86.00
115402Nowak Krzysztof ---84.75
12186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin81.27
13236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails79.66
14734Kamela Robert -Warszawa-78.42
155855Bolanowski Jan ---77.48
161459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru77.46
177806Borzyszkowski Piotr ---77.45
182538Fudziński Krzysztof ---77.19
196332Mikulski Piotr ---75.56
20722Kopczewski Michał -Warszawa-75.56
217173Tabat Leszek ---75.55
22829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team75.15
23141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team74.11
247153Fudro Edward 🥇---74.11
25103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight74.05
26121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team73.81
277810Kosowski Paweł ---73.43
286438Domostowicz Michał ---72.75
297611Pelpliński Piotr ---70.64
307609Wolski Michał ---67.62
317792Kurzak Mikołaj ---67.61
322123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa66.28
337818Herman Paweł ---66.02
344141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat65.27
352542Kłaczkowski Kamil ---65.27
364140Szwed Paweł --Biegowy Świat65.26
373642Czaja Łukasz ---64.92
38362Żyliński Adam -GdańskDwa Żubry i spokój64.66
39559Talaga Robert -SzarówMKS Wyzwolenie63.39
40550Talaga Tomasz -Dąbrowa 21MKS Wyzwolenie63.39
416176Kociszewski Marek ---63.16
427827Węsierski Dariusz ---63.15
432540Władziński Adam ---62.93
44316Krasowski Tomasz -Wrocław-62.77
457830Myszka Ireneusz ---62.56
455080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-62.56
473492Bernatowicz Ziemowit ---62.34
487831Bastian Jacek ---62.33
493491Wyganowski Konrad ---62.33
507832Duszewski Rafał ---62.33
51785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie62.08
527170Świeca Adam ---61.97
537836Hadam Daniel ---61.54
54148Jurkowski Dariusz -Szczecin-61.46
557185Goliński Jan ---61.44
566444Łangowski Grzegorz ---61.17
577841Dąbkowski Tomasz ---61.05
587186Apanel Dorian ---61.04
597843Kałużny Adam ---60.90
606446Łangowski Dariusz ---60.89
614466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-60.67
622098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki58.40
63325Skowron Michał -Zgierz-58.27
645735Łukaszyk Adrian ---58.22
657389Łepek Marcin ---58.22
666577Orzechowski Kai ---58.08
67800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team58.07
685081Gwadera Kamil -Warszawa-58.06
682539Głód Michał ---58.06
707852Momot Aleksandra ---57.99
715704Brzostowski Karol ---57.99
726215Bołbot Piotr ---57.88
737854Łubieński Wojciech ---57.87
742560Wróbel Marcin ---57.87
75817Sołtys Maciej -ChełmżaSKARMAT Toruń57.61
762570Zglejc Piotr ---57.61
774495Kokłowski Daniel -GdyniaTerytorials57.43
78101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)56.61
79102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)56.60
806335Minichowski Piotr ---56.60
815431Tokarski Jacek ---56.59
827179Beśka Zdzisław ---56.47
831449Mleczek Tadeusz -Świdnica-56.42
845405Basek Maciej ---56.09
855404Lizakowski Dariusz ---56.09
867761Pietrowski Sławomir ---56.06
877760Gawlik Jarosław ---56.06
8858Sochoń Andrzej -Warszawa-55.82
897867Jędrkowiak Piotr ---55.74
903180Kijak Przemysław --Coolarze55.57
913179Skrzypiński Tomasz ---55.57
914271Kaliszczak Łukasz --Coolarze55.57
937874Wojciechowski Łukasz ---55.56
947884Zawadzki Dawid ---55.09
957794Niemiałkowski Aleksander ---55.08
963640Zabrocki Szymon ---55.00
977885Czarnowski Tomasz ---55.00
987886Fryca Stanisław ---55.00
996942Kwaśniewski Maciej ---54.78
1004168Angielski Artur --I`ll be back54.77
1017181Włoch Michał ---54.76
1025544Jagielski Aleksander ---54.56
1035646Chwasta Paweł ---54.56
1044257Dąbrowski Zbigniew ---54.56
1057893Sikorski Tomasz ---54.40
1062541Pallach Piotr ---54.40
1077896Chyła Michał ---54.19
1087152Siondalski Mateusz ---54.09
