Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Mordownik 2015

Organizer Mordownik
Place woj. małopolskie - Dobczyce
Date 12 sep 2015
Headquarter Szkoła Podstawowa w Stadnikach, Stadniki 148, 32-410 Dobczyce
Web page http://mordownik.pl/
Regualation
Description None
All participants count 139
Results status Official results

Results

Route TR130

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
54
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
2-3139Wojciechowski Adam --Piastów96.49
-25104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA87.03
-3836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team78.68
3-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl88.98
-411537Czarny Basia ---65.48
4-986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD86.01
5-7Zadworny Tomasz -Łódź-85.12
-511312Lipińska Katarzyna ---61.38
6-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla83.91
-61004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran57.29
7-12041Wieczorek Jarek ---83.74
-711783Klimsza Kasia ---49.11
-75139Marek Joanna ---49.11
7-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-83.74
9-554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy78.63
-91050Latała Bożena -Kraków-40.92
9-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-78.63
-101049Nawrocka Olga -KrakówMotorola Bike Team36.83
11-120Królikowski Roman -Modlniczka-76.30
12-11356Niedośpiał Krzysztof ---75.18
13-12061Famielec Staszek ---70.55
14-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran70.43
15-12065Musioł Radek ---67.43
16-12067Ślązak Adam ---67.32
16-12066Gruszczyński Artur ---67.32
18-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA65.19
18-11580Walter Maciej ---65.19
20-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club63.29
20-971Korzec Staszek -KrakówBikeholicy63.29
22-12072Parzych Michał ---60.86
23-3961Tyka Marek ---60.68
23-3838Nawrocki Jacek -Bochnia-60.68
25-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team58.94
26-12079Biernat Wojciech ---58.19
27-997Walczak Karol -Kraków-55.60
28-3419Kwaśnik Grzegorz --Midlifecrisis55.53
29-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS49.05
30-12045Rogoż Krzysztof ---45.98
31-693Smejda Andrzej -Warszawa-39.56
32-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek39.36
33-12115Jasonek Jerzy ---36.74
34-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee31.49
35-11679Krzywda Michał ---29.86
35-11584Pieniążek Andrzej ---29.86
37-5138Marek Zbigniew ---26.26
37-11863Klimsza Michał ---26.26
39-918Baster Przemysław -Kraków-24.07
40-2282Korba Andrzej ---21.88
41-12169Latała Jakub ---21.83
42-12068Sabat Piotr ---12.22
43-12167Lucima Mariusz ---11.37
43-12211Karczewski Tomasz ---11.37

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
85
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1758Lisak Krzysztof 🥇-OtwockOtwock50.00
1759Reczek Sebastian -Minsk MazowieckiKS Zielono-Czarni50.00
3496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę43.92
32025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła43.92
5121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team43.48
61038Kaźmierczak Mateusz -MikołówEventyr Team37.96
7236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails37.47
81983Moroń Artur ---37.31
8146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-37.31
1014467Pońc Maciej -Cieszyn-36.68
11893Gębarowski Piotr -Warszawa-36.15
122663Przyłucki Piotr ---36.07
13123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy36.00
142662Przyłucki Roman ---35.55
15131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team35.48
1610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo34.98
177997Duda Tomasz ---34.49
176728Gurbisz Anita ---34.49
197153Fudro Edward 🥇---33.62
20578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga33.49
212800Franczyk Paweł ---33.37
212801Skupień-Franczyk Barbara ---33.37
235632Wolak Paweł ---33.11
24279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-32.74
25149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl32.61
268031Ropielewski Aleksander ---32.49
265980Zimny Ula ---32.49
28105Fałowski Rafał -Gajków-31.43
2863Korzeniewski Łukasz -Warszawa-31.43
30205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU31.15
30206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU31.15
32721Wyciślak Grzegorz -Rzeszównavigare necesse est30.87
333966Gębala Piotr ---30.07
34841Ignacyk Marcin -Kraków-29.51
35332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-28.58
352666Szczepański Sebastian ---28.58
372141Jabłoński Mateusz ---28.40
3899Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy28.35
397994Maliszewska Magdalena 🥈---27.50
39732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki27.50
417336Olecki Paweł ---27.45
42638Skubida Ewa -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu27.37
4219Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu27.37
447553Grącki Jaromir ---27.32
45160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi25.74
464197Szwacz Jakub ---25.59
478177Słonina Irek ---25.25
478178Świder Bartosz ---25.25
47150Balana Jacek -Stare Babice-25.25
505718Kozielski Mieczysław ---25.07
508182Mierzejewski Piotr ---25.07
523682Skrynicki Sławomir --brak24.61
523683Banach Piotr --brak24.61
54151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam24.10
5517Roztocki Przemysław -Krasnik-23.01
563052Krysa Rafał ---22.86
566294Grzela Grzegorz ---22.86
587550Bajer Andrzej ---22.07
583969Bajer Marcin ---22.07
586949Wojtczak Sebastian ---22.07
61530Podraza Anna -TarnówUltraTarnów21.99
61529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów21.99
63634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław21.53
638283Ciesłowski Marcin ---21.53
651032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków20.65
658311Miller Marcin ---20.65
678327Sąsiadek Maciek ---19.67
687146Babicz Sławomir ---17.31
698428Wróbel Daniel ---12.39
69171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad12.39
71739Buczek Adam -Biłgoraj-11.88
712128Buczek Sylwia ---11.88
738451Kotaś Beata ---11.29
742368Pręcikowski Ryszard ---11.27
758458Wasko Zygmunt ---10.68
766583Waleczek Tomasz ---10.09
765529Olchawa Paweł ---10.09
766463Waleczek Małgorzata ---10.09
765528Kantor Romana ---10.09
808483Kuciewicz Jarosław ---7.71
807981Woźniak Aleksandra ---7.71
828492Kozal Bartłomiej ---7.12
838501Czerwińska Anna ---5.50
838502Polacka Katarzyna ---5.50
855785Bochenek Patryk ---2.29