Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

DyMnO 2016

Organizer HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga
Place woj. mazowieckie - Nowogród
Date 14 may 2016
Headquarter Zespół Szkół Samorządowych, ul. 11 listopada 12, 18-414 Nowogród k/Łomży
Web page http://dymno.pl/
Regualation
Description None
All participants count 95
Results status Official results

Results

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
51
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
2-2544Bogumił Dariusz ---86.25
-2667Misiaczek Ewa -Warszawa-93.33
3-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°81.72
-34026Biolik Agnieszka --UNTS Warszawa92.96
-45104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA88.06
4-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-81.41
5-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl80.92
-511312Lipińska Katarzyna ---71.87
-611777Kołodziej Ewa ---69.20
6-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan77.64
7-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos73.40
8-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-66.26
9-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team64.42
10-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia62.45
11-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-61.08
12-11350Orzoł Piotr -Olsztyn-60.99
13-7Zadworny Tomasz -Łódź-60.83
14-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-57.82
15-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure56.11
16-2185Kielak Sławomir ---51.28
17-10083Foland Adam ---49.70
18-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI49.38
19-3911Kielak Hubert ---48.96
20-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl48.91
21-11837Kuthan Marcin ---48.53
22-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa48.46
23-301Paszkowski Wojciech -Białystok-48.07
24-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura45.75
25-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team45.37
26-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA44.02
27-3142Kielak Igor --Tłuszcz43.54
28-3720Rozwadowski Paweł ---43.08
29-4014Biolik Grzegorz --UNTS Warszawa42.92
30-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy42.29
31-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy42.27
32-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy42.05
33-3723Wasiak Gerard -WarszawaIBOX MTB Team41.86
34-3719Benesz Rafał ---41.61
35-2681Zając Grzegorz ---39.52
36-693Smejda Andrzej -Warszawa-37.62
37-11870Miszczuk Piotr ---36.31
37-6695Słoma Paweł ---36.31
39-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-33.27
40-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team32.80
40-772Papis Leszek -SłupskTroll Team32.80
40-3128Świetlik Krzysztof ---32.80
43-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan31.13
44-795Adkonis Konrad -Slupsk-30.44
45-11893Serwacki Krzysztof ---27.91

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
44
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1758Lisak Krzysztof 🥇-OtwockOtwock50.00
2210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA46.55
312Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team42.53
4765Komorowski Mateusz -Warszawa-40.23
5109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra39.66
6732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki39.08
77158Rewers Dariusz ---36.78
84492Latecki Lech -Warszawa-36.21
9205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU35.63
9206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU35.63
11131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team35.06
12332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-32.18
13150Balana Jacek -Stare Babice-30.46
131546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team30.46
157296Motel Paweł ---28.74
15278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy28.74
171108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-26.44
171106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins26.44
194389Sypuła Sławomir --UNTS Warszawa24.71
194651Olbrycht Janusz -Warszawa-24.71
21319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo24.14
226730Goleń Jan ---23.56
237552Antosik Małgorzata ---22.41
24631Wojdat Przemysław -Otwock-21.84
24157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise21.84
267637Hadyś Maciej --Hambor18.97
2614360Hadyś Marcin -Józefosław-18.97
287643Dudek Marcin ---18.39
291514Pawlak Paweł ---17.82
305502Wójcik Jan ---16.09
307007Kwiatkowski Michał ---16.09
306868Snopek Mariusz ---16.09
30706Wąsik Jacek -Lublincbfs16.09
34317Kurach Paweł -Górki-15.52
357670Hadyś Łukasz ---14.37
367677Wojnicki Maciej ---13.22
37588Szawdzin Anna -Wrocław-12.07
387686Zając Justyna ---10.92
397345Motała Tomasz ---10.34
402037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie9.20
407705Nieżurawski Maciej ---9.20
407542Wieczorek Wiesław ---9.20
407704Niezurawska Magdalena ---9.20
447764Wieczorek Jolanta ---2.30