1097793Winczewski Krzysztof ---54.09
1105269Daniluk Natalia -Mosty-54.06
1112466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-54.06
1122568Złoch Piotr ---54.06
1132566Maraszek Robert ---54.06
1147898Kowalski Paweł ---54.05
1157904Skolimowski Dariusz ---53.67
1162571Florek Tomasz ---53.60
1174138Boguta Mateusz --Rita53.50
1187906Pacholczak Ewa ---53.49
1196137Wrzałkowski Marek ---53.34
1207910Kotlęga Grzegorz ---53.30
1212555Miński Adam ---53.20
1227740Robiński Tomasz ---52.21
123125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie52.15
1242598Boniecki Łukasz ---52.14
1257917Kopania Paweł ---51.98
1263128Świetlik Krzysztof ---51.84
1277918Nadolski Piotr ---51.84
1284193Krenc Daniel ---51.81
1297921Dudek Marcin ---51.72
1307922Małek Mirosław ---51.72
131320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-51.54
1327924Dołotto Artur ---51.54
1335465Kowalczyk Adam ---51.50
1345502Wójcik Jan ---51.50
1355409Ludwicki Michał ---51.49
1363447Bacławska Magdalena ---51.49
1377925Tafelski Kamil ---51.46
1387251Barcikowski Łukasz ---51.46
1397926Fierek Filip ---51.45
1403523Janiszewski Przemysław ---51.42

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
112
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-11365Wesoły Krzysztof ---100.00
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
-25104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA89.47
2-3162Jędrusik Rafał ---98.52
3-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp98.28
-33089Stanek Asia 🥇---82.46
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos95.79
-41818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?80.70
-54999Nieścioruk Barbara -Lublin-73.68
5-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°95.76
-611992Cyra Monika ---43.86
6-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl95.76
7-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-95.44
-711991Wirkus Anna ---43.85
8-3094Waliński Mikołaj ---95.07
-812016Kaczmarczyk Iwona ---40.34
9-3093Potocki Mirosław ---95.07
-93136Kowalska Agnieszka ---38.90
10-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk94.30
-1012018Knitter Dagmara ---37.21
11-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF93.26
12-3092Pachulski Leszek ---93.26
13-11341Warda Jarosław ---91.92
14-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan89.22
15-3090Piwakowski Wojciech ---87.74
16-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet86.25
17-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-82.53
18-11845Ciarkowski Szymon ---81.11
19-301Paszkowski Wojciech -Białystok-80.24
20-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl79.79
21-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine79.79
22-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO76.99
23-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka75.20
24-11581Chomicki Adrian ---74.15
25-12052Janura Rafał ---74.15
26-12056Kawlewski Szymon ---74.14
27-12057Pellowski Grzegorz ---74.14
28-4314Grundkowski Jacek ---74.07
29-12058Grundkowski Lesław ---74.05
30-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto72.70
31-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawa-71.88
32-3099Szumański Jakub ---70.10
33-783Zawadzki Artur -Marki-67.94
34-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team66.68
35-11351Marciniuk Rafał ---66.68
36-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl65.42
37-3938Kozdryk Piotr ---64.58
38-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-60.90
39-11817Karwatowski Robert ---60.89
40-12047Plicht Tomasz ---59.72
41-9898Piotrowski Mirosław ---58.96
42-5172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża58.15
43-3161Grześ Tomasz ---58.15
44-2611Zalewski Marcin ---58.07
45-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga56.51
46-3175Dzich Andrzej --Alive!56.48
47-3171Larczyński Tomasz --Lepszy Gdańsk55.38
48-693Smejda Andrzej -Warszawa-54.27
49-12086Daniszewski Mariusz ---53.16
50-12090Wawrzyniak Tomasz ---52.43
51-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT49.37
52-11505Flisikowski Zdzisław ---47.83
53-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-46.84
54-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?45.84
55-11350Orzoł Piotr ---45.21
56-12043Fuksiewicz Jacek ---45.16
57-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team43.78
58-772Papis Leszek -SłupskTroll Team43.78
59-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI42.83
60-3273Marcinkiewicz Mariusz ---41.20
61-12044Brzezicki Przemysław ---41.18
62-12111Kłosowski Mirosław ---39.16
63-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-37.97
64-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-37.30
65-3173Kauss Dawid ---35.64
66-11385Sobek Dawid ---35.63
67-1994Lipiński Tomasz ---34.80
68-3188Florek Przemysław ---34.00
69-3186Jaś Piotr ---34.00
70-12126Błajet Jakub ---33.86
71-11887Reszka Tomasz ---32.25
72-3298Bowar Piotr --Pekabex32.19
73-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace31.58
74-3725Ciskowski Waldemar --Ciski30.79
75-3206Koropecki Juliusz ---30.72
76-3198Kurzyński Krystian ---29.93
77-3199Wodziński Grzegorz --mamy.to27.44
78-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM26.72
79-4267Deja Dominik --KulawiKrulowie26.22
80-3190Wodziński Marek --mamy.to25.51
81-3108Piątkowski Zbigniew ---24.65
82-11909Krupka Tomasz ---23.97
83-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-23.94
84-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie23.49
85-329Drażan Mateusz -WarszawaKSAT22.82
86-288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT22.81
87-4388Woźniak Jacek --struchole20.80
88-8935Szczepaniak Adam ---20.13
89-3129Redlarski Marek ---18.11
90-12186Herok Jacek ---16.77
91-12190Tomaszewski Leszek ---16.10
92-918Baster Przemysław -Kraków-14.54
93-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-13.93
94-12182Sirocki Jarosław ---12.31
95-11590Urbanowski Dariusz ---12.27
96-11592Witucki Krzysztof ---12.26
97-12209Stojek Andrzej ---11.73
98-12216Skwarski Witold ---10.67
99-3724Ciskowski Piotr ---10.13
100-3189Kryszewski Wojciech --K28.53
101-12221Matynia Maciej ---8.53
102-3102Korsak Dariusz ---3.73

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
173
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
18024Łopuchin Piotr ---50.00
2759Reczek Sebastian -Minsk MazowieckiKS Zielono-Czarni49.26
37283Arseniuk Krzysztof ---42.96
4123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy42.80
510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo42.23
66824Ptaszyński Wojciech ---42.12
71326Jakubik Piotr -Poznań31BLT41.87
81325Halamus Robert -Poznań-41.80
96695Słoma Paweł ---41.44
106734Choiński Paweł ---41.38
11519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team41.31
126916Pędziszewski Krzysztof ---41.27
13105Fałowski Rafał -Gajków-41.07
14131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team39.75
15893Gębarowski Piotr -Warszawa-38.40
168003Magalski Piotr ---38.39
173483de Rosier Marek ---38.30
18185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-37.34
19307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk36.88
20191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports35.77
218010Plenkiewicz Damian ---35.56
228011Jeliński Krzysztof ---35.55
23332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-35.34
24206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU33.61
25205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU33.60
261740Marszałek Marcin ---33.03
274146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki32.80
278081Schuermans Stef ---32.80
298083Lasota Krzysztof ---32.66
303139Wojciechowski Adam --Piastów32.50
313924Wiśniewski Łukasz ---32.49
328087Breska Witold ---32.13
338088Breska Ewelina ---32.12
346355Tanan Adam ---31.70
358095Gołas Łukasz ---31.42
368096Szaryński Dariusz ---31.42
378097Szaryński Tomasz ---31.39
388098Czarnecki Kacper ---31.38
39344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy31.38
408018Benasiewicz Paweł ---30.45
418008Spisak Piotr ---30.37
42278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy30.31
437842Jakubiniec Mariusz ---30.14
447455Gajewski Ryszard ---29.99
455300Rymon Lipinski Artur ---29.98
465301Gostomczyk Krzysztof ---29.98
478108Filipowicz Bartosz ---29.35
487465Gackowski Bogdan ---29.34
498110Macho Marek ---29.32
50541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań28.88
51565Kaczmarek Beata -PoznańSTR Poznań28.88
52542Bednarczyk Aleksandra 🥇-PoznańSTR Poznań28.88
534171Jarzębowski Piotr ---28.71
547476Kłosowicz Paweł ---28.66
558116Wąsikiewicz Wojciech ---27.96
56302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad27.45
57290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad27.45
588125Olejniczak Michał ---27.36
595954Sztygiel Maciej ---27.30
607194Bałachowski Krzysztof ---27.30
618021Słupek Janusz ---27.28
627193Gadomski Krzysztof ---27.27
633601Żabiński Krzysztof ---27.25
643602Bartkowski Marcin ---27.25
658126Głodowska Monika ---27.24
66606Piasecki Maciej -PoznańSamowolka26.74
678135Tomaszewski Radosław ---26.63
686445Kozioł Marcin ---26.51
696080Reducha Wojciech ---26.49
708137Matuszewski Rafał ---26.38
71538Kaniak Tomasz -Szczecin-26.37
726013Kołnierzak Maciej ---26.29
732554Popek Marcin ---26.29
748140Sowa Krzysztof ---26.29
751153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-26.12
768036Woźny Maciej ---26.09
77537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-26.09
788030Kutzmann Jacek ---26.00
798150Kamiński Maciej ---25.88
808152Tryzno Jakub ---25.59
818153Angowski Artur ---25.59
828154Bojka Paweł ---25.58
836415Wicher Lesław ---25.57
848162Sulka Łukasz ---25.49
858163Pepliński Rafał ---25.48
864220Dębiński Robert --DRobi Toruń25.45
87564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-25.42
881633Cherek Maciej ---25.40
897469Myszk Łukasz ---25.37
907466Kuźniewski Krzysztof ---25.36
918174Braszka Tomasz ---25.28
927735Wojtas Kamila ---25.05
937993Szkudlarek Szymon ---25.05
948028Warmbier Piotr ---24.96
958029Pozarzycka Małgorzata ---24.96
967980Wasiela Jacek ---24.94
977625Sapała Arkadiusz ---24.88
986816Staśkiewicz Aleksander ---24.87
991979Pyssa Robert ---24.87
1002547Hubert Jakub ---24.86
1018184Chojnacka Maria ---24.85
1027538Sosinowski Maciej ---24.84
1035923Chojnacki Michał ---24.84
1048185Sobotka Robert ---24.82
1058033Szypen Olaf ---24.80
1058186Rutkowska Joanna ---24.80
1078187Gałek Sylwester ---24.70
1088189Maślanka Tomasz ---24.70
1097010Bonisławski Marcin ---24.70
1097004Kul-Maślanka Kinga ---24.70
1115922Buga Marek ---24.70
1125088Owczarski Tomasz -Chojnice-24.63
1138191Dziadczyk Krzysztof ---24.63
1143240Burchard Marcin --KALISKA24.60
1158192Kostecki Mariusz ---24.56
1168193Maniaczyk Robert ---24.56
1178194Goździkowski Krzysztof ---24.51
1188195Frączak Marta ---24.35
1198196Chraniuk Milena ---24.35
120384Bagiński Paweł -ObrowoBagi Team24.21
1216851Narloch Monika ---24.21
1228199Fałkowska Klaudia ---24.00
1238202Stefański Marcin ---23.99
1246995Jasiewicz Karol ---23.99
1258204Kaźmierski Grzegorz ---23.97
1268205Damaszke Marcin ---23.97
1275937Krawczyk Krystian ---23.95
128974Kucharczyk Radosław -Warszawa-23.94
1298037Wilejkis-Wierzbicka Magdalena ---23.67
1305707Wierzbicki Krzysztof ---23.67
1317247Trykozko Anna 🥇---23.56
1328038Kuliński Aleksander ---23.20
1337313Orlikowski Piotr ---23.20
1343516Langhamer Asia ---23.20
1358039Kulińska Zofia ---23.20
1368219Langhamer Kasia ---23.20
1375942Wałdoch Olga ---22.90
1388040Nowak Jerzy ---22.90
1398229Filarski Karol ---22.89
1408230Przybyszewski Andrzej ---22.89
1418041Kozłowska Barbara ---22.88
1427468Chudziński Paweł ---22.88
1435483Wałdoch Andrzej ---22.88
144470Wysocka Barbara -Poznań-22.87
1452556Kozłowski Jan ---22.75
1468233Zackiewicz Halina ---22.66
1478234Ceranka Szymon ---22.66
1488245Miler Dawid ---22.40
1498246Chiliński Łukasz ---22.40
1501282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia22.32
1511281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia22.32
1528263Wesołowski Krzysztof ---22.02
1534459Nowachowicz Michał ---22.01
1548269Kawalec Anna ---21.95
1558270Górczyński Przemysław ---21.95
1565616Świrydczuk Jerzy ---21.86
1578271Reif Adam ---21.85
1583501Ścisłowska Kamila ---21.47
1598284Ratajczak Krzysztof ---21.47
1608285Osiński Arkadiusz ---21.46
1618287Urbaniak Daniel ---21.44
1628288Dolistowska Kamila ---21.44
1637074Jaworski Piotr ---21.33
1646184Gronek-Staniak Katarzyna ---21.20
1656183Staniak Jarosław ---21.20
1668292Porosiło Piotr ---21.18
1675917Rolbiecki Robert ---21.05
1688300Oryl Mariusz ---21.04
1688045Czerwionka Karol ---21.04
1708044Matuszewski Dariusz ---21.04
1718301Adrzejewski Rafał ---21.04
1728302Magiera Tadeusz ---21.04
1733643Rekowski Karol ---20.90

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
170
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-50.00
1-11834Leśniowski Mariusz ---50.00
-24991Marcinkowska Magdalena -Poznań-40.07
2-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań47.09
3-1994Lipiński Tomasz ---44.40
-311320Klucznik Kasia ---38.95
4-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa42.04
-411322Babich Anna ---37.09
5-3109Polasz Jacek ---41.39
-567Konieczna Krystyna -Lipka-36.45
6-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl41.32
-611802Górska Małgorzata ---33.72
-712022Skowrońska Katarzyna ---32.81
7-3098Block Daniel ---41.25
8-11827Szamrej Wojciech ---41.12
-811786Wysocka Agata ---32.80
9-12106Gaładuz Jacek ---41.12
-912023Jamroż Katarzyna ---31.89
10-12060Wiśniewski Dariusz ---40.95
-104290Ślósarczyk Dominika --TrolInO30.06
11-12108Pikiel Grzegorz ---40.61
-119776Mąkolska Sylwia ---29.15
-1212024Wawrzyniak-Bielęda Anna ---28.24
12-11469Maciejewski Łukasz ---40.21
12-1364Ciesielski Witold -GdanskMR40.21
-1311809Block Barbara ---27.65
14-11352Szubert Jan ---40.20
-1411993Rękawik Agnieszka ---25.87
-1512017Baranowska Ewa ---21.41
15-11383Radelski Zdzisław ---40.10
16-3939Sirocki Rafał ---39.45
-1612026Bartusch Aleksandra ---19.63
17-12110Łoza Łukasz ---39.31
-1712028Brumirska Maria ---19.55
-1812004Dylewska Agnieszka ---18.73
18-3239Drabik Jacek ---38.83
19-3991Jankowski Tomasz ---38.63
-1912030Wiczk Marzena ---17.87
-2012033Lemańczyk Natalia ---12.77
20-2634Olszewski Piotr ---38.62
21-12112Sikorski Filip ---38.33
-212617Hys Jolanta ---3.40
22-3200Sielski Karol ---38.06
23-3496Januszewski Maciej ---38.06
24-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA37.15
25-3681Morawski Piotr --brak37.14
26-3243Semsch Artur --KS Pidrina36.91
27-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info36.54
27-11814Nowicki Jakub ---36.54
29-12055Szymański Waldemar ---36.30
30-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)36.15
31-12117Trybocki Dariusz ---35.96
32-3424Wąchnicki Marcin ---35.95
33-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun35.61
34-12053Jarzembiński Tomasz ---35.61
35-11889Gruba Michał ---35.31
36-11890Doppke Marcin ---35.29
37-11920Teległów Tomasz ---35.18
38-12124Jakubowski Bartosz ---34.07
39-12125Jańczak Tomasz ---34.07
40-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team34.05
41-11637Żadkowski Stanisław ---33.75
42-11381Kowalewski Jakub ---33.75
43-11638Żadkowski Marcin ---33.74
44-12129Łukowski Szymon ---33.69
44-3265Dębski Bartosz --MIG BYTÓW33.69
46-12131Skórczewski Tadeusz ---33.67
46-12130Żmuda Trzebiatowski Henryk ---33.67
48-11763Filipczak Sławomir ---33.62
49-11910Szubert Patryk ---33.47
50-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy33.46
51-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy33.46
52-12099Jasiński Krzysztof ---33.37
53-11932Caspari Sebastian ---33.26
54-4272Piotrowicz Przemysław ---33.25
55-12137Sykuła Marcin ---33.24
56-11739Lisowski Adam ---33.17
57-11425Pachulski Jarosław ---33.13
58-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad33.07
59-3261Tumiński Maciej --ITS33.07
60-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO32.78
61-11366Kwarciany Rafał ---32.77
62-12140Zdończyk Michał ---32.77
63-3680Manthey Krzysztof --brak32.59
64-3379Jankowski Mariusz --Masterlease Team32.44
65-12141Klucznik Jarosław ---32.42
66-11750Ogryczak Tomasz ---32.42
67-4362Wulczyński Zbigniew ---32.42
68-12136Jeżewski Tomek ---32.13
69-12138Will Tomasz ---31.37
70-3286Miotk Szymon ---30.60
71-12146Stachnik Paweł ---30.07
72-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team26.63
73-2583Kaczykowski Tymoteusz ---24.75
74-5218Grodecki Filip --Gryź Poduchę24.14
75-12078Dreszer Radosław ---24.12
76-5149Szawkało Grzegorz --Sąsiedzi23.74
77-12163Pudło Roman ---23.56
78-3382Prażanowski Mariusz --CykloKwidzyn22.96
79-11628Kotkowski Kamil ---22.68
80-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu22.68
81-12097Misiewicz Mikołaj ---20.84
82-12096Widziński Dawid ---20.84
83-3275Maliszewski Marek --MM`s20.61
84-3117Benasiewicz Marek ---20.60
85-11959Rybacki Rafał ---20.06
86-12149Ratkowski Tomasz ---19.52
87-3312Soroka Adam ---16.65
88-12187Śmigielski Łukasz ---16.65
89-11503Ulicki Wojciech ---15.73
90-12179Wrona Marek ---15.30
91-11398Stencel Krystian ---15.03
92-12193Gorzoch Mariusz ---14.76
93-12194Gorzoch Karol ---14.76
94-865Popczyk Tomasz -Rumia-14.64
95-12195Glaza Maciek ---14.56
96-12204Bielęda Grzegorz ---12.90
97-12085Rosłoń Jakub ---12.63
98-3992Chmielewski Marcin --Lost12.62
99-11976Bałdowski Przemysław ---12.40
100-12205Bobkowski Mateusz ---12.16
101-12212Banacki Jan ---11.27
102-11950Grygo Piotr ---11.18
103-12213Konieczny Robert ---11.18
104-12214Pawłocki Dominik ---10.82
105-12215Arciemiuk Mariusz ---10.82
106-12174Kempa Sebastian ---10.21
107-11708Muńko Szymon ---10.20
108-3119Morawski Mikołaj ---9.96
109-12223Freza Witold ---7.74
110-5880Kowalkowski Krzysztof ---7.48
111-12054Rękawik Piotr ---7.24
112-3292Duda Robert ---6.83
113-582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła6.83
114-3144Telepski Michał ---6.67
115-3340Nadolny Lech --ROWEREK6.44
116-12225Otta Jarosław ---6.44
117-12226Jaworski Mariusz ---6.44
118-12228Kamiński Łukasz_ ---6.15
119-11973Kapica Przemysław ---4.67
120-11715Galek Tomasz ---4.51
121-11716Galek Gustaw ---4.51
122-12239Nalaskowski Jakub ---4.38
123-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM4.35
124-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team4.35
125-12192Trociewicz Mariusz ---4.35
126-12240Plenikowski Paweł ---4.35
127-11742Czajka Jarosław ---4.10
128-11743Maliszewski Karol ---4.10
129-11934Sokolski Jerzy ---3.99
130-11896Tessar Romuald ---3.84
131-11897Tessar Michał ---3.84
132-11956Rogowski Leszek ---3.54
133-11946Pawłusiów Leszek ---2.96
134-12230Graczyk Michał ---2.95
135-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje2.74
136-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski2.74
137-169Czubalski Rafał -PruszkówAndrzej Czubalski2.74
138-12063Sampolski Grzegorz ---2.64
139-12253Gorski Kamil ---2.43
140-12254Trybalski Krzysztof ---2.43
141-12237Baranowski Mariusz ---2.37
142-12238Szymczak Sławomir ---2.37
143-12256Brumirski Mariusz ---2.17
144-12257Buss Jordan ---2.08
145-12258Siemieniecki Jacek ---2.08
146-9615Podsiedlak Maciej ---1.98
147-3350Gizela Michał ---1.80
148-11970Sienkiewicz Daniel ---1.13
149-12267Kwietniewski Maciej ---0.